6 Temmuz burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

6 Temmuz 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 6 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Bu enerji, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Duygularımızı içimize dönük bir şekilde gözden geçiririz. Hassaslaşırız. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyarız.  Böyle bir enerji altında, rüyalarını gerçekleştirmek, huzura kavuşmak ister.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, gönlünüzde huzuru, ailevi konularda güvenlik arzunuzu dengeli ve olumlu yönde destekleyen güçlü bir enerjidir. Bağlılık duyduğunuz her kim ve her ne varsa ona doğru çekilmenizi, onunla mutlu olmanızı sağlar. Kendinizle çelişmezsiniz. Siz sevgi, şefkat ve güven istiyorsunuz. İşte bunları dış dünyadan talep etmek yerine,  önce kendi içinizde bulmanızda bu enerji size destek olacaktır.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, ailenizi  ve onlarla kurduğunuz ilişkiyi, evinizle birebir alakalı olan duygularınızı, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlü olma, güven içinde yaşama arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamızı, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumuyla karşılayacağız. Olumlu hisler,  güzel duygular, şefkatlilik ve sevgi yüreğimizde büyüyor. Kısa süreli olsa da, böyle bir enerjiyle haftaya başlamak bizi rahatlatacak.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, ılımlı ve sevgi dolu insanlarla temasın ve size güven veren çevre ilişkilerinin işaretçisidir. İç dünyanızda huzurun ve dengenin, dışarısıyla uyumlu olması, yaptığınız her şeyden zevk almanızı  sağlar.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, çevrenizle olan her türlü alışverişte, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır.  Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın,  gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir.  Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız  lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumu, yeni haftamızın ilk olumlu işaretçisidir. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. İçinde bulunduğunuz sistemin bir parçası olarak, bir yanımızla düzene bağlıyız. Toplumsal yaşamda karşılaştığımız insanlar ve yakın çevremizle aramızdaki ilişkilerde saygı, sevgi güven üçlüsü oldukça önemli. Bu görünümün etkisi altında,  hayatınızın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, yüreğinizin içinde huzuru hissedebilirsiniz.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda arzu ettiğiniz imkanlara kavuşma özleminin işaretçisidir. Kazanç getirici işlere ihtiyacınız var. Çünkü bu sayede geleceğinizi güven altında hissedersiniz. Bu görünüm, özellikle bu yönde atmak istediğiniz adımları gösteriyor. Para ve iş durumunuzdaki iyileşme, hayatı daha olumlu yönde görmenizi sağlayacağını bilirsiniz. Bu kriterlere göre hareket edersiniz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamızın ilk görünümü, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumudur. Bu enerjinin güçlü desteği sayesinde,  güzel duygular kendiliğinden yüreğinize ulaşır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar.  Hayata bakış açınızı yenileyen ve sizi başka insanlarla irtibatta bulunmaya ve onları kardeşçe selamlaya çağıran yöneticiniz Ay, çevrenizdeki insanları sevgiyle kucaklamanızı sağlar.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, hayata bakış açınızı olumlu hislerle çevreleyen, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir enerjidir. Sizi destekler, huzurlu kılar, anlamlı ve güzel duygularla insanlara yaklaşmanızda ışığınız olur. Yaşama karşı inancınız yükselir. Sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz karşılıksız kalmaz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek istersiniz. Eviniz, aileniz önemlidir.  Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda  veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Burada yapılması gereken seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftamıza, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumuyla adım atıyoruz. Bu görünüm, iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayacaktır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif düşünmenizi sağlar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, beklenmeyen durumlardan, sorunlardan, huzursuzluk ve güvensizlikten uzak durma arzunuzu işaret ediyor. Siz merhametle, sevgiyle insanlara yöneliyorsunuz. Her ne olursa olsun, bir parça mutluluk ve gerçek anlamda güvene kavuşmak için çabalıyorsunuz. Bu görünüm, bütün bu isteklerinize kavuşma dileğinizin işaretçisidir.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi, iç dünyanızdaki hassasiyet, verimli düşünmenize ve çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşum etkisinde başlayacak. İyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun. Mutlu bir ilişkimiz varsa, bu enerjiler altında huzurumuz iki misli artar. Sevgiyle kucaklaşmak kolaylaşır.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, ilişkilerinizi güçlendiren, el birliği, gönül birliğinde bulunmanızı sağlayan bir enerjidir. Anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabilir. Eğer iki insan da birbirini seviyorsa, pürüzler ortadan kalkar. Bu görünüm, ilerisi adına kendinizi güven altına alacak şekilde düşünmenizi sağlar. Bekarlar Aslanların, güç ve güven duygusu verebilecek kişilere yönelmelerini, bu yönde seçimde bulunmalarını sağlar.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassassınız. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide  bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  yeni haftamızın ilk görünümü, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumudur. Bu enerji, sorunlarımız olsa dahi, gönlümüzdeki  yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, sağlıklı bir yaşam, huzur ve güvence ihtiyacınızın işaretçisidir. Bulunduğunuz ortamdaki insanlardan anlayış beklersiniz. Sunduğunuz güzelliklerin kıymetinin bilinmesini arzularsınız. Fiziksel ve ruhsal anlamda bedeninize özen gösterirsiniz. Kendinizle barışık olmanızı sağlayan işlere, uğraşılara, insanlara, ortamlara yönelirsiniz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, mesleki konularda bugün bir hayli duyarlısınız. Bir yandan sorumluluk yükleyerek, gelenekçi ve teslimiyetçi bir bakış açısıyla sizi kıskaç altına almaya çalışan dünya, diğer yandan ev hayatı, aileniz ve duygusal meselelerdeki baskılar. Bu iki farklı olgunun arasında hayatını kurgulamaya çalışan ve gönlünce  hareket etmek isteyen siz. Tabii ki sıkılıyorsunuz. İşte bu anlamda, neler yapabilirim diye düşünmekte yarar var. Mutlaka yeteneklerinizi değerlendiriniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumuyla yeni haftamızı selamlıyoruz. Sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların etkisi altındayız. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız  oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz. Sevgiyi yüreğimizde bir çiçek gibi büyütüyor, duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz. Çevremizdeki insanlarla, çocuklarımız, sevgilimizle, gönül gönüle kucaklaşmayı arzuluyoruz.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, aşk hayatınızda güven, huzur ve empatinin sağlanmasında yardımcıdır. Ne istediğinizi bilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki paylaşımı güçlendiren bu görünüm, sorunların karşılıklı çözümünde de yardımcıdır. Yeteneklerinizi geliştirir ve karşınıza fırsatlar çıkarır. Kendinizden gayet emin bir şekilde ilerlemenizde destek olur.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan yarınlarınızı garanti altına almak için çaba sarfetmelisiniz. Diğer yandan  önünüzde açılan yolun farkında olarak çaba sarfetmelisiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de, büyüyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkıp, dünyaya karışıyorsunuz.  Yeni gelişmelere, değişimlere kayıtsız olamayız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamızın ilk görünümü, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumudur. Hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak.  Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, hem ailevi hem de ilişkinizde güven ve huzurun sizin için ne kadar önemli olduğunu işaret eder. Duygudaşlık sizin için çok kıymetlidir. Yaşamınızı tartışmalardan, sorunlardan uzak bir şekilde yaşamak istersiniz. Sahip olduğunuz değerlerinizi koruma altına alırsınız. Onların üzerine titrersiniz. Yanlışlıklardan, haksızlıklardan korunma ihtiyacınız yükselir. Belki de bu nedenle kendi içinize çekilir, o güveni size hissettirecek kişilerle bir arada olmaya çalışırsınız.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlığı, parasal kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli derinden işleyen değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz.  Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. İşte bu nedenle çaba sarfediyor, mücadele veriyorsunuz. Ancak kazandığınızı da tutmayı ve yeteneklerinizi belli bir alanda geliştirmeyi, kullanmayı bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamıza, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşum etkisinde adım atıyoruz. Etrafımızdaki ılımlı havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla  tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, çevrenizdeki insanlardan ılımlı, sevgi dolu yaklaşımlar beklediğinizi işaret ediyor. Size gerçek manada huzur, güven ve kuvvet verecek bir ilişkinin özlemini duyuyorsunuz. Sadece kendini değil, karşısındaki insanı da koruyacak, onu sevgiyle sarıp sarmayacak bir kişiye ihtiyacınız var. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu görünüm sizi birbirinize yaklaştırabilir. Bu yaklaşım için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlığında, kime ne insanlık yaptıysak karşılığını almak istiyoruz.  Bu hem ilişki hem de ailevi konularda etkili. Kime nasıl davranıyorsanız o kişilerin de size karşı aynı hassasiyette olmasını bekliyorsunuz. Bir yandan da gözlemde bulunarak, ne kadar güvende olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Eskisi gibi kimseye tahammül etmek niyetinde değilsiniz. Belki de bu yüzden biraz mesafeli ve tedbirli davranabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamız, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlıyor. Çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, mevcut işiniz veya uğraşılarınızın sizi mali yönden destekleyici olmasını bekliyorsunuz. Huzurlu bir yaşama, dengeli paylaşımlara, gerçek anlamda sizi destekleyecek insanlara ihtiyacınız var. Bu görünüm, yeteneklerinizi değerlendirme anlamında size yardımcıdır. Ayrıca sağlıklı yaşam sürmek, verimli çalışmak, işinizden ve hayatınızdan zevk almak adına verilen kararların göstergesidir.

Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız.  Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur.  Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yeni haftamızı, saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumuyla karşılıyoruz. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz. Sevdiklerimizi kucaklayabilir, duygularımızı ifade edebiliriz. Bu olumlu enerjiler altında rüyalarımız zenginleşir, romantik hislerimiz yükselir, umutlarımız artabilir.

Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü sayesinde kendinizi huzurlu, güvenli hissedebilirsiniz. Yaşamınızı güzelleştirecek gelişmeleri sevinçle karşılarsınız. Sizi destekleyen bu enerji sayesinde aşk hayatınız anlamlı hale gelir. Kendinizi mutlu hissedersiniz. Karşı cinsle olan ilişkinizde gelecek adına umutlanırsınız. Sevdiğiniz insanlarla temasınız güçlenir. Kendinizi en olumlu şekilde ifade edebilirsiniz.

Saat 18:38 Güneş-Pluto  karşıtlık etkisi altında, yaşamı güzelleştirmek, kendinizi korumak, ailenizi dış dünyanın baskısından uzak tutmak amacında olduğunuzu gösteriyor. Değişimler yavaş yavaş sizi güçlendirecek kıvama gelecektir. Zamanı iyi kullanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sizi durduran duygusal veya farklı bir sorununuz varsa, bunu ancak kendinize güven duyarak çözümleyeceğinizi biliniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.