8 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

8 Eylül 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 8 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Salı günümüz saat 00:40 Ay-Güneş görünümüyle başlıyor. Sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bir yandan kendi temellerinizi güçlendirmeye çalışırken, diğer yandan sizin için değerli olan kişilerle yakından ilgilenmeniz, etrafınızda bulunan kişilerden olumlu yansımalar almanızı sağlayabilir.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, meslek ve özel hayat, ilişkimiz ve kişisel girişimlerinizle alakalı konularda hem hassasız hem yenilikten yanayız. Mücadele etmek zorunda hissediyoruz kendimizi. Sisteme ve haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Değerlerinize son derece önem verdiğiniz için, birileri bunları hafife aldığında ve size baskı uygulandığında pek sabırlı olmazsınız.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü,  akşam saatlerini hareketlendirici ve enerjinizi yükselticidir. Yenilik arzusu aşkta, erotizmde, kendinizi ortaya koymak istediğiniz, hevesli olduğunuz her alanda yüksektir. Özgürlük ne olursa olsun ön plandadır ve bundan asla taviz verilmez. Kendini ispat etmek isteyen birey, bu görünümün sağladığı cesaretle öne atılmaya hazırdır. Görünen o ki, gecenin ilerleyen saatleri bir hayli aktif geçeceğe benziyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:40 Ay-Güneş  olumlu görünümü, Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bu enerji, güvenliğiniz konusunda sağlam temelli olan girişimlerde bulunmak anlamında gayet faydalıdır. Bugünü ihmal etmeden ama geçmişi de unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlar. Kendinize duyduğunuz güven, duruşunuza yansır.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, farklı fikirlerimizi, düşüncelerimizi, yeteneklerimizi geliştirme hevesi veren bu enerji sayesinde yeni çalışmalar için kolları sıvayabiliriz. Eğer amacımız kendimizi göstermekse, o zaman yeniliklere açık olmalıyız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:40 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Bu enerji, varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan gerçekten eminseniz doğru adım atmanızı sağlar.  Aksi takdirde duygusal yönde düşünmek yanlış hareket etmeye neden olur.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, inandığımız yolda ilerlememiz, amacımız olan hedefimize ulaşmamız, farklı bir projeler içinde yer almamız anlamında bizi destekleyicidir. Gayet akıllıca ve faydalı olan işlere yönelebiliriz. Bu görünüm, bize yeni bir fırsat kazandırabilir. Önümüzde yeni bir yol açılabilir. Şevk verir, heyecanlandırır ve güven duygumuzu hem zihin hem fiziki anlamda yükseltir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:40 Ay-Güneş  görünümüyle Salı gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, ailevi konularda kendi duygularınız kadar, birlikte yaşadığınız kişilerin de hislerine önem vermenizi sağlar.  Empatide bulunursunuz. Çevrenizle olan ilişkiniz bu saatlerde olumludur. Titiz bir şekilde her şeyi gözden geçirirsiniz.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle  alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor.  İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınız takdirde içiniz rahat etmez. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz. Bu reddedilme gün boyu stres yaşamınıza yol açabilir. Biraz gevşemekte, kendinizi yormamakta yarar var.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, maddi kazanç getirici işlere yönelmemizi sağladığı gibi iş hayatında ilerlememiz yönünde teşvik edicidir. Farklı bir şeyler bulmalı, dikkatleri üzerimizde toplamalıyız. Aklımızı kullanmak, kendimize  güvenmek durumundayız. Başkalarını etkilemek istiyorsak ve  arzu ettiğimiz hedefe ulaşmak niyetindeysek, o zaman  yetenekli olduğumuz alanlara yönelerek tüm gücümüzle çalışmalıyız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Salı günümüz, saat 00:40 Ay-Güneş  görünüm etkisi altında başlayacak. Sizlere tavsiyem, elinizden geldiğince empatide bulunmaya çalışınız. Özellikle parasal konularda dikkatlice hareket edelim. Kendi söylediklerinizin illa kabul ettirmeye çalışmak yanlış olabilir.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, sizi hem dış dünyada aktif ve hareketli kılıyor hem de amacınıza uygun girişimlerde bulunmanız için teşvik ediyor. Farklı yanlarınızı, etrafınızda bulunan kişilerin kolaylıkla görebileceği bu saatlerde, gayet olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:40 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe uyanmaktayız. Bu enerji, kendinizle ve çevrenizle barışık olmanızı sağlayıcıdır. İlişkinizle alakalı mevzularda da, şefkatli ve düşünceli yaklaşımlar size pozitif bir yansıma şeklinde geri dönebilir.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.  Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan  tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmak. Bu iki farklı ruh hali sizi yorabilir.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, yeteneklerimizi keşfetmemiz, kendimize bir yol çizmemiz anlamında bizi teşvik ediyor. Tabii ki, özgür olmak için, insanın önce, kendini zincirleyen ne varsa ondan kurtulması gerekir. İlişkilerimize, ortaklıklarımıza, fikirlerimize, planlarımıza bir bakalım. Yolumuz nedir, nereye varmak istiyoruz bunu bir tespit edersek, bu enerji bizim yüklerimizden kurtularak ilerlememizi sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 00:40 Ay-Güneş  görünümü görünümü, Salı  gününün ilk etkili enerjisi olarak öne çıkıyor. Ailemiz, vatanımız ve toplumsal konularda hassas davranmanız anlamına geliyor. Aslında bilinçli şekilde incelesek, belki de kafamızı taktığımız problemi rahatlıkla çözebiliriz.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü,  ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, her türlü iş ve özel ortaklıkta, fikirlerin paylaşımı  anlamında önemlidir. Bir taraf yenilikçi düşünür, enerjiktir, farklı fikirleri vardır. Ancak diğer tarafın da, dinlemeyi bilmesi ve önündeki yolu görmesi gerekir. İlişkimizi mutlaka gözden geçirmeliyiz. Eğer biz olmak istiyorsak, önce birbirimizi tanımamızda yarar var. Bu görünüm bekar Teraziler için bir hayli hızlı başlayan ilişkinin göstergesidir. Ayrıca dış dünyadaki yenilikleri takip etmeniz ve uygulamanız anlamında da destekleyicidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı  günümüz, saat 00:40 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisi altında başlayacak. Bu enerji, bilginizi, tecrübelerinizi iş veya eğitim alanlarında ifade edebilmeniz için sizi destekleyicidir. Önemli bir kişiden destek görebilirsiniz. Bu sizin için gayet umut vericidir. İnsanlarla akıllı bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanıyor. Bu zorlanmalarla baş etmeye çalıştıkça yoruluyor ve güçsüz kalıyor.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, iş anlamında gayet itekleyici ve yenileştirici, güven verici ve harekete geçirici bir enerjidir. Birkaç gün boyunca etkisi hissedilir. Farklı fikirlerinizi, yeteneklerinizi göstermek istiyorsanız, bu görünümün güçlü rüzgarından yararlanın. O sizi varmanız gereken yere götürecektir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:40 Ay-Güneş  olumlu görünüm etkisi altında Salı gününe, uyanmaktayız. Bu enerji, borçlanma konularında mutlaka akıllı düşünülmesi gerektiğini gösteriyor. Geleceğimizi risk altına alacak kararlardan kaçınalım. Güvenilir olmayan ne varsa, ondan uzak durmakta yarar var. Düşünelim, tartalım öyle hareket edelim.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz.  Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü,  fikirsel paylaşımların her alanda sizi başarılı kılmasında muazzam bir destek güçtür. Amacınız ne ise, hem fiziksel hem zihinsel anlamda ona odaklandığınızda, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğitimden, ticarete, ilişkilere kadar her sahada kendinizi gösterebilirsiniz. Aldığınız yeni kararları, başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Farkınız açıkça belli olur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Salı gününe, saat 00:40 Ay-Güneş görünümüyle adım atmaktayız. Bu enerji, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmelerde bulunmanızı ve  hayatın size sunabilecekleri  konusunda iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem dış dünyada  yarınlarımızı garanti altına alabilme arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden olabilir.  İçimizden bir çok şey söylemek geçiyor.  Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, şu andaki mevcut para, ilişki, iş ortaklığınızla ilgili yaşanan sorunları farklı bir şekilde çözebilme arzunuzu işaret eder.  Risk alabilirsiniz.  Madem öyle, o zaman kaybedecek bir şeyim yok da diyebilirsiniz. Çünkü canınıza tak eden bazı krizleri aşmak istersiniz. Ancak ben derim ki,  aklımız başımızda olsun, hesapsız işlere kalkışmayalım. Özellikle finansal konularda harcamalarımıza dikkat edelim.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:40 Ay-Güneş görünümüyle Salı gününe merhaba diyeceğiz. Bu etki altında, zorunluluklar, bencillikler, insanların çıkarcı ve tuhaf  davranışları bizi rahatsız edebilir.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı,  sisteme aşırı bağlı insanlar  nedeniyle sıkılabilirsiniz.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, ilişkilerimize hız ve yenilikler kazandırıcıdır.  Ancak bu yeniliklere hazırlıksız yakalanmamak için, öncelikle partnerimizin şu ana kadar ki, tavırlarına bir bakmak lazım. Sadece kendi adına mı düşünüyor, yoksa beraberliğimiz için çaba sarfediyor mu? Biz, bu beraberlikte iletişim anlamında mutlu muyuz? Yoksa hala ortak bir noktamız  olmadığını mı düşünüyoruz? Bütün bunlar önemli. Görünen o ki, her ikinizin de farklı fikirlerinizi birbirinizle paylaşmanız gereken günlerdesiniz. Bazı Kovalar bu görünüm sayesinde hızlı bir ilişkiye adım atabilirler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:40 Ay-Güneş  görünümüyle, Salı gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, sevdiklerimize, bizim için değerli olan herşeye verdiğimiz önemin ve ilişkilerde seçiciliğin işaretçisidir. Duyarlı düşünürüz, sevdiğimizi sahipleniriz ve aynı şekilde davranılmasını bekleriz.

Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

Saat 22:53 Mars-Uranüs olumlu görünümü, iş hayatınız, sosyal yaşantınızda ve ilişkilerinizde farklı fikirlere, projelere açık olmanın işaretçisidir. Kendinize olan güven duygunuzu test edicidir. Eğer bir problem varsa, bunun üstünü örtmek yerine, çözmeniz için sizi uyarıcıdır. Parasal konulardaki sıkıntılarınızı aşabilecek formüller bulmanızda yardımcıdır. Eğer kazanmak istiyorsan, hırslı çalış, yeniliklere açık olmalısın diyerek cesaretlendirir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.