9 Haziran burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

9 Haziran 2015 Salı günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte 9 Haziran burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:56 itibariyle etkili olacak Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm, en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. İletişimde bir hayli etkili olursunuz. Değişim arzunuz bir hayli yüksektir. Ne düşünüyorsanız ona göre tavır alırsınız. Bir öyle bir böyle davranan kişilerden uzak durursunuz.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar, sevdiğini arar, onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır.

Saat 10:29 Mars-Uranüs görünümünde, yeniliklerde bulunmak, haberleşmek, bağlantılar kurmak, aktif hareket etmek, özgür olmak istersiniz. Değişim arzumuz bir hayli yükselir. Bu değişimlerin özünde, hedefinize uygun adımlar atmak bilhassa ön plandadır. Bir süre önce düşündüğünüz, yapmak istediklerinizi de bu görünüm sayesinde bir kez daha gözden geçirmeniz, olur ve olmazlarıyla ele almanız yararlı olur.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. İletişimde bulunmak ve işlerinizi bir an önce bitirmek istersiniz. Ancak diğer yandan huzura, rahatlamaya, laftan sözden uzak durmaya ihtiyacınız vardır. Bu saatlerde benim tavsiyem, işlerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız ancak kısa molalar vermeyi de ihmal etmemenizdir.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Balık burcundaki boşluk zamanları,  ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Finansal konularda bir hayli aktif hareket edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız, ödenmesi gerekenler, alınacaklar, yapılacaklar üzerinde durursunuz. Bunları yaparken benim tavsiyem, enine boyuna düşünmeyi ihmal etmemenizdir.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, güzel duygular  yükseliyor.  Kısa süreli olsa dahi, bu enerji bizi ümitlendiriyor.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki etkileşim, para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin, kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni, işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yapmanız, hemen uygulamanız gerekebilir.  Ancak ben derim ki, hesabınızı şaşırmadan, dikkatli bir şekilde yapınız.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yanıyla parasal konularda kazançlı çıkmak için aktif hareket edeceğiz. Diğer taraftan  özverili düşünmek, maddiyatı ikinci plana atmak durumunda kalabiliriz. Bu da bizi biraz yorabilir.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında kesin  bir yön belirlemeniz pek kolay değildir. İlişkilerinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı gününe, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle adım atıyoruz. Kendinizi gayet özgür bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan kişilerle iletişiminiz ve görüş alışverişiniz bir hayli yoğun. Tabii ki olumlu bir enerjidir. Ancak  bilinçli şekilde gözden geçirmeden acil kararlar vermeyelim.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu görünüm son derece yararlıdır. Toplumsal ilişkilerde empati duygusu baş tacımız olmalıdır. Başkasının  yerine koyarak anlamak, dinlemek hali kıymetli olacak.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, gayet akıllı ve aktif bir biçimde kendinizi dile getirişinizin işaretçisidir. Hedefinize uygun kişilerle görüşmelerde bulunabilir, orijinal buluşlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz kolaylaşır. Seyahat veya önemli bir değişimle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Benim tavsiyem, bu gelişmeler ne kadar hoş olursa olsun, incelemeden, üzerinde düşünmeden hareket etmeyelim.

Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bir yanıyla dış dünyada aktif bir şekilde kendimizi ifade etmek için çaba göstereceğiz. Ancak diğer yandan işlerimizi halletmek pek kolay olmayabilir. Ilımlı davranmamız, insanlarla iyi geçinmemiz gerekiyor. Bu zorunluluk bizi rahatsız edebilir.

saat 09:25-19:01 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, dilediğimiz biçimde kendimizi  ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bir yandan parasal açıdan durumumuza bir bakacağız. Diğer taraftan şu andaki mevcut sıkıntılara bir çare bulmaya çalışacağız. Bazı meseleler, sözler, hareketler sizi yorduğu için, doğal olarak kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Verilecek bir kararın, size olan artı ve eksi yöndeki geri dönüşlerini hesap etmenizde yarar görüyorum.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek.  Bu görünümün  güçlü desteği sayesinde güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.

