Çocuklar Tatilin Keyfini Doyasıya Yaşayacaklar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KONYALI ÇOCUKLAR KENTPLAZA’DA TATİL KEYFİNİ DOYASIYA YAŞAYACAK

Birbirinden renkli ve güzel etkinliklerle Kentplaza, çocuklar için tam 15 gün boyunca saat 13.00 ile 19.00 arasında eğlencenin merkezi olacak. Tatil boyunca Kentplaza’da gerçekleştirilecek olan etkinlikler, çocukları sadece eğlendirmekle de kalmayacak. Eğitici ve öğretici aktivitelerle çocuklar, kaliteli zaman geçirmenin keyfine varacak.

Sosis Balon, Kukla, Taş Boyama ve Mask Yapımı, T-shirt ve Takı Tasarımı, Neşeli Kurabiyeler, Geri Dönüşüm, Taş Devri ve Mucizeler Atölyesi’nin yanı sıra nostaljik sokak oyunları ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla, çocuklar unutamayacakları zamanlar geçirecek. Clown Art Sirk Korteji ise School Konsept Gösterisi ile 2 – 3 Şubat tarihlerinde, sadece küçüklerin değil, anne ve babaların da ilgiyle izleyecekleri performanslarını sergileyecekler. Aynı tarihlerde yapılacak olan Pandomim ve Canlı Heykel Gösterileri de izleyenleri büyüleyecek.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.