6 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

6 Eylül 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 6 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, iş hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde derinlikli bir gözlemde bulunmanın faydalı olacağını göstermektedir. Sağlığınız, alışkanlıklarınız, işinizin niteliği üzerinde mutlaka bir analizde bulunmak şart. Eğer kendinizi güçlü bir şekilde ifade edemediğinizi, verimli çalışamadığınızı, iş ortamında huzursuz olduğunuzu düşünüyorsanız buna neden olan faktörleri şöyle bir gözden geçirirseniz, rahatlarsınız, güçlenirsiniz.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu etkisi altında sizi huzursuz eden bazı sıkıntılarınızı kimseye açmak istemezsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanların anlayışlı davranmasını, üzerinize gelmeden dostça yanaşmalarını beklersiniz. Maddi ve manevi problemlerinizin birileri tarafından ciddiye alınmaması, sen nasılsa halledersin  demeleri tedirgin edicidir. Herkes derdini birilerine anlatır, fakat siz anlatmaya kalkınca nedense inanmak istemezler. Bu durum sizi çoğu zaman sinirlendirmiştir. O gülen yüzün, neşeli insanın ardındaki gerçeklerin kimse farkında değildir. İşte bugün, yine ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz, saat 02:10  Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünümle başlıyor. Bu enerji,  aşk, zevk, hayatın güzel yanlarını hissedebilmek adına düzgün bir hedef, amaç belirleme yönünde faydalıdır. Doğal olarak her durumu derinlemesine gözden geçirirsiniz. Bir hayli özenli davranırsınız. Kötümser değilsinizdir. Ancak rehavet içinde olmadığınız gayet açıktır. Temeli sağlam olan bir aşkı, işi hayatını, yaşamı ve gelişmeleri daha fazla dikkate alırsınız.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyri başladığında, duygularınızı ifade etmek, sizi rahatlatır. Sevdiklerinizi ilginizle, ılımlı tavırlarınızla kucaklamaktan, sorunlarını dinlemekten, kol kanat germekten zevk alırsınız. İlişkinizle alakalı mevzularda halledilmesi gereken bir probleminiz varsa, bu enerji altında çözüme kavuşturmanız kolay olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 02:10  Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm,  kendi iç derinliklerinizle temasınızın işaretçisidir. Kafanızın içinde yerli yerine oturmayan bir çok meseleyi gayet duyarlı hatta bazen fazlaca didikleyerek ele alırsınız. Sabırlı olmanız gerekir. Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız durup bir daha düşünmeniz yararlı olur. Sözgelimi ilişki, iş hayatı, ev ve ailevi konular üzerinde güvenilir olanı tercih ediniz.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde, size nasıl yaklaşılıyorsa, ona göre davranırsınız. Aslında şöyle bir bakıldığında, yorgun ve keyifsiz olduğunuz rahatlıkla anlaşılabilir, fakat nedense kendinizi bunu bir türlü kabul etmez, etrafınızdaki insanların garip davrandığını düşünebilirsiniz. İnsanlarla aranıza belirli bir mesafe koymak, hislerinizi anlatmaktan çekinme veya size ulaşılmasına engel olma gibi dürtüleriniz vardır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Hangi alanda olursa olsun, her işimizi titizlikle ele alacağız. Zor olan  meseleleri gözden geçireceğiz. Gereksiz ayrıntılarla vakit kaybetmeyeceğiz.  Siz hem yakın çevreniz hem iş hayatınız hem de ilişkinizle alakalı konularda derinlemesine düşünmektesiniz. Çünkü bu konuların mutlaka sağlam ve uzun vadeli şekilde sürdürülmesinden yanasınız. Bu enerji partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları gidermek adına, ortak bir zemin oluşturmanızda yardımcıdır.

Saat 20:39 sonrası burcunuzda seyrine başlayan Ay, her şeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğinizi yükselticidir. Sizi doyuma ulaştırmayan, hatta umutsuzluğa sürükleyen ilişkinizi yeniden inceleyiniz. Değişim yaratmayı düşünüyorsanız öncelikle buradan başlayın. İsteklerinizi ve arzularınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak ve sizi gelecek konusunda doyurabilecek seçimlerde bulunun. Karşınızdaki insanla konuşun, sorunlarınızı açın ve neler yapılması gerektiğini bildirin. Olaylara geniş gözlüklerle bakarak yeni kararlarınızı gündeme getirin. Parasal konularda kafanızın içindeki projelerinizi hayata geçirmek için öncelikle eski yöntemlere bağlı kalmak yerine, yeni usulleri tatbik edecek şekilde düzenlemelerde bulunun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:10 Güneş-Pluto olumlu görünüm etkisinde Pazar gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, kazançlı çıkabileceğiniz, verimli bir şekilde çalışabileceğiniz, gücünüzü kanıtlayabileceğiniz,  iş olanakları araştırmanın işaretçisi olduğu gibi, hünerlerinizi geliştirme yönünde sabırlı olmanın önemini gösteriyor. Siz bu güçlü enerjiden faydalı yönde yararlanmak istiyorsanız, sabırlı çalışmayı, düzenli olmayı, kötümser düşünmemeyi bilmelisiniz.

