7 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

07 Ağustos 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 07 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:38 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, parasal konular üzerinde yoğunlaşmanın simgesidir. Sağlam adımlar atabilmek adına dikkat sarfetmek ve  hayatınızı garanti altına alabilecek şekilde hareket etmek gerekiyor.  Uygulanabilir, kalıcı olana yönelmeli, ancak ihtiraslı olunmamalıdır.  Yetenekli olduğunuz alanları tespit etmeniz yönünde etkili olan bu görünüm, güven duygunuzu ayakta tutabilen kişilerin, her zorluğun altından kalkabileceğini belirtmektedir.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu gayet olumlu. Bu hem iletişimsel açıdan sizi başkaları üzerinde etkin kılıyor hem de aşkta ışıklandırıyor. Kendinizi önemsiyorsunuz, arzularınıza ulaşmak istiyorsunuz ve yerinizde duramıyorsunuz. Enerjik ve hevesli bir ruhla, tam yol ileri diyecek kadar da cesursunuz. Yeter ki, bir hareket olsun, hayat güzelleşsin, anlam kazansın ve güzellikler sizinle olsun. Başka bir gözle yaşamı ele alıyorsunuz bugün. Ne olursa olsun kazançlı çıkan ben olmalıyım diyebilirsiniz. Bu görünüm yeni bir tanışma, yeniden kaynaşma, bir araya gelme, birlikte yola çıkma gibi güzelliklerin de işaretçisidir.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda ilerleyecek. Günlük tempoda detayların öneminin farkında olarak çalışmak gerekiyor. Eğer bir yerde sorun varsa, bu sorunun düzeltilmesi lazım. İster istemez zaten bu yönde durumlar karşımıza çıkmaya başlıyor. Bu güzel, şu iyi görünüyor demek yerine, işliyor mu, verimli çalışıyor mu diye bakmamızda yarar var. İşlerimizi günlük merkezde pratik şekilde halletmek önemlidir. Ne ilginçtir ki hem detaylara önem vermemiz hem de düzgün şekilde çalışması için elimizi çabuk tutmamız gerekecek. Çabukluk konusunda siz zaten bir numarasınız. Fakat aceleyle hareket edip, bir çuval inciri de berbat edemeyiz. Hesaplarımızı dikkatli yapacağız, yazdıklarımızı, konuştuklarımıza dikkat edeceğiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 03:38 itibariyle  burcunuz üzerinde oluşacak Sondördün, sizi fiziksel açıdan çekici kılan, yeteneklerinizi belirlemenizde yardımcı olan bir görünümdür.  Size düşen bu oluşumun  gücüyle yapmayı düşündüklerinize  odaklanmanızdır. Kendinize güven duyarsanız, altından kalkamayacağınız hiçbir mesele  kalmaz. Geleceğinizi ilgilendiren konuları,  hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu etki altında, insanlar sizinle konuşurken ne kadar sağlam biri olduğunuzu fark ederler. Çünkü gözlerinizin içindeki pırıltı onları etkileyicidir  ve size hayır demeleri pek mümkün değildir. Ancak ansızın aklınıza gelen bir fikir geldiğinde, akıllıca düşünmekte yarar var.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu ev içindeki yenilik ve değişim arzumuzun etkili olduğunun göstergesi. Bir çok mesele üzerinde düşünüyoruz, geliştirmek istiyoruz, kendimizce planlar yapıyoruz. Bunları dilediğimiz şekilde yerli yerine koymaktan yanayız. Bizim isteğimiz takdir  edilmek, fikirlerimizin kabul edilmesi, aferin denmesi. Fakat dış şartlar bazen umduğumuz gibi ilerlememize izin vermezse, bu baskılara dayanmamız güç olabilir. Bilinçli olalım, elden geldiğince anlayışlı davranalım. Dünyanın bizim etrafımızda dönmediğini de bilelim.