Demet Akalın : Okan yüzüme bakmıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doğum yaptıktan sonra ilk kez sahneye çıkan Demet Akalın eşi Okan Kurt’a sitem etti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızı Hira’yı dünyaya getirdikten sonra ilk kez önceki gün İstanbul Sahne’de hayranlarıyla buluştu. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle sohbet eden Akalın, “Sahneye hızlı bir dönüş yaptım. Bundan sonra yurt dışı konserlerim de olacak” dedi.

Yüzsüz Gülben

Kızı Hira’nın sağlıklı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı şöyle konuştu: “Hira’yı 40’ında Gölcük’e akrabalara götüreceğim. Annelik duygusu çok farklı. Hira’yı değil göstermek, eve bile kimseyi kabul etmiyorum. Bir duysanız kimleri geri çeviriyorum, aklınız şaşar. Bir tek Gülben Ergen kapıya geliyor, alıyor kucağına; arkadaş bu ne yüzsüzlüktür! Kabe’den örtü getirdi; bu kadar olmaz ki! Bir an önce evlense de kurtulsam ondan.”

“Kocam Yüzüme Bakmıyor Her Şey Çocuk Yapana Kadarmış”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşinden bir hediye almadığından yakınan Demet Akalın, esprili konuştu: “Kadınlar Günü’nde hiçbir şey gelmedi. Her şey çocuk yapana kadarmış. Değişti ağabey, artık yüzüme bakmıyor; o eski romantik adam yok. Bugün orkestradan davulcum gül getirdi. Okan’dan ise ‘tık’ yok.”

Demet Akalın : Okan yüzüme bakmıyor
Demet Akalın : Okan yüzüme bakmıyor
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.