8 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

8 Temmuz 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 8 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bunun anlamı, hayata karşı cesaretli bir bakış, kimliğiniz konusunda  güçlü bir duruş, düşüncelerinizi ateşli bir şekilde ifade ediş demektir.  Dış dünyaya kim olduğunuzu göstermede cesaretlilik ve özgüvenin yükselişi demektir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yandan kendi arzularımızı elde etmek isteyeceğiz.  Diğer yandan ailemizin güvenliği üzerinde duracağız. Doğal olarak bencil davranamayacağız. Yeri geldiğinde onların da beklentilerine cevap vermek durumundayız.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin  ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor. Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin,  geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte  eskiyi hatırlarız.  Yaşımız ergin veya geçkin olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz  gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz?  Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz? Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları,  duygularımızın veya kırgınlıklarımızın  esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan aileniz, eviniz, sevdikleriniz, iç dünyanızla ilgili konulardaki hassasiyeti, diğer taraftan cesaretle yol alarak kendinizi göstermek ve arzularınıza erişmek istediğinizi işaret ediyor. Birbirinden ayrı olan bu iki dürtü arasında çelişki yaşamamak için, ne kadar güvenli bir yaşam sürüyorsunuz, geleceğiniz garanti altında mı? bunları gözden geçiriniz. Ardından,  amacınızın ne olduğunu, nasıl ilerlemek istediğinizi saptayınız. Eksikleriniz varsa acele etmeyiniz. Sabırlı olunuz. Her şey tamamsa korkmayınız, panik olmayınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz, Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. İşinizle ilgili bir  karar vermeniz gerektiğinde iyice düşünmenizi tavsiye ediyorum. Otorite konumunda bulunan kişilerle aranızda istenmeyen durumlar oluşması ihtimaline karşı sakin ve ılımlı bir şekilde hareket etmek en akıllıca yöntemdir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünüm etkisi bizi iç dünyamızın derinliklerine çekiyor. Bir takım meselelere kızıyoruz, içerliyoruz ancak elimizden bir şey gelmediği için bir tepkide bulunamıyoruz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. Takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi stres yaratabilir.

8-23 Temmuz Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler  kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır.  Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de  sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, çevrenize karşı hassasiyetle davranmanızı, ailevi değerlerinizi önemsemenizi, kendinizi güven içinde hissetmekten hoşlandığınızı gösteriyor. Bu durumda farklı bir şeyler yaşamanız, şöyle kabuğunuzdan çıkıp dünyaya karışmanız pek mümkün olmaz. Çünkü kaybetmekten korkarsınız. İşte bu hal, sizde gerilim yaratabilir. Kendi kendinizi engellediğiniz için, biriken enerji dışa yönelmeyince gerilim altına girersiniz. Yapılması gereken, hem ruhsal hem de bedensel olarak rahatlamak kendinize baskı uygulamamak,  her şeye sinirlenmemek, endişeli davranmamaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler,  Ay-Koç burcunda seyrini devam ettiriyor. Çarşamba günümüz sizler açısından aktif bir sabahın müjdecisi oluyor. Arzu ettiğiniz her konuda girişimde bulunmaya hazırsınızdır. Doğal olarak sizi ön saflarda görmek mümkün olduğu gibi hakkınızı olanı elde etmek adına atak davranırsınız. Biz buna korkusuzluk diyelim.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yandan aktif bir şekilde ve oldukça cesur hareket etmemiz sağlıyor. Diğer yandan maddi konularda elden geldiğince dikkatli olmak zorundayız. Bu kadar arzulu olmamıza rağmen, istediğimiz gibi harcamada bulunamamak bizi biraz sıkabilir.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

8-23 Temmuz Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz.   Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak. Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar. Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan maddi konularda bir hayli hassas düşünebilir, kaybetmekten, güvencesiz kalmaktan korku duyabilirsiniz. Diğer yandan sosyal hayatın içinde yer almak, cesur bir şekilde atılımda bulunmak istersiniz. Burada dikkat edilecek nokta, karşınıza çıkan fırsatların veya düşündüğünüz hedefin  sizin için doğru olup olmayacağını tespit etmektir. Eğer gerçekten güvenli ve kazanmanızı sağlayacaksa, sonunda rahat edip, endişelerden kurtulacaksanız, geleceğiniz açısından önem taşıyorsa tabii ki kendinize güvenmelisiniz. Tam tersine, belirsiz bir yolda ilerliyor,  ani bir dürtüyle harekete geçiyor, sırf bencil istekleriniz olsun diye hareket ediyorsanız bu yanlış olur.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Koç burcu etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Eviniz, ailevi ilişkileriniz ve duygu dünyanızla ilgili konularda, dikkatli yaklaşımlarda bulunmalıyız, ancak kendinizden taviz vermeden bunu yapmanız yerinde olur. Başkalarının sizden beklentileri bir hayli fazla olur.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yanıyla mesleki konular, toplumsal sorumluluklarımızdan uzaklaşmak arzumuzu işaret ediyor. Diğer yandan bir şeyler planlıyoruz ve bunları gerçekleştirmek için bir hayli hassasız. Her şeyin istediğimiz gibi olmasını bekliyoruz. Bu olmadığında tepki gösterebiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda sizi biraz zorlayabilir. O nedenle sakin davranmak pek kolay olmaz. Özellikle ilişkide, bir taraf baskın davranmaya çalıştığında canımız sıkılır. Sağlığımızla alakalı konulara özen göstermemizde yarar görüyorum.

8-23 Temmuz tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür süresince,  etrafınızdaki dünya ile temasınız güçlenir.  Şimdi düşünceleriniz, hisleriniz ve siz canlanmaya başlıyorsunuz.  Kimsenin  etki altında kalmadan kendiniz adına  yeni kararlar alarak bunları uygulamaya çalışmak, eskiye yeni bir yüz geçirerek veya tümüyle değiştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirmektir. Duygusal konularda yaşamınızı gözden geçirebilir, eskinin sizin üzerinizde yarattığı tüm izleri silmeye çalışabilirsiniz. Kimi zaman birileri veya bazı olaylar sizi bağımlı olduğunuz alanlara doğru sürükleyebilir. Fakat bunların tümünde aldığınız dersler ön plandadır. Yani nerden nereye geldim tarzı bir düşünce halidir. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan değerlerini kollayan, sakin sessiz bir şekilde yaşayan,  suya sabuna dokunmadan  elindekileri korumaktan yana olan bireyin aslında bir hayli gergin olduğunu gösteriyor. Çünkü dış dünya tarafından baskı altına alınıyor,  mesleki alanda cesur hareket etmesi gerekiyor,  toplumsal anlamda öne çıkması lazım. Kişi bu iki farklı dürtü arasında doğal olarak gerilim yaşıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, öncelikle kendinize güven duymak ve endişeli olmamak. Ancak hırsla, sırf atak olayım, cesur davranıp öne çıkayım diye de, yanlışa sürüklenmemek. Ne istediğinizi iyi bilirseniz hem sakince yol alırsınız hem de mesleki alanda doğru hedef tayininde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyoruz. Yakın çevreniz, partneriniz, kardeşleriniz veya sürekli karşılaştığınız insanlarla aranızdaki iletişimde, sırf suya sabuna dokunmayayım diye problemlerin üstünü kapamak yanlış olabilir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yolculuk, aktivite ve kendinizi ifade etme anlamında güçlendiriyor. Ancak diğer taraftan bazı meseleler, istediğiniz gibi hızla ilerlemenizin önüne geçtiği için sıkılmaktasınız.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Birçok mesele  gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde  yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan değerlerini kollayan, sakin sessiz bir şekilde yaşayan,  suya sabuna dokunmadan  elindekileri korumaktan yana olan bireyin aslında bir hayli gergin olduğunu gösteriyor. Çünkü dış dünya tarafından baskı altına alınıyor,  mesleki alanda cesur hareket etmesi gerekiyor,  toplumsal anlamda öne çıkması lazım. Kişi bu iki farklı dürtü arasında doğal olarak gerilim yaşıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, öncelikle kendinize güven duymak ve endişeli olmamak. Ancak hırsla, sırf atak olayım, cesur davranıp öne çıkayım diye de, yanlışa sürüklenmemek. Ne istediğinizi iyi bilirseniz hem sakince yol alırsınız hem de mesleki alanda doğru hedef tayininde bulunabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Çarşamba gününe Ay-Koç burcu geçişiyle adım atıyoruz. Bugün bizi  huzurlu ve mutlu kılmanın yolu maddi yönden refahta olmak ve geçiminizi kimseye muhtaç olmadan sağlamak düşüncesinde yatıyor. İş ortamınız eğer huzursuzsa, hassas ve kırılgan bir ruh hali ile içinize kapanabilirsiniz. Tabi ki hayattan beklentileriniz var, öncelikle siz gerçekçi düşünebilen bir kişisiniz. Çalışkanlığınız ve dürüst yaklaşımlarınızla iş çevresinde her zaman aranılan bir kişisiniz. Lütfen kendinize yüklenmeyiniz.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, çıkarlarımızı risk altına almadan, doğru kişilerle doğru şekilde bağlantılar kurmak istiyoruz. Ancak bazı borçlar, yaşanan gelişmeler, iş veya özel sorunlar yüzünden kaygılanabiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek,  sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek  yöneticiniz Merkür, güven içinde yaşama arzumuzu yükseltiyor. Artık geleceğimizi düşünerek kararlar vereceğiz. Kariyer hayatımızı, hedeflerimizi önemseyeceğiz. Ona göre seçimler yapacağız, kararlar vermeye çalışacağız. Aile içinde, birlikte olduğunuz kişilerle, arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yarım yamalak değil bütünlük duygusu içinde hareket edilmesine dikkat edeceğiz. Kimlerle yola çıkıyorsak, bizim hassasiyetimize kıymet veren insanları tercih edeceğiz. Böyle insanları destekleyeceğiz. Geçmişte olanlara takılı kalmamak lazım. Yaşandı bitti diye düşünüp önümüze bakmamızda yarar var. Ailemiz, arkadaşlarımızla bağımız güçlenecek. Mistik faaliyetler, sanatsal konular, gruplarla ilişkiler, eğitmenlik, ailelere, kadınlara yönelik faaliyetler, sosyal yardımlaşmalar bu dönemde önemlidir.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, hedef-ümit-ailevi yaşam-güvenlik-idealleriniz konusunda bir hayli hassas düşünmenizi ve hayatınızı garanti altına almak isteğinizi gösteriyor. Kişi kaybetmemek için doğal olarak dikkatli olmaya çalışıyor. Koç burcunda ilerleyen Ay, aktif ve bir an önce sonuç almak isteyen kişinin, yanlış kararlar vermesine, eş veya ortaklar yoluyla zorluklar yaşamasına sebep olabilir. İnsan kaybetmemek isterken, birileri tarafından kayba uğrayabilir. O nedenle bastığınız yere dikkat ediniz. Kimseye kefil olmayınız, durumunuza, amacınıza göre bir yol belirleyiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. Hayal gücünüzü yaratıcılık gerektiren alanlarda kullanarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Etrafınızda bulunan gerek karşı cins gerekse diğer kişilerle uyumlu ilişkiler kurarak idealize ettiğiniz sevgiyi içinizde hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı halinizle, sosyal hayatınıza renklilik katabilir, sanatsal konular başta olmak üzere her konuda yeteneklerinizi uygulama fırsatı bulabilirsiniz.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yandan ilişkimizle alakalı konularda gerginlik içindeyiz. Çünkü bize karşı davranan kişiler bir hayli bencil hareket ediyorlar. Diğer yandan iş ve sorumluluklarımız bizi hassaslaştırıyor. Bu iki baskı nedeniyle bu saatlerde biraz sıkılabiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir.

8-23 Temmuz tarihleri arasında meslek evinizde etkili olacak Merkür-Yengeç burcu geçişi,  kişinin hassasiyetle durumunu ele almasına yol açar.  Sözgelimi geçmişte yaşanılanlar gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi geçer. İlişkiler, iş hayatı, ailevi konular, uygulamak istenen planlar tecrübeler ışığında ele alındığı için, kişi değerlendirmeleri ister istemez bunlara göre yapabilir. Bu dönemde dikkatleri üzerinizde toplamak istemezsiniz. Fakat yaptığınız konuşmalar, tavırlarınız, başkalarının sizin hakkınızda bir yargıda bulunmalarını sağlar. Sorumluluklarınızın farkında olmanız  gayet faydalıdır. Geriye dönük düşündüğünüzde neden bunları yaşadım demek yerine, tecrübe olarak görürseniz  ne kendinizi ne de hayatı suçlamamış olursunuz. Çünkü bu tecrübeler size  rehber olabilir ve aynı hataları tekrarlamadan doğru seçimlerde bulunursunuz. Bu süreçte bir başka şehirde çalışma, yerleşim, ihtisas yapma, tayin, eğitim, ticari gibi meseleler gündeminizi oluşturur.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, mesleki, toplumsal konular, ailevi meseleler üzerinde bir hayli hassas düşünmenize neden olabilir. Dış dünyada koruyucu ve kollayıcı olduğunuz için,  fazlasıyla sorumluluk alabilirsiniz. Diğer yandan evliliğiniz, ilişkiniz ve iş ortaklarınız bencil davranabilir veya siz bu konularda gerilim altında olabilirsiniz. Bir yandan konumumu koruyayım derken, diğer yandan ilişki meselelerinde aktif olma hali, sizi bir hayli yorabilir. Yapılması gereken öncelikle akıllı bir şekilde beraberliğinizi gözden geçirmek ve ardından mesleki konularda hassasiyetin sınırlarını iyi çizmektir. İki alanda birden savaşan kişi nasıl huzur bulsun ki? Lütfen sakin olunuz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Çarşamba günümüz Ay-Koç burcu geçişiyle devam ediyor. Yuvanız sınırları içindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendinize yeni bir dünya kurmak arzusu yine yoğun olacak.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, hem iş hayatımızla ilgili meseleler yüzünden  hem de istemediğimiz bir takım zorunluluklar nedeniyle sıkılabiliriz.  Aslında tüm isteğimiz biraz kafamızı boşaltmak, rahatlamak, sevdiklerimizle olmak. Bunun için planlar yapabiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto arasındaki enerji alış verişi,  baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor.  Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, inandığınız değerlere sahip çıktığınızı,  ülkünüzü, hayat görüşünüzü, sevdiklerinizi koruma altına aldığınızı gösteriyor.  Diğer taraftan çalışma hayatında bir hayli aktifsiniz. Ancak sabırsız davranabilirsiniz. Oysaki yapılması gereken işi iyice öğrenmek, iş ilişkilerinde dikkatli olmak, huzursuzluktan uzak durmaktır. Bunu yaptığınız takdirde hem zarar görmemiş olursunuz hem de amacı belli bir hedef üzerinde verimli bir şekilde kendinizi geliştirirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Çarşamba gününe, Ay-Koç burcu geçişiyle merhaba diyoruz. Ekip çalışmaları, gruplar ve dostluklar bugün ön planda olabilir. Uyum, paylaşım ve sevgi alışverişinizde sorunsuz ve huzurlu bir şekilde günü geçirme arzunuz yoğundur.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, aşk hayatımız, sosyal faaliyetlerimiz anlamında bize hız kazandırıyor. Bu saatlerde aktif yönlerimizle ön plandayız. Ancak diğer yandan mali konular kafamızı kurcalayabilir. Özellikle ailemizle ilgili meselelere kafamızı takabiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, hakkımız olanı elde etmekten yanayız.  Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında  gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene.  Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz.  Yaylar aktif ve ateşli kişilerdir. Bir iş istedikleri gibi gelişmediğinde tepki gösterirler. Bazen de aşırı iyi niyetle, nasılsa halledilir diyerek yanlış seçimlerde bulunabilirler. Akıllı olmalıyız. Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, aileniz, eviniz, geleceğiniz konusunda tedirginlik duymanıza, kendinizi güvencesiz hissetmenize ve her şeyi fazlasıyla hassasiyet içinde ele almanıza neden olabilir. Fakat diğer taraftan öylesine istekli ve öylesine cesur davranırsınız ki, size göre halledilmeyecek hiçbir şey yoktur. Bu iki farklı dürtü gün boyu sizi yorabilir. Yapılması gereken, güven duygunuzu yitirmeden ancak akıllıca hareket ederek durumunuzu gözden geçirmektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Çarşamba günümüz Ay-Koç burcu geçişiyle devam etmekte. Bugün, arzu ettiğiniz şekilde hayatınızı düzene koyma arzunuz ile meslek zorunluluklarınız arasındaki dengeyi kurmanız gerektiğini bilirsiniz.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, ailemiz ve evimizle alakalı konularda yapılması gerekenlere kafamızı takmış durumdayız. Diğer yandan partnerimizle aramızdaki sorunlar bizi düşündürüyor. Desteklenmek istiyoruz. Yalnızlık duygusu bizi rahatsız ediyor, gerginleştiriyor.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, genel olarak hakimiyetçi bir tavır içinde olmamızı sağlıyor. Sözümüzü dinletmek ve isteklerimizi elde etmekten yanayız.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve  güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda iyi düşünmek gerekiyor.  İlişkilerde, görüş ayrılıkları var mı  diye bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları tekrar gözden geçirmeliyiz.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, ilişki meselelerine hassasiyetle bakmak yerine kendinize güven duyarak seçimlerde bulunmaktır. Siz sadece bir başkasının size sunacağı sevgi,  koruma  ve kollamasıyla hayatınızı güvence altına alamazsınız.  Bunu bulamadığınızda ne olacak? Onun içindir ki, boş yere stres altına girerek, çaresizce tepkilerde bulunmayınız. İlişkinizi ve ilişki konularını gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. Etrafınızdaki kişilerin gönlünü fethetmekten yanasınız. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçişi  gayet enerjik bir günü göstermektedir. Tutkularınız güçlüdür ve bir o kadar kontrolsüz. Ancak bu  durum hoşunuza gidebilir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. Bireysel düşünürsünüz ve yanlışa müsaade etmezsiniz. Arzularınız doğrultusunda hareket edersiniz. Ancak bir yandan da güvenliğinizi düşünmek durumundasınız.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemediğimizi işaret ediyor. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi bilelim.

8-23 Temmuz tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür döneminde başta, aşk hayatınız olmak üzere, ortaklaşa gelirler, çalışma ve sağlıkla alakalı meseleler bir hayli hassas ele alınır. Kişi hem kendi hem de değer verdiği insanların ihtiyaçlarına öncelik tanımak hem de kendisiyle alakalı meselelere eğilmek durumundadır. Ancak duygular, mantığımızın önüne geçmemelidir. Tamam yardımcı olacağız, başkalarına destek çıkacağız ama kendimize dikkat edeceğiz. Eğer  iş hayatı, aşk yaşamı, maddi konularda belirsizlik yaşıyorsak, bunları gerçekçi bir şekilde ele alacağız. Geçmişte yaşanmış problemlerin etkisi altında kalmayacağız ve bunların bilinçaltımızda yarattığı baskılarla hareket etmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Nasıl çalışıyoruz, nasıl ilişki yaşıyoruz, kimlerden destek görüyoruz ve kimlere hizmet ediyoruz. Bunları ele alacağız.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, duygusal güvenliğinize fazlasıyla önem verdiğinizi,   gerek ailevi, gerek sağlığınız, gerekse çalışma hayatınızla ilgili konularda hassaslaştığınızı gösteriyor. Bazen  güvensizliğinizi  gizlemek bazen de korkularınıza yenik düşmemek için elinizdekilere sıkı sıkıya sahip çıkıyorsunuz. Ancak diğer taraftan çevrenizle olan ilişkinizde gayet  aktif, yenilikçi, her şeyi denemekten hoşlanan, girişimci bir profil çizmektesiniz. Bu iki farklı duygu hali sizi bir hayli yorabilir. Bu durumda yapılması gereken, dış dünya ile  sağlıklı bir iletişimde bulunmak,  iş ve   günlük yaşamda aşırı hassasiyete yol açan etkenleri gözden geçirerek huzur bulmaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bir Balık  için bu enerjinin anlamı, parasal konularda aktif hareket etmek, karar vermek demektir. Aynı zamanda harcamaları da işaret etmektedir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, duygusal anlamda kendi arzularınıza olan düşkünlüğünüzün işaretçisi. Değerlerinize sahip çıkıyorsunuz. Çünkü güvenliğinizi önemsiyorsunuz. Eğer maddiyat ve aşk hayatınızla ilgili meselelerde birileri sizi önemsemezse, buna tahammül göstermezsiniz.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, arkadaşlık bağınızın güçlü olduğu kişilerle bir araya gelmenin onların sorunlarına yardımcı olmanın işaretçisi. Maddi konular bugün  yine etkili olmaya devam ediyor. Hazıra dağ dayanmaz misali, bizim de harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye  ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz. Bir ofis açarak çalışmayı düşünürsek piyasanın durumuna bakabiliriz.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, güven içinde aşk yaşamak, mantıklı seçimlerde bulunmak, ihtiyaçlarınızı anlamak ve duygularınızın farkında olarak yaşamak gerektiğini gösteriyor.  Siz zaten bunların gayet iyi farkındasınız. Ancak bazen öylesine hassas davranıyorsunuz ki, karşınıza çıkan bir kişi veya bir durum, sizi kolaylıkla etkileyebiliyor. İşte o zaman ne yaptığınızı bilmeden yol alıyorsunuz. Tabii ki buna dikkat etmekte yarar var. Sözgelimi para harcamalarınızı mutlaka kontrol altına almanız gerekiyor. Ne zaman üzülseniz veya ne zaman biri sizden yardım istese elinizdekini paylaşıyorsunuz. Lütfen kendinizi düşünün. Kazanın, ama tutmayı da bilin.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.