Aralık Ayı Burç Yorumları 2015

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Astroloji Danışmanı İremsu’dan 2015 Aralık ayı burç yorumları. Astroloji ve aylık burç yorumlarını sizin için araştırdık…

Ömrümüzden bir yıl daha gelip geçiyor… Yaşam bu, su misali akıp gidiyor… Yeter ki sağlığımız yerinde olsun. Her yeni yıl, yeni bir umuda vesile oluyor…

Diğer burçlara Koç Burcu’nun altındaki linklerden veya sayfalardan ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2015 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 5 Aralık tarihinde Venüs, Akrep burcunda seyrine başlayacak. Bu dönemde ilişkimizde tutkuların gözden geçirilmesi anlamına geliyor. Birlikte olduğumuz kişiyle ilişkimizin niteliği oldukça önemli. Birazda kendimizi karşımızdaki insana göre ayarlıyoruz. İlişkiyi sürdürmek niyetindeysek birlik ve bütünlük duygusunu iyi oturtmak gerekiyor. Birbirimizle paylaşımımız nasıl? Cinsel hayatımız nasıl? Çünkü bunlarda sevginin belirtisi. İş hayatı ve parasal konularda da bu önemli. Burada Koçların kendi çıkarlarından ziyade karşısındaki insanla birlik ve bütünlüğü sağlayarak bu durumdan tat aldığını oturtması gerekiyor. Menfaatten ziyade birlikteliğin önemli olduğu bir dönemdeyiz. Problemlerimizi artı ve eksileri ile gözden geçiriyoruz. Miras, hisseli paralar ile ilgili konularda kendi verebileceklerimize de bakmamız gerekiyor.

10 Aralık tarihinde Merkür, Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Koçlar bireysel olarak hareket etmeyi sever ancak burada zihnimiz iş hayatındaki meselelere odaklanıyor. Bu tarihten itibaren iş hayatımızda mutlu muyuz? Huzurlu çalışıyor muyuz? Bunlar üzerinde mutlaka duracağız.

11 Aralık tarihinde Yeniay Yay burcunda oluşuyor. Özellikle bilgimizi genişletmeye ve tecrübe kazanmamıza önem veriyoruz. Bilgimizi yetersiz görüyorsak daha çok bilgi edinmek anlamında araştırma yapmakta yarar var. Yeniay, bir amaca yönelmemiz de yardımcı olacak. Yeniay’ın bir başka özelliği de ikili ilişkileri test etmesidir. Bir yanımız anlaşmaya hazır vaziyette. Anlaşmaya gönüllü olduğum durumlarda da bizi boğuyor mu bakacağız? Hemen karar vermeyelim. Bir test sürecindeyiz.

22 Aralık tarihinde Güneşi, Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Merkür’de orada. Odaklandığımız alan tamamıyla iş hayatı ve kariyer. Bu işten memnun muyuz? Eksiklerimiz nelerdir?

25 Aralık tarihinde Yengeç burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu dolunayda biraz kendimize doğru yöneliyoruz. İç dünyamıza ve ailemize bakıyoruz. Aile bizim için son derece önemli. Bu yıl neler yaptık. Önümüzdeki yıl neler yapacağız bunlara da bakacağız.

