Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GRAMMY ÖDÜLLÜ FLAMENKO ÜSTADI TOMATITO İLE DEVAM EDİYOR!

Avea, geleneksel ve moderni, yerel ve küreseli harmanlayan usta isimleri, “Avea Sıra Dışı Müzik” Konserleri kapsamında müzikseverlerle buluşturuyor.

“Avea Sıra Dışı Müzik” Konserleri dördüncü yılında Dünyaca ünlü İran asıllı grup ‘NİYAZ’ ve minimalist müziğin yaratıcısı ‘MICHAEL NYMAN’dan sonra Grammy ödüllü TOMATITO ile müzik severlere sıra dışı deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

“Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri”, “En İyi Flamenko Albümü” kategorisinde ikinci Latin Grammy’sini kazanan José Fernández Torres’i, flamenko aleminde bilinen adıyla Tomatito’yu ağırlayacak.

“Vengo” adlı film için yaptığı müziklerle César Ödülü’nü kucaklayan ve Grammy tarihinde, ödül kazanan ilk flamenko müzisyeni olarak hafızalara yerleşen Tomatito, 08 Şubat Cuma akşamı İstanbul’da unutulmaz bir performans gerçekleştirecek.

FLAMENKO’NUN YAŞAYAN EN BÜYÜK DUAYENLERİNDEN TOMATITO!

Müzisyen bir aileden gelen José, Taberna Gitana gibi önemli kulüplerde henüz çocukken sahne almaya başladı. Adeta flamenko ile kutsanmış bu yetenekli çocuk daha sonra Camarón de la Isla, Enrique Morente, La Susi, José Menese ve Pansequito gibi dönemin en büyük flamenko müzisyenlerinin orkestralarında eşlikçi olarak çalışma fırsatı buldu. İlerleyen yıllardaki solo kariyeri boyunca ise Paco de Lucía, Raimundo Amador ve Michel Camilo gibi isimlerle ortak çalışmalar yapan sanatçı, dünyanın en önemli sahnelerinde boy gösterdi.

Flamenko’yu caz dünyasına taşıyan isim olarak da tanınan Tomatito’nun müziği, eleştirmenler tarafından tek kelimeyle “benzersiz” olarak özetleniyor.

Flamenko’nun yaşayan en büyük icracılarından biri olan Tomatito’nun İstanbul performansnı kaçırmayın!

Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında gerçekleşecek olan TOMATİTO konseri, Vaye İletişim organizasyonu ile 08 Şubat Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye Oditoryum’unda gerçekleşecek ve büyülü bir dünyanın kapılarını aralamış olacak…

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.