Aşk mı? İş mi? Sağlık mı?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ECE Türkiye tarafından yönetilen CarrefourSA BAHÇEPARK Alışveriş merkezi, değişim rüzgârını her aktivitesine yansıtıyor! CarrefourSA BAHÇEPARK Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin ünlü astrolog Rezan Kiraz’ın 2012’ye özel yorumlarını ilk ağızdan dinleme fırsatı bulacağı etkinlikte, kişiye özel astroloji haritası da yorumlanacak.

Astrolog Rezan Kiraz’ın 2012’den beklenenleri ve merak edilenleri anlatacağı 21-22 Ocak tarihlerinde CarrefourSA BAHÇEPARK Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek etkinlikte ziyaretçileri ayrıca çok özel bir dekorasyon bekliyor olacak.

CarrefourSA BAHÇEPARK AVM ziyaretçilerinin ki iye özel ş astroloji haritalarının inceleneceği çalışmada, 2012 yılında hangi günlerin kritik, hangilerinin şanslı günleri olduğu ve önemli zamanların astrolojik yorumları yapılacak. Ziyaretçilerin doğduğu andaki Güneş, Ay ve Güneş Sistemindeki diğer gezegenlerin pozisyonlarına göre yapılacak bu yorum sayesinde ziyaretçiler kendilerini yeniden tanıma fırsatı yakalayacak.

ASTROLOJİ GÜNLERİ

  • 21 Ocak 2012 Cumartesi: Saat 14.00 – 17.00
  • 22 Ocak 2012 Pazar: Saat 14.00 – 17.00
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.