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Aşkta her ayrıntının dikkate alındığı, bütünden ziyade detayların önemsendiği bir süreç başlıyor. Bildiğiniz gibi Venüs geri hareketini sürdürüyor. Ailevi konular üzerinde zaten durmaktayız. Bir de aşkta böylesi titizlik göstermek, hayatı saat modunda yaşamaya benziyor. Şurada şu saatte, burada bu şekilde olmalı, neden şunlar aksıyor tarzında düşünmek, aşkın tadını bozuyor gibi. Bu geçişte öyle bütünün güzelliğinden ziyade, detaylara bakacağız. İlişkimiz güzel gidiyor diye konuşsak da, eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa pek rahat etmeyiz. Bunun mutlaka düzeltilmesi gerektiğini düşünürüz. Çocuklarımız, işimiz, aşkımız mercek altında diyebiliriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, olan biteni gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Adımlarınız yavaşlayabilir ve güvence ihtiyacınız  bir hayli yükselebilir. Hangi konuda olursa olsun stratejinizi belirleyiniz. Enine boyuna düşünülerek bir sonra atacağınız adım hesaplanabilir. Özellikle güvenlik düşüncenizin altında yatan en önemli olgu özel hayatınız ve parasal durumunuzdur. Bu iki konuda güçlü hale gelebilmek, duygusal açıdan tatmin olabilmek için eksikler, engeller, aşılabilecekler saptanmaya çalışılır. Bütün bunlar yapılırken ruhunuz oldukça sakindir. Kendi içinizde ikilemler olsa dahi, bu enerji dengenizi kurabilmenizde yardımcıdır.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenizde yardımcı bir enerjidir. Kafanızın içinde tasarladığınız işleri yoluna koymanızı sağlar. Akıllı düşünmek, iyi organize etmek, önümüzdeki yolun ve hedefin farkında olarak düzenlemeler yapmak gerekiyor. İşe, amaca, şartlara göre kararlarınızı ve durumunuzu gözden geçirirseniz sonuç parlak olabilir.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Ailemizle ilgili konularda bir takım meselelerin fazlasıyla incelendiği zaman dilimindeyiz. Bazen gereğinden fazla bizi yorması mümkün. İkizler hemen çözmek, bu denli vakit kaybetmemek istemez. Ancak şimdi bir nedenle,  -Dur bakalım, bak şurada bir problem var, şunun halledilmesi lazım diyen sesler duyabiliriz. İlgilenmek zorundayız. Kiralama, satın alma, satma gibi, emlak yatırım veya işlerimizde hesabı iyi yapmak gerekiyor. Kaldı ki, Venüs gerileme dönemindeyiz. Yeni bir çevre söz konusu olan her şeyde durup iki kere düşünmek zorundayız. Ev içinde onarım düşünülüyorsa, bakım ve tamirat işlerimiz varsa, bunları halletmek gerekir. Satın alınıyorsa tüm tesisat sistemine ince işlere bakmalısınız. Merkür-Başak geçişinde bu işler hem ekonomik olarak kolay halledilir hem de iyi bir ustaya rastlanması mümkündür. Birlikte yaşadığınız kişi ve kişilerle bu süreçte mantıklı, çözümcü, işlerlik kazandırıcı tarzda konuşulması iyi olur. Kusur bulmak, birbirinizi eleştirmek bir işe yaramadığı gibi boş yere huzursuzluk yaratır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:38 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında, hayatın olumlu veya olumsuz halleri sizi ne şaşırtır ne de üzebilir. Çünkü kendi içinizde dengeler yerine oturmuştur. Duygusal yönden kendinizle barışık, elinizdekilerle yol alabilecek kadar güvenli bir duruşunuz vardır. Sanki bugün huzur ve sukuneti aramak için doğmuş gibisinizdir. Olabildiğince sakin ve ılımlı bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirebilir, umutlarınızı yüreğinizde taze tutmaya çalışabilirsiniz. Maddi kazanç elde edebilmek adına yapılacakları, kurulması gereken irtibatları, ilişkide bulunmanız gereken insanları kafanızın içinde tasarlamaya çalışabilirsiniz.