Altın Örümcek’te Final Yolculuğu Başladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde başvuru süresi sona erdi. 34 kategoride 2011 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projelerin Altın Örümcek sahibi olmak için değerlendirildiği süreçte söz sırası bağımsız jüride.

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde en fazla başvuru yapılan beş kategori sırasıyla Kurumsal Web Sitesi, Blog, E-Ticaret, Mikrosite ve Sosyal Medya Kampanyası oldu.

Altın Örümcek en prestijli ödüller içerisinde yer alıyor

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 10 yıl içinde Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından biri haline geldiğini söyledi. Avcılar, yeni ekonominin bir göstergesi olarak kabul edilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin teknoloji, yaratıcılık ve pazarlamanın buluştuğu sektörler üstü bir yarışma olduğunu belirtti.

Altın Örümcek’te sıra bağımsız jüride

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne yapılan başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak bağımsız jüri üyeleri tarafından değerlendiriliyor. Medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. 09 Ocak’ta ön eleme ile başlayan jüri değerlendirme süreci 30 Mart’ta final değerlendirmeleri ile son bulacak. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, halk oylaması ile internet kullanıcılarının da organizasyona katılabiliyorlar. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 05 -30 Mart 2012 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, Tele.com.tr, The Brand Age yer aldı. Btnet.com.tr ve Kurumsalhaberler.com online medya sponsorları, Dudesdivision sosyal medya sponsoru, Botego ve Technotoday destekleyenler, İmalathane ise web sponsoru olarak yer alıyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.