Avea Whitefest Eğlenceyi Zirveye Taşıyacak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Avea Whitefest’te; Serdar Ortaç, Hande Yener, Fatih Ürek, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.

Yalın ve Murat Dalkılıç ise Avea Whitefest Afterski Partileri kapsamında sahne alacak

Müşterilerini ayrıcalıklı teklifler ve kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturan Avea, 2 hafta sürecek Avea Whitefest’te gençleri coşturmaya hazırlanıyor. Uludağ’ın en güzel otellerinde, birbirinden renkli partiler, DJ performansları ve konserler eşliğinde düzenlenen Avea Whitefest; müzik, eğlence ve kayak tutkunlarını bir araya getiriyor.

Kayak tutkunlarını Türkiye’nin en güzel pistlerinde çeşitli oyun, aktivite ve sürprizlerle buluşturan Avea Whitefest’in festival coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen Avealıları kaçırılmayacak aktiviteler bekliyor.

Her gün 15:00 – 17:00 saatlerinde yapılacak Avea Jet Tube yarışlarından, 17:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Avea Whitefest Afterski partilerine, her gece saat 22:00- 00:00 saatleri arasında düzenlenecek Avea Karaoke gecelerine bir çok ayrıcalık Avealıları bekliyor olacak. Avealılar gün boyu play station, jenga, langırt ve wii oyunlarının bulunduğu Avea Lounge’ın keyfini çıkarabilecekler.

Avea Whitefest konserlerle coşturacak

Birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak Avea Whitefest’te, Serdar Ortaç, Hande Yener, Fatih Ürek, Gülşen ve Ozan Çolakoğlu hayranlarıyla buluşurken, Hüseyin Karadayı ve Suat Ateşdağlı DJ performanslarıyla sahne alacak.

Yalın ve Murat Dalkılıç ise Avea Whitefest Afterski Partileri kapsamında sahne alarak hayranlarını coşturacak.

Avea’nın sosyal medyadan yapacağı yarışmanın sonucunda belirlenecek 3 şansı çiftin Avea tarafından ağırlanacağı Whitefest’e katılan Avealılar ise özel konaklama ve ulaşımda yüzde 10 indirim imkanından faydalanacak. Avealılar ayrıca imzalı CD’lerin sahibi olurken, kayak kiralama hizmetlerinde yüzde 50 oranında indirim ve düzenlenecek etkinliklere özel davetiyeler kazanacak.

Avea Whitefest’in günlük programı Avealılarla her gün SMS olarak paylaşılacak. Festival boyunca çekilen fotoğraflar Avea instagram sayfasında yayınlanırken, isteyen Avealıların fotoğrafları MMS olarak anında kendilerine iletilecek.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.