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu yine maddi konularda çabuk hareket etmenin, iletişimde bulunmanın, düşünmenin işaretçisidir. Biraz egomuzun yükselmesini sağlar. Parayı güç aracı olarak görmemizde etkili olur. Maddi konular üzerine eğilmenin göstergesidir. Ancak olumlu yönde bu enerjiyi kullanmak için, risk faktörünü mutlaka göz önüne almamız lazım. Bir karar veriyorsak, bir şeyler yapmak istiyorsak, bunun yarar ve zarar hesabını mutlaka yapalım.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür,   etrafımızda bulunan kişiler ve günlük konuşmalarımız, işlerimizde ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Problemlerin büyütülme zamanı değil. Bilakis çözüme kavuşturulması vaktidir. İş amaçlı görüşme, eğitim hayatında metodik düşünme, bütünden ziyade, detaylara bakma, doğru mu yanlış mı diye mercek altına alma ve bu yönde düşünme vaktindeyiz. Kaldı ki, Venüs-Aslan burcunda geriliyor. Parasal konularda daha fazla özen göstermek gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün  etkisi altında,  sizi doyuma ulaştıracak, geleceğinizi garanti altına alacak maddi ve manevi açıdan rahata ermenizi sağlayacak meseleler üzerinde bir hayli  yoğunlaşırsınız.  Özellikle işsiz olanlar, iş yerinde sorun yaşayanlar, yeni bir hayata adım atmayı düşünenler, ilişkisini gözden geçirenler gerçekçi bir şekilde durumlarını ele alırlar. Ruhunuz her şeyin en güzelini, en kıymetlisini ve en uzun ömürlüsünü ister. İşte bunları  elde edebilmek için sabırlı olmak, zamanı iyi kollamak, risk almamakta yarar vardır.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu size özgür düşünmeyi, iletişimde başarılı olmayı, kendinize göre kararlar almayı hediye ediyor. Aklınıza koyduğunuzu yapmanız için heveslendiriyor. Bazen siz bile kendinize şaşabilirsiniz. Nasıl böyle konuştum, nasıl da etkili oldum diye. Tabii ki bunlar güzel şeyler. Ancak dikkat edilecek nokta, sözlerinizin ve kararlarınızın abartıdan uzak olmasıdır. Eğer bir şeyleri, birilerine izah etmeniz, kabul ettirmeniz gerekiyorsa, ben bilirim şeklinde değil, biraz esnek tarzda düşünmeyi ve konuşmayı da bilmek gerekir. Bu gayet faydalı olur.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür, maddi konularda öyle çok açılmak, döküp saçmak zamanı değildir. Oturup hesabımızı iyi yapacağız. Nereye ne veriyoruz, hangi ürüne para yatırıyoruz. Harcamaların bir muhasebeci gibi denetlenmesi zamanıdır. Aslanlar cömerttir ve çoğunlukla da sevdiği bir şeye, önem verdikleri kişilere harcama yaparken hesap kitap tutma halleri yoktur. Ancak tutacağız. Unutmayalım ki, burcunuza gerileyen Venüs, bizim hayatın genelinde durumumuza bir daha bakma vaktimiz. Görüldüğü gibi maddi kazancımız söz konusu olduğunda ve yatırım gibi bir şeyler düşünüyorsak, bu Merkür-Başak hesabın bilinmesi gerektiği yolunda bize sinyaller gönderecek.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:38 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında kimseye taviz vermek istemezsiniz.  Sağlam adımlarla ilerlemek ve risk almadan yaşamak sizi mutlu ettiği için, durumunuzu şöyle bir gözden geçirerek eksiklerinizi saptayabilirsiniz. Bir yandan güzelliklerinin tadına varmak diğer yandan uzun ömürlü olacak şekilde hayatınızı kurgulamak istersiniz. Eğer bir değişimde bulunacaksam, sonunda pişman olmamalıyım diye düşünürsünüz.  Size göre atılacak adımın, ilerisi adına mutlaka bir getirisi olmalıdır.