5 Temmuz burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

5 Temmuz 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 5 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz,  saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu enerji, sosyal ilişkiler ve aşk hayatımızla ilgili yenilik hevesimizi ve bir gruba dahil olarak kendimizi ifade etme, öne çıkma arzumuzu işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne yapmak istediğinizi bilinçli bir şekilde belirmeniz ve ona göre seçimlerinizi yapmanızdır.

Saat 07:14 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm sayesinde, düşüncelerimizi özgürce ifade edebilme, daha geniş bir açıdan hayatı ele alarak düşünebilme ve çevremizdeki insanlarla yazım ve sözel anlamda ifade edebilme gücü kazanacağız.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı hem kişisel hem de toplumsal ilişkilerin önemini vurguluyor. Arkadaşlarımızın bizi takdir etmesini, sevgilimizin bizi yüceltmesini istiyoruz. Toplumla birebir ilişkilerde demokratik davranırken, aşk hayatımızla ilgili meselelerde hükümran tavırlar gösterebiliriz.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, çevrenizle olan her türlü sözel veya yazı dilinizi geliştirici bir enerjidir. Aşkta rahatlık ve özgürlük, ilişkide düşüncelerin paylaşımı, ahenkli ve hevesli tarzda konuşmak, düşünmek bu görünüm sayesinde kolaylaşır. Yolculuklar kısa seyirli olsa da, keyif vericidir. Görüşmeleriniz ister özel ister dostluklar anlamında olsun mutlu edicidir. Pazar gününe gayet uygun bir enerjidir. İnsanın rahatlaması, gönlünce hareket etmesi mümkündür. Bazıları için tatile çıkmak, yeni insanlarla tanışmak, yakınlarınızla sarmaş dolaş olmak anlamında güzel bir enerjidir.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasındaki Ay-Boşluk süresinde,  ileriye yönelik olarak düşünülen bir takım planlamalarda,  sosyal ilişkilerimizde, girişimde bulunmak istediğimiz konularda kafa karışıklığı yaşamamız  ve önümüzü görmekte zorlanmamız mümkündür. Sabırsız davranabiliriz. İdeallerimize yabancı olabiliriz. Ümitlerimizin azaldığını bile hissedebiliriz. İlişkilerimize dikkat edelim.

Saat 17:23  itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı ve sezgilerinizi yükseltici enerji desteğiyle sezgilerimiz bir hayli yükseliyor. Aşkı, tenimizde, yüreğimizde hissetmekten yanayız. Bu enerji altında ruhumuz huzur bulmak ister. Her türlü olumsuzluktan, tuhaflıktan uzak durmak isteriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüzü, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında karşılıyoruz. Bu enerji,  hem toplum içindeki yerimizi bilerek ortam şartlarına ayak uydurmamız hem de iç dünyamızda baskılardan uzak, kendimizi ifade etmek arzumuzun göstergesi oluyor. Toplumsal görevlerimiz mi yoksa bireysel isteklerimiz mi önemli olan. Bunlar üzerinde duracağız.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, başkalarıyla aramızdaki sınırları karşılıklı olarak çizebilme konusunda etkilidir. Maddi ve manevi anlamda hiç kimsenin kimse üzerinde zorlayıcı bir hakkı olmadığını düşünerek, çıkar ilişkileri yerine hakikaten aklı başında yapılacak paylaşımları  önemseyeceğiz. Bunun daha faydalı olacağını düşüneceğiz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığında, herkesin yararına olacak şekilde düşünürseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır. Ancak sevgi çerçevesinde hareket edilmezse, ev içinde huzursuzluk yaşanması mümkündür.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, maddi-manevi açıdan insanın kendini olumlu bir zihinle donatılmış hissi verir. Para kazanmak, kazandığınızı istediğiniz şekilde harcamak, aileniz ve ev yaşamınızla alakalı değişimler yapmak yönünde de faydalıdır. Bir başka yere taşınmak veya ev içinde yeniliklerin uygulanması kolaylaşır. Mali yönden durum müsaitse, tatile çıkmak, farklı bir şeyler yapmak arzunuz ön plandadır. Daha önce düşünülmüş planlar yürürlüğe konabilir. Belli şartlarda yaşıyorsanız, bütçenize uygun hareket etmeniz tabii ki yararlı olur. Kazanç getirici işlere yönelmek, bu konularda girişimde bulunmak, ofis açmak gibi işler için, bu enerjinin desteğinden yarar görülebilir.

