Damla Uluslararası Nakliyat, yeni ofisini Budapeşte’de açtı

Korkut Doğan
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Korkut Doğan

2007 yılında İstanbul’da kurulan Damla Uluslar arası Nakliyat, yeni şubeleri ve çok yönlü taşıma modelleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Kara, deniz ve hava yolu taşımacılığında kısa sürede çok yol kat eden Damla Uluslararası Nakliyat, Budapeşte’de açtığı yeni ofisiyle, Avrupa’nın kalbinden dünyaya ulaşıyor. Damla Uluslararası Nakliyat’ın kurucusu Korkut Doğan,  “Uluslararası taşımacılıkta koordinasyon en önemli unsurdur. Taşıdığımız malın, bize emanet edildiği bilinci, iş sürecinin her aşamasında ön planda tuttuğumuz en önemli ilkedir” sözleriyle markasının prensiplerinin altını çizerken, “Önce Çin Acentemiz ve şimdi Budapeşte ofisimizle, güvenilir bir başvuru noktası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterimize yakın olmak, olası problemlere anında müdahale edebilmek işimizin bir parçası. Biliyoruz ki, nakliyede en önemli şey ‘güvendir, doğruluktur’; bu nedenle G2 belgeli taşıma yapıyoruz” diyerek uluslararası nakliyenin önemli ayrıntılarına değindi.

Kurulduğu ilk günden bu yana “Doğru ve güvenilir iş ortağınız” sloganıyla hareket eden Damla Uluslararası Nakliyat, dünyanın her neresinde olursa olsun en verimli ve en güvenli “nakliye yollarını” kullanıyor. Teslim aldığı malı, varış noktasına kadar takip eden ve çözüm odaklı iş anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Korkut Doğan “Biz finansal gücümüzü, kredibilitemizi daima işimiz için kullandık. Bu da bizi daha da güçlendirdi. Müşterilerimizde sürekliliği kazanırken, bu başarılarımız bize farklı kapılar açtı. Çünkü biz hiçbir malı yarı yolda bırakmamayı, güçlü organizasyon yapımızla başardık. Bir malı, istenilen yere, istenilen zamanda teslim edebilmek için daima kendi kaynaklarımıza güvendik” sözleriyle Damla Uluslararası Nakliyat’ın başarısının altında yatan profesyonel anlayışı açıkladı.

Uluslararası Taşımacılıkta Güvenin Adresi

İstanbul’daki uluslararası nakliye firmaları arasında seçkin bir yer edinen Damla Uluslararası Nakliyat, sahip olduğu deneyim ve çağdaş taşıma araçlarıyla, taşımacılık sektörüne değer katıyor.

Komple (Tır-konteyner) ve Parsiyel Taşımacılık başta olmak üzere, tehlikeli madde taşımacılığı ve Uzak doğudan ithalat-ihracat taşımaları gibi uluslararası taşımacılık hizmeti veren firma, kapıdan kapıya konteyner hizmetleri, internet ortamında yük ve sipariş takibi anlaşmalı özel navlunlar ile depolardan ve fabrikalardan çıkan ürünler için uygun araç ve iç taşıma modeli temin ediyor. Damla Uluslararası Nakliyat, elleçleme, geçici depolama olanakları ve yüksek tonajlı ürün sevkiyatı konularında zamanında sevkiyat prensibiyle hizmet veriyor.

Tecrübeli kadrosu ile ihtiyaçlarınızı belirlerken sizin yerinize de düşünüyor, iş sürecini planlıyor ve en uygun navlun tekliflerini analiz ederek; ürünü hizmetle buluşturuyor. Bütün bu iş sürecinde, tüm mallarınızı çıkış noktasından varış noktasına kadar CMR Sigortası ile güvence altına alıyor.

İstanbul’un güvenilir uluslararası nakliye markası Damla Uluslararası Nakliyat teknolojik alt yapısı, çağdaş araçları ve güçlü ekipmanını, deneyimli kadrosuyla birleştirerek uluslararası nakliye sektörünün yenilikçi ve güvenilir isimleri arasında yerini almayı başarıyor.

Kaynak: Haberindeks

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.