7 Ağustos Burç Yorumları

Mars Neptün Üçgeni İle Enerjimizi Sanata Yönlendirebiliriz. Astrolog Demet Baltacı'dan 7 Ağustos Burç Yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

49860Bugün 7 Ağustos Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Yay burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay öğleden sonra 16:40’ da Oğlak burcuna geçecek. Sabah ve öğle saatleri rahat ve iyimser enerjilerin etkisinde olacağız. Ancak Ay boşlukta olacağı için kararsızlık ve belirsizlikler de oluşabilir.

Bugün Akrep burcundaki Mars ile Balık burcundaki Neptün arasında üçgen açı kesinleşiyor. Enerjimizi yaratıcı ve sanatsal kavramlara yönlendirebiliriz. Müzik, dans ve ritim ile ilgili başarılı çalışmalar yapılabilir. Hayal ettiklerimizi uygulama konusunda cesaretimiz artabilir.

Öğleden sonra Ay Oğlak burcuna geçince daha ciddi ve kararlı enerjiler etkili olmaya başlayacak. İş ve sorumluluklar öne çıkabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Yakın çevrenizdeki bir kişiye yardım etmek için özel işlerinizi bırakıp bazı hızlı hamleler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Yoğun iletişim trafiğine girip kişisel bağlantılarınızı kullanmanız da mümkündür.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sosyal olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz; yeni sosyal etkinlik programlarına açık olun. Yabancı uyruklu kişiler hızla yaşamınıza girebilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün daha durgun olabilir ve yaşamınızda en çok önem verdiğiniz meseleyi normalden farklı olarak daha derinlemesine ele alabilirsiniz. Radikal bir hareket planı belirlemeniz mümkündür.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Boş vakitlerinizi sevdiğiniz kişiyle birlikte geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Romantik bir akşam yemeği veya tenha bir sosyal ortamda sakin birkaç saat geçirmek günün ana konuları arasına girebilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sizi daha da dinçleştirecek sağlıkla bağlantılı uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Spor ve diyet programı ya da sizi zorlayan bir sağlık sorunu için tedaviye başlanması gündeme gelebilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün, son derece uyumlu geçme potansiyeline sahip. Siz de biraz esnek olur, çevrenize uyar ve derleyip toplamak, düzeltmek yerine eğlenmeye yönelirseniz, geçen saatlerden büyük keyif alacaksınız.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizle baş başa vakit geçirebilir, bazı misafirler ağırlayabilir veya arkadaş ya da akrabalarınıza ziyarete gidebilirsiniz. Ev ortamında beraber olacağınız yakın çevreniz size iyi vakit geçirtecektir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Boş zamanlarınızda yakınlarınızla katılacağınız faaliyetler bugün çok daha zevkli olabilirler. Bazı arkadaşlarınız sizi çeşitli programlar için davet ederlerse geri çevirmeyin.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Eviniz için veya hediye olarak bazı şeyler almak isteyebilirsiniz. Alacaklarınızı güzel ve faydalı ürünler olabilecekse de, yine de masraflarınıza biraz dikkat edin ve ürün seçerken sadece beğeninizi değil, fiyatları da göz önünde bulundurun.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün son derece coşkulu olacağınız, bu sayede de içinde bulunduğunuz ortamlarda öne çıkacağınız bir gün olacak. Dikkatleri üzerinizde toplamanız kesin gibi. Her zamankinden farklı faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Ya yakın çevrenizle beraber olmak isteyeceğiniz ya da tamamen içinize döneceğiniz bir gündesiniz. Coşkunuzu kendinize mi saklamak yoksa çevreyle mi paylaşmak istediğinize karar vermelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün son derece sosyal olabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizdeki uyum, çok yakın olmadığınız kişilerle bile sıcak bir iletişim kurmanızı sağlayabilir. Gruplar arasında çok sevilecek, yeni bağlar kuracaksınız.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.