Çilek’te ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’ Başladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tüm Çilek Odası mağazalarında iki ay boyunca geçerli olacak, %30’a varan indirim avantajı sağlayan değişim kampanyası başladı.

Çilek, geleneksel hale gelen ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’nı 1 Mart itibarıyla başlattı. Türkiye’deki tüm Çilek Odası mağazalarında satışa sunulan mobilya ve aksesuarlar için geçerli olan ve her seferinde büyük ilgi gören kampanya, yılda sadece bir kez yapılıyor.

Bu yıl da, 01 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında, beğendiğiniz tüm Çilek ürünlerini %30’a varan indirimlerden yararlanarak alabilirsiniz. ‘Yılın Değiştirme Kampanyası’yla eski mobilya ve aksesuarlar evinizden alınarak, yerine Çilek’in 5 yıl garantili ürünleri ücretsiz montaj hizmeti ile birlikte teslim ediliyor.

Büyük indirim fırsatı

Kampanya kapsamında, mobilyadan aksesuarlara, nevresim takımı ve yatak örtülerinden uyku setine, puflardan sandalyelere, halılardan aydınlatma sistemlerine kadar özel tasarım Çilek ürünlerine, çok avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Mart-Nisan ayları boyunca Çilek Odası’nın tüm mağazalarında devam edecek kampanyada; 3.500 TL üzeri %30, 1.500-3.500 TL arası %25, 1.500 TL’ye kadar alışverişlerde %20 değişim indirimi uygulanıyor. Ayrıca kampanya döneminde Çilek Odası’nın tüm ürünleri Bonus Card’a özel, vade farksız 12 taksitle satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde peşin fiyatına 12 taksit veya 4 ay erteleme fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.