Saat 15:32-17:23 arası Ay-Boşluk etkisi altındadır. Bazı sorunlar  yüzünden canınız sıkılabilir. Yapacaklarınızı bir daha gözden geçiriniz. Bu, yaşanması muhtemel tersliklerin önüne geçer.

Saat 17:23 itibariyle etkili Ay-Balık burcu seyir etkinliği altında, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır. İşte bu enerji, dostluklar, güzellikler, uyum duygusunun günün tümünde etkili olmasını sağlıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Pazar günümüz, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlayacak. Bu enerji,  fikirlerimizi başkalarıyla paylaşmak arzumuzun yüksek olduğunu gösteriyor. Ancak bunların mutlaka kabul görmesini, değerli bulunmasını isteyeceğiz.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, düşüncelerimizi dış dünyaya hem özgürce  hem de akıl gücüyle iletebilmemizde destekçidir. Öğrenmek, bilmek, bildiklerimizi farklı araçlarla sözel ve yazı anlatımıyla dile getirebilmemiz kolaylaşır. Yeni tanışmalar böyle bir etki altında mümkün olup, bir hayli etkileyici paylaşımların da göstergesidir.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı yakın veya uzak çevremizle alakalı ilişkilerimizde yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Bir yandan dost canlısı ve paylaşımcı hareket ederiz. Diğer yandan ilgi uyandırmayı, beğenilmeyi, takdir edilmeyi bekleriz. Yolculuk, üyelik işlemleri, faaliyetlerde bulunmak adına bir araya gelme şeklinde gelişmeler yaşanabilir.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, ilişkileri hem sosyal anlamda ve özel paylaşımlar olarak kuvvetlendiriyor. Kişinin yolculuk yaparak, okuyarak, bilgilenerek, merak ettiklerini öğrenerek ilerlemesinde destek oluyor. Özellikle sizler için, hafta sonu bir hayli hareketli, keyifli aktivitelere açık görünüyor. Beğenileriniz doğrultusunda güzel bir vakit geçirmek için bu enerjinin fırsatlar getirici gücünden yararlanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güzel bir ortamda zevkli paylaşımlarda bulunmak amaçlı seyahate çıkabiliriz.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasındaki Ay-Boşluk süreci,  özgür hareket etmenin önüne geçer. Bazı meseleler  sizi rahatsız ettiğinde, güven duyduğunuz bir arkadaşla sohbet etmek gayet faydalıdır. Sakin ve kontrollü etmemiz yararlıdır.

Saat 17:23 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişinde,  işlerimizi bir daha kontrol etmeniz ve  düzenlemenizde, dikkat dağınıklığına karşın, tedbirli olmanızda yarar var. Bu enerji, biraz rehavet yaratabilir. Biz bu özelliğini göz önüne alarak hareket edelim. Endişeli olmayın ama mutlaka gerçekçi düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında Pazar günümüz başlıyor. Bu enerji,  özellikle maddi konularda eş veya diğer insanlara uymak zorunluluğu bizi rahatsız edebilir. Borçlarımız varsa, bunlardan kurtulmak, kendi kazancımızla ayaklarımızın üzerinde durmak isteriz.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, paylaşımın özellikle ikili ilişkilerde bir daha gözden geçirilmesi, bütçenizle alakalı meselelerin ele alınması yönünde etkilidir. Beklenmedik masraflar, elde olmadan yapılan harcamaların nasıl karşılanacağı yönünde hesap kitap yapılması gerekebilir.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımızı zora sokabilecek ve ilişkilerimizi bozabilecek durumları işaret etmektedir. Bu durumda anlayış göstermemiz mümkün olmayabilir. Hem biz hem de başkaları arasında soğukluk yaşanabilir. Elden geldiğince bilinçli olalım.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, bize kendimizi iyi hissettirene yönelmek anlamında kıymetlidir. Maksat, gönlümüzü hoş etmek olsun. Bütün bir hafta yoruluyoruz. İş güç derken kendimize zaman ayırmakta güçlük çekiyoruz. Hafta sonunu fırsat bilip bir yerlere gidilebilir  veya evimiz içinde dinlenebiliriz. Hoşumuza giden alışverişler yapılabilir. Ancak bunların ölçüsünü kaçırmamak kaydıyla. Bir yolculuk planlaması yapılacaksa mutlaka iyice düşünmek yararlı olur. Yengeçler sevdiklerine düşkündürler. Bazen alışverişlerin ölçüsü bu nedenle kaçabilir. Ayarımızı bilmemiz faydalıdır. Bu enerji, yüreğimizdeki sevgiyi dışarı iletmemiz yönünde faydalıdır. Canımız sıkkınsa bir şeylere, içimizde tutmak yerine, paylaşmak, dertleşmek, sohbet etmek iyi gelebilir.

