Cilt Bakımında “Sjal” Devrimi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Eski doğu ilaçlarını Avrupa ve Japon biyoteknolojisiyle birleştirerek cildin tüm görünümü ve sağlığına fayda sağlamak için yaratılan “SJÄL Skincare” içeriğindeki mineraller ve değerli taşlar sayesinde cildinizde hücresel üretkenlik sağlıyor. Kalite ve yenilikçi özelliklerini saflık ve doğallıktan alan “SJÄL Skincare”, ürün içeriklerinde, silikon kafein, gecici sarkma önleyici ve dolgu maddeleri kullanmamasıyla dikkatleri çekiyor.

Günlük iş ve sosyal yaşantınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıları yok edip rahatlatmaya yardım eden “SJÄL Skincare” mucizevi cilt bakımlarının yanında şifalı taşlar ile uyguladığı cilt terapileri sayesinde de bütünsel lüks cilt bakımının öncüsü olmaya devam ediyor.

Yorgun ve bitkin ciltleri tamamen onarmak için üretilen “SJÄL Skincare” cilt bakımları, aralarında Kuvars, Ametist, Hematit, Sodalit, Sitrin ve bakır topları gibi birbirinden farklı enerjiler içeren özel şifalı taşlarla birlikte çakra bölgelerine uygulanıyor. Özellikle seçilmiş bu değerli taşların yardımıyla uygulanan 75 ve 90 dakikalık cilt bakım terapileri, gizli çakra noktalarına uygulanarak vücut enerjilenizi dengeliyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.