Bu Kış King Paolo İle Çok Rahat Geçecek !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

King Paolo kadın ayakkabı modelleri, hanımların zarif ayaklarını sıcacık tutarken kış modasını da yakalamalarını sağlıyor. Ayak sağlığına özen gösterenlerin ilk tercihi King Paolo, kış aylarında gün boyunca ayakkabı içerisinde kapalı kalan ayakları klima sistemiyle ferahlatıyor.

Kış aylarında yağışlı havaların artması ayakkabı seçiminin de önemini artırıyor. King Paolo, sağlamlığı ve klima sistemiyle kış aylarında ayak sağlığını korurken, yağmur, çamur, kar demeden en zorlu havalarda kadınların yanında oluyor. Birbirinden değişik modellerin bir araya geldiği kış sezonu serisi,  özel olarak geliştirilen esnek tabanıyla ayak yapısına hemen uyum sağlıyor ve yürüyüş sırasında zeminden kaynaklanan darbeleri en aza indiriyor.

Kış sezonu için özel bir kadın ayakkabı serisi tasarlayan King Paolo, hanımların hem modayı takip etmelerine hem de ayak sağlığını korumalarına yardımcı oluyor. Şehir hayatında ya da yürüyüşte kadınların alışılmışın dışında bir rahatlıkla buluşmasını sağlayan King Paolo, farklı modelleriyle göz kamaştırıyor. King Paolo, farklı renk alternatifleriyle de her zevke uyuyor.

Kadınlar için ayak sağlığını koruyan modeller…

Doktor onaylı King Paolo, ayakkabı içerisinde oluşan kötü havayı içerisindeki pompa sayesinde dışarı atıyor, su bazlı deri yapısı ile ayakta bakteri oluşumunu önleyerek, sağlık ve hijyeni kadınlarla buluşturuyor.  Diyabet, romatizma, bel ağrısı, yarım düztaban, topuk dikeni, nasır gibi rahatsızlıkları bulunan herkes King Paolo ile ayakkabı giyiminde rahatlık ayrıcalığını yaşıyor.

King Paolo kadın ayakkabı serisi ile bu kış da rahatlık bambaşka!

Ürünler için tavsiye edilen satış fiyatı 129 – 149 Lira’dır.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.