6 Temmuz burç yorumları

Hareketli bir Pazar günü olacak, ancak agresiflikten uzak durmanızda fayda var. Astroloji uzmanı Asude Argun'dan 6 Temmuz burç yorumları

6 Temmuz Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz. 

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar 
(21 Mart-19 Nisan)
Pazar gününü fırsat bilip sevdiğiniz kişiyle baş başa kalabilirsiniz. Romantik dakikalar sizi bekliyor. Şansınızı değerlendirirken partnerinizin duygusal ihtiyaçlarına önem vermelisiniz. Ortak hareket etmenin, bir olmanın gizemini anlamalı ve korumalısınız. Endişelerinizi bir kenara bırakmalısınız. 

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar 
(20 Nisan-20 Mayıs) 
Kendinizden çok eşinizle ilgilenerek geçireceğiniz bir Pazar günündesiniz. Tek başınıza karar vermemeli, karşınızdakine mutlaka danışmalısınız. Yakalayacağınız duygu birliği sayesinde günün keyfini çıkarabilirsiniz. Aksi halde gerilimlere sebep olan taraf haline gelebilir, eleştirilebilirsiniz. 

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar 
(21 Mayıs-20 Haziran) 
Herkes tatil yaparken siz çalışıyor olabilirsiniz. En azından birilerine hizmet etmeniz gerekebilir. Arkanıza yaslanıp tatil yapma planı yerine, pratik davranmanın yollarını aramalısınız. Yalnız kaldığınızda da sağlığınıza yönelik işlere ağırlık vermeniz iyi gelecek. Gündelik düzeninizi korumalısınız.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar 
(21 Haziran-22 Temmuz) 
Pazar gününü en iyi geçiren kişilerden olabilirsiniz. Her ne yaparsanız yapın neşe içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızdan, sevdiğinizden yana güzel gelişmeler sayesinde daha da keyiflenebilirsiniz. Kendinizden daha emin, yaratıcı olmanız sanat, spor, hobi gibi uğraşlara yönelmenize sebep olabilir. 

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar 
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Bu Pazar mümkünse evden çıkmamanız yapmanız gerekenleri toparlamanız ruhunuza iyi gelecek. Eğer dışarı çıkıyorsanız doğayla bütünleşmeyi ihmal etmemelisiniz. Parkta yapacağınız kısa bir yürüyüş bile sizi derinden etkileyecek. Aynı zamanda ev halkını, ebeveynlerinizi de ihmal etmemelisiniz. 

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar 
(23 Ağustos-22 Eylül) 
Pazar gününü yakın seyahatleriyle geçirebilir, kardeşlerinizi, komşularınızı ziyaret edebilirsiniz. Hızlı bir iletişim içinde olacağınız için aklınız dağılabilir. Bu yoğunlukta sözlerinizin nereye gittiğini bilmelisiniz. Yanlış anlamalara engel olmak için yakınlarınızla kurduğunuz iletişimde daha özenli olmalısınız. 

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar 
(23 Eylül-22 Ekim)
Pazar günü alışveriş merkezlerinden uzak durmalısınız. Zorunlu ihtiyaçlarınız dışında harcama yapmamanız yerinde olur. Alışverişe çıkmanız gerekiyorsa evde yapacağınız bir listeyle bütçenizi önceden ayarlamanız en iyisi olacak. Elinizdeki kaynakların değerini bilmeniz alacağınız şeylerden daha iyi bir seçim olabilir. 

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar 
(23 Ekim-21 Kasım)
Günün en şanslı insanlarından olacağınız bir Pazar günündesiniz. Kendinizi ortaya koyarak her şeyle uyumlu bir akışta ilerleyebilirsiniz. Bunu fırsat bilerek ne zamandır yapmak istediğiniz işlere yönelmeli, kendinize vakit ayırmalısınız. İsteklerinizi ilk sıraya almak, yeni bir adım atmak için beklememelisiniz. 

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar 
(22 Kasım-20 Aralık)
Pazar gününün rehavetine uyum sağlamalısınız. Yapmak istediğiniz yeni işlerden çok, tamamlanması gerekenleri bitirmelisiniz. Gücünüz ona da yetmezse her şeyi akışına bırakmak en etkilisi olacak. Hayattan biraz izole olmak, inzivaya çekilmek, enerjinizi yenilemenize yarayacak. 

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar 
(21 Aralık-19 Ocak) 
Sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bir tatil gününe hazırlanmalısınız. Havanın güzelliğinden de yararlanıp arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilirsiniz. Hep birlikte olmanın vereceği enerji sayesinde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Tek başına kalmanız gerekirse de gelecek günleri organize etmek uygun olacak. 

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar 
(20 Ocak-18 Şubat) 
Herkes tatil yapsa bile siz işe konsantre olabilirsiniz. Fazla mesai yapmanın yararını göreceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Önemli kişilere ulaşmak, saygınlığınızı artırmak için fırsatları değerlendirmelisiniz. Bugünü tatile değil, hedeflere yönelmeye ayırmanız çok iyi olacak. 

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar 
(19 Şubat-20 Mart) 
Uluslararası konular, yabancılar, turistler, ziyaretler gün boyu etkili olacak. Hayatı bir üst basamaktan değerlendirebileceğiniz, manevi anlamda gelişeceğiniz fırsatlar ortaya çıkabilir. Belki okuduğunuz bir yazı, tanıştığınız bir kişi sizi yeni fikirlere yöneltebilir. İyimserliğiniz sayesinde rahat olabilirsiniz. 

Astroloji Uzmanı Asude Argun 
www.facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.