Alfemo, İMOB’da Yeni Tasarımlarını Tanıtacak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan, yurt dışı ve yurt içi mağazalarını yenileyerek ‘mağaza içinde mağaza’ konseptini Türkiye’ye getiren Alfemo, yeni mağazalarında 2013’te yer alacak özgün tasarımlı mobilyalarını İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İMOB) tanıtıyor.

Kurulduğu 1997 yılından bu yana modern mobilyalar üreterek sektörün öncü kuruluşu haline gelen Alfemo, 2013 İMOB’da da bu geleneğini sürdürecek.

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye ödüllü tasarımlar sunan Alfemo, bu yıl da
özgün tasarımı ulaşılabilir kılacak.

2012 yılında Avrupa Kalite Ödülü alarak, ödüllü tasarımlarını perçinlemiş olan Alfemo, 2013 lansmanını İMOB’da yapacak. Tüketicilerin karşısına hikayesi olan, dizayn kadar fonksiyonelliği de öne çıkaracak olan Alfemo, ‘mağaza içinde mağaza’ konsepti kapsamında modern, batılı, genç ve dinamik koleksiyonlar sunacak.

2013 yılı için 72 milyon TL bütçe ayrılan mağaza yenilenmesi sonunda Türkiye’de, yeni bir mobilyacılık anlayışı yayılmış olacak. Her ürün grubunu farklı bir mobilya mağazası olarak gören Alfemo, 2013’te bu mobilya mağazalarında hikâyesi olan, modern, batılı ürünler sunacak. Turquality programı çerçevesinde uluslararası bir marka olan Alfemo’nun yeni koleksiyonları, İMOB’da 2. Hall B200 numaralı stantta meraklısını bekliyor olacak.

Alfemo’nun 2013 konsepti ürünleri için Ar-Ge’de ve tasarımda 15 kişi 1 yıl boyunca çalıştı. Alfemo, 2013 tasarımları ve Türkiye’ye getirdiği yeni mağazacılık anlayışıyla, 2012’de 160 milyon TL olan grup cirosunu bu yıl yüzde 30 artırmayı hedefliyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.