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu, kafamızın içindeki işler, kararlar, hedeflerin doğru şekilde dışa ifade edilmesi için, şu aralar sıkı çalışmak gerekiyor. Tabii ki dinlenmeyi de ihmal etmeyelim. Risk faktörleri var mı yok mu, bir bakalım. Tam olarak bitirmeden bir hevesle ortaya koyarsak, sonrasında eksikler gözümüze çarpabilir. Bir de lütfen aşırı titizlenmek kadar, sabırsızlıktan da uzak duralım. Zamanı iyi kullanmaya bakalım.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 arasında tarihinde yöneticiniz Merkür, burcunuzda seyahatine başlıyor. Bu sizlerin düşünme, algılama, planlama yönünde en aktif zamanınız. Konuşurken, bir iş üzerinde incelemede bulunurken, bir adım atarken her bir ayrıntıyı kendinize göre ele alma vaktiniz. Sizler bu geçişin en etkin kişileri olarak, etrafınızdaki kişilere örnek olabilecek kişisiniz. İnsanlar size danışabilir, yaptığınız işi beğenerek bunu nasıl düşündüğünüzü sorabilirler. Bildiğiniz gibi Venüs gerileme hareketi devam ediyor. Maddi konularda, hayatın genelinde bir geri çekilip duygularınızı tartıyorsunuz. İşte Merkür burcunuzda ilerlediği bu tarihte, o geri çekilişin sizi yoran noktaları, detaylı şekilde ele alarak güce dönüştürebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 03:38 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, mali ve duygusal konular üzerinde  iyileştirmede bulunmak,  kendinizi güvende hissetmek adına önem taşıyor. Miras, hukuki alacaklar, kredi, nafaka gibi konuların bir an önce çözüme kavuşmasını isteyeceğiz.  Eğer hedefinize uygun şekilde ilerlemiyorsanız, ilişkinizde sorunlar varsa veya altından kalkamadığınız bir takım problemler yaşıyorsanız bu saatlerde  biraz huzursuz olabiliriz. Ne yöne gidiyorum ve aslında gitmek istediğim yön nedir? Diyerek şöyle bir durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu hedefe nişan almaya benzer. Kişi düşünür, taşınır ve yaratıcı tarzdaki fikirlerini öne sürer. Çözüm bulmak kolaydır. Sosyal ortamlarda bir hayli ilgi görülür. Üstün olmak gayesi ön planda olduğu için, söylediklerinizin kabulü de kesinlikle şarttır. Hatta bazen ben böyle düşünüyorum, benim yolum bu diyerek dışa karşı bir duruş sergilenebilir. Bu da size ayrı bir hava katabilir. Eğer bugün bir girişimde bulunmak veya bir karar almak istiyorsanız, bu görünüm sizin için tabii ki kuvvetlendiricidir. Ancak yine de belli esaslar üzerinde durmak, abartılı hareket etmemek yerinde olur.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür süresince, endişeli düşünmeyiniz. Hayatta her şeyin denetleyemeyiz veya her şey mükemmel olmak zorunda değil. Doğrular gibi yanlışlar da olabilir. Önemli olan, gerekli-gereksiz olanı birbirinden ayırmak. Nerede bir aksaklık varsa, bunu çözebilmek için, ne kendinize ne de başkalarına karşı eleştirel davranmamalıyız. Bu tarih itibariyle geri planda halledilmesi gereken işlerimizi gayet düzgün şekilde yapabiliriz. Eğer bir proje üzerinde çalışıyorsak, onun ayrıntılı çalışmalarını bitirebiliriz. Bir planımız varsa, bunun üzerinde düşünebiliriz. Ruhsal anlamda zihnimizi rahatlatacak aktivitelere yönelebiliriz. Yazılarımızı yazabilir, bir işi öğrenmeye çalışabiliriz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, güvenli bir ilişki, her konuda sizi destekleyecek bir partner arayışının simgesidir.  Evli veya uzun süredir beraberliği olanlar eşlerinin sadık olmasını beklerler.  Çatışmalardan uzak,  el ele karar vermek sizin için çok kıymetlidir.  