9 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

9 Eylül 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 9 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Çarşamba günümüz  saat 05:36 Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Eğer ihtiyacınız kusursuz iş çıkarmak ise, işte size olumlu bir enerji.  Kendinizi ve birlikte çalıştığınız insanları, göreviniz dahilindeki işleri gözden geçirerek belli bir planlamada bulunabilirsiniz. Sadece aşk değil,  hayatın tüm alanlarında kaliteli bir zevk anlayışı hüküm sürer Ay-Aslan günlerinde.  Bu enerji kişinin yaratıcı düşünmesini,  kendini gayet hırslı bir şekilde öne sürmesini destekleyicidir. Sizleri aşkla büyümeye ve aşkla coşmaya davet eder.  Her ne kadar iş günü olsa da, kısa molalar yaratarak zevkli paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, özellikle ilişkiniz ve sorumluluklarınızla birebir alakalı konular üzerinde etkili gözükmekte. Bu konular üzerinde istemediğimiz şartlar altında oluşumuz bizi ister istemez birileriyle iyi geçinmeye, temkinli hareket etmeye ve konuşmaya davet ediyor. Belki bu işinize gelmeyebilir. Hatta üzerinizdeki ağırlık nedeniyle zincirlerinizden bir an önce kurtulmayı arzu edebilirsiniz. Kendinizi bu cendereden kurtarmak için gizli gizli planlar bile yapabilirsiniz. Ancak söz ve davranışlarınıza gün içinde ve akşamın ilerleyen bu saatlerinde,  mutlaka  dikkat etmemiz gereklidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz saat 05:36 Ay-Aslan burcu seyir etkinliği altında geçecek. Sadece kendi bakış açınızla değil, başkalarının da fikirlerini almakta yarar vardır. Birileri sizi alkışlamasa da, siz güzelliklerinizi sunmaya devam ediniz. En azından o güzellikler etrafınızda koruyucu bir enerji oluşturur. Tabii ki övülmek, farkınızın bilinmesi, şöyle bir sırtınızın sıvanmasını beklemek hakkınızdır. Egonuz Ay-Aslan günlerinde yükselir. Ancak başta da söylediğim gibi, çevremizdeki insanların da görüşlerine kulak vermekte yarar var.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, iş hayatınızda, ilişkilerinizde  tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir.  Arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Görülüyor ki gün boyu ve akşam saatlerinde dengemizi sağlamakta zorlanabiliriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Çarşamba günümüz saat 05:36 Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Birlikte olduğumuz kişi veya çevremizde bulunanlarla, sağlıklı ve dengeli bir şekilde ilişkimizi sürdürelim. Eğer sorunlarınız varsa,  çözümlemek için birbirimize ihtiyacımız olduğunu bilelim. Ay-Aslan geçişlerinde genellikle  olumlu ve güçlü yanlarınızı dış dünyada sergilemek kolay olur. Ancak birisi bizim gibi düşünmediğinde,  olmaz dediğinde bu  cevabı duymaya tahammülümüz yoktur. Genel olarak ne düşünüyorsak onu uygulamak, sonuç almak isteriz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, başkalarına ihtiyaç duyduğunuz her konuda daha dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. İşte bu saatlerde,  siz de politik tarzda ve oldukça akıllı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Böylece isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:36 Ay-Aslan burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. Kabul edelim ki, insan kendine ne kadar güveniyorsa, o denli başarılı olur. Bugün siz de kendiniz için en iyisi isteyin ve dileyin. Bu olumlu ruh hali sizi besleyici ve büyütücü olacaktır. Doğruları veya yanlışları, aksayan noktaları ve düzene kavuşturulması gerekenleri  bugün tespit edelim. Lider yönlerimizi öne sürdüğümüzde başarılı olmamız mümkün.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, türlü nedenlerle  düşüncelerinizi açıklamaktan çekinmenize neden olabilir. Hatta sırf  uyumlu davranayım diye, sabır gösterebilirsiniz. Bu durum sizi yorabilir. Özellikle eviniz, aileniz, ülkenizi ilgilendiren konularda haksızlıklara meydan okursunuz. Üzerinizde baskı kuranlara karşı tavır alabilirsiniz. Gücü elinde bulunduran kişilere karşı bu çok daha belirgindir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz saat 05:36 itibariyle burcunuzda parlayacak Ay, gün boyu her konuda kendinizi ön planda görme arzunuzun işaretçisidir. Kendinize has duruşunuz  hakimiyetçi tavırlarınızla dikkat çekmekten hoşlanırsınız. İfade gücünüzü arttıran ve imajınızı kuvvetlendiren bu  enerji,  sizi dış dünyada etkileyici kıldığı gibi, gözlerin hayranlıkla üzerinize çevrilmesini sağlar.  Girişimlerinizde moraliniz yüksektir. Kazanma içgüdünüz normal zamanlara göre çok daha fazladır.

Saat 22:28  itibariyle etkili olacak  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, yakın çevreniz ve zorunluluklarınız konusunda sözcükleri iyi seçmenin yararlı olduğunu göstermektedir. Siz adil, hakça ve herkesin birbirine karşı nazik davranmasını bekliyorsunuz. Bunu göremediğinizde doğal olarak tepki gösterirsiniz. Mecburi anlaşmalardan yana değilsiniz. Herkes haddini bilmeli diye düşünürsünüz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Çarşamba günümüz  saat 05:36 Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Hayatı olumsuz değil, olumlu bir açıdan ele alabiliriz. En azında almayı deneyebiliriz. Dışa karşı  güçlü görünmek değil, önce siz kendinize güzel görünmeye çalışınız. Birilerinin sizi alkışlamasını beklemeyiniz. Kendinizi siz şımartınız. Sorunlar gözünüzü korkutmasın. Çünkü onları yenebilecek güç içinizde mevcut. Kim ne derse desin, hayatınızın merkezi sizsiniz. Kendinizi üzecek kişilere değil, sizin kıymetinizi bilecek kişilere yöneliniz. Çünkü sizden başka bir tane daha yok.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü  parasal anlamda ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanın çıkarlarımızı korumada etkili olacağını vurguluyor.  Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur. Ortalama konuşmak akıllı bir iletişim ve anlaşma sağlamada size güç katabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz saat 05:36 Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Bu etki altında, egonuzu öne çekerek sizi rahatsız eden bu konuları ele alarak bilinçli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Çünkü bunu yapmadığınız takdirde, şüpheler, gerek  duygusal ve gerekse ruhsal anlamda bir çember içine kendinizi hapsetmenize neden olabilir. Oysaki yapılması gereken hayatla mücadeleyi asla bırakmamak, hiç bir nedenin sizi kendinizden uzaklaştırmasına izin vermemektir. Hayatla mücadelede pes etmeyiniz ve  hiç bir şeyin sizi kendinizden uzaklaştırmasına izin vermeyiniz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünüm etkisi, sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizin önüne duvar örebilir.  Evet geri planda sizi bir çok mesele zorluyor. Ancak sabırlı olunuz lütfen ve planlarınızı tekrar gözden geçirin. Hiç kimsenin kimse üzerinde baskı kurmasına, yönlendirmesine tahammülünüz yok. Zaten bu yüzden iletişiminiz biraz sertçe olabilir. özellikle aile, ülke bağlantılı konularda sabırlı düşünmekte zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba gününe saat 05:36 Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyoruz. Geleceğe dönük umutlarınızı, planlarınızı ve her şeyden önemlisi diğer insanlarla olan ilişkinizi gözden geçirmeniz adına son derece önemlidir. Arkadaşlarınızla paylaşımınız, sevgi alış verişindeki tutumunuz, somut ve gerçekçi idealleriniz günün en önemli konularıdır. Eğer herhangi bir konuda sorumluluk yüklenmekten kaçınıyorsanız, beraberliğinizde bağlanma zorluğu yaşıyorsanız, hala doyumsuz ve  hala şüpheler içinde kıvranıyorsanız biliniz ki yerine oturmayan durumlar var demektir.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, ortaklaşa işlerde, ilişkilerde veya genel olarak, etliye sütlüye dokunmadan, sakince ilerlemenin önemini vurguluyor. Merkür Terazi burcunda  sizi anlaşmaya, uzlaşmaya çağırıyor. Huzursuzluktan uzak durmak için bu sese kulak vermek zorunda kalabilirsiniz. İyi mi yapıyoruz? Bence akıllıca. Neden? Çünkü Pluto burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Yani yöneticiniz sizden yana. Akıllıca hareket etmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Çarşamba günümüz saat 05:36 Ay-Aslan burcu seyri ile başlıyor.  Mesleki konularda dikkat çekmek, toplum içindeki yerinizi belirlemek, ün sahibi olmak, popüler olmak arzusu bugün yüksektir.  Dışa karşı gayet güçlü bir duruş sergileriz.  Hakkımızda konuşan insanlara gerekli cevabı verebiliriz.  Bugün hiçbir şeyi kaçırmak istemeyiz.  Etrafımızdaki insanları gayet dikkatli bir şekilde gözden geçirebiliriz. Hayata bakış açınızı cesaretle savunacağınız ve hedeflerinizi kendinizden emin bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bu enerji, çevrenizdekiler sizden farklı görüşte olsalar dahi, onlara karşı anlayışlı olmanızı sağlıyor.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, işlevini yitirmiş veya artık anlamı, önemi kalmamış her şeyin  devre dışı bırakılması anlamındadır. Kazancımızla alakalı konularda endişeli olabiliriz.  Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak   mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur. Gerginlikten uzak durmanın yolu, kibar bir şekilde görüşmektir. Baktınız ki, anlayacakları yok. En azından bir iki gün beklemek yararlıdır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:36 Ay-Aslan burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. Şu sıralarda yaşananlar sizi tatmin edici olmasa da,  menfaatlerinizi düşünerek politik davranabilirsiniz. Amacınız alkışlanmak, destek görmektir. Kişi şöyle bir düşünür. Durduğu noktaya bakar, durumunu gözden geçirir, güzel bir hayatın, huzurlu bir ilişkinin, yarınlarının garanti altında olmasını ister. Tabii ki insanız ve bu istekler doğaldır.  İş hayatında geleceğinizin tam olarak belli olmadığını düşünüyorsa, hayatında kimse yoksa veya ilişkisinde mutsuzsa, bunları hale yola koymak için mücadele eder. Parasal konuların ilişki meselelerin önemli olduğu  bugün, çıkarlarınız konusunda hassasiyet gösterebilir ve daha çok kazanmanın yollarını araştırabilirsiniz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümünde, Plutonun olumlu etkisi sizden yanadır. Tek sorun, birilerine veya sisteme uyma mecburiyeti. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen kişiler kazanacak. Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve şartlara göre belli oranda esneklik göstermek. İşte o zaman kazanırsınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:36 Çarşamba günümüz Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Her konuda değişimden yanayız.  Ancak bedelsiz ve ödünsüz olsun istiyoruz.  Bu ilişkimizde de böyle, günlük tempomuzda da böyle. Bize bir adım gelene, on adım yaklaşırız.  Yeter ki, yaklaşımında içten olsun. Bu enerji, huzur duygunuzun ancak ve ancak sağlıklı bir ilişki yaşamanız halinde yükseleceğinizin işaretidir. Bugün bir yandan kendi isteklerinizi öne sürdüğümüzde  kabul edilmesini bekleyeceğiz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto  mücadeleci görünümü, beklenmedik durumlar yaşama riskinizi işaret ediyor. Ortağınız veya hiç ummadığınız bir kişi, desteğini geriye çekebilir. Böyle bir halde oyunu kuralına göre oynayarak geri adım atmanız gerekebilir. Bu görünüm,  tatlı dil ve işbirliğinde bulunmanın önemli olduğunu işaret ediyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar saat 05:36 Ay-Aslan burcu seyriyle Çarşamba günümüz başlıyor. Ya bizim veya başkalarının egosu  bu etki altında yüksek olabilir. O nedenle birilerine galip gelmek, alkış beklemek, aferin almak zor olabilir. Ancak bu enerji aynı zamanda, hem hırslı çalışmanızı hem de inandığınız yolda ilerlemenizi sağlar. İş hayatınızla ilgili konularda yaşanabilecek gerginliğin, sağlığınızla ilgili mevzulardaki keyifsizliğin işareti olduğu gibi, çevrenizdeki insanların baskın tavırları ve her şeyde ben deme eğilimleri nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Saat 22:28  Merkür-Pluto mücadeleci görünümü, maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemini işaret ediyor.  Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar Merkür-Terazi geçişi nedeniyle ortaklaşa işlerde zorlanıyoruz. Hatta birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Birkaç gün boyunca, mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında akıllıca hareket etmeye çalışmak,  anlaşma yollarını kapalı tutmamak gerekiyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.