Saat 20:39 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, finansal, cinsel, paylaşım anlamda hassasiyeti arttırır. Şu anki problemlerinizi gözünüzde büyütüp içinden çıkılmaz hale getirmek yerine, durumunuzu huzur ve güvenlik yönünde ele almalısınız. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilir ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Genelde evde oturmak, şöyle huzur içinde günü geçirmek hoşunuza gidebilir. Bazılarınız deniz kıyısında kısa bir yürüyüşü tercih edebilir. Kimileri, ailesiyle bir arada olacak şekilde akşamı düzenleyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünüm etkisinde Pazar günümüz başlayacak. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konularda karşınızdaki kişi üzerinde etkili görünmenizi, baskın olmanızı, gücünüzü kanıtlamanızı sağlar. Hayattan ne beklediğinizi bu görünüm sayesinde kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Aşkta önceliklerinizi belirleyerek seçimlerde bulunabilirsiniz. Amacınıza ulaşmanızı sağlayan analiz gücünüz bugün gayet yoğundur.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyri altında, geleceğinizi güvence altına alabilmeniz  ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmeniz için yapılan bu baskılar sizi gerginliğe sürükleyebilir. Oysaki haklı olduklarını siz de bilmektesiniz. Yapmanız gereken gücünüzü açığa çıkararak planlamalarda bulunmak ve geçmiş tecrübelerinizi gözden geçirmektir. Onun için gelin, ne hedefliyor ne istiyorsanız bunu kafanızın içinde şekillendirmeye başlayın. Özellikle yeteneklerinizi ortaya çıkarma ve toplumsal statünüzü belirlemeye yönelik hareket edebilirseniz arzu ettiğiniz noktaya gelmeniz mümkündür.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 02:10  Güneş-Pluto görünüm etkisinde Pazar gününe adım atacağız. Bu enerji, gücünüzü kanıtlamak, kaygılarınızı giderebilmek, geçmiş bazı meseleleri ele almak, sıkıntılardan kurtulup yenilenmek, ferahlamak arzunuzu işaret eder. Fakat bunu yapabilmek için sakin olmanız gerekir. Oysaki bir hayli  endişeli ve tedirginsinizdir. Bu durumda sağlıklı bir karar verebilmek pek kolay olmadığı gibi enerjinizi boş yere harcamış olursunuz. Benim tavsiyem sizi böylesine rahatsız eden, durduran, engelleyen durumları akıllıca ele almanızdır.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyri altında, partnerinizin  ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Halbuki kendinizden emin olmanız, geçmişte yaşanılanlardan ziyade önünüze bakmanız, bir yeni sayfa daha açmak için her şeyi gözden geçirmeniz lazımdır. Eğer bu sayfaya yine aynı şeyleri yazacaksanız o zaman hiçbir anlamı olmaz. Hedefiniz ne kadar gerçek ise, bu yolda karşılaşacağınız zorlukları yenmeniz o kadar kolay olur. Önce kendinizden emin olunuz ki, mücadeleden galip ayrılasınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  amacınıza uygun şekilde ilerlemenin, kararlı bir şekilde bildiklerinizi ifade edebilmenin göstergesidir. Pluto öz yöneticiniz olduğu için hem fiziksel hem de iletişimsel anlamda bir hayli hırslı davranırsınız. Hedefinize odaklandığınızda elinizden hiçbir şey kurtulmaz. Bu görünüm insanları etkileme yönünde sizi kuvvetlendirir. Derinlemesine inceleme gerektiren konularda başarılı olursunuz. Memnun olmadığınız bazı durumlardan, bu enerji sayesinde kurtulmanız mümkündür.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında yeni bir çevre edinmeyi, ilişkinizi düzene koymayı ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız  gerektiğini  düşünebilirsiniz. Sizi üzen, rahatsız eden kişilerle mücadele etmeyi bilmelisiniz. Canınızı sıkan olaylar karşısında sadece vefa duygusuyla hareket etmek, kendinizi üzmekle eş anlamlı olabilir. Düşündüğünüz yenilikleri uygulamak için her şeyi iyice gözden geçirmeli değişime  gönüllü olmalı, yaşamınıza yeni bir çizgi çekerek bundan sonrasını huzur içinde geçirmelisiniz. Önyargılı davranmamalı, size gerçekten dost olan kişilerin uyarıları konusunda hemen savunmaya geçmemeli, sağlıklı bir sağduyuyla hareket etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünümü gerçekleşecek. Düzenli yaşamak, disiplinli çalışmak, sorumluluk üstlenmek ve çaba sarfederek bir yerlere gelmek zorunda olduğumuzu hatırlatan bu enerji,  maddi konularda hırslandırıcıdır. Kişi güçlü olmak ve kendini kabul ettirmek istiyorsa mücadeleden kaçınmamalıdır. Her ne kadar özgür bir doğanız olsa da, bu görünüm ister istemez sizi kazanmak adına teşvik edicidir.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliği altında duygularınız ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Maddi konularda kendi ihtiyaçlarınızla, çevrenizdeki insanların sizden beklentisi arasında tercih yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bireysel olarak hareket etmeniz mümkün olmadığından bu durum sizi gerginleştirebilir veya  finansal gücünüz yeterli olmadığından ihtiyaçları tam olarak karşılayamadığınız için üzülebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:10 itibariyle etkili olacak, Güneş-Pluto olumlu görünümü,  risk altına girmeden, kendi bildiğiniz, güvendiğiniz, inandığınız yolda ilerlemenizin işaretçisi. Amacınıza ulaşmak için hiçbir mücadeleden kaçınmazsınız. Bir yıl önce koymuş olduğunuz hedeflerinizi değerlendirerek geldiğiniz durumu şöyle bir gözden geçirirsiniz. Eğer umduğunuz noktada değilseniz, neler yapılması gerektiğini düşünürsünüz. Kimseye yaşadığınız zorluklardan bahsetmezsiniz. Ancak gelişmek için yeniliklere de kayıtsız kalmamalısınız.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde, size rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanızı ve kolaylıkla üstesinden gelmenizi sağlayıcıdır. İsteğiniz dışında gelişen rahatsızlıklar, gizli bir ilişki veya işinizle alakalı bir mevzu, her ne olursa olsun yaralarınızı saracak bir merhem bulmanız bugün kolay olabilir. Sizi yakından ilgilendiren fakat bir türlü arzuladığınız gibi adım atamadığınız meselelere de gün içinde daha iyimser bakabilirsiniz. Son zamanlarda kendi dünyasına çekilmiş, sorunlarına  çare bulmaya çalışanlar  bugünkü enerjiler sayesinde biraz olsun rahatlayabilirler.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Pazar günümüz, saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu  görünüm etkisiyle başlıyor. Gerek iş gerek toplumsal ve  gerekse özel hayatımızda muhatap olduğumuz insanlardan destek görme yönünde bir hayli zorlanıyoruz. Bu zorlanma cinsel hayatımızı, psikolojik durumumuzu bir hayli rahatsız ediyor. İşte bugünkü görünüm bir yüzleşmenin işaretçisidir. Canımızı sıkan bu konular üzerinde düşünmemizi, bazı kişi ve durumların asıl yüzlerini görmemizi, farkına varmamızı sağlayıcıdır. Buna göre tedbir alabiliriz.  Şu yanlıştı, bu doğruydu, o gereksizdi diyerek bazı kişi ve durumlardan kendimizi kurtarmaya çalışabiliriz.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyri,  akşam saatlerine damgasını vuruyor. Partnerinizle, hayatı yorumlayış tarzlarınız, idealleriniz, herhangi bir olaya verdiğiniz tepkiler ve ileriye dönük hedefleriniz arasındaki farklılıkların yarattığı sorunları birlikte  ele alabilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelebilir, güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:10  Güneş-Pluto olumlu görünüm etkisi altında Pazar günümüz başlıyor. İlişkimizle ilgili konuların, hedeflerimizin, toplumsal yaşamımızın önemli olduğunu bilelim. Bu görünüm, sözleşme, iş ortaklığı, evlilik, ilişki, işbirliği yaptığımız kişilerle alakalı konuların düzgün yürüyüp-yürümediğini tespit etmemiz anlamında kıymetlidir. Eğer yolunda gitmeyen durumlar varsa bunları düzenlemek, işler hale getirmek için şöyle bir analizde bulunmak yararlı olur.

Saat 20:39 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında aşkla ilgili tüm meselelerde son derece dürüst bir şekilde düşünürsünüz. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı davranılmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan  karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor.  Duygularınız cömert ve  sıcak fakat ilişkinizle alakalı her konuda sevilmek, üstün görülmek ihtiyacınız yüksek bir akşam sizi bekliyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.