Çünkü her alanda güce ihtiyacınız vardır. Bu güç ancak,  değerlerine sahip çıkan, sizi gerçekten sevebilecek, yeri geldiğinde her şeyinizi emanet edebileceğiniz, dışa karşı sizi koruyabilecek bir kişiyle mümkündür. Bu etki altında ben bir karar almanızdan yana değilim. Gözden geçirmelerinde bulunulmasında  fayda görüyorum.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu, kişinin kendi kaderini yönlendirme gücünün ve yaratıcı düşünerek bir yola baş koymanın göstergesidir. İyi bir organizasyonla ve sistemli bir şekilde çalışıldığında, odak noktanızda her ne varsa onun üzerine gidilir ve ele geçirilir. Risk faktörleri her zaman, her insan geçerlidir. Siz de bunun farkında olmalısınız. Fakat hepsinden önemlisi, içinde yer aldığınız projenin veya yaptığınız planlamanın varabileceği noktayı iyi tespit etmenizdir. Eleştiriler olabilir, bazen aşırı yorulabilirsiniz. Bunları göz ardı etmeyeceğiz. Ancak dayanacağız, sabırlı olacağız ve yolumuzda ilerleyeceğiz.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, genel olarak sosyal hayatta ve hedeflerimiz yönünde detaylı düşünmemizi sağlar. Aslında böyle düşünmek zaman zaman işin içinden çıkmakta zorluklar yaratsa da, sonuçta başarılı bir karar vermede, ayrıntıların farkına varmada sizi destekleyicidir. Venüs-Aslan burcuna gerilediği için, sizler de iş hayatınızla ilgili konularda ilişkilerinize, durumunuza odaklanmıştınız. İşte şimdi, mantıklı düşünme vaktiniz geldi.  Bu gayet olumlu bir durum. İş arkadaşlıkları, proje amaçlı bir araya gelişler, ekibin kurulması ve hangi insanlarla çalışılacağı gibi konular, genelde gündemde olduğu için, birileri size veya siz birilerine haber göndererek, teklif yollayarak bu işle ilgili ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Sosyal hayat bu zamanda öyle eğlenceden ziyade, iş amaçlı düşünülecek şekilde ele alınır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında, iş ve güvenlik, sağlık ve geleceğinizle ilgili konular ön plandadır. Zorunlu ihtiyaçlarınız haricinde para harcamak istemeyebilirsiniz. Hatta normal zamanlarda iki kuruşunuz olsa birini paylaşmaya hazırken, sondördün etkisi altında dikkatli olmaya çalışırsınız.  Güvence olgusu sizin için  öylesine kıymetlidir ki, yaptığınız her işin mutlaka bedelinin ödenmesini istersiniz. Hayatınızda hiçbir aksiliğe tahammülünüz yoktur. Bu kadar çalışmama rağmen ne kazanıyorum, başkaları ne kazanıyor, nasıl bir ortamda görev alıyorum, başıma bir şey gelse sosyal güvencem ne durumda, bu iş bana bir gelecek sağlar mı, uzun ömürlü mü? diyerek tespitlerde  bulunabilirsiniz.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu yararlı girişimlerin, yeniliklerin, yaratıcı düşünmenin işaretçisidir. Aslında bir yandan hiçbir şey yapmadan şöyle gönlümüzce yaşamak isteriz. Fakat diğer yandan kararlılıkla hedefimizi belirlememiz lazımdır. Bu görünüm, fikirlerimizi dile getirerek, kendimize güvenli bir şekilde insanları etkilememizde yardımcıdır. Yolları, yöntemleri, görüşmeleri işaret eder. İster tatilde ister yeni bir ilişkide isterseniz önemli bir işle ilgili meşgul olunuz, fark etmez. Bu enerji sizin hevesle hareket etmenizi sağlayacaktır.