6 Mayıs 2015 çarşamba burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

6mayis_burcyorumu

 

6 mayıs 2015 çarşamba günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor…Astroloji Danışmanı İremSu’dan 6 mayıs günlük burç yorumları…

6 mayıs 2015 çarşamba gününe ait en güncel burç yorumlarını haberin devamından okuyabilirsiniz.

6 Mayıs Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:32 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, adil düşünmemiz, tarafsız hareket etmemiz,  kendimiz kadar bir başkasının da önemli olduğunu kabullenmemizi gerektiren durumlar yaşatabilir.  Ilımlı konuşmakta, dengeyi muhafaza etmenin faydası büyüktür.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, hem yenilikçi bakış açımız hem de huzurlu bir akşam geçirme arzumuzu işaret ediyor. Hangisi baskın olacak diye sorabilirsiniz. Bunun cevabı, sizin hayatı ele alış biçiminize göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınmasıdır.

Saat 10:11 Güneş-Pluto olumlu görünüm, kendinizi korumak amaçlı davrandığınızı gösteriyor. Bunun nedeni sizi rahatsız edebilecek kişi ve durumlardan uzak kalmak içindir. İnsan hani çoğu zaman ideallerini gerçekleştirmek için, dış dünyanın tuhaf hallerine veya bazı kişilere karşı belli bir mesafe koyma zorunluluğu duyar ya, işte bu görünüm gücünüzü zayıflatabilecek, sizi yorabilecek her şeye karşı belli bir mesafe koyabilmenizde yardımcıdır. Böylece hem huzurunuz kaçmaz hem de asıl yapmanız gereken işlere zaman ayırmış olursunuz. Bu açıdan bakarsak bu görünüm gayet faydalıdır.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta sizi aktif hale getiriyor. İsteklerinizi elde etme yönünde destekliyor. Güven duygunuzu yükseltiyor. Kişisel anlamda arzu ettiğiniz gelişmeleri size sunuyor.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.

6 Mayıs Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:32 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününe adım atacağız. Bu enerji, iş konuları, ortaklık münasebetleri, sağlığınızla ilgili meseleler önemini daha fazla hissettirebilir. Elde olmayan gerginlikler, özellikle çalışma hayatınızda sorunlara yol açabilir. İçe akıtılan öfke, fiziksel ve ruhsal olarak rahatsız edici olabilir. Sakin olalım, soğukkanlı düşünmeye gayret edelim.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, İlişkilerimizde  çıkarlarımıza uygun şekilde hareket edebiliriz. Yanılmak ve sonradan pişmanlık duymak istemeyeceğiz.

Saat 10:11 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, hedeflerinizi, ideallerinizi gerçekleştirme yönünde gayet arzulu olduğunuzu gösteriyor. Böyle bir etki altında kişi, güçlü ve etkin biri olmak isteğiyle doludur. Hem sosyal hayatta sevilen, elde tutulan biri olmak istiyor hem de konusunda deneyim sahibi, herkesin danıştığı biri olmak niyetinde. İşte bu enerji eğitimden iş başvurularına, genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde ve dış dünyada sizi güçlendiriyor, dayanıklı hale getiriyor.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, aile sıcaklığı, mutlu bir yuvada gönül gönüle yaşama arzumuzun işaretçisi oluyor.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlayabilmek arzumuzun işaretçisidir.

6 Mayıs Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:32 itibariyle etkili olacak, Ay-Merkür karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda uzlaşının sağlanması ve uyumlu bir gün geçirilmesi için dengeli ve adil davranmakta, ılımlı hareket etmekte fayda var.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, işimiz ve ilişkimizle alakalı konular üzerinde sağlıklı bir karar vermek için gözden geçirmelerde bulunmanın önemi büyüktür.

Saat 10:11 Güneş-Pluto olumlu görünümü, güçlü görünmek niyetinde olan bireyin parasal konularda son derece dikkatli olmasını sağlar. Zaten böyle bir enerji altında kişi ister istemez, nereden ne kazanabileceği ve bununla ne gibi işler yapabileceğini kafasının içinde kurgulayabilir. Amaç: kimseye eğilmeden işlerini yoluna koymak olmalıdır. Burada benim tavsiyem planlarınızı, dış dünyadaki şartlara göre gözden geçirmenizdir. Bazı alacaklarınızı tahsil etmenin yolu, hakkınız olanın peşine düşmek ve tereyağından kıl çeker gibi elde etmektir. Sözler ve tavırlarınız, çıkarlarınızı korumanızda size yardımcıdır.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, moralinizi yükseltici ve arzu ettiğiniz güzel gelişmelerle dolu bir güne uyanma isteğimizin yüksek olmasını sağlıyor.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, heyecanlı bir şeyler yaşamak isteğimizi gösteriyor. En azından ilişkimizde sorunlar varsa bunları daha fazla düşünmek niyetinde değiliz. Bir şeyler olmalı ve biz arzu ettiğimiz değişimi gerçekleştirmeliyiz. İlişkimiz yoksa, yeni biriyle tanışmak ne de güzel olur. Şöyle bizi canlandırabilecek bir aşk nasıl da rahatlatır.

6 Mayıs Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 01:32 itibariyle gerçekleşecek Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Bu enerji, dengeli paylaşımlarda bulunmanın ve huzur kaçırıcı kişi ve durumlardan uzak durmanın gayet önemli olduğunu biliniz. İş hayatınızla ilgili konularda ve özellikle duygusal meselelerde  gayet dikkatli bir şekilde, dengenizi muhafaza ederek  ve mantığınızı ön plana alarak hareket etmeniz yararlıdır. Dolduruşlara gelmeyiniz.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, bir yanıyla  inanç aşılıyor diğer yanıyla hayal kırıklığı yaşadığımız meseleleri üzerinde düşünmemizi sağlıyor.

Saat 10:11 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ilişkileri kuvvetlendiricidir. Ayakları sımsıkı yere basan, gerçekten kendine tam anlamıyla güvenen bir partnerle olmak size güven kazandırır. İlişkinin özündeki samimiyet ve dürüstlük sizin için her zaman kıymetli olmuştur. Problemleri olan çiftler için bu enerji, adil ve tarafsız bir şekilde düşünülmesi halinde her sorunun altından kalkılacağını garanti eder. Cinsel uyum, beraberliğin devamı için tabii ki gereklidir. Ancak bugünkü görünüm, sevgi birliği ve anlaşmanın çok daha kıymetli olduğu gerçeğini vurgulamaktadır.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, sizin için değerli olan insanları memnun etmek ve biz de mutlu olmaktan yanayız. Güzel sözler duymak, güzellikler bulmak istiyoruz.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor.

6 Mayıs Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 01:32 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji, çevremizdeki kişilerle uzlaşı içinde olmak, bastığımız yeri bilmek, ilişkilerimizde dikkatli olmamız  gerekiyor. Herkesin sizin gibi düşünmeyeceğini unutmayalım. Yakınımızda bulunan kişilerle adil ve tarafsız bir şekilde ilişkilerimizi düzenleyelim. Dış çevrelerde sabırsız davranmayalım. Risk altına girecek sözler sarfetmeyelim.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, aşk hayatımız ve güzel olan her şeyin zevkine varma yönünde etkileyicidir.  Ancak özel hayatımızda bizi rahatsız eden konular varsa akşam saatlerinde bunları düşünmeden edemeyiz.

Saat 10:11 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, hangi konuda olursa olsun, üzerinizde baskı kurabilecek her şeyden  kurtulma arzunuzu gösteriyor. Kişi kendi kendine yetmekten yana. Ancak şöyle bir baktığında kurallara uymak zorunda kaldığını ve alışkanlıkların kimi zaman kendisini  çember içine aldığını düşünüyor. Moralimizin, sağlığımızın her şeyden daha önemli olduğunu unutmamalıyız.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü,  aşkta mutlu olmak, sevdiklerimiz tarafından yüreklendirmek istiyoruz.  Yolculuklar gündeme gelebilir. Daha cesaretli olursunuz. Jüpiter size olumlu bir destek sunuyor. Moralinizi yükseltiyor ve sizi başkalarına karşı itibarlı kılıyor.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

6 Mayıs Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:32 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, maddi konularda dikkatli ve ölçülü davranmaya çalışalım. Borç-alacak konularında düşünmeden kararlar vermeyelim. Riskten uzak durmakta yarar var.

Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, ilişkimiz, ailevi ve özel meselelerin biraz endişeli, önyargılı şekilde ele alınmasına neden olabilir.

Saat 10:11 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, gelip geçici zevklerden ziyade,  kalıcı ve uzun vadeli bir  beraberliğe verdiğiniz önemin göstergesidir. Böyle bir enerji altında kişi ilişkisini gayet bilinçli bir şekilde gözden geçirir.  İki farklı duygu arasında gidip gelmek mümkündür. Bir yandan ilişkinize sahip çıkarsınız diğer yandan bu ilişkide aksayan noktaları gerçekçi bir şekilde ele alırsınız. Bağlılık- sorumluluk arasında gidip gelen duygularınız kimi zaman sizi yorabilir. İlişkinin en başından bu yana izlediği rota eğer doğru bir yönde ise, hiç korkmayın. Ancak sorunlar varsa, her iki tarafın da oturup düşünmesinde yarar görüyorum.

Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, hedeflerinizi tekrar gözden geçirmek ve iyice incelemek, kararlarımızı aceleye getirmemek anlamında etkilidir.

Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, şu sıralarda yaşadığımız ailevi ve finansal anlamdaki sıkışmalara çözüm bulabilmek ve artık rahatlamak istediğimizi gösteriyor.

1
2
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.