Aysun Kayacı: Yıllar beni haklı çıkardı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dağdaki çobanla kendi oyunu bir tutmayan Aysun Kayacı yıllar sonra sözlerine devam etti.

Yıllar önce “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” diye sorarak yeni bir polemik başlatan Aysun Kayacı, dağdaki çobana takmış durumda. Kayacı, son olarak “Sorun ne çobanda ne oyda” dedi.

Aysun Kayacı, Ak Parti’ye oy verenleri eleştirmek için ilginç bir kıyaslama yapmış, sonrasında da tepki yağmuruna tutulmuştu.

Dağdaki çobanla…

Kendisi vergi verdiği halde vergi vermeyenlerle oyunun eşit sayılmasına çok bozulan Aysun Kayacı, “Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, ‘dağdaki çoban’la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba” diye konuşmuştu. Bu sözler bir taraftan tepki toplarken diğer yandan da sonu gelmeyen geyik muhabbetlerine malzeme oldu.

Sorun ne oyda ne çobanda

Aysun Kayacı, tepkiler üzerine herkesi, yanlış anlaşıldığına ikna etmeye çalışmıştı. Bu ilginç kıyaslama da zamanla unutuldu. Ancak Kayacı, Gezi sonrası başlayan sokak eylemlerini fırsat bilerek, bir “dağdaki çoban” güzellemesi daha yaptı.

Kayacı’nın tweeti

Aysun Kayacı geçtiğimiz gün sosyal medyada yazdıklarıyla o polemiği hatırlattı: “Yıllar önce izah etmek istediğim fakat herkes tarafından büyük tepki aldığım olayı şimdi anladınız mı? Sorun ne çobanda ne oydai saygılar.”

İşte yıllar önce başlayan o polemik…

[youtube id=”VhrcqeXowBI” width=”620″ height=”360″]

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.