Saat 10:29 sonrası Mars-Uranüs arasında gerçekleşecek görünüm, kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Beklenmedik sürprizler bazen yolunuza engel koyabilir.

Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bu görünüm, asıl söylemek istediklerimizi ifade edememenin işaretçisidir.  Birilerine uymak zorunda kaldığımız için rahatsızlık duyarız. Laftan, sözden, dedikodudan, gereksiz yere sinirlenmekten uzak durunuz.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde, zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı günümüz, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Sosyal hayatla birebir ilişkiniz yoğunlaşır. Bir şeyler yapmak, rahatlamak, canlanmak istersiniz. Bir yerlere gitmek, birileriyle bağlantı kurmak hoşunuza gider. Arkadaşlıklar, keyiflendirici aktivitelerden hoşlanırsınız.

Saat 03:57 itibariyle Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm, iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayacaktır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif yönde düşünmenizi sağlar.

Saat 10:29 sonrası Mars-Uranüs arasında meydana gelecek görünüm, gayet hoş ve sürpriz gelişmelerin işaretçisidir. İletişim veya birileri aracılığıyla tanışacağınız kişi sizin için gayet etkileyici olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, hedef olarak belirlediğiniz bir konuda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Bu gelişme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Benim sizlere ufak bir tavsiyem var. Hangi konuda olursa olsun, mantığınızın sesine kulak vererek meseleleri ele almanızdır. Bu sizi aceleci kararlardan uzak tutar, doğru yönü bulmanızda destekler.

Saat 18:42 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bir yandan sosyal ilişkilerimiz, paylaşımlarımız yönünde hızlı ve aktif davranmak istiyoruz. Çünkü işlerimizi yoluna koymamız gerekiyor. Ancak diğer taraftan, parasal meseleler bizi düşündürüyor. Elimizdeki parayla, yapılacakları halletmek pek kolay olmadığında sıkılabiliriz.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresince, harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Ay-Balık burcunda boşlukta olduğu zamanlarda,  tatsız duygulardan kaçmak isteriz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı gününün ilk etkili enerjisi, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüdür. Bu biraz zorlayıcı yönleri olan bir etkidir. Özellikle toplumsal hayattaki itibarınız, kariyer hayatınızla ilgili konularda çabuk tepki göstermenize veya endişe duymanıza yol açabilir. Ani kararlar almanıza yol açabilir. Aslında mantıklı bir şekilde gözden geçirmede bulunulsa, yönünüzü doğru şekilde tespit etmeniz ve çözüm bulmanız mümkündür.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. İyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun. Mutlu bir ilişkimiz varsa, bu enerjiler altında huzurumuz iki misli artar. Sevgiyle kucaklaşmak kolaylaşır.

Saat 10:29 sonrası Mars-Uranüs arasında gerçekleşen olumlu görünüm, maddi konularda hem düzgün bir ilerlemeye hem de güzel haberler duymaya olan arzunuzun simgesidir. Bir an önce kendinizi hırsla öne çıkarmak ve liderliğinizi göstermek ihtiyacı duyarsınız. Başkalarının ayağınıza bir çalı gibi dolanmaması için çok güçlü olmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu görünüm, yüreği sıkılan ve bunu gidermek için çıkış yolları arayan kişinin göstergesidir.

Saat 18:42 itibariyle oluşacak sondördün nedeniyle, bir yandan iş hayatımızla ilgili konulara önem vereceğiz, diğer yandan ilişkimizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassas olacağız. Bu bizi biraz yoracak bazen de gerginlik yaratabilecektir. Size tavsiyem, bir plan yapmanız ve sakince hareket etmenizdir.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk sürecinde bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp,  ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye.  Dikkatli olmakta yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Salı günümüz, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Hedefinize yönelik şekilde bilgilenmek, araştırmak, öğrenmek ve sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek anlamında etkilidir. Şansınızı yükseltir, kendinize olan güven duygunuzu öne çıkarır. İnandığınız yolda yürümek istersiniz.

