8 Mart burç yorumları

Mart Ayı burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Astrolog Demet Baltacı 8 Mart günlük burç yorumları

Bugün 8 Mart Cumartesi…Satürn  günündeyiz…

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli ve değişken enerjiler veriyor. Gün içerisinde bir çok farklı konuyla ilgilenebilir, yazılı, sözlü iletişimler yapabiliriz.

Yakın çevremizle birlikte olmak, kısa seyahatler, sohbetler, dedikodular yoğunlaşabilir. Venüs ve Merkür Kova burcunda olduğu için sosyal ve toplumsal konular da öne çıkabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Güneş ve Ay arasında oluşacak kare açı içinde bulunduğumuz koşullar ve isteklerimiz arasında ikilemler yaratabilir. Bazı engel ve çelişkiler ile karşılaşabiliriz. Karşı cinsle olan ilişkilere de dikkat etmeliyiz.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün, hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Planlarınıza odaklanıp gerçekçi değerlendirmeler yapın. Bu planlarla ilgili olarak bazı toplantılara katılabilir, çeşitli bilgiler sunabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Maddiyat ile ilgili konular günün ana temalarını teşkil edebilirler. Elinizdeki maddi gücü en doğru şekilde değerlendirmek için yollar arayabilirsiniz. Yaratıcı bakış açılarıyla da bu yolları kolaylıkla bulabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler ile bazı görüşmeleriniz olabilir. Programınız ve hayallerinizle ilgili bazı tartışmalar yapabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızı gündeme getirmeniz, günün konusu olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün kendinizi biraz geriye çekebilirsiniz. Bunun nedeni, işlerinizi gizli yürütmeyi daha avantajlı bulmanız olabilir. Diğer taraftan, dış dünyaya açılmakla da bazı faydalar sağlayabileceğinizi aklınızda bulundurun.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşamda çeşitli faaliyetlere katılma fırsatları yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan, yanınızda bulunacağını umduğunuz kişi, bu faaliyetlere katılmak istemeyebilir. Onu tatlılıkla ikna etmeye çalışabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün ailevi sorumluluklarınız ile mesleki sorumluluklarınız arasında tatlı bir koşuşturmaca içine girebilirsiniz. Herkesin size ihtiyacı varmış gibi görünebilir. İstekli olursanız, çok kişiyi mutlu edebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerinizde son derece anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Tarafsızlığınızı gün boyunca koruyun ve herkesin görüşüne kulak verin. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi olumlu ortamlarda, olumlu yaklaşımı olan kişilerle tartışabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Parasal konularla ilgili düşünceleriniz günün konuları olacaksa da bu konuları başka bir güne bırakabilirsiniz. Bazı noktalara takılıp kalma şansınız olduğundan, rahatça ilerleyebileceğiniz bir işe yönelin ve rahat bir gün geçirmeye bakın.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

İş yaşamınızdaki ufak tefek görüş ayrılıklarını, hoşgörü ile kolayca çözebilirsiniz. Grup çalışmaları içinde bulunarak insan topluluklarına uyum getirmeniz ve hedeflere doğru ilerlemelerine yardımcı olmanız mümkündür.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Rutin işleriniz ve bunların içlerinde barındırdığı detaylarla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle de maddi konulara yönelmeniz mümkündür. Dikkatinizi yoğunlaştırırsanız, açık vermeden gerekli hamleleri yapabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eğlence ve rahatlama isteğiniz ile yaratıcılığınızın artması, sizi bugün hayatın keyifli yanlarına doğru itecektir. Sosyal ortamlara koşabilir, sevdiğiniz, yakın olduğunuz insanları da peşinizden sürükleyebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sezgilerinizin gittikçe güçleneceği bir gün yaşayacaksınız. Bu, aile ilişkilerinde ortaya çıkan ufak tefek anlaşmazlıkları, insanları hızla anlayabileceğiniz için, çabucak halletmenizi sağlayabilir. İş yaşamınızda da fırsatlar konusunda sezgilerinizden faydalanabilirsiniz.

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.