6 Kasım günlük burç yorumları

Astrolog Demet Baltacı'dan 6 Kasım günlük burç yorumları! Boğa Burcundaki Ay ile Maddi Güvence Arayışındayız....

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

46529Bugün 6 Kasım Perşembe… Jüpiter günündeyiz…Boğa burcunda ilerleyen Ay dolunay fazına doğru ilerliyor. Maddi manevi güvenliğimiz, beş duyuya hitap eden tüm zevkler, sanat ve estetikle ilgili kavramlar daha fazla ilgi alanımızda olabilir.

Boğa burcundaki Ay, öğle ve akşam saatlerinde Oğlak burcundaki Mars ve Plüton ile üçgen açı yapacak. Hedeflerimiz için kararlı, sabırlı ve sistemli hareketlerde bulunabilir; iş, para ve maddi güvenliğimiz ile ilgili konulara yönelebiliriz. Bedensel ve ruhsal olarak daha güçlü ve dayanıklı olmamız mümkün.

Akşam ve gece saatlerinde dolunay etkileri nedeniyle duygularımız yoğun ve hassas olabilir. İştahımız artacağından yeme içme konularını abartabiliriz. Dengeli olmaya çalışmalıyız.

Geceyarısından sonra 00:24’de 14 derece Boğa burcunda Dolunay meydana gelecek.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sahip olduğunuz maddi değerler ile ilgili düşünceler içerisine girebilirsiniz. Karşınıza çıkan küçük bir iş veya yatırım fırsatını tartışmak için bazı aile üyeleri ile görüşmeleriniz olabilir. Çalışmalarınız karşılığı hak ettiğiniz paralar elinize geçebilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Tüm ilişkilerinizde kontrolü ele alma isteğiniz olabilir. Aşırı güvenlik ihtiyacı bazen sizi hareketsiz bırakabilir. Yeri geldiğinde kendinizi akışa bırakmayı bilmelisiniz. Ayrıca, her zaman kendi isteklerinizi de fazla ön planda tutmamaya özen gösterin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün hassas ve duygusal hissedebilir, iç dünyanıza dönebilirsiniz. Psikolojik olarak sizi zorlayan sıkıntı veren kavramlarla yüzleşebilir ve bazı gizli durumları farkedebilisiniz. Bu duyguların üstünü örtmeyip, incelemeniz ve zararlı olanlarından kurtulmanız mümkün.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Son derece kaliteli ve lüks ortamlarda gerçekleştirilen bazı sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Mekanın konforu ve çevrenizde bulunan kişiler sizi memnun edebilir ancak masraflarınız da artabilir. Kalitenin biraz pahalı olacağını unutmayın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yaşamınızdaki çalışmaların ve çevrenizdeki kişilere yapmış olduğunuz yardımların karşılıklarını görebileceğiniz bir gündesiniz. Cömert ve lider kişiliğiniz takdir görebilir ve hakettiğiniz saygıya kavuşabilirsiniz. Önemli bir terfi, büyük bir destek ve hediyeler günün konuları olabilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Daha önceden girişimde bulunduğunuz hukuksal veya yasal bir işiniz sonunda istediğiniz gibi sonuç almaya başlayabilir. Çevrenizdeki mevki sahibi, konunun uzmanı kişilerden önemli yardımlar görmeniz de mümkün.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Aile ile bağlantılı bir mülk, toprak,miras, vasiyet vb. konularda belirsiz olan koşullar sonunda netleşmeye başlayabilir. Avukat, danışman gibi kişilerle görüşebilir, gidişat hakkında bilgi alabilirsiniz. Bazı isteklerinizden fedakarlık etseniz bile gelişmeler sizin için oldukça tatmin edici olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Evlilik ve ilişkilerle ilgili etkilerin yoğun olacağı bir gündesiniz. Bekarsanız evlilik düşünceleri zihninizi meşgul edebilir. Sevdiğiniz kişiye açılabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle birbirinize daha fazla zaman ayırabilir, eski günlerdeki hoş olayları bir kere daha hatırlayarak keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Yaşamınızda size rahatlık getireceğine inandığınız değişiklikleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Kısıtlamalardan ve stresten kurtulma isteğiniz her şeyin önüne geçebilir. Konforunuz arttığında çalışmalarınızdan aldığınız verim de yükselebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aşk hayatınızda olumlu bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde duygusal paylaşımların yoğunlaştığı bir dönemdesiniz. İletişim yeteneğiniz yaratıcılığınızla birleşince sevdiğiniz kişi ile muhteşem diyaloglar kurabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Evinizde konfor ve güvenliğinizi arttıracak bazı uygulamalar yaptırabilirsiniz. Evi paylaştığınız kişiler de bu uygulamalardan çok memnun olabilirler. Bugün evde daha fazla zaman geçirmek ve biraz keyif yapmak daha cazip olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yakın çevrenizle iletişiminizin güçlenmesi empati kurmanızı ve insanların sorunlarını daha kolay anlamanızı sağlayabilir. Başkalarına yardım için bazı grup çalışmalarına katılabilir, gruplar içerisinde aktif görev alabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.