Cardtek Group Ortadoğu’yu Fethedecek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ödeme sistemlerinin global çözüm sağlayıcısı Cardtek Group, Ortadoğu ve Afrika pazarını Dubai merkezli Cardtek Middle East ile yönetecek.

Cardtek Group, uluslararası faaliyetlerini Dubai’de açtığı yeni ofisiyle genişletiyor. Şirket, Cardtek USA’in ardından Dubai’deki yeni oluşumu Cardtek ME ile global pazardaki etkinliğini artırmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Cardtek Group Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü, “Grup olarak 45 ülkede faaliyet gösteren bir partner ağımız var. Ancak çözümlerimizi dünyanın her yerine aynı standartlarda, en yüksek marka bilinci ve kurum kültürümüzle taşımak için bölgesel olarak da yapılanmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizle aynı dili konuşan, uygulamalardaki bölgesel farklılıkları çok iyi bilen ve çözümlerimizi buna göre geliştiren yerel ekiplerimiz sayesinde hem iletişimden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçebiliyor hem de müşterimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olabiliyoruz” dedi.

Cardtek Middle East, Cardtek Group’un 2013 stratejik hedefleri paralelinde bölgesel yapılanmasının ilk adımını oluşturuyor. Bu oluşumu Avrupa’da ve CIS Bölgesi’nde (Commonwealth of Independent States-Bağımsız Devletler Topluluğu) açacağı yeni şirketlerle sürdürecek olan Cardtek Group, faaliyet alanını Türkiye dışında genişletmeye devam edecek.

Cardtek ME: Riggat Al Butain off Maktoum Street Damas Buliding Office 902, Deira Dubai

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.