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. İş hayatımızla ilgili planlarımız, görüşme veya düzenlenecek işlerimiz, halledilmesi gereken incelemeler gündem maddemizde yer almaya başlıyor. İş bulmak yönünde detaylı bir analiz sürecidir bu. Bakarız, nasıl bir iş düşünüyoruz, nasıl şartlar arıyoruz tümüyle gözden geçiririz. Geçirmemiz de gerekir zaten. Sigorta işlemleri, gerek işe girişlerde gerekse eleman alımlarında önemsenir. İşin ustası olup olmadığınıza bakılır. Öyle her önünüze gelen işi kabul etmemeli, tüm ayrıntılarını gözden geçirmelisiniz. Bu süreç, yeni bir planlamanın ön çalışmaları için kıymetlidir. Kaldı ki, Venüs-Aslan burcuna gerilediği için, kimlerle nasıl bağlantı kurulacağı üzerinde odaklanacaktık. Şimdi Merkür geçişiyle de, detaylara bakacağız. İş problemlerimizi çözebilmek, işlerimizi düzgün şekilde yapabilmek için titiz çalışacağız ancak şikayetçi olmak, sürekli bir şeyler kulp takmak zaman kaybı olur, huzursuzluk yaratır buna da dikkat edeceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında yarınlarımızdan emin olmak isteriz . Güvenilir kişilerle temasta bulunmak,  sağlam adımlar atarak hayatımızı kurmaktan yanayız. Aşk hayatımızı, ortaklık ilişkimizi, eşimizin mali durumunu, partnerimizle aramızda olanları, çocuklarımızla ilgili meseleleri gözden geçirebiliriz. Borç-Alacak konuları  üzerinde durabiliriz. Parasal  sorunumuz varsa, bunu nasıl giderebileceğimiz yönünde düşünürüz. Destek bekleriz. Ancak bu desteğin bize pahalıyla mal olmasını hiç istemeyiz.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu finansal açıdan egomuzu okşayabilecek, kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak gelişmeleri işaret edebilir veya bu yöndeki hevesliliğimizi gösterir. Her ne olursa olsun, birilerinin artık arkamızda olduğunu bilmek isteriz. Ancak şu da var ki, eleştiri, beğenilmeme, takdir görmeme halinde pek iyi niyetli düşünmeyiz. Altında bir kötü niyet olduğunu da düşünebiliriz. Ben bu enerjiyi, finansal konularda yapılacak değerlendirme ve ilişkilerde biraz daha esnek düşünme yönünde kullanmanızı öneriyorum.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber hem bilgilenme hem de bildiklerimizin işe yarar olmasına dikkat etme sürecimiz başlıyor. Bu iş ve özel ilişkilerimizde de bu yönde gelişebilir. Öylesine konuşmamak için, konuşacağımız konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırız. Çevremizdeki insanlar da, bizim neyi ne kadar öğrendiğimizi, bildiğimizi test ederler. Çünkü bu geçiş hepimiz için gerekli ile gereksizlerin ayrılma vaktidir. O zaman doğru bilgi ile bir işe yaramayan, boş sözlerin etrafta dolaştığı zaman değildir. Bizim de buna fazlasıyla önem verdiğimiz süreçtir. Eğitimden, iş hayatına, farklı bir yere yerleşim, araştırma ve keşifler için, bütünden ziyade, detaylara önem verilerek analizde bulunma vaktidir. Venüsün gerileme hareketi finansal ortaklıklarda, önem taşıyordu. Demek oluyor ki, Merkür geçişinde biz de işimize yarayacak projelere eğileceğiz. Bu yönde etkin kişilerle bağlantı kurmaya özen göstereceğiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, yuvanız alanı içinde ve ilişkinizle alakalı konularda sizin için  güven unsuru fazlasıyla öne çıkabilir. Bu güvenin sağlanması halinde ancak mutlu olursunuz. Eğer eviniz yaşama alanı olarak rahatsız koşullarda ise veyahut yeni taşınmışsanız düzeninizi bir an önce oturtmak istersiniz. İlişkinizde eğer problemler varsa bunların çözülmesi için neler yapılması gerektiğini gözden geçirebilirsiniz. Kiracı iseniz ev sahibinizle, ev sahibi iseniz kiracınızla ilgili konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ev satın almak, iş ortaklığında bulunmak, evlenmek, boşanmak gibi meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yarar vardır. Bütün bunları aceleye getirmeden, yarınlarınızı düşünerek ele alınız.