Yeni yılınızı kutluyorum. Sevgilerimle.
AŞK VE İLİŞKİLER
1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Hangi tür ilişki olursa olsun, taraflardan biri veya her ikisi, beraberliği yöneten güç olmak ister. Bu gücü elde etmek için, cinselliğini, cazibesini, parasını kullanabilir. Bağımlı bir ilişki yaşıyorsanız, bu süreçte ne olursa olsun ayrılmak istemezsiniz. Problemler olsa dahi, ondan kopmak hayatla olan bağınızı koparmak gibi bir şeydir. Sağlıklı yürüyen bir ilişkide bu süreç, fantezilerin bir hayli yoğun olduğu zamandır. İki kişi de, birbirlerine tutkuyla bağlıdırlar. Bu geçişin yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Gerçekleri de göz ardı etmeden ilişkimize bakmamızda yarar var. 6 Aralık tarihi bu anlamda önemli.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniay, hevesli, coşkulu ve iyimser bir şekilde hayata katılmanın işaretçisi. İlişkiler, seyahatler, yeni tanışmalar, deneyimlere açık olmak anlamına gelir. Ancak Mars-Terazi burcunda ilerliyor ve Uranüs ile yapacağı karşıtlık, başkalarının etkisi altında kalmamıza ve arzu ettiğimiz yenilikleri gerçekleştirmemize engel olabilir. Bir de Yeniayın oluştuğu günkü Venüs-Neptün görünümü, bizi bağlayan, kopamamamıza yol açan nedenleri işaret ediyor.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, yenilikleri kucaklama hevesinizin işaretçisi. İyimser düşünmeye çalışıyorsunuz. Ancak yine de, karşınıza çıkan biri veya ilişkinizle ilgili konularda tam anlamıyla rahat değilsiniz. Siz tutkulu bir aşkın, ayaklarınızın üzerinde kuvvetlice durmanın ve iş anlamında güçlenmenin öneminin farkındasınız. Sıkıntılarınıza çare bulmak, değerli bulduğunuz her ne varsa onlara kavuşmak için desteğe ihtiyacınız var. 19 Aralık tarihindeki görünüm sizi rahatlatıcıdır. İlişki sorunlarının derinlikli gözden geçirilmesinde yardımcı olur.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Yeni tanışmalar moralimizi yükselticidir. Bizi rahatsız eden bir takım konuları geride bırakıyoruz. Yenilikler, yeni aşklar, güzel ortamlar, insanlarla tanışmak, pozitif düşünme yönünde etkisi çok kıymetlidir. Bu süreç, özgürce ilişkiler yaşamak, her görüşten insanı kucaklamak, gönlünün kapılarını açmak, pozitif yönde anlaşmak, samimiyeti her daim öne almak şeklinde özetlenebilir. Yaşam sevincinizin bir hayli yükseldiği bu süreçte ayrıntıların üzerinde pek durulmaz. Bütüne ve bütünün hissettirdiği coşkuya, hevese, keyiflere önem verilir.
İŞ VE KARİYER
1-6 Aralık arası: 1 Aralık tarihindeki görünüm, farklı düşünceleri olan kişilerle iş veya özel anlamda tanışmalar gündeme gelir. Bunlar dini, felsefi, siyasi, hukuksal konularda da olabilir. Siz görüşlerinizi hiç çekinmeden dile getirirsiniz. Onlar da aynı şekilde kendilerini ifade ederler. Eğer bir iş görüşmesi yapılacaksa, ideallerimize uygun olup olmadığına ve şartlara bakmak lazım. Çünkü bir anda verilecek kararlar 6 Aralık tarihindeki sert görünümle amacımıza ulaşmak istersen, başkalarıyla aramızda yaşanabilecek gerginliği işaret ettiği için, rahatsızlık verici olabilir. Biz her yönüyle ele alalım ve gözden geçirelim.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihlerinde Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Mesleki konularda disiplinli düşünmemizi sağlayıcı, işlerimize sorumluluklarımıza odaklanmamızda yardımcı, kurallara uygun şekilde görevlerimizi yerine getirme anlamında destekleyici bir süreçtir. Bu dönemde patron konumundaki insanlarla iletişimde bulunurken, saygılı olmamız beklenir. Belli bir mesafeyi korumamız, zamanında işlerimizi yapmamız, bunları yerine ulaştırmamız gerekir. Bu açıdan biraz sizleri sıkıcı bir dönem olabilir. Çok ciddi düşünmek, kendimizin farkında olmak lazımdır.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, kariyer konularında ciddi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Dilediğimiz gibi kendimizi ifade edemediğimizi, kurallara uymak mecburiyetinde kaldığımızı, bunun da bizim zihnimizi yorduğunu görüyoruz. Tabii ki, Merkür-Oğlak burcunda ilerlediği için, bu hafta gözden kaçırdığımız noktalara odaklanıp, sağlam hale getirebiliriz. Neptün iyi bir destek sunacak. Özellikle sanatsal alanda çalışanlar için bu görünüm, bir işin yaratıcı tarzda düşünülerek ortaya konmasını ve bunun başkalarına sunulması için olumludur.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş genel astrolojik ifadesi gereği sorumluluk üstlenmek anlamına gelir. Kişi bu dönemde, toplum içindeki yerini ve saygınlığını önemsemelidir. Görevlerini disiplinli bir şekilde gerçekleştirmeli, üstüne düşeni ciddiyetle yapmalıdır. Her yıl hemen hemen aynı tarihlerde Güneş-Oğlak burcunda ilerlerken, kariyer hayatınız, iş yerinizdeki pozisyonunuz, toplum içindeki yeriniz, anne-babalık sorumluluğunuz veya anneniz, babanızla alakalı konular üzerinde ciddiyetle durmanız, hırslı azimli ve düzenli bir şekilde çalışmaya gayret göstermeniz sizlerden beklenir. Eğer çalıştığınız alanda üst bir görevde iseniz, sorumluluklarınız çok daha belirgindir.
PARA
1-6 Aralık arası: 5 Aralık tarihinde başlayan Venüs-Akrep geçişinde, kazanç elde etmek amaçlı iş ortaklıkları gözden geçirilir. Boşanma davalarında, miras ve hisseli paraların bölüşülmesinde bu süreçte, taleplerinizin karşılanmasını arzularsınız. Eğer karşı taraf, sizi umursamıyorsa bir hayli hırslanır, öfkelenir, mutlaka istediğinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz.

7-13 Aralık arası: Bu hafta, özellikle iş ortaklarının, mali anlamdaki durumlarını gözden geçirmesinde yarar var. gelişen durumlar bir ortaklığın sona erdirilmesi anlamına gelebilir. Bu durum tabii ki finansal anlamda yeniden bir düzenleme yapmanızı gerektirir. Bunun dışında ben, bu hafta hesapsız hareket edilmemesi taraftarıyım.

14-20 Aralık arası: 19 Aralık tarihindeki görünüm, ilişki-ortaklaşa yapılan işler ve mali konularda krizlerin önlenmesinde yardımcı olur. Gizli saklı birçok meselenin derinlerine inmenizi sağlar. Hakkınız olan parayı alabilmeniz için yapılması gerekenler için sizi aydınlatır.

21-31 Aralık arası: 24 ve 26 Aralık tarihindeki iki görünüm, hem maddi konularda düzenlemelerde bulunmanın hem de iş anlamında titiz hareket etmenin işaretçisidir. Haftanın genelinde zaten iş hayatıyla ilgili meseleler bir hayli önem taşıyacak. Hatta zaman zaman eş, iş ortağıyla ilgili durumları da gözden geçireceğiz. Onların halledilmesi gerekiyor. Ondan sonra rahatlarız ve yeni bir yıla adım atmış oluruz.
ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-10-11-15-19-20-23-24-28
Zayıf Enerjili Günler : 5-6-12-13-25-26
Aşkta En Şanslı Günler : 1-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 21-22

Yeniay : 18-19-20-21
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Boğa Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Kasım Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.