8 Ağustos Burç Yorumları

8 Ağustos Burç Yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

46187Bugün 8 Ağustos Cuma…Venüs günündeyiz…

Oğlak burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile kavuşacak. Duygusal yoğunluk ve baskı hissedebiliriz. Günlük işler ve sorumluluklar konusunda daha kararlı ve hırslı davranmamız mümkün.

Öğleden sonra etkinleşecek Ay Uranüs kare açısı huzursuzluk ve gerginlik yaratabilir. Ancak Ay aynı zamanda Akrep burcundaki Satürn ile uyumlu açı yapacak. Çevremizdeki otorite sahibi, olgun kişilerden gerekli yardımları da alabiliriz.

Bugün Aslan burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür birleşecek. Koç burcundaki Uranüs ise Güneş ve Merkür ile üçgen açı yapacak. Kendimizi ifade etme ihtiyacı öne çıkarken, çok yaratıcı ve ilginç fikirler bulunabilir. İletişim ve bilgi paylaşımı ön planda olabilir. Sürpriz haberler duyabiliriz.

Bugün kendi isteklerimiz ve düşüncelerimiz üzerinde çok ısrarcı olabiliriz. Olaylara objektif bakmamız zorlaşabilir. Bencil ve inatçı tavırlardan uzak durmalıyız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sosyal çevreniz içerisinde sahip olduğunuz sorumluluklar ağırlık kazanabilir. İnsanlar bunları yerine getirmenizi bekleyeceklerdir; kendi isteklerinizi bugünlük ertelemeniz gerekebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Uzun bir yolculuğun programınıza girebileceği bir gündesiniz. Uzak bir ülkeye gitme fikri sizi heyecanlandırabilir ancak seyahatinizin asıl amacı üzerine yoğunlaşmanız daha faydalı olacaktır.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ev bütçesiyle ilgili bazı yeni düzenlemeler yapma gereği görebilir ve bunun için kolları sıvayabilirsiniz. Evinizi paylaştığınız kişilerle çeşitli noktalar üzerinde konuşmanız da mümkündür.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Eşinizi ön plana çıkartan etkilerin devam edeceği bir gündesiniz. Sizden her zamankinin dışında bazı özel istekleri olabilir ve bunları yerine getirmek için fazladan vakit ayırabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Özel yaşamınızda rahatlama isteğiniz öne çıkabilir. Sizi sıkan konuları çözmek için kararlılık göstermeniz mümkündür. Bununla ilgili olarak yakın çevrenizden de destek alabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çocuklarla ilgili gelişmeler günün ana konuları arasında yer alabilir. Güzel bir sürpriz veya sevindirici bir haber gününüze renk katan en önemli etmen haline gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Yaşadığınız ortamı güzelleştirmekle ilgili bazı tasarruflarınız olabilir. Yeni bir dekorasyon planı gündeme gelebilir ve gün boyunca zihninizde bazı tasarılar oluşturabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Yakın arkadaşlarınızla neşeli ortamlarda bir araya gelebilirsiniz. Birlikte oldukça güzel eğlenmenin yanında, sizi sıkan, kendinize sakladığınız dertleri de paylaşıp rahatlayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün vitrinlerin karşısında normalden daha fazla vakit geçirebilir, kendinizi tutamayıp çokça alışveriş yapabilirsiniz. Kendinizi yeni şeylerden elbette mahrum etmeyin ama bütçenizi de unutmayın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Tüm gözler üzerinizde olabilir. Ne yaparsanız yapın insanların dikkati size kayıyormuş gibi görünebilir. Kim bilir, belki de bu tüm olumlu yönleriniz ile insanları etkilemek için bir fırsattır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Düşünceleriniz kendiniz üzerinde yoğunlaşarak içe dönmenizi sağlayabilir. Hislerinizi analiz etmeye, dış etkenlerin üzerinizdeki etkilerini görmeye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yeni bir sosyal ortama girmenizin mümkün olduğu bir gündesiniz. Yeni tanışmalar ve beklenmedik karşılaşmalar, sosyal ortamlarda geçireceğiniz zamana ayrı bir renk katabilir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.