Bilstore Sevgililer Günü Twitter Yarışması

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

21 Ocak-25 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan yarışmada, #lovebilstore hashtag’i aracılığıyla, İngilizce aşk mottoları Bilstore ile paylaşılabilecek.

En çok retweet alan mottonun sahibi hem sürpriz bir hediye kazanacak hem de mottosu Kanyon Bilstore sevgililer günü vitrininde yayınlanacak.

Kullanıcılar 21-25 ocak tarihleri arasında, Sevgililer Günü temasından yola çıkarak kendi oluşturacakları aşk cümlelerini ingilizce olarak #lovebilstore hashtagi ile tweetleyecekler.

Yarışma 21 Ocak saat 10.00 ile 25 Ocak saat 17.00 arasında yapılacak.

Bilstore hesabına mention atılan tweetlerde eğer hashtag yoksa; dikkate alınmayacak.

25 Ocak saat 17.00’den sonra, “lovebilstore” hashtagi ile oluşturulan tweetlerden en çok Retweet alan tweet, yarışmanın kazananı olacak.

Kazanan 28 Ocak günü açıklanacak.

Kazanan kullanıcı ödül olarak Bilstore’dan sürpriz bir hediye kazanacak ve ayrıca yazmış olduğu “love” tweeti, Kanyon’daki Sevgililer Günü özel vitrininde yayınlanacak.

Kazanan kullanıcıya Private mesaj üzerinden ulaşılıp ayrıca e-posta bilgisi istenecek. E-posta üzerinden iletişime geçilip, hediye gönderimi için gerekli iletişim bilgileri alınacak.

Yarışma öncesindeki hafta, sosyal medya üzerinden yarışmaya dair ufak ipuçları paylaşılacak. Yarışmanın tam detayı 21 Ocak Pazartesi sabahı açıklanacak. Gün içinde yarışma duyurusu tekrarlanacak.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.