Saat 15:32-17:23 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresince iç  huzurunuz son derece önemlidir. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. Fikirlerinizde diretmek yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır.

Saat 17:23 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişi başlıyor. Bu enerji ılımlı, şefkatli, yardımsever özelliklerimizi öne çıkarıyor ve huzur veriyor. Sevdiklerimizi kucaklamak, şöyle sıkıntılarımızı arkamızda bırakmak isteyeceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlarken, sevgilimiz veya başkalarının bize göre farklı davranışları, bakış açıları nedeniyle aramızda bir uyuşmazlık yaşanabilir. Biz kendi isteklerimizi öne sürmekten yana olacağız. Ancak durumu, tarafsız bir şekilde ele almak gerekiyor.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, ikili ilişkilerdeki karşılıklı fikirsel paylaşımları lezzetlendiriyor. Her iki kişi de, birbirinin özgürlüklerine saygı duyarak hareket ederse, yararlı olur.  Bu görünüm, yeni biriyle tanışmanın, bir araya gelmenin de işaretçisidir. Sosyal aktivitelerde bir hayli ilgi uyandırırsınız. Söyledikleriniz başkaları tarafından ilgiyle dinlenilir.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken, diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa, ılımlı hareket edilirse problemler çözülür.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü günün aktif bir enerjisi olarak sizleri ışıklandırıcıdır. Sosyal hayatın içindeki tüm paylaşımların güçlenmesini sağlar. Mantıklı, akıllı ve kendinize güvenerek yol almanızda destekleyicidir.  Önceden düşündüğünüz bir seyahati gerçekleştirmek için uygun bir gündür. Yeni bir yolculuk kararı veya yeni bir planlama yapacaksanız bunu, saat 15:32 olana dek uygulayabilirsiniz. Bu görünüm, beğeni duygumuzu yükseltici olduğundan, çevrenizdeki güzelliklerin farkına varırsınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, muhabbet etmek, oyun oynamak, kitap okumak, yeni yerler keşfetmek için, bu saat gerçekten lezzetlidir.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var.

Saat 17:23 itibariyle etkili olacak Ay-Balık burcu seyri hassas düşünmemize neden olur. Böyle anlarda, kafanızın daha fazla karışmasına izin vermeyiniz.  Huzursuz edici olandan uzak durunuz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında Pazar günümüz başlayacak. Bu enerji kendimizi çalışma hayatımızda olsun veya günlük yaşamda olsun istediğimiz gibi ifade etmekte zorlanmamız anlamına gelebilir.  Neyin nasıl yapılması gerektiğini söyleyen insanlar veya bir takım engeller yüzünden zorlandığımızı düşüneceğiz.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, mecburiyetlerimizin bazen bizi nasıl da yorduğunu, iş hayatından özel yaşantımıza kadar özgürce hareket etmemizin önüne geçtiğini düşünmemizi sağlıyor. Çalışmak, çaba sarfetmek kadar insan, biraz da soluk almayı, kendine dikkat etmeyi bilmeli diye düşüneceğiz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı belirsizliklerin, haksızlıkların, bencil düşünen kişilerin yarattığı baskıların sizi bir hayli rahatsız ettiğini gösteriyor. Siz ayrımcılığa karşısınız. İnsan ilişkilerinde haklı ile haksızın, doğru ile yanlışın belirlenmesini istiyorsunuz. İster iş ister günlük yaşamınızda prensipleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Böyle davranmayan kişiler yüzünden bir hayli sıkılabilirsiniz.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, hafta sonunu biraz işten güçten, sorunlardan uzak kalarak geçirmeniz yönünde fırsattır. Bundan yararlanmak, sosyal ilişkilerinize önem vermek, kısa bir gezi, dostlarla muhabbet etmek yararlı olabilir. İş veya duygusal problemler kafanızı meşgul ediyor ve  sizi yoruyorsa, bu enerjiden yararlanmanız faydalıdır. Hani bir şeyin üstüne gidip, endişeleri çoğaltmak yerine, olumlu düşünmenizi sağlayacak aktivitelere açık olmak, insanı rahatlatıcıdır. Bir bakarsınız, uygun bir çıkış yolu, çözüm bulursunuz. Çünkü bu görünüm, mantıklı düşünmeyi, araştırmayı, bilgilenmeyi sağlayıcıdır. Faydası dokunabilir.

Saat 15:32-17:23 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. İçinden çıkamadığınız bir durumla karşılaştığınızda meseleleri bir daha gözden geçirelim. Özellikle ilişki konularında hassasiyet nedeniyle kafamız karışıksa, tekrar bir bakmak yararlı olur.

Saat 17:23 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, bize karşı sevgiyle  yönelen insanlara yönelmemizi sağlar. Soru işaretleri bizi rahatsız eder. Güzel bir şeyler duymaya ihtiyacımız vardır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Pazar günümüz, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlayacak. Bu enerji, belli bir grubun içinde, aşkta veya çocuklarımızla ilgili konulara tarafsız bir şekilde bakmaya çalışsak da, biz önde olmak, takdir edilmek ve kıymetli bulunmak istiyoruz.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, hayatın güzellikleri, aşk, çocuk, paylaşımlar, özgürlük, bilgilenmek gibi geniş bir alanda sizleri rahatlatan bir enerjidir. Fikirlerinizi başkalarına zekice ifade edebilirsiniz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı, insanlarla tanışmak, bir araya gelmek arzunuzu işaret ediyor. Siz grup faaliyetlerinde ön sıralarda yer alabilecek bir kişisiniz. Yaratıcı tarzda ve tarafsız bir şekilde ilişki kurduğunuz için birçok kişi tarafından beğenilirsiniz.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, seyahatlerin, görüşmelerin, dostlarla muhabbetin, uzak yerlerdeki canlarımızla bağlantıda bulunmanın işaretçisidir. Önceden planlanmış her türlü aktivite için gayet olumludur. Ancak yepyeni bir program yapıyorsanız saat 15:32 olana de kararınızı veriniz. Bu enerjinin güçlü desteğiyle, paylaşımlar güçlenir, sevgi alış verişi çoğalır, insan kendini keyifli hisseder. Hani derler ya, ağzımın tadı yerinde diye, aynen böyle bir canlanma yaşatır. Düşüncelerinizi başkalarına kolaylıkla ifade edersiniz. Sevdiğinizi söylersiniz, sevildiğinizi hissedersiniz.

Saat 15:32-17:23 arası  Ay-Boşluk ilerleyişi altındadır.  Günün geri kalanı rahat bir şekilde geçirme isteğiniz yoğundur. Ancak bunu yaşamak pek kolay değildir.

Saat 17:23 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisiyle hassasiyet görülebilir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar gününe, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlığıyla karşılıyoruz. Bu enerji,  sıra dışı bir yaşam sürmek, özgür olmak arzusudur.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, aileniz, maddi ve manevi anlamdaki konular üzerinde düşünmenin işaretçisidir. Borçlarınızı ödemede, eğer tek başınıza zorlanıyorsanız,  karşılıksız destek sunacak insanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizin arzunuz, bir şekilde sıkıntılarını aşmak ve bir çıkış yolu bulmaktır. Bütün bunlar üzerinde akşam saatlerinde daha fazla durabilirsiniz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığında, kimi Akrepler işi gereği ailesinden uzakta yaşadığı için sıkıntılıdır. Bazıları yuvasında aradığı huzuru ve mutluluğu bulamadığı için bunalıyordur. Bir kısmı türlü nedenler yüzünden kendini psikolojik olarak rahatsız hissediyordur. Hangisi olursa olsun, bu etki altında anlayış ve desteklenmek isteriz.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, hiç kimsenin bilmediği, bazen kendiniz dahi kabul etmediğiniz gerçekleri dışa yansıtmanızı sağlıyor.  Bunlar ilişki, para, ailevi, özel hayatınızla ilgili konular olabilir. Sizi sıkan, yoran, zorlayan, bir hayli derinlikli ele aldığınız için bunaltan meselelere şimdi mantıklı ve zekice baktığınızda, aslında işin içinden çıkmanın pek de zor olmadığını görebilirsiniz. Bu görünüm, arzu ve isteklerinizi direkt olarak ifade ederek kabul ettirmenizi sağlayabilir. Sanki bir mıknatıs gibi yüreğinize batanları çeker ve dışarı atar. Böylece rahatlarsınız. Yeter ki, önce kendinize karşı dürüst ve gerçekçi olmayı bilin.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasında Ay-Boşlukta etkisi altındayız. Bu zaman süresince, eğer kafanızın içinde birçok yeni proje, fikir veya plan varsa bunları gözden geçirebilirsiniz.

Saat 17:23 itibariyle etkili Ay-Balık geçişi sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön planda olması demektir. Bizi  büyüten ve hayata bağlayan bu enerjiyi ister işlerimizde ister ilişkimizde rahatlamak adına kullanabiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Pazar günümüz, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Fikirlerimizi birilerine sunmak, tercihte bulunmak, çevremizle bağlantıya geçmek istiyoruz. Ayrıca yeni bir şeyler yapmak, farklı bir yerlere gitmek, orada kendimizi ifade etmekten yana olacağız.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, fikirlerinize, görüşlerinize uygun kişilerle konuşmaktan hoşlandığınızın göstergesidir. Özellikle partnerinizin yaklaşım tarzı, sizi dinlemesi, tartışmadan uzak durması hoşunuza gider. Bu bazılarınız için, yeni biriyle tanışmanın göstergesidir. Konuşmalarıyla dikkatinizi çeken bu kişiyi yakından tanımak isteyebilirsiniz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkideki paylaşım ilkesinin bozulmasına sebep olabilir. Siz yaşadığınız beraberliğin niteliğini herkesten daha iyi bilirsiniz. O zaman tekrar durumları bir gözden geçiriniz. Sadece partnerinizle alakalı değil, çevreniz ve toplumla alakalı konularda da, isyankar tavırlar içinde olmayınız. Meseleleri mantıklı bir şekilde ele alınız.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, ilişkinizle alakalı konular üzerinde partnerinizle açık ve net bir şekilde konuşmanızı sağlayan etkidir. Bu ister devam eden, ister yeni başlayan beraberlik olsun fark etmez. Eleştirmeden, karşılıklı fikir paylaşımlarına önem vererek hislerinizi, düşüncelerinizi dile getirmeniz yararlı olur. Bir yolculuk, görüşme, buluşma, bazı meseleleri yeniden ele alma yönünde de olumludur. Eğer birisiyle aranızda uzun zamandır problem varsa, ilişkide belli bir sıkıntı yaşanıyorsa, şartlar gereği kendinizi yorgun hissediyorsanız, benim tavsiyem mutlaka dinleniniz. Hiçbir şey için sinirlenmenize, kendinizi üzmenize gerek yok. Bazen hayatı fazla ciddiye almamak, günü olabildiğince eğlenceli, hoş, sevdiğiniz uğraşılara zaman ayırarak geçirmek iyidir. Kaldı ki bu enerji bu yönde size destektir.

Saat 15:32-17:23 saatleri Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. İlişkinin duygusal boyutundan ziyade ortak paylaşım alanlarınızdan konuşmak, hatta birbirinizin hoşlandığı şeylerden bahsetmek ikiniz arasında güçlü bir enerji alışverişini sağlayabilir.

Saat 17:23 itibariyle etkili Ay-Balık süresince, ailemiz, evimiz, sevdiklerimizin ilgisi bizim için son derece kıymetli olacak. Ev veya işimize göre, mistik çalışmalar, hayallerin yazıya dökülmesi, ruhsal anlamda bizi kuvvetlendiren ritüellerle uğraşabiliriz. Rahatlamamızı sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Pazar gününe, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlığıyla adım atıyoruz. Bu enerji,  maddi konularda durumumuzu gözden geçirerek ona göre hareket etmenin, kararlar almanın önemini vurguluyor. Yoksa açılabilir, sonra da zorlanabiliriz.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, mali konular üzerinde hesap kitap yapmanızın işaretçisidir. Gerekli ihtiyaçların, uygun bir bütçe çerçevesi içinde yapılması zorunluluğu doğabilir. Harcamalara tabii ki dikkat etmek, en uygun şekilde halletmeye çalışmak yararlı olur.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı çıkarlarımıza, görüşlerimize, bildiklerimize ters düşen kişilere karşı kızgın davranabiliriz veyahut onları yok sayabiliriz. Ben böyle düşünüyorum, işinize gelirse diyerek kestirip atabiliriz. Eğer böyle davranmak zarar görmemize yol açacaksa tabii ki dikkatli olmamızda yarar var.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, düşüncelerinizi akıllıca, eleştiriden uzak, sinirlenmeden dışarıya yansıtmanın önemini işaret ediyor. Size göre yanlış, düzensiz, hatta çoğu zaman zorlayan durumlar nedeniyle canınız sıkkın olabilir. Bu görünüm sayesinde pürüzler düzelebilir. Nasıl mı? Birlik ve beraberlik olgusu içinde,  mantıklı bir şekilde yaklaşarak. Bunu başarabilirsek günü olumlu yönde geçirmiş, bu enerjiyi de doğru şekilde değerlendirmiş oluruz. Mümkünse bugün dışarı çıkın, hoşunuza giden bir şeyler yapın, canlanın, tazelenin. Paylaşımda bulunun, rahatlayın, güzel bir şeylerle uğraşın. Ferahladığınızı göreceksiniz.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasında etkili  Ay-Boşluk süresince,  parasal ve toplumsal aktivitelerinizde, paylaşım içeren konularda ne dediğinize ne yaptığınıza dikkat ediniz.

Saat 17:23  Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde dünyanın karmaşası, huzursuzlukları geride kalmaya başlar.  Olayları  farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeye çalışırız.  Gözlemde bulunuruz. Etrafımızdaki insanlar ne düşünüyor, neler oluyor, ne gibi gelişmeler var, bunları izleriz. Problemden kaçmak isteriz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Pazar günümüz, saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlığıyla başlayacak. Bu enerji,  ilişkimizi hem kendi isteklerimiz hem de karşı tarafın beklentileri doğrultusunda ele almamız gerektiğini gösteriyor. Hayatımıza girebilecek veya girmiş kişiyle aramızda ölçülü ve dengeli bir sevgi alışverişi olması gerekiyor.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü sizler için gayet olumlu bir enerjidir. Güzellikleri hem kalben hem zihnen kucaklamanızda ışığınız olur. İsteklerinizi elde edebilecek, ifade edebilecek gücünüz yükselir. Yeni bir tanışma, sevdiklerinizle beraber olma, dostluklar kurabilmede etkin güce sahipsiniz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı tabii ki ilişki anlamında karşı tarafın görüşlerini almamız yönünde bir uyarıdır. Ancak bu uyarının partneriniz tarafından da kabul edilmesi gerekir. Biz anlayış gösterirken o, kendi dediğim doğru diyerek inatlaşırsa, bu duruma katlanmamız pek mümkün değildir. Bu yüzden de aramızda istenmeyen zıtlaşmalar meydana gelebilir.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, zekamız bir hayli hızlı çalışıyor. Neyi merak ediyorsak onun hakkında bilgiye ulaşabiliriz. Bu bilgilerin hem bugün hem ileride faydasını görebiliriz. Niyetinizin, eylemlerinizin, arzu ve isteklerinizin aynı doğrultuda olması, sizi aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde güçlü kılar. İnsanlar neyi istediğinizi bilen bir kişi olarak sizi tanımlarlar. Bu görünüm bir ilişkinin kurulmasında, yazışarak, konuşularak, tanışılarak bir araya gelinmesinde yararlıdır. Bazılarınız için, bir bebeğin haberi, çocuğunuzla alakalı bir olumlu gelişme, ona olan desteğiniz, birlikte seyahat etmek anlamına da gelir. Bu saatler kendinizi gayet dinç hissedebilirsiniz.

Saat 15:32-17:23 saatleri arasındaki etkili Ay-Boşluk süresince, ilişkimiz alışkanlık mı, yoksa gerçekten bu denli aşık mısınız diye düşünürsünüz. Geçmiş kendini sürekli hatırlatıyor gibidir. Kafanızın içindeki sorulara bir an önce cevap bulmayı istersiniz.

Saat 17:23 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, bedensel ve zihinsel anlamda rahatlatan, gevşeten çalışmalar yapılabilir. Finansal konularda gözlemde bulunmak ve aklımız başımızda düşünmek yararlı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Pazar günümüz,  saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisiyle başlıyor. Bu enerji,  duygularımızı özgürce ifade etmemiz, kendimize yetmemiz, iradeli davranmamız pek kolay değil. İş hayatında veya özel yaşantımızda, tarafsız düşünmek ve bütünün hayrını gözetmek gerekiyor.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, zihnen ve bedenen kendimizi gözden geçirmenin işaretçisidir. Ailevi ve duygusal meseleleri bu saatlerde mantıklı bir şekilde ele alırsak, sıkıntılarımızın üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulabiliriz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı toplumsal haklarımız, dostluk ve özel ilişkilerimiz anlamında benzetme yerindeyse aslan kesildiğimizi gösteriyor. Kimsenin kimse üzerinde baskın olmasını istemiyoruz. Belki çok ortalarda görünmüyoruz diye düşünebilirler. Ancak biