6 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

6 Kasım 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 6 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 07:01 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Pluto olumlu görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Yenilik anlamında size güç katıyor. Hayatınızda gereksiz ne varsa ayıklayarak hedefinize kilitlenmenizde destek oluyor.

Saat 08:27 Ay-Pluto arasındaki görünüm, derinliklerimizle temasımızı sağlarken, iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin kavramlarına  göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Doğal olarak hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü ilişki konularında derinlemesine düşünmenizi sağlıyor. Maddi, sağlık ve iş konuları üzerinde duracağız.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem farkındalık gücümüzü arttırıyor hem yaratıcı düşünmemizde yardımcı oluyor. İnancınızı ve hayallerinizi güçlendiriyor. Onları gerçeğe dönüştürme arzusu veriyor. Kendinizi neye bağlı hissediyorsanız, onun üzerine eğiliyorsunuz.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Yapılması gereken işlerimiz günlük plan dahilinde halledebiliriz. Kişisel bakım, ev içinde yapılacak işler, temizlik, alışveriş veya düzenleme gibi aktivitelerde bulunabiliriz. Sağlığımıza önem veririz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma gününü, saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümüyle karşılıyoruz. Bu enerji, sayesinde hem ilişkinizle alakalı konuları derinlemesine gözden geçirmeniz hem de hedef belirlemeniz kolaylaşır. Burada önemli olan bir başka ayrıntı şudur. Birlikte olduğunuz kişi veya iş yaptığınız insanlarla siz,  hayata farklı bir şekilde yanaşıyor olsanız da, Eninde sonunda ortak bir nokta üzerinde birleşiyor musunuz? Yoksa öylesine bir aradasınız? Bunu dürüstçe yanıtlamanızda yarar var.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümünde, duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü aşk hayatınızla ilgili konularda, iş ortaklıklarında titiz ve bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Karşı cinsle olan her türlü bağlantınızı güçlendiriyor.

Saat 16:39 Merkür-Neptün arasındaki faydalı görünüm, ilişkisi düzgün yürümekte olan çiftlerin kendi aralarında geleceğe dönük konuşmalar yapmalarını, idealleri doğrultusunda hayatı ele almaları ve bunda bir hayli istekli olmaları mümkün. İlişkisinde sorun olanlar, birbirlerine karşı yanıltıcı konuşmak yerine gelecekten beklentinizi ve hedeflerinizi açık ve net bir şekilde bildirmelisiniz. Bunu yapınız ki, karşınızdaki sizden, siz de ondan emin olasınız. Aranızda soru işaretleri kalmasın. Bir ilişki tek taraflı fedakarlık üzerine kurulamaz, kurulmamalıdır. İlişkisi olmayanlar bu görünümün etkisi altında, hissettikleri yalnızlık duygusunu dışa karşı pek belli etmezler.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, günlük planda yapılacak işleri gayet olumlu şekilde düzenlemenizde yardımcıdır. Detaylara önem verirsiniz. Anne ve baba Boğalar çocuklarıyla yakından ilgilenirler. Çocuklarla alakalı konuları önemsersiniz. Aşk hayatınızla alakalı konularda titiz ve gözlemci davranırsınız. Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi her anlamda önemli bulursunuz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümü, Cuma günümüzün ilk etkili enerjisi olup, finansal anlamda güce kavuşmanız, hayatınızı düzenlemeniz, daha verimli çalışmanız anlamında sizi destekleyicidir. Bu enerji sayesinde ortaklaşa hareket ettiğiniz kişilerle aranızdaki maddi ve manevi paylaşımlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alacak ve borçlarınızla ilgili meseleleri farklı bir tutum ve anlayışla ele alabilirsiniz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü, zihinsel ve duygusal anlamda derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bunları bilmek isteriz.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü bir çok mesele üzerinde enine boyuna düşünmenizi sağlar. Özellikle sağlık konusu üzerinde bir hayli durulur. İş hayatınızla ilgili meselelerde daha dikkatli olmakta yarar vardır.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, işlerinizin takibini yapmak, planlarınıza göre hareket etmek isteğiniz yoğun olsa da, keşke rahatlayabileceğim bir yer olsa ve kafamı boşaltabilsem diye içinizden geçirirsiniz. Fazla konuşmaktan hoşlanmazsınız. Sadece huzur bulmaktır isteğiniz. Kim ne demiş ne söylemiş gibi gereksiz şeylere kafayı takmadan günü geçirmek istersiniz. Problemleri çözmek için huzura ihtiyacınız duyarsınız. Zorlaştıran değil, bilakis hayatı kolaylaştıran kişilerle olmak hoşunuza gider. İş konularında veya genel olarak bu enerjinin etkisi altında, derinlikli düşünmeniz mümkündür.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, genel olarak ev içinde yapılacak veya eve ait ihtiyaçların karşılanması yönünde kıymetlidir. Düzenlemek, onarmak, işlerlik kazandırmak için hem kendimiz hem ailemizle alakalı konular üzerine eğiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma gününe, saat 07:01 Güneş-Pluto arasındaki olumlu enerji akışıyla adım atacağız. Bu görünüm, gerek kısa süreli ilişki gerekse evlilik konusunda seçiminizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Bu enerji ayrıca, üzerinizde baskı kurmayacak, ortaklaşa hareket edecek, sen ve ben demek yerine biz olmanın lezzetini sizinle paylaşacak bir partnerle hayatınızı birleştirmeniz için olanaklar sunar veya sizin böyle bir ilişki istediğinizi gösterir. Böyle bir etki altında evliliğe ciddi niyetle karar verilebilir.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki  paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü gayet olumludur. Hem istediğiniz işleri, düzenlemeleri yaparsınız hem de zevkli, tutkulu, arzulu bir şekilde davranırsınız. Hangi konu olursa olsun, her işin üstesinden gelebilirsiniz.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, partnerimizi anlamak ve hassasiyetle dinlemekten yana olduğumuzu gösteriyor. Aşk kolay değil diyoruz içimizden. Evet, kolay değil ama aşksız yaşamanın da pek bir anlamı yok gibi. Bu görünüm en çok neye ihtiyacımız varsa onun üzerinde şefkatle eğilmemizi sağlıyor. Evet, bazı durumlar kafamızı kurcalıyor. Ancak karşılıklı bir şekilde konuşulursa, halledilmeyecek hiçbir şey yoktur diye içimizden geçiriyoruz. İlham gücümüz gayet yüksek. Anlayamadığımız birçok meseleyi iç gözlemde bulunarak, yaratıcı düşünerek çözümleyebiliriz. Hayal gücümüz kimi zaman bizi farklı bir dünyaya çekiyor.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizi düzenleme, gerekli ve gereksizleri ayıklama anlamında olumludur. İstediğimiz şekilde hareket edebiliriz. Eğer aklımıza bir şey takılmışsa, onu hızlıca hallederiz. Okuruz, bilgileniriz, öğreniriz. Sevdiklerimize yardımcı oluruz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümüyle Cuma gününe merhaba diyoruz. Bu enerji hem iç dünyanızı hem geçmişinizi sağlıklı bir şekilde ele almanızı sağladığı gibi, verimli bir hayat sürebilmek için ideallerinize sahip çıkmanız da yardımcınızdır. Köklü bir dönüşümde bulunmak istiyorsanız çocukluk koşullarınıza, yaşadığınız zorlu olaylara takılıp kalmak yerine geleceğinizi şekillendirmek için var gücünüzle çalışınız. Bu görünüm yaşamınızı düzene sokmanızı sağlayacak fırsatları ayağınıza getirebilir.

Saat 08:27 Ay-Pluto olumlu açısı, destek görme ihtiyacının simgesidir. Ancak bu destek birilerinin üzerinizde denetim uygulamasına yol açacaksa veya birileri tarafından iyi niyetinizin kullanılması şeklinde olacaksa buna kesinlikle izniniz yoktur.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü ev satın alma, kiralama, yatırımda bulunma, konularında iyice düşünmenizi gerektiriyor. Aslında bu olumlu bir görünüm. Doğru tespitlerde bulunmamızı sağlar.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, yapmak istediğimiz değişiklikleri finansal açıdan çok akıllıca ele almak lazım. Düşündüğünüz işlerin getirisi ne olur, ne açıdan zorlar, ne gibi eksiklerimiz var diyerek düşünelim. Kiralama-satın alma işlemlerinde çok dikkatli olalım. Her şeye özen gösterelim. Madem hayallerimizdeki bir yaşam kurmak istiyoruz. O zaman görüntüden ziyade, kullanabilirlik anlamında inceleyelim. Bu görünüm hissiyatımızı yükseltiyor. Durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele alarak, doğru tavsiyeler ışığında değerlendirirsek kafamızda soru işaretleri kalmaz.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, paramızı en gerekli ihtiyaçlarımız için kullanmamız, ihtiyaçlarımızı almamız yönünde olumludur. Uzun vadeli ve işlerliği olan ürünlere yöneliriz. Emeğin hakkını biliriz. Hesaplarız, bütçemize uygun hareket ederiz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerjinin güçlü desteğiyle hem çevrenizle güçlü bir iletişimde bulunabilir hem de aşk hayatınızla ilgili konularda köklü bir değişimin startını verebilirsiniz. Bilginizi, tecrübenizi belli bir alan ve konu üzerinde yoğunlaştırarak başarılı olabilir, deneyim kazanabilirsiniz. Disiplinli çalışarak, kendinize ve inandıklarınıza sahip çıkarak önünüzdeki tüm engelleri kolaylıkla savuşturabilirsiniz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü derinlerinizde bulunan tüm gizli duyguları ortaya çıkartıcıdır.  Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz.

Saat 08:34 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü sizin açınızdan rahatlatıcıdır. Evet, belki birçok şeyi kafanızın içinde kurcalıyor olabilirsiniz. Ancak bu durumu dert etmeyiniz. Çünkü bazen kurcalamak, yanlışa meydan vermemek için uygundur.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, ilişkilerde fedakarlığın, anlayışın, şefkatin belli bir sınırı olması gerektiğini bilmek lazım. Nasıl bir ilişki yaşamaktayız. Bize söylenen sözler ne derece doğru, ne kadar güvenebiliriz? Bunların üzerinde duralım. İlişkisi sağlam olanlar, böyle bir etki altında, kimsenin lafıyla hareket etmeyip, birbirleriyle konuşup bir konuda karar vermeyi tercih edebilirler. Problemli kişiler, başkalarının lafına sözüne kanarak birbirlerini değerlendirebilirler. Ki bu oldukça yanlıştır. Çünkü hiç kimse, sizin aranızdaki durumu, sizin kadar iyi bilemez.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, her konuda iyi bir seçimde bulunmanızı sağlar ve analiz gücünüzü yükselticidir. Sağlıklı olanı, olmayandan gayet iyi ayırt edersiniz. Size güven veren, soru işaretleri uyandırmayan kişilerle olmaktan hoşlanırsınız. Belki de bugün sizin için çok özel bir gündür. Böyle bir günde sizi memnun edecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 07:01 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, Cuma günümüzün en etkili enerjisi olup,  maddi açıdan durumunuzu gözden geçirmenizi sağladığı gibi ailevi konularda daha ciddi ve disiplinli bir şekilde düşünmenizde yardımcıdır. Kişi böyle bir etki atında hem geleceğini garanti altına alacak şekilde hareket eder hem de iç dünyasındaki birikmiş tortulardan arınıp tazelenmek için kendine söz verir. Bu yolda engellerle karşılaşsa dahi yılmaz ve güvenle ilerler.

Saat 08:27 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü incelikli ve titiz duyguların işaretçisi ve aynı zamanda bir hayli derinlikli olarak düşünülmesini sağlıyor. Para çok önemli, belki de kilit bir faktör. O sizi biraz kaygılandırıyor olabilir. Eğer siz de böyle hissediyorsanız, gözden geçirmede bulunmadan hareket etmeyiniz. Soru işaretleri kafanızda cevaplanmadan karar vermeyiniz.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, günlük yaşamınız, sağlığınız, düzenlemek istediğiniz konularla ilgili hassas düşünmenizi sağlar. Kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz ne varsa, onu elinizde tutmak istediğinizi gösterir. Korumaya, şefkat göstermeye çalışırsınız.  İstersiniz ki, bir zarara uğramayayım, hayal kırıklığı yaşamayayım. Bu görünüm, zihinsel anlamda sizi geliştirir. Derinlikli düşünmenizi sağlar. Geçici mutlulukları değil, bilhassa uzun soluklu olanlara değer vermenizde yardımcıdır.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Bu enerji, iç dünyanızda birçok meseleyi analiz etmenizi sağlayıcıdır. Mantıklı olmaya çalışırsınız. Ancak, bazı gelişmeler, ister istemez duyarlı düşünmenize neden olabilir. Hoşunuza gitmeyen durumları kendi içinizde eleştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz, saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerjinin güçlü desteğiyle fiziksel anlamda cazibeniz yükseldiği gibi, bilinçli seçimlerde bulunarak hayatınızı sağlam temeller üzerine inşa etmeniz de kolaylaşır. Ne yaptığını bilen kişi ideallerine sahip çıkarak gerekli girişimlerde bulunur ve sistemli bir şekilde çalışabileceği alanlara yönelebilir.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü sizi destekleyicidir. Çevrenizdeki insanlar üzerinde sözel anlamda etkili olabilirsiniz.

Saat 08:34 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü sizleri rahatlatır. En azından üzerinizdeki baskıları hafifleticidir.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda derinlikli düşünmenin yanı sıra aşka duyduğunuz özlemin de işaretçisidir. Ne pembe gözlüklerle bakmak istiyoruz ne de çok fazla endişelenip üzülmek. Fedakarlık mı etmek gerekir aşkta,  yoksa yanılmamak için gerçekçi mi olmak sorusu kafamızın içinde dolanıp duracak. Ne aşktan çok uzaklaşmak istiyoruz ne da aşkla acı çekip terbiye olmak.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, dostlarımıza destek olmamız, başkalarının ihtiyaçlarına ve toplumsal olaylara karşı duyarlılık göstermemiz yönünde önemlidir. Bir işin veya bir planlanmanın yürürlüğe konmasını sağlar. Gerçekçi oluruz. Sevdiklerimizden, çevremizden yardım görürüz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 07:01 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünümle Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, akıllı seçimlerde bulunarak, kendimizi, yeteneklerimizi ortaya koyarak maddi anlamda güce sahip olmamız için bize kuvvet sunar. Kısır bir döngünün içinde kaybolup gitmek yerine, kendinize güvenirseniz, başarılı işler çıkarabilirsiniz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, tutkularımız öylesine güçlüdür ki, hiç kimse ve hiçbir neden sizi aşktan uzaklaştıramaz. Zorlasa da, kendisine tutsak etse de, aşkın peşinden koşmak gerektiğini düşünürsünüz.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü ailevi, eviniz ve iş ile alakalı konuların kafanızın içinde bir hayli etkili olmasını sağlıyor. Duygularınız tümüyle mükemmel olanı istiyor. Ancak bir yandan içinizde endişeler taşırsınız.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu enerji akışı, bir yere taşınmak, hayatına farklı bir sayfadan bakmak isteyen birey, sanki yeniden doğmak ister gibidir. Belirsiz olan her şeye içerler. Bir o yana, bir bu yana hareket eden insanları anlamakta zorlanır. Hissettiklerini yazıya, söze döker. İçten içe bir arayış halindedir. Kendini arar, sevgiyi arar, aşkı arar ama en çok can arar. Ailenizle ilişkiniz, sevdiklerinizle temasınız çok önemlidir.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, hangi işimiz olursa olsun bu enerjinin desteğiyle pratik bir şekilde halledebiliriz. Gözlem gücümüz yüksektir. Dikkatli bir şekilde durumu inceleriz, ona göre hareket ederiz. Her bir detayı önemseriz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:01 itibariyle Güneş-Pluto arasındaki güçlendirici görünümle Cuma günümüz başlayacak. Hedefimizin farkında olarak, sistemli ve disiplinli bir şekilde çalışmamızı, azimle yol almamızı destekleyecektir. Ayrıca dış dünyada başarılı olmanızı sağlayıcıdır. Bütün bu olumlu tesirleriyle çevrenizdeki insanlar üzerinde saygınlık uyandırabilir, size inanan, güvenen kişilerden faydalar görebilir, ışığınızla gözleri kamaştırabilirsiniz.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü attığınız adım, giriştiğiniz bir mesele ve genel olarak moraliniz üzerinde faydalı bir tesirdir. Kendinize güveninizi yükseltir. Amacınız ne ise onun peşine düşersiniz.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme hırsı veriyor. Yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlıyor. Bu hırs daha fazla çabalamamızı sağlayabilir. Sözler bazen keskin şekilde dilimizden dökülse de, acıtıcı olmaz. Kırılmak istemeyen kişi, kırmamaya da özen gösterirse bu görünüm hem dostluk ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmenizi sağlar hem de çevreniz tarafından sevilmenizi. Bu görünüm, ilham gücünüzü yükseltir. Ortaya koyduğunuz her şey, başkaları tarafından anlamlı bulunur.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu düzenli, sağlıklı, verimli olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir. Dış dünyadaki gelişmeleri titizlikle gözlem altına alırız. O nedenle detayları önemseriz. Yararlı bilgileri, gerçek olan haberleri takip ederiz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:01 itibariyle Güneş-Pluto arasında oluşan görünüm sayesinde, mesleki-ailevi konular üzerinde derinlemesine düşünerek yüreğinizdeki karmaşalardan kurtulabilirsiniz. Meditasyon, yoga, mistik çalışmalar, ibadet, zikir şeklinde uygulamalar ruhunuzu dinlendirir. Yeter ki siz, arınmak, huzur bulmak, dönüşümde bulunmak isteyin. Her türlü çabanızın meyvelerini yavaş yavaş alabilirsiniz.

Saat 08:27 Ay-Pluto olumlu görünümünü sizi derinlikli düşünmeye sevk ediyor. Tutkulu bir aşka özlem duyuyoruz. Hayatımızı olumlu yönde değiştirecek bir aşkın gücüne ihtiyacımız var.

Saat 08:34 Ay-Güneş olumlu görünümü kariyerinde ilerlemek isteyen Kovaların, iş hayatlarını ciddi biçimde ele almaları gerektiğini gösteriyor.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümü, kariyer hayatımız ve maddi konular üzerinde yeteneklerimizi öne sürerek, yaratıcı düşünerek ilerlememiz gerektiğini belirtiyor. Farklı yollar aramaya teşvik ediyor. Hayatın genelinde öyle keskin bıçak tarzında düşünmeyeceğiz. Hedefimizin bilincinde olmalıyız.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, her türlü konuda titizlikle hareket etmenin, işlerimizi düzenlemenin, sağlıklı, verimli ve gerekli olana yönelmenin işaretçisidir. Titizleniriz. Bazı durumlara, insanlara karşı eleştirel tarzda yaklaşabiliriz. Daha iyisi neden olmuyor, neden bazı şeyler istediğim gibi gelişmiyor diye içimizden geçirebiliriz, düzelmesini isteriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:01 Güneş-Pluto olumlu görünümü, karşılaşabileceğiniz fırsatların işaretçisidir. Hedefi belli olan birey, bu enerji altında, bilgi birikimini ortaya koyabileceği, deneyimlerini sergileyebileceği yeni alanlar keşfedebilir, güçlü bir yapılanmanın içinde yer alarak hayatına bir yön verebilir.

Saat 08:27 Ay-Pluto görünümü size kuvvet aşılıyor. Kendiniz adına düşündüğünüz ne varsa onu gerçekleştirmeniz için size ışık oluyor.

Saat 08:34 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü, titizlikle mali ve duygusal konuların üzerinde düşünülmesini sağlıyor. Uzun vadeli olanı tercih etmenizde yarar var.

Saat 16:39 Merkür-Neptün olumlu görünümüyle, arzularımıza ulaşmak, hayallerimizi gerçekleştirme arzumuz fazlasıyla yoğunlaşıyor. Düşüncelerimizi, hislerimizi şiirle söz ile istersek dışa yansıtabiliriz. Bazen de bütün bunları bir günce şeklinde yazıya dökebiliriz. Bu türden faaliyetler için, bu enerji gayet yararlıdır.

Saat 17:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, düzgün, seviyeli, sağlıklı ilişkilere verdiğimiz önemin göstergesidir. Bu enerji, yeni bir iş ortaklığı veya yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bugün biriyle buluşabiliriz. Titizlikle gözlemleriz. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizin bizimle ilgilenmesi, önemsemesi hoşumuza gider.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.