Saat 03:57 itibariyle  etkili olacak Ay-Neptün kavuşumu  problemlerimiz olsa da, içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir.

Saat 10:29 itibariyle Mars-Uranüs arasında oluşacak görünüm, iş ortağınız veya partnerinizle farklı ve sıra dışı konular üzerinde yapacağınız görüşmelerin işaretçisi olabilir. Eğer ilişkiniz yoksa, karşınıza aniden birinin çıkmasını arzularsınız. İçinizden bir ses, – Maceraya açık ol,  sonu var mı yok mu diye düşünmeyi boş ver diyerek sizi ateşleyebilir. Hatta bazılarınız ilginç ve oldukça hızlı bir biçimde biriyle tanışabilir veya iş anlamında bağlantı kurabilir. Kimileriniz sevgilisiyle aniden seyahate çıkabilir. Eğer sevgiliniz başka şehirdeyse onu görmeye gidebilirsiniz.

Saat 18:42 itibariyle gerçekleşecek sondördünde, bir yandan iletişimde bulunmak, aktif olmak isteyeceksiniz. Ancak diğer yandan dalgınlık, unutkanlık veya bazı nedenlerle işlerinizi çabucak bitirmek mümkün olmayabilir. Sakin olunuz lütfen.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle güne merhaba diyoruz. Menfaatlerimizi koruma içgüdümüz yoğun olacak. Bu iş veya özel anlamdaki ilişkilerimizde de önem taşıyor. Kendimizi yanlışlara karşı  korumak, güven altına almak, yanılmamak arzusuyla bunu yapabiliriz. Söylenenlere, yapılanlara, işbirliklerimize dikkat etmemizde yarar var.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında,  sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların etkisi altındayız. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız  oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözler duymak isteriz.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki görünüm, maddiyat ve iş ile alakalı mevzularda kötü sürprizlerden uzak durma arzunuzun bir ifadesidir. Kafanız karışıksa, benim tavsiyem bu saatte ani kararlar vermemeniz ve olan bitene iyice kulak kabartmanızdır. Yeni gelişmelerin mercek altına alınarak incelenmesinde yarar var.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan aşk hayatınızla ilgili konularda iletişimde bulunmak, canlanmak, aktif olmak istersiniz. Ancak diğer yandan ilişkideki bağımlılık veya paylaşımsızlık nedeniyle canınız sıkkındır.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı gününe,  saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Bu enerji, değişim arzumuzun, yenilenme ihtiyacımızın işaretçisidir. Dış dünya ile bağlantılar kurarak hem farklı bir şeyler yapmak isteriz hem de canlanmak. Tanışmalar bu etki altında kolay olur. Bilgileniriz, merak ettiklerimizi öğreniriz. Problemli ilişkimiz varsa, bunu nasıl düzeltiriz, nasıl çözüm buluruz diye düşünmemiz yararlı olur.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek ve bizim hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişkimizle alakalı konularda kafamızı bir parça karıştırıyor. Eşimizin bize karşı iki yönlü ve duygusuz bir şekilde yanaşmasını istemiyoruz. Güzel gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir kısmımız bu etki altında yeni biriyle tanışma olanağı yakalarken, bazı Yaylar sürpriz bir haberle yeni bir karar alabilirler. Bir kısım Yaylar açısından bu görünüm, yeni bir arkadaşlığın işaretidir. Karşınıza çıkan kişi hakkında karar vermek için, 16 Haziran tarihine kadar düşününüz.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan ilişki meseleleri üzerine  düşünüyoruz. Diğer yandan bağımlı olduğumuz veya özveride bulunmamız gereken durumlar söz konusu. İki seçenek arasında kalmış gibiyiz. Bu da bizi bir hayli yorabilir, gerginleşebiliriz.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı günümüzün ilk enerjisi, Güneş-Jüpiter görünümü, saat 00:56 itibariyle etkilidir. Finansal veya özel ilişkilerimizin her anlamda gözden geçirilmesi yararlıdır. Kimden ne gibi beklentimiz var, bunları elde ederken ağır bedeller ödüyor muyuz? buna bakalım, üzerinde düşünelim. Paraya ihtiyacımız varsa, uzun vadeli bir kredi borcunun altına imza atmayalım. Gücümüzü aşan kararlar vermeyelim. Ortaklık ilişkilerinde de aynı şekilde iyi bir analizde bulunmak yararlı olur.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla  tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki görünüm, hızlı ve oldukça yoğun şekilde çalışmanın işaretçisidir. Hatta bazılarınız evini iş yeri gibi kullanabilir. Kimileriniz işinize yakın bir yerde bir ev tutmak isteyebilirsiniz. Yaz için planlama yapabilirsiniz. Ancak bütün bu kararlarınızı 16 Haziran tarihindeki Yeniaya kadar bir daha gözden geçirmenizde yarar var. Aceleci olmayınız.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak.  Çalışma hayatımızla ilgili konularda aktif bir şekilde işlerimizi yoluna koymamız gerekebilir. Bazen kendimizi bir hayli yorgun ve gergin hissedebiliriz. Huzur, sakinlik, dinlenme arzumuz ön plandadır. Bilinçli bir şekilde düşünüp, planlamada bulunmamız gerekiyor.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Bu enerji aşk hayatımızı canlandırıcı, yeni insanlarla tanışmanızda etkilidir. Flört türü ilişkilerin de göstergesi olup, ciddiyete dönüşme ihtimalini içerse de, karşımıza çıkan kişiyi mutlaka iyice tanımayı, anlamayı bilelim. Bu görünüm, kişinin kendini pozitif  yönde hissetmesini, aktivitelerde bulunmasını da sağlayıcıdır. İnandığımız şekilde yaşamaktan zevk alırız.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor.

Saat 10:29 Mars, yöneticiniz Uranüs ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu görünüm sizleri keyiflendirici, hedef anlamında yeni planlamalarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Artık geçmişe bir sünger çekip, yeniye yer açmak istersiniz. Ancak bazı noktalar hala tam belirgin değilse ve sizi düşündürüyorsa, o zaman 16 Haziran tarihine kadar bekleyin ve iyice netleşene kadar aceleci kararlar vermeyin.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan hayatın güzelliklerini yaşamak, aktif olmak, iletişimde bulunmak istiyoruz. Ancak diğer yandan mali konular üzerinde çok akıllıca hesap kitap yapmak gerekiyor. Satın alma gücümüze göre hareket etmemizde yarar var.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz.  Boşluk zamanları yeniliklerin uygulanması yönünde sakıncalıdır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun dikkatli olmakta yarar görüyorum.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Salı gününe, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Yeni bir yere taşınma, evinizle alakalı bir gelişme, kiralama, ev içinde yapılacak değişimler, çalışma hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Hesapsız işlere de kalkışmayalım. Eğer acelesi yoksa, 16 Haziran tarihindeki Yeniay oluşana kadar bekleyelim ve bir daha gözden geçirelim.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumunda ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki görünüm, gerek parasal ve gerekse eviniz sınırları içinde kendinizi özgür bir biçimde ifade etmekten hoşlandığınızın göstergesidir. Denetim altına girmekten hoşlanmazsınız. Keskin zekanızla kafanıza koyduğunuzu yapmaktan yanasınızdır. Ancak gelir durumunuza göre hareket etmekte, bir daha düşünmekte yarar var.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Taşınma, yolculuk, ailevi konular, iletişim ve haberleşme anlamındaki enerjinizi doğru şekilde yönlendirmek için akıllıca plan yapmanızda yarar var. Bugün bir yandan aktif olmak diğer yandan dış dünya ile ılımlı bir şekilde irtibatta bulunmak gerekecek. Bu sizi biraz yorabilir.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında, inancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan Ay-Boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Hayatı kendi akışında değerlendirmenizi sağlar.  Rahatlatıcı ve faydalıdır.

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.