Adriana Lima 2 defa aldatılmış!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Victoria Secrets’ın ünlü modellerinden Adriana Lima bir tüy dökücü reklam için 4 günlüğüne Türkiye’ye geldi.

Dünyanın en güzel kadınlarından Victoria’s Secret’ın modeli Adriana Lima 4 gün için geldiği İstanbul’da kendini Çırağan’da kaldığı otel odasına kapadı.

Bir reklam filminin çekimleri için Türkiye’ye gelen Adriana Lima kendini odaya kapattı! Lima İstanbul’a iner inmez, kalacağı otel odasına bile girmeden kendisi için  hazırlanan özel tekneyle boğazın serin sularında gezmeye çıktı. İstanbul’da bulunan birkaç dostu dışında kimseyle görüşmeyen Lima, kaldığı 4 gün boyunca odasından hiç dışarı çıkmadı.

Odasına görevlilerden sadece iki şey istedi: Kaymak ve yoğurt. Oldukça üzgün görünen Lima, çocuklarından uzak İstanbul’da 4 gün geçirdi. Kocasının kendisini 1 değil 2 kez aldattığını söyleyen Lima, boşanmak için karar aşamasında olduğunu dostlarıyla paylaştı. Hatta kocasının başka kadınlardan çocukları bile olduğunu düşünen Lima’nın Miami’de eşiyle konuşup bu işi bitireceği öğrenildi.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.