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu, partnerinizle iletişimin yoğun olduğunu gösteriyor. Fikirlerinizi birbirinize ifade ederken, eleştiriye de açık olmak lazım. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun, kararlar verilmeden önce, gelebileceği son noktayı görmek gerekiyor. Tek taraflı değil, her açıdan ilişkiye bakmak lazım. Yeni başlıyor olsa da, mutlaka birbirinizin hassasiyetlerine, düşüncelerinize, hayat tarzınıza, beklentilerinize önem vermelisiniz. Böyle olursa, beraberlikte iyi bir iletişim kurulmuş olur.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu start ile birlikte biz de, görünen ardındaki gerçeklere, detaylara bilhassa önem vereceğiz. Özellikle finansal konularla ilgili işlerimizde titizlenme vaktimiz. Nasıl bir yatırım düşünüyoruz, ne gibi ödemelerimiz var, kimlerle aramızda bir bölüşüm söz konusu ve durumumuz nedir, buna bir bakacağız. Gelir-gider dengemizi bir muhasebeci gibi hesaplamamız, kendi müfettişimiz gibi vergilerimizi ihmal etmememiz, parasal ilişkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Piyasanın durumu çok önemli. Eğer bir alım-satım işimiz varsa, bunu hafife almadan, akıllıca yönetmek lazım. Bildiğiniz gibi Venüs ilişki evinize geri hareketle döndü. Bu durum, evlilik, iş ortaklığı gibi konuları tekrar ele alma vakti. İşte bu arada başlayan Merkür geçişi de, bu ilişkinin yararlı ve zorlayıcı yanlarını mali anlamda bir ele alma dönemi olarak kıymetli.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 03:38  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında en önemli nokta güven olgusudur. Dürüst ve sağlıklı paylaşımlarda bulunmak, başkalarının sizin hakkınızda iyi bir fikir sahibi olmaları için kendinize güçlü bir şekilde ifade etmek arzunuz önemlidir. Parasal getirileri olan işlere, girişimlere önem verirsiniz.  Çevre ve iş değişimlerinde mutlaka geleceğe dönük düşünülmelidir. Gelip geçici, nasılsa sonra hallederim şeklinde hareket edilmemelidir.

Saat 10:08 Merkür-Jüpiter kavuşumu sizin kendinizi ifade edebileceğiniz alanı seçmeniz, hangi konuda gelişmek istiyorsanız, ona doğru yönlenmeniz, çalışmaktan vazgeçmemeniz gerektiğini işaret ediyor. Fakat eleştiriler olabilir, birileri şunu şöyle yap diyebilir, zorluklar karşınıza çıkabilir. Bunlar size sıkıcı gelebilir. Ancak bunlar, eğer siz kararlıysanız yolunuzdan geri döndürmemelidir.

7 Ağustos saat 22:15-27 Ağustos saat 18:44 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçişle beraber ilişkide iletişimin, ayrıntıların önemi bir hayli vurgulanıyor. Sizden farklı düşünen bir partnerle veya karşınıza çıkacak kişilerle anlaşmakta zorlanmalar olabilir. Ancak bu zorluk, ilişkinin özündeki niyete bağlı olarak gelişecektir. İyi niyet, sevgi, saygı varsa, her şey çözüme kavuşur bir şekilde. Ancak problem varsa, bir de rutin olarak devam ediyorsa, bu geçişle beraber sözcükler endişe yaratıcıdır. Bildiğiniz gibi Venüs-Aslan burcuna gerilemiş durumda. Çalışma hayatımız, sağlığımız, ilişkilerimiz anlamında durup düşünme vaktiydi. Şimdi Merkür geçişiyle çözüme yatkın konuşmalara ihtiyaç var. Yoksa yıktın perdeyi eğledin viran haliyle pek hoş bir süreç yaşanmaz. Detaylı ve eleştirel düşünmek, sürekli kusur bulmak beraberliği zorlar. Tam tersine problemi tespit etmek, bunu çözmek için atılmış olumlu bir adım olacaktır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.