6-12 Temmuz haftalık burç yorumları

Haftalık Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Astroloji Danışmanı İremsu’dan 6-12 Temmuz haftalık burç yorumları. Astroloji ve haftalık burç yorumlarını sizin için araştırdık…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

6-12 Temmuz arası: 8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor. Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin, geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte eskiyi hatırlarız. Yaşımız ergin veya geçkin olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz? Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz? Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları, duygularımızın veya kırgınlıklarımızın esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız.

9 Temmuz tarihindeki görünüm, yuvanızı, ailenizi, geleceğinizi ilgilendiren konularda hayallerinizi gerçekleştirebilme yönünde kuvvet kazanırsınız. Bu kuvvet sadece kendiniz adına değil tüm ailenizi de kapsayan bir niyetin oluşması için fırsat getiricidir. Ailevi ilişkiler değerlenir. Bir mülk satış veya alışı ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

İŞ VE KARİYER

6-12 Temmuz arası: 6 Temmuz tarihindeki görünüm, iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.

PARA

6-12 Temmuz arası: 9 Temmuz tarihindeki görünüm olumlu gibi dursa da, ben parasal konularda hesabınızı bilmenizi tavsiye ediyorum. Ev alımı, satışı, kiralanması işlerinizde verilecek depozito veyahut kredi alarak borç altına girmeden önce her bir olasılığı göz ardı etmeyiniz. Karşınıza çıkacak kampanyalar, vadeli satışlar, şimdi al sonra ödersin türündeki alışverişlere dikkat ediniz.

Boğa Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

İkizler Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Aslan Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Başak Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Terazi Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Akrep Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Yay Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Oğlak Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Kova Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

Balık Burcu 6-12 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumu

 

Astroloji Danışmanı İremSu / Mynet Kadın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.