7 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

7 Eylül 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 7 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlayacak. Güven içinde yaşamak istiyoruz. Bastığımız toprak, nefes aldığımız ülke, barındığımız evimiz, ailemiz bizim için kıymetli. Detayların önemi büyük. Etrafımızdaki her gelişmeyi izliyoruz, anlamak istiyoruz. İşimiz, ekmeğimiz kadar huzurumuzu da bir hayli önemsiyoruz. Güne bu duygular ve ihtiyaçlar içinde adım atacağız. Olumlu bir şeyler duymak, yaşamak isteyeceğiz. Ruhsal ve fiziksel anlamda sizi rahatlatıcı konulara, çalışmalara, aktivitelere yönelirsiniz.

Saat 12:00 Ay-Neptün görünümü, ebeveynlerinizle veya partnerinizle olan iletişiminizde hoşgörü, sevgi ve şefkat duygunuz üzerinde olumlu bir tesirdir.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, ailemizi ilgilendiren mevzularda hassas düşünmenin işaretçisidir. Evimiz sınırları içindeki her durumu önemseriz. Düşüncelerimize karşı çıkan veya desteklemeyen, uzlaşıya açık olmayan  kişilerle anlaşmak bu saatlerde zor olabilir.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlığında, evimiz ve iş hayatımızla ilgili konularda huzur bulmak ve güvencemizi sağlamak isteyeceğiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamızı,  saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde karşılıyoruz. Çevremizde gelişen olayları, durumları, meseleleri hep güvenlik anlamında ele alacağız. Ne kadar huzurluyuz veya ne kadar güvendeyiz. Ailemiz, sevdiklerimiz, evlatlarımız, bastığımız toprak, yaşadığımız dünyayı bu olgular çerçevesinde titizlikle gözlemleyeceğiz.

Saat 12:00 Ay-Neptün görünümü sayesinde  yakınlarınız ve iş yerinizdeki arkadaşlarınızla  olan irtibatınız olumlu yöndedir. Hoşgörülü düşünürsünüz.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, çevremizdeki kişilerle ailemiz, çocuklar, yakınlarımızla alakalı konularda iletişimde bulunmanın işaretçisi olsa da, aklımız işimize, sağlığımıza takılı olabilir. Dışa pek yansıtmasak da, aslında kafamızı kurcalayan bazı meseleleri çözüme kavuşturmak isteriz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve  haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde yeni haftamız başlayacak. Maddi açıdan güvende yaşamak arzumuz tabii ki çok önemli. Çünkü ailemiz veya kendi huzurumuz için güçlü olmak gerektiğinin farkındayız. Ev içinde veya yaşadığımız dünyada her bir gelişmeye kulak vereceğiz. Sağlıklı ve verimli bir yaşam sürmek için neler yapmamız gerektiği üzerinde duracağız. İnce eleyeceğiz, sık dokuyacağız. Attığımız adımların başarılı sonuçlanmasını umut edeceğiz.

Saat 12:00 Ay-Neptün olumlu görünümü sizi rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda hassas düşünmemizi sağlıyor. Güvence arıyoruz ve bunu her konuda önemsiyoruz. İnsanların bize karşı adil davranmasını, nezaketle konuşmasını bekliyoruz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamızın ilk etkili görünümü saat 07:26 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşacak. Bu enerji, kişisel anlamda güven, huzura duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Verimli ve sağlıklı yaşamanın önemi üzerinde duracağız. Bize kendimizi iyi hissettiren, kafamızın içindeki şüpheleri gideren gelişmeleri bilhassa önemseyeceğiz.

Saat 12:00 Ay-Neptün olumlu görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, duyarlı olduğumuz konularda hassas düşünmeye neden olabilir. Evimizdeki huzur, çalıştığımız yerdeki güven, dostluk, arkadaşlık bizim için bir hayli önemlidir. Huzur verici insanlardan hoşlanırız. Güzel sözler duymak isteriz. Bunların tümü gönlümüzü okşar. Kırılganızdır. İnsanların bize karşı daha dikkatli olmasını isteriz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıt etkisi altında, bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:26 itibariyle etkili, Ay-Jüpiter görünümü, yeni haftamızın ilk enerjisi olup, kimseler bilmese de, bizim güven içinde yaşamaya, huzurlu bir hayat sürmeye ne kadar ihtiyacımız olduğunu vurguluyor. Bu nedenle, para, ilişki, iş veya ailevi konularını önemseyeceğiz. Hassasız ve duyarlıyız. Kazanmak, başarılı olmaktan yanayız.

Saat 12:00 sonrası etkili olacak Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı  gizlemek için bir maske takarsınız. O maskenin altında yatanı fark etmek ancak sizi çok seven bir kişinin başarabileceği bir şeydir. Sizi olduğunuz gibi, olduğunuz halinizle ve şartlarınızla düşünerek, sizin yerine kendisini koruyarak düşünebilen kişiye yüreğinizi açmaktan yanasınızdır.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, huzur arayışımızın işaretçisidir. Bu saatlerde hem kendimizle baş başa olmak isteriz hem de çevremizde bulunanlarla konuşmak. Huzur verici, bize kendimizi iyi hissettirici olan kişilerden zevk alırız. Tartışmalardan, ipe sapa gelmez sözlerden hoşlanmayız.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamızı,  saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde karşılıyoruz. Bu enerji, pozitif yönde güven aşılayan, iyi hissetmenizi sağlayan dostlara, gelişmelere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Günlük işlerimizi titizlikle takip edebiliriz. Etrafımızdaki dünyadaki gelişmelere anlamaya çalışırız. Hesabımızı biliriz. Moralimizi yüksek tutmaya çalışırız.

Saat 12:00 itibariyle etkili olacak Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit edebilirsiniz.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, parasal konular üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Dostluğa hedefimizi gerçekleştirmeye ve  can olmaya ihtiyacımız var. İnsanların nazik davranışları, sözleri bizi bir hayli rahatlatabilir. Tam tersi tavırlarla, sözlerle karşılaştığımızda kolayca kırılabiliriz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  yeni haftanın ilk görünümü saat 07:26 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşuyor. İş hayatımızda ve ailevi konularda sorumluluklar bizi yorsa da, bunları yerli yerine koymamız gerekiyor. Üstümüze düşen vazifeleri yapacağız. Fakat daha fazlasını yüklenecek halimiz yok. Moralimizi yükseltici insanlara, gelişmelere ihtiyacımız var.

Saat 12:00 sonrası etkili olacak Ay-Neptün görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz.  Kurallara boyun eğmek ve istenilenleri yapmaktan ziyade bildiğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde hassas düşünmenizi sağlıyor. Güven unsurunu bir hayli önemsersiniz. Dışa karşı nazik ve sevecen davranırsınız. Aynı ilgiyi de görmek istersiniz. Sizin için huzur bu saatlerde bir hayli önemlidir.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde yaşama  arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde başlayacak. Bu enerji, eğitim, iş, aile veya ticari konularda güven ihtiyacımızı vurguluyor. Yenilikler dikkatimizi çekiyor. Eskiye ait hiçbir şeyi hayatımızda istemiyoruz. Hafta içinde yapılacak girişimler, görüşmeler, gelişimler moral duygumuz üzerinde pozitif bir etki uyandırabilir.

Saat 12:00 Ay-Neptün görünümü,  emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkında olduğumuzu, bu nedenle değerlerimize sahip çıkmamızı sağlayan bir kuvvettir.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, aile özleminin, anne hasretinin, sevdiklerimize olan ihtiyacımızın göstergesidir. İçimizde bir türlü yerli yerine oturmayan, bazen bizi elde olmadan üzen ilişki meselelerine bu saatlerde kafamızı takabiliriz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarfedersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamıza,  saat 07:26 itibariyle Ay-Jüpiter arasındaki görünümle adım atıyoruz. İş ve maddi konularda kendimizi güvende hissetmemizi sağlayan, güçlendirici olana yönelmemizde destekleyici bir enerjidir. Yeniliklere açığızdır. Ancak bu, her önümüze çıkana adım atmak anlamına gelmez. İncelemek, araştırmak, bir bakmak yararlı olur.

Saat 12:00 sonrası etkili olacak Ay-Neptün görünümü,  size ait her şeye  sıkıca sarılabilir, bunlar üzerinde  hiç kimsenin söz hakkı olamayacağını düşünebilirsiniz. Güvende olmak istersiniz, aileniz veya sevdiklerinizle bir arada olmak ihtiyacı duyarsınız.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, finansal konular üzerinde hassas düşünmemize neden olabilir. Dostlarımızın destek verici sözleri, insanların nazik tavırları kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Zayıf noktalarımızı gizleriz. Kimse içimizdeki acıyı, sıkıntıyı bilsin istemeyiz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamızı,  saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde karşılıyoruz. Özellikle ilişkimizde güven arzumuz bir hayli kıymetli. Eğer hayatımızda birisi varsa, onun davranışlarına, attığı adımlara, söylediklerine dikkatle bakacağız. İstikrarı önemseyeceğiz. Bu enerji, gelecekte filizlenecek, gelişecek, büyüyecek adımların birlikte atılması yönünde olumludur. Eğer yalnızsak, bu saydığım olgular çerçevesinde bizi destekleyecek kişiye yöneliriz. Titiz düşünürüz.

Saat 12:00 sonrası Ay-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde, hayallerinize, inandıklarınıza göre günü geçirebilecek moral duygunuz yükselir. Rahatlarsınız, sevdiklerinize yönelirsiniz. Eşiniz veya sevdiğiniz kişinin güven uyandıran davranışlarıyla rahatlarsınız.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, ilişkimiz ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde hassas konuşmaya, düşünmeye neden olur. Bir yandan sorumluluklar diğer taraftan destek görme ihtiyacımız yükselir. İsteriz ki, bize anlayışlı davranılsın, yardımcı olunsun. En azından bu saatlerde nasılsın diyen bir dosta, insana fazlasıyla ihtiyaç duyarız.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu karşıtlık,  değerlerinizi koruma ve kollama yönünde sizi kuvvetlendiricidir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 07:26 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşacak görünümle, yeni haftamıza adım atıyoruz. Günlük planımız doğrultusunda işlerimizi yoluna koyacağız. Güven, huzur ve istikrar bizim için kıymetli. Maddi ve manevi anlamda güçlendirici ilişkilere, bağlantılara, gelişmelere ihtiyacımız var. Boşa kürek sallamak istemeyeceğiz. Dikkatli bir şeklide etrafımızdaki gelişmeleri gözlemleyeceğiz.

Saat 12:00 itibariyle etkili olacak, Ay-Neptün görünümü kararlarımızı bir daha gözden geçirmek yönünden önemlidir. Bu enerji fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlama arzumuzun işaretçisidir. Sakinleştirici, moral verici paylaşımlara, aktivitelere yönelirsiniz.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızda veya günlük yaşantınızda insanların size karşı hassas düşünmelerini, konuşmalarını beklersiniz. Siz adil düşünürken, birlerinin üzerinize gelmesi canınızı sıkar. Yapılanların görülmesini, nankörlük edilmemesini istersiniz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz  diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:26 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde yeni haftamız başlayacak. Aşkta ve kişisel yeteneklerimiz konusunda şansımız yüksek bir şekilde güne adım atıyoruz. Bizi destekleyecek kişilerle karşılaşabiliriz. Özellikle ilişki meselelerinde şans hafiften yüzümüze gülüyor gibi. Geçmişe göre, biz de gayet akıllandık. Karşımıza çıkan bir insanın güvenilir olup olmadığını artık bir hareketinden anlıyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Fakat bunun bize faydaları zamanla daha net anlaşılacak.

Saat 12:00 sonrası etkili olacak Ay-Neptün görünümü, sevdiklerinize yönelticidir. Huzur ve güven kadar, şefkat duyguları da bir hayli önemlidir. Rahatlatan birkaç söz, bir haber, bir paylaşım desteklendirir, ruhunuzu rahatlatır.

Saat 18:00 Ay-Merkür görünümü sevilmek, güven duymak, aile olmak, can olmak, sevdiklerinizle bir olmak arzunuzun işaretçisidir. İstersiniz ki, birileri yaranıza merhem olsun, siz söylemeden sizi anlasın, yardımcı olsun, destek versin. Çıkarlarını düşünen, adil davranmayan insanlara içerlersiniz.

Saat 21:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla  aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.