Ağustos Ayı Burç Yorumları 2015

Aylık Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları
3.00 avg. rating (68% score) - 3 votes

Astroloji Danışmanı İremsu’dan 2015 Ağustos ayı burç yorumları. Astroloji ve aylık burç yorumlarını sizin için araştırdık…

Koç Burcu Ağustos 2015 Aylık Burç Yorumu

GENEL BİR BAKIŞ

Ağustos tarihinde Merkür Başak burcu seyri ile aya adım atacağız. Merkür Başak burcunda yönetici olduğu için iyi yanlarını yönetmenizde sizlere yardımcı olacaktır. İş hayatında sıkıntılar varsa gözlem özelliğimizi değerlendirebileceğiniz alanlara yönelmenizde Merkür’ün zekasından faydalanabilirsiniz.

8 Ağustos tarihinde yöneticiniz Mars, Aslan burcunda seyrine devam edecek. Mars Aslan geçişinde de özellikle mali konular ön plana çıkacaktır. Sosyal yaşamda kendinizi aktif tutarken egonuzu göz önünde bulundurmalı, Venüs’ün geri hareketinde gözlem gücünün olduğunu unutmamalı ve davranışlarınızı değerlendirmelisiniz.

11 Ağustos tarihinde Jüpiter Başak burcuna geçecek. Kendinizi iyi bir ortamda ifade etmek için Jüpiter kendinizi analiz etmenizin önemli olduğunu gösterecektir.

14 Ağustos tarihinde aşk evinizde bir Yeni Ay oluşacak. Yeni Ay’ın göstergeleri sürpriz gelişmeleri işaret edecek. Ancak; Venüs’ün geri hareketi nedeniyle Yeni Ay’ın yeniden gözlemleme hareketi söz konusu olacak.

23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyrine başlayacak. Sizin için çalışma hayatındaki gelişmeler kıymetli olacaktır. Güneş Başak burcundayken mükemmeliyetçi duygunuz yüksek olacak.

27 Ağustos tarihinde karşıt burcunuzda Merkür Terazi burcunda ilerleyecek. Bu tarihte; yakın çevre ilişkileri, çalışma hayatı ve ilişkinizle ilgili konular önemli. Bunlar arasında denge sağlamanız gerekecek ve karşı tarafın da fikrini sormanız gerekecek. Dolunay’ın Jüpiter karşıtlığı nedeniyle sorunlarınızı gerçekçi bir şekilde ele almanız gerekecek.

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Ağustos arası: 8 Ağustos tarihinde Mars-Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Aynı zamanda Venüs geri hareketi Aslan burcunda etkili oluyor. Bu durumda aşkta bir yandan duruma bakıyoruz, gözden geçirmede bulunuyoruz, diğer taraftan aktif bir şekilde hareket etme arzumuz yüksek. Tabii ki ilgi odağı olmak isteyeceğiz, gözler üzerimize çevrilsin diye bekleyeceğiz. Bir problem varsa ilişkimizde buna pek katlanmayacağız. Ancak ayarımızı da bileceğiz. Çünkü kendimizi merkeze alarak hareket edemeyiz. Bu geçiş yeni tanışmalarda etkin bir enerji. Kararlı bir şekilde istediğimiz bir şeye yöneliriz. Aktif hareket ederiz ve kendimizi göstermeye çalışırız. Venüs geri hareketiyle de karşımızdaki kişiye olan ilgimiz artar, iki misli etkilenebiliriz. Bu geçişte, projelerimizi, planlarımızı yaparken, yetenekli olduğumuz konulara, alanlara yönelmek, bilmediğimiz konularda ise, öğrenmeye çalışmak faydalı olacaktır. Genel olarak ben bu geçişin sizin açınızdan geri hareket olsa dahi, gücünüzü arttırıcı olarak görmekteyim.

10-16 Ağustos arası: 11 Ağustos 2015-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Jüpiter, bu süreçte size hem başkalarına yardımcı olma hem de kendi hünerlerinizi geliştirme anlamında fırsatlar getirir. Bir işe girebilirsiniz orada bir müddet işe alışırsınız. Bir ustadan ders alırsınız veya siz ustalık belgesi alarak işi öğretici pozisyona gelirsiniz. Staj görebilirsiniz, kursa yazılabilirsiniz. İnsanlara hizmet etmeyi, günlük hayatınızı düzenlemeyi, yararlı olmayı öğrenirsiniz. Tabii ki bu süreçte bir Koç olarak öyle her aklınıza estiği gibi hareket edemezsiniz. Öylesine davranamazsınız. Detaylı çalışmanız, verimli olmanız, pratik geliştirmeniz gerekir. Sağlığınıza özen göstermek, bununla ilgili tedavilerinizi yaptırmak, sağlıkla alakalı işlere yönelmek, bu konularda insanlara yardımcı olacağınız bir yerde çalışmak, kendinizi geliştirmek de dönemin etkileri arasında yer alır. Belli bir alan içinde günlük tempoda sıkı ve titiz çalışmak, başka bir şehre veya ülkeye giderek işi öğrenmek, işe alışmak gibi durumlar da, bu sürecin etkileri arasında yer alır.

14 Ağustos tarihinde Aslan burcunda bir Yeniay, geri harekette olan Venüs ile kavuşum yapacak. Bu da gösteriyor ki, geçtiğimiz Temmuz ayı başından bu yana olan gelişmelere tekrar bir bakacağız. Kimi, eski sevgilisiyle bir araya gelmeyi düşünebilir, bu yönde karar verebilir, bazıları yeni bir aşka adım atabilir. Ancak yine de dikkatli bir şekilde durum gözden geçirilmelidir. Çünkü önümüzdeki günlerde Güneş-Satürn zorlayıcı görünümü oluşacak. İstikrarlı bir ilişki için gelir geçer tarzda düşünmemek gerekiyor.

17-23 Ağustos arası: 19 Ağustos tarihindeki görünüm, özgür yaşama arzunuzu ve yeniliklerde bulunma hevesliliğinizi gösteriyor. İlişkilerinizde, bunları ön planda tutuyorsunuz. Venüs geri hareketi devam ediyor. Durumumuzu mutlaka bir daha düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor.

24-30 Ağustos arası: 25 Ağustos tarihindeki görünüm, başkalarıyla ortaklaşa düşünülen işlerin, maddi sıkıntıları gidermek adına yapmayı düşündüğünüz girişimlerin zamana ihtiyacı olduğunu işaret ediyor. Biz öncelikle kimlerle ilişki halindeyiz, mevcut durum nedir, bu ortaklıklar, bu girişimler doğru mudur diyerek analizde bulunmamız lazım. Kaldı ki, Merkür bu açıdan doğru bir sentezde bulunmanızı sağlayabilir.

27 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda düz seyirle ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmenizdir. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışmamız doğru olacaktır.

Not: Merkür 17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda gerileyecek. 9 Ekim-2 Kasım tarihlerinde tekrar düz seyirle ilerleyecektir.

İŞ VE KARİYER

3-9 Ağustos arası: 7 Ağustos tarihinde Merkür-Başak burcunda seyrine başlıyor. Günlük tempoda detayların öneminin farkında olarak çalışmak gerekiyor. Eğer bir yerde sorun varsa, bu sorunun düzeltilmesi lazım. İster istemez zaten bu yönde durumlar karşımıza çıkmaya başlıyor. Bu güzel, şu iyi görünüyor demek yerine, işliyor mu, verimli çalışıyor mu diye bakmamızda yarar var. İşlerimizi günlük merkezde pratik şekilde halletmek önemlidir. Ne ilginçtir ki hem detaylara önem vermemiz hem de düzgün şekilde çalışması için elimizi çabuk tutmamız gerekecek. Çabukluk konusunda siz zaten bir numarasınız. Fakat aceleyle hareket edip, bir çuval inciri de berbat edemeyiz. Hesaplarımızı dikkatli yapacağız, yazdıklarımızı, konuştuklarımıza dikkat edeceğiz.

10-16 Ağustos arası: 13 Ağustos tarihindeki görünüm, amacınızın ve yolunuzun farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. İdeallerinizi gözden geçirmek ve çalışma hayatınızla ilgili meselelere gerçekçi bir şekilde ele almak lazım. Sağlığınızla ilgili konular üzerinde de etkili olan bu karşıtlık, beslenmenize önem vermeniz gerektiğini hatırlatır. Özellikle bağırsak sorunları nedeniyle yaşanan aşırı zayıflık veya şişmanlık gibi şikayetlerinizi mutlaka bir doktora gösteriniz. Bu karşıtlık, eğitmenlik yazarlık, sanat ve mistik konular üzerinde çalışmak, öğrenmek ve projelendirmek anlamında faydalıdır. Size ilham gücü verir ve sıkı çalışmanızı sağlar. Yeter ki, siz ne istediğinizi bilin.

13 Ağustos tarihindeki ikinci görünüm, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor. Bu enerji, aşkı gönlünüzden geldiği gibi yaşamanızı ve aşk adına ilerlemenizi sağladığı gibi, en parlak, en cesur yönlerinizi ortaya koymanızda yardımcı oluyor. Diğer ucunda bulunan Uranüs ise burcunuz üzerinde ilerliyor. Değişim, yenilenme, keşfetme, orijinal özelliklerinizi, yeteneklerinizi öne sürme anlamında destekliyor. Ve bu iki kuvvet birbirlerine olumlu yönde görünüm yaptığı için şu ana kadar yazdıklarımız gayet etkili bir şekilde bizi sarıp sarmalamış oluyor.

17-23 Ağustos arası: 23 Ağustos-23 Eylül tarihleri arasında Güneş-Başak burcunda ilerleyecek. Bu süreç her yıl olduğu gibi, iş hayatınız başta olmak üzere sağlığınızla ilgili konular üzerinde odaklanmak ve düzenlemelerde bulunmak anlamı taşır. Birçok pürüz ayıklanır, aksaklıklar ortadan kaldırılarak işlerlik kazanılır, verimlilik esas alınır. Kendiniz için gerekli veya gereksiz olanların tespiti yönünde önemlidir. Bu süreçte iş veya aşk hayatınızla ilgili konularda akılcı bir şekilde düşünmeli, iyi niyet ve fedakarlığın ölçüsü iyi ayarlanmalıdır. Çocuklarınız veya yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim hayatınızla ilgili konuların da titizlikle ele alınacağı bir dönemdir.

24-30 Ağustos arası: 29 Ağustos tarihinde Balık burcunda oluşacak Dolunay, sıkı bir çalışma ve hazırlanma döneminin içindeyiz. Dağılmadan, işlerimizi günlük tempoda halletme zorunluluğumuz var. Gerçekçi olmak, bir hedef belirlemek, çalışmak durumundayız. Ancak bir yandan da kendimizi yetersiz hissediyoruz. Dünyadan elimizi eteğimizi çekerek, ne olacaksa olsun diyerek kendimizi bırakmaktan yanayız. Oysaki aynı gün Merkür-Kuzey düğüm ile kavuşum yapacak. Ortaklaşa çalışmaların, geliştirici olacağını söyleyecek. İdeallerimizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsak, kendimizi toparlamalı, faydalı işlere yönelmeliyiz. Dolunayın Jüpiter, Neptün ve Pluto ile görünümü, yeteneklerimizi güce dönüştürme, hayallerimizi gerçekleştirme anlamında gücümüz olduğunu işaret ediyor.

PARA

3-9 Ağustos arası: Finansal ortaklıklar, ailevi miras bölüşümleri, ev-emlak alım-satım işlerinde dikkatli olmayı gerektiricidir. Birlik ve bütünlüğün olmadığı ortaklıklarda tabii ki sorunlar yaşanabilir. Biz gerçekleştiririz, hallederiz diye düşündüğümüz işler bir engele, zorluğa veya zamana takılabilir. Geçmiş meseleler tekrar gündeme gelir. Bu gündeme gelme hali, tekrar bakılıp çözüme kavuşturma şeklinde olursa tabii ki olumludur. Ancak tam tersine baskı kurmak şeklinde gerçekleşirse yanlış olur. Onun için bu hafta parasal konularda özellikle başkalarıyla alakalı işlerimizde opsiyonlu düşünmekte yarar var.

10-16 Ağustos arası: Bu hafta kazanç getirici işlerin hem yeteneklerinizin değerlendirilmesi hem de başkalarından fayda görmeniz yönünde bir etkisi var. Son bir ay önce atılmış bir adımın sonuçlanması mümkündür. Bu sizin için kazanç elde etmede rahatlatıcıdır. Ayrıca yeni kazançlar elde etme yönünde size olanak sağlayabilir.

17-23 Ağustos arası: 21 Ağustos tarihindeki görünüm, bir yandan hayatın tüm zevklerini yaşama arzusu ve kendimizi önde tutmak isteği verir. Arzularımız ve tutkularımız öylesine güçlüdür ki, ne maddi ne de ilişki anlamında taviz vermeye yanaşmayız.

24-30 Ağustos arası: Bu hafta harcama alışkanlıklarımızı yeniden gözden geçirmede faydalıdır. Venüs geriliyor ve bu gözden geçirmeler için gayet olumlu. Ancak sizin paraya bakış açınız önemli. Onun satın alma gücünün farkında olanlar, elindekiyle yetinirken, pek de önemsemeyenler bütçelerini aşan tarzda alışverişlerde bulunabilirler. Ancak aldığınız ürün, harcadığınız paraya değer mi bir bakmakta yarar var.

AĞUSTOS Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-4-5-8-9-13-14-23-24-28
Zayıf Enerjili Günler: 11-12-18-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler: 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 6-7

Yeniay: 4-5-6-31
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 17-18-19-20
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Boğa Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

İkizler Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Başak Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Balık Burcu Ağustos Ayı 2015 Aylık Burç Yorumu

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.