8 Eylül burç yorumları

Ay Venüs Karşıtlığı Bayanlarla İlişkilerde Özenli Olalım...Astrolog Demet Baltacı'dan 8 Eylül burç yorumları...

8 Eylül burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
8 Eylül burç yorumları
8 Eylül burç yorumları

Bugün 8 Eylül Pazartesi…Ay günündeyiz…

Ay 02:48’ de Balık burcuna geçecek. Sabah erken saatlerde Neptün ile kavuşup Venüs ile karşıt açı yapacak olan Ay, duygusal beklentilerimizi arttırabilir.

Sezgilerimiz güçleneceği gibi daha hassas ve kırılgan da olabiliriz. Yoğun duygularımızı ve yeteneklerimizi ifade edebileceğimiz sanatsal çalışmalar, hobilerle ilgilenmek verimli olabilir.

Çevremize karşı daha duyarlı olabileceğimiz için, ihtiyaç sahibi kişiler ve hayvanlarla ilgilenebilir, yardım faaliyetlerine katılabiliriz.

Bugün bağışıklık sistemimizi güçlendirecek besinler almalı, dinlenmeye zaman ayırmalıyız. Ayaklarımız daha hassas olabileceği için onlara özen göstermeliyiz.

Başak burcundaki Güneş, Uranüs ile gergin görünüm yaptığı için kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olmalı, erkek figürler ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerimize dikkat etmeliyiz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Son zamanlardaki koşturmacanın ardından bugün biraz yavaşlamak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Sessizliği arzu edip kendinize ayırmak istediğiniz vakti evde geçirmeniz mümkündür. Kişisel bakımınızla ilgilenebilir, manikür, pedikür, cilt bakımı yaptırabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sosyal ilişkiler ve eğlenceli faaliyetler günlük programınızda yer alabilir. Arkadaşlarınızın bazı davetleri, çocuklarla ilgili parti ve organizasyonlar hareketli saatler geçirmenize imkan verebilir. Kişisel zevkleri çok abartmamalı, bayanlarla olan ilişkilerde biraz daha özenli davranmalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Boş zamanlarınızı ailenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların gereklerini yaparak geçirebilirsiniz. Anne veya diğer bayan aile üyeleri daha fazla gündeminizde yer alabilir. Sizi ilginize ihtiyaçları olacağı için kendinize veya hobilerinize daha az vakit ayırmanız gerekebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugünkü sosyal iletişimlerinizde ilginizi çekecek birçok konunun bahsi açılabilir ve bunlar hakkında daha fazla şey öğrenmek isterken sohbetler uzayabilir. Sohbete dalıp da işlerinizi unutmamaya özen gösterin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün iletişim cihazları ve lüks ürünler için alışveriş yapmanız gerekebilir. Yeni aletler almadan önce elinizdeki ürünlerin işe yarayıp yaramayacağını kontrol edin. Lüks ve estetik beklentilerden önce kullanacağınız eşyaların size sağlayacağı yararı ön planda tutmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İlişkilerinizle ilgili olarak üzerine eğilmeniz gereken sorunlar olabilir ama bunları ihmal ediyor veya erteliyor da olabilirsiniz. Partnerinizin aşırı alıngan tavırları ertelenen konuları size hatırlatabilir. Sorunların büyümemesi için eleştirel tavırlarınızı bırakıp, karşınızdaki kişiye sevgi ve şefkat göstermelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bağışıklık sisteminiz biraz zayıf olabilir ve ufak tefek problemler keyfinizi kaçırabilir. Hava değişimlerine ve alerjik reaksiyonlara dikkat etmelisiniz. Sakin bir gün geçirip, dinlenebilirsiniz. Ertelediğiniz kişisel bakımınız ve sağlık kontrollerinizle ilgilenebilirsiniz.
AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Duygularınız ve sezgileriniz çok güçlenebilir, romantik beklentiler içerisine girebilirsiniz. Su ve deniz kenarında kısa bir gezi, çocuklarla ve sevdiklerinizle yapacağınız etkinlikler keyfinizi arttırabilir. İştahınızı kontrol etmelisiniz, aşırıya kaçabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Aile içi ilişkilerin önem kazanmaya başlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ailenin bayan üyeleri arasında oluşabilecek bazı anlaşmazlıklar kısa süreli gerginlik yaratabilir. Belki de ihtiyaç duydukları şey biraz ilgi ve şefkat olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Seyahat etme ve farklı mekanlara gitme isteğiniz yoğunlaşabilir. Kapalı ortamlar yerine yakınlarınızla birlikte kısa gezilere gitmeyi tercih edebilir, farklı yerler görebilirsiniz. Deniz ve su yolculukları ruhunuza daha iyi gelecektir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Kişisel zevkler ve duygusal ihtiyaçlarınızın öne çıktığı bir gündesiniz. Mantığınız değil nefsiniz sizi yönlendirebilir. Lezzetli yiyeceklerden oluşan keyifli bir masa hazırlayabilir ya da biraz masraf yapıp deniz kenarında balık ziyafeti de çekebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi son derece enerjik hissedebilir ve hareketli bir gün geçirmek için program yapmaya koyulabilirsiniz. Partnerinizin zevkleri ve duygusal beklentileri de programınızı etkileyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde artan romantizm size unutulmaz özel dakikalar sunabilir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.