7 Temmuz burç yorumları

Ay Neptün Üçgeni ile Duygularımız ve Sezgilerimiz Güçleniyor...Astrolog Demet Baltacı'dan 7 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 7 Temmuz Pazartesi…Ay günündeyiz…

Akrep burcunda ilerleyen Ay derin duygular, tutkulu ve hırslı enerjiler verebilir. Sabah ve öğle saatlerinde Ay, Neptün ile üçgen açı yapacak. Sezgilerimiz güçlenirken, ruhsal ve manevi konulara daha fazla yönelebiliriz.

Koç burcundaki Uranüs ile İkizler burcundaki Venüs arasındaki sextile açı sürpriz şans ve fırsatlar karşımıza çıkarabilir. Sürpriz tanışmalar, eğitim, seyahat ve ticari konularda küçük fırsatlar günü renklendirebilir.

Akşam ve gece saatlerinde Ay Satürn ile kavuşup, Güneş ile üçgen açı yapacak. Duygularımız ciddileşirken, güvenli ve istikrarlı davranışlarda  bulunabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Çevrenizdeki kişilerle, yapmayı planladığınız bir gezi veya tatilin maddi detaylarını paylaşabilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak bazı noktalar üzerinde düşünebilir, aklınızdaki fikirleri diyaloglarınızda dile getirebilirsiniz. Bir bayan yakınınızdan sürpriz haberler gelebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Eş veya ortağınızla bugün gelecek hedeflerinizle ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi anlamanız bugün daha kolay olabilir. Karşılıklı anlayış, iletişiminizi daha açık hale getirecektir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

7 Temmuz burç yorumları

Sorumluluk duygunuz ve görev bilinciniz bugün oldukça güç kazanacak ve sizi çeşitli konular üzerinde düşünmeye yönelteceklerdir. Gerektiğinde odaklanmakta zorlanmayacaksınız. Zihniniz çok hızlı çalışabilir. Ancak bugün sezgileriniz de çok yol gösterici olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Aşk hayatınızda son derece olumlu geçecek bir günde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin küçük sürprizleri ile son derece neşelenebilir, ilişkinizi sayesinde yaşamın hızlı temposunda keyifli bir mola verebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıkların üzerine gitmekte kararlı olabilirsiniz. Açık bir iletişim kurarak anlaşılamayan noktalar konusunda orta yol bulmanız ana konu olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çevrenizdeki kişilerle iletişimlerinizin artması, onların bazı özel konuları size açmasını sağlayabilir. Boş vaktinizi onların sorunlarını çözmek için kullanmanız mümkündür.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün çeşitli maddi kaynaklar ile ilgili konularda birçok düşünce içerisinde olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizi hızlandıracak ilginç fikirler bulabilirsiniz. Aklınızda belirecek olan fikirler, sadece size değil, ileriki günlerde başkalarına da değişik bakış açıları getirebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Bugün, karşınıza çıkan her şeyden son derece hoşlanabilirsiniz. İyimser bakmaya, olumlu yönleri görmeye eğilim gösterebilirsiniz. Bu, aydınlık ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Kendinizi gizli yürütülmesi gereken bir süreç içerisinde önemli bir etmen konumunda bulmaya hazır olun. Gizliliği korumak ve devam ettirmek için ne yapmanız gerektiğini düşüneceksiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Boş zamanlarınızı en iyi değerlendirme yolunun sosyal faaliyetler olduğunu düşünebilirsiniz. Davetleri reddetmeyin ve sosyal hayata karışın. Gerçekten de düşündüğünüz tatmini sosyal ortamlarda bulacaksınız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile büyükleriyle bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bunlar üzerinde fazla durmayın ve onların söylediklerini kabul etmiş görünün. Kendi istekleri doğrultusunda hareket edin ve ötesine karışmayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Hayallere sürüklenebilir, iç dünyanızda hoş peri masalları içerisinde yaşayabilirsiniz. Bunu engellemeye çalışmayın. Köşenize çekilip sakin bir gün geçirin ve hayal gücünüzün sizi dinlendirmesine izin verin.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.