7 Temmuz burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

7 Temmuz 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 7 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında, Salı günümüz başlayacak. Bu enerji, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, söylediklerimize ve bize söylenenlere gerçekçi şekilde bakmalıyız. Düşüncelerimizi belli bir konuda odaklamakta zorlanabiliriz. İyi niyetimizin sınırlarını aklımıza çizmeliyiz. Çünkü bazı kişiler, bunu kolaylıkla kullanmaya kalkışabilirler.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü iş veya ortaklaşa olan maddi meselelerin ele alınmasında önemini gösteriyor. Bu meselelere ciddi anlamda eğilmemiz, bu konularda problemlerimiz varsa gözden geçirmemiz lazım. Kredi, borçlar, beklenen destekler, paylaşımların dikkatlice ele alınması, iç huzurumuz anlamında önem taşıyor. Ne hakkımız yensin ne de biz başkasının hakkını yiyelim. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duyarlılığımız nedeniyle yanlış kararlar vermeyelim. İş hayatımız ve kişisel anlamda yapmak istediklerimiz yönünde duygusal düşünmemize sebep olabilir. Oysaki çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz, boş yere üzülmeyiz.

Saat 19:38 itibariyle burcunuzda seyredecek Ay etkisiyle, önde durmak, başkalarına karşı güçlenmek, hayatı cesur bir şekilde ele alabilmek arzunuz yükselecek. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde Salı günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji, sosyal hayattaki ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı ve ayrıca hedeflerimizi ele almamızda önem taşıyor. Kimlere destek ve yardımda bulunuyoruz. Kimlerle ruhumuz güçleniyor, şifa buluyor. Başkalarının üzerimizdeki etkisi nedir. Bütün bunları gözden geçirmemizde yarar var. Gereğinden fazla iyi niyet ne kadar yanlışsa alınganlık da bir o kadar yanlış olur.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, maddi konularda gayet akıllıca hareket etmekte yarar var. Bir iş, bir fırsat veya bir teklif önünüze geldiğinde, bunu artı ve eksileriyle iyice bir ele alınız. Borç-Alacak gibi konularda ileriyi düşünerek gözden geçiriniz.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizi, iş ortaklığımızı, evliliğimizi veya yalnızlığımızı vurguluyor ve ayrıca hedefin nedir, nasıl bir yaşam sürüyorsun, güvende misin diye kendimize sorular sormamızı sağlıyor. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim, yolculuklar, tecrübelerimizi değerlendirme anlamındaki işlerimizi de gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.

Saat 19:38 itibariyle  Ay-Koç burcunda seyrine başladığında, sizi rahatsız etmekte olan olaylara öfke duyarsınız. Tepki göstermek istersiniz. Ancak şartlar nedeniyle bunları dile getirmekten kaçınırsınız veyahut kendi sınırlarınız dahilinde tavrınızı belli edersiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde başlayacak. Bu enerji, mesleki kariyerimiz, toplum içindeki konumumuzla alakalı meselelere bir hayli önem vermemizi sağlıyor. Ruhsal anlamda huzurlu bir ortam arayışımız bir hayli yükseliyor. Rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler, insanlara destek olma yönünde işler ilgimizi çekebilir. Biz de aynı şekilde, zayıf yönlerimizi güçlendiren kişi ve alanlara ilgi duyabiliriz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, iş hayatımızı ilgilendiren konularda size verilen sözlerin ne kadar doğru olduğunu araştırınız. Bugün evet derler iki gün sonra vazgeçerler. İyice bir bakalım. İyi niyetlilik tabii ki olumludur. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, kariyer hayatımız, sağlığımız ve çalışma hayatımızla ilgili her türlü konunun bilinçli bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. Nasıl bir ortamda çalışıyoruz, kimlerle bir aradayız. Ne gibi hedefimiz var, nasıl bir iş düşünüyoruz. Şu andaki ortamda verimli çalışıyor muyuz? Bütün bunları gözden geçireceğiz. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, işimize, ailemize yönelik konularda duygusallaşırız. Çocuk meselelerini, aşk hayatımızı, mali durumumuzu, hedeflerimizi ele alarak, neler yapabiliriz bunları gözden geçirirsek, doğru bir çözüm yolu bulabiliriz.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, planlarınızı gerçekleştirme azminiz yükselecek. Daha istekli ve kararlı olabilirsiniz. Ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda bir hayli etkilidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. İnancımız önemli. Hayata bakış açımız, moralimiz, yaşadıklarımıza şükür duygumuz ve her ne olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu bilmemizi sağlıyor. Evet zorluklar var, zayıflıklarımız var. Fakat asla çaresiz değiliz. Bunu hatırlatan bir görünüm bu. Size şifa veriyor ve başkalarına da rehberlik etmeniz için teşvik ediyor.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünüm etkisinde, zihnimizi yoran, bizi huzursuz kılan meseleleri mantıklı bir şekilde gözden geçirmeliyiz. Bu bizi stresten koruyabilir.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü bu saatlerde meseleleri,  ciddi ve bilinçli şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Ayrıca aşk hayatımız, çocuklar, eğitimden ticari konulara kadar geniş alandaki sorumluluklarımızın da farkında olmamız lazım. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ailevi yaşantımızı, ilişkimizi, kariyer hayatımızı gözden geçirirken, eşit-hakça-adil biçimde hareket etmeye ve edilmesine önem vermeliyiz. Bu konularda aceleyle veya duyarlılıkla kararlar almamalıyız. Çünkü bugünlerde özellikle yakınlarımızla, uzak akrabalarımızla, çevremizle aramızda yaşanması muhtemel hassasiyetler bir hayli önem taşıyor. Durumumuzu bilinçli şekilde gözden geçirmemizde, seçeneklerimizi mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almakta yarar var.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu geçişinde, güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır. Siz de bu saatlerde kendinize lütfen özen gösteriniz ve yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde tasarlayınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde Salı günümüze merhaba diyoruz. Bu enerji, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Tabii ki biz de davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Eğer sadece dışarıdan bir şeyler bekliyorsak, bize ihtiyacı olanları ihmal ederiz. Her şey yerli yerinde olursa güzel. Bu kavuşum, maddi anlamdaki durumumuzu bilinçli yönde ele almamız, hesabımızı bilmemiz yönünde önem taşıyor.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, dostlarımızla olan bağlantılarımız, parasal yöndeki meselelerimizin çok akıllıca ve bilinçli şekilde ele alınması lazım. Başkalarına destek olmak zorunda kalabiliriz. İyi niyetimizin kullanılmaması için, gözümüz ve kulağımız açık olsun.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, kredi, miras, hisseli paralar, eş ve iş ortağımızın durumu, finansal konuların ciddiyetle ele alınmasını gerektiriyor. Nasıl ilişkiler içindeyiz, ne gibi alışverişlerimiz var, ortaklıklarımız ne durumda. Bunlara bakmamız lazım. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince, yakın çevremizle olan ilişkimiz, yolculuklar, çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konular önem taşıyor. Bunları bir gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Bir de yine, maddi konularda önümüzü görmediğimiz, risk taşıyan işlere kalkışmayalım.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, bildiklerinizi, inandıklarınızı  hevesli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Güven duygunuz gayet yüksektir. Yapacaklarınızdan eminsinizdir. Tecrübelerinizi hem para kazanmak hem de ilerlemek adına ortaya koymaya hazırsınızdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumuyla Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  ilişkiler anlamında partnerin duygusal yönde birlik ve bütünlüğe ihtiyacını simgelerken, aynı şekilde sizin de bu konuda desteklenme arzunuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir ilişki için, mutlaka özverinin, fedakarlığın ele alınması şart gözüküyor.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, ilişki ve iş hayatınızla ilgili meseleleri gerçekçi bir şekilde ele almanızda yarar var. Bazen fazla özverili davranmak, gerçekleri göz ardı etmemize, bu yüzden verilen sözlere inanmamıza neden olabilir. Sözler ne kadar doğru, güvendiğimiz insanlar ne derece iyi niyetli diye bir bakmamız faydalı olur.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, partnerimizle iletişimi ve ilişkinizi ciddi biçimde ele almanın önemini vurguluyor. Gerçekçi olunmalıdır. Sorumluluklar birlikte gözden geçirilmeli, aksaklıklar ele alınmalıdır. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,  maddiyat, aşk hayatınız, çocuklar ve başkalarıyla olan ortaklıkların ele alınmasında ve düşünüp taşınılmadan kararlar verilmemesinde yarar var. Bir de lütfen, ilişkinizle ilgili konularda yaşanması muhtemel hayal kırıklıkları birkaç gün etkili olabilir. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu geçişinde, kafamızın içindeki sorulara  cevap bulmak isteriz.  Hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı günümüzün ilk etkili görünümü, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumudur. Sizin öncelikle çalışma hayatınızla ilgili konular üzerindeki hassasiyetinizi vurgulayıcıdır. Psikolojik anlamda duyarlı olduğunuz bir gerçektir. Ayrıca şifa tekniklerini uygulama, insanlara destek olma veya destek bekleme yönünde olumlu bir işarettir. Fakat bir yanıyla da, kendinizi hayatın zorunlulukları, mücadeleleri yüzünden yorgun hissetmeniz mümkündür.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümü, işlerimizin yoğunluğu, iyi bir planlamaya ihtiyaç olduğunun işaretçisidir. Kafamıza bir şey takıldığında, aklımıza bir şey yatmadığında mutlaka mantıklı bir şekilde gözden geçirelim. Verilen sözler ne derece doğru diye bakalım.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve maddi kazancımızla ilgili meseleler üzerinde durmamızı da sağlıyor. Getirisi olan işlere ve huzur bulacağımız alanlara yönelmek gerektiğini düşüneceğiz. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,  kişisel kararlarımızı vermeden önce,  partnerimizle, ailemizle ve ev içinde mutlaka iyi düşünmeliyiz. Riskli kararlar almamalıyız. Başkalarının da fikirlerini dinlemeli, adil, ölçülü, mantıklı bir şekilde beraberliğimizi gözden geçirmeliyiz. Bizde hayal kırıklığı yaratan veya yaratabilecek kişilere, durumlara karşı dikkatli olalım.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu geçişinde, bizi sınırlayan kişi veya durumlara tahammül etmeyiz. Bazen sevgilimiz  bazen muhalif bir kişi, rakibimiz veya bize ters giden insanlar karşımıza çıkabilir veya biz onları öyle sanırız. İyi niyetli olmayan tavırlar canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüzün ilk etkili görünümü, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumu olup, aşkın ne kadar sihirli bir şey olduğunu, aşkla buluşmanın büyük şans olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Aşkı bir şifa gibi görüyoruz. Onun olduğu her yerin güzelleşeceğini, zorlukların kolayca atlatılacağını biliyoruz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünüm etkisinde, aşkta gerçekçi olunuz. Size maddi ve manevi anlamda söylenen sözlerin aslı astarı var mı diye bir bakınız. Fedakarlık ölçünüzü iyi ayarlayınız. Teminatı olan işlere önem veriniz. Para hesabınızı biliniz.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü,  ilişkilerimizde karşılıklı sevgi alışverişinin, sorumlulukların bilinçli şekilde ele alınmasında yarar var. Aşkı tenimizde, gönlümüzde hissedemiyorsak, bir şeyler eksik ve gözümüze çarpıyorsa seçimimizi, durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele almamız yerinde olur. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilişkilerde tarafsız bir bakış açısıyla durumu gözden geçirelim. Duygularımızın esiri olmadan, hem iletişim hem çalışma hayatımızla ilgili konulara da özen göstermemiz, riskli kararlardan uzak durmamız yerinde olacak. Doğru bir hedef belirlemek ve aşkta hüsrana uğramamak için, öncelikle kendimizi, ardından seçeneklerimizi gözden geçirmemiz lazım.

Saat 19:38 itibariyle  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde,  kişi  hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Yani her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu enerji,  aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz. Bir takım şifa tekniklerine, alternatif yöntemlere merak salabiliriz. Başkalarına destek olmaya çalışabiliriz. Ailemizi koruma altına alabiliriz. Yuvamızı dışarıdan gelebilecek kötülüklere karşı korumak isteriz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, aileniz ve ilişkinizle alakalı konularda daha bilinçli davranmakta yarar var. Her verilen söz doğru diye düşünmeyelim. Biz de konuşmalarımıza dikkat edelim. Eğer bir şey kafamıza takılıyorsa, soru işareti uyandırıyorsa, bunu önemseyelim.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü,  şöyle iç dünyamızda ailevi yaşamdan, yerleşim konularına kadar, yuvamızla alakalı konuları ele almamızı gerektiricidir. Fiziksel ve bedensel anlamda da kendimizi dikkat etmemizde yarar vardır. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilerisi adına hedeflerimizi, mali konuları, aşk hayatımız, çocuk meselelerini gözden geçirelim. Toplumsal ilişkilerimiz ne durumda bir bakalım. Aceleyle kararlar vermeyelim. İş hayatımız ve evimiz arasındaki dengeyi mutlaka sağlayalım. Ne fazla mükemmele ne de gereğinden fazla özveride bulunmaya çalışmayalım. Gücümüz yettiği kadar.

Saat 19:38 itibariyle etkili Ay-Koç burcu geçişi, özgür olmak, dilediğimiz gibi davranmak isteyeceğiz. Olumlu yönlerimizin farkına varılmasından hoşlanırız. Bir şeye sinirlenirsek, kolayca tepki gösteririz. Hislerimizi dışa vururuz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz, saat 05:17 itibariyle Ay-Chiron kavuşum etkisiyle başlıyor. Bu enerji,  yakın çevremiz, iletişim, iş girişimi, eğitim hayatı, girişimler anlamında durumumuzu hassasiyetle ele alıyoruz. Günlük hayatın içinde desteklenmeye, ılımlı davranışlara, huzura ihtiyaç duyuyoruz. Zayıf yönlerimiz, verici hallerimiz, özverilerimiz bizi bazen yoruyor. Ancak buna biz mi sebep oluyoruz yoksa insanlar mı iyi niyetimizden yararlanıyorlar diye bir bakmamızda yarar var.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, çevremizde bulunan kişilerin iyi niyetimizi kullanmamaları için, gerek iş gerek özel yaşantımızda dikkatli olalım. Biz de, bir konuda konuşmadan önce iyice düşünelim. İşlerimizi, sağlığımızı önemseyelim.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, şu andaki mevcut iş ve sosyal konumumuzu, hedeflerimizi ciddi anlamda gözden geçirmemizi sağlıyor. Dışarıdan destek bulmakta zorlanmalar, sorumluluklar sizi yoruyor olabilir. Yakınlarınızda bulunan kişilerin ılımlı ve sevgi dolu davranışlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, meslek hayatımızla ilgili konuları tarafsız bir şekilde gözden geçirelim. Ailevi ve kişisel anlamdaki kararlarımızı bilinçli ele alalım. Biraz dinlenmeye, kendimizi yormamaya gayret edelim. Sağlığımızı ihmal etmeyelim.

Saat 19:38 itibariyle Ay-Koç burcu geçişinde, eviniz içinde yapılacak değişimler, taşınma, restorasyon, projelendirme, uygulama gibi konularda aktif hareket edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüzün ilk etkili görünümü,  saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumudur. Bu enerji,  kazancımızla ilgili konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Şifaya çalışmaları, rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler üzerinde duracağız. Bu konularda insanlara destek olabiliriz. Ayrıca kazanç sağlayan işlere yönelebiliriz. Paramıza sahip çıkmalıyız. Birilerine iyilik yapayım derken, iyi niyetimizin kullanılmasına da izin vermemeliyiz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, ihtiyaçlarımızı karşılarken, gücümüzü aşmamasına, bütçemizi şaşmamasına dikkat edelim. Aşkta verilen sözlere değil, gerçekten uygulanabilecek olanları önemseyelim. Çocuklarımız varsa, onlarla ilgili harcamalarımız artabilir. Hesabı bilmekte yarar var. El ürünleri, sanatsal aktivite, şifaya dayalı işlerden para kazabiliriz veya bu işler için para harcayabiliriz.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, finansal ve mesleki anlamdaki işlerimizi artı ve eksi yanlarıyla ele almamız gerektiğini vurguluyor. Bu konular üzerinde ciddiyetle durmamızda yarar var. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal işbirliklerimizi gözden geçirelim. Kişisel gelişimimize önem verelim. Dış dünya ile bağlantılarımızı güçlü tutalım. Aceleyle, duyarlılıklar kararlar vermeyelim.

Saat 19:38 itibariyle etkili Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, isteklerimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.  Canlanırız.  Etrafımızdaki insanlarla temasımız güçlenir. Her durumu lehimize çevirebiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Salı gününe, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumuyla adım atacağız. Bu enerji,  başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de  yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz.  Bu kadar iyi niyetli olmak  bir zayıflık göstergesi mi? diye içinizden geçtiği bile olur. Bu görünümün bir başka yanı, ruhsal çalışmalara yönelmenizi ve çevrenizdeki kişilere rehberlik etmenizi sağlamasıdır. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde,  yolculuk, haberleşme, ailemiz veya özel anlamdaki işlerimizin çok iyi takip edilmesi, hiçbir şeyin hafife alınmamasında yarar var. Eğer yeni bir karar verilecekse, bunun hakikaten sağlam olup olmadığına bir bakılması gerekir.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirme, gelişim, eğitim hayatı, girişimler konusunda ciddiyetle durulması, yerleşim yerinizle ilgili meselelerin ele alınması yönünde önem taşıyor. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal konularda durumumuza bir bakalım. Ödemelerimiz, gecikmiş bazı faturalar, bankalarla alakalı konular ve kredi gibi meselelerin ele alınması gerekebilir. Paraya ihtiyacımız olur. Dostluklar, hedeflerimiz yönünde akıllıca hareket etmemiz gerekiyor. Bir de lütfen ilişki tercihlerinizi yaparken dikkatli olunuz. İş ortaklıklarında da yaş tahtaya ayak basmayınız.

Saat 19:38 itibariyle etkili olacak Ay-Koç burcu geçişinde, değer verdiğimiz ve savunduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Konu ilişkimiz ve parasal meseleler olduğunda,  en ılımlı Balık bile, değerlerini korumak için harekete geçer. Yeri geldiğinde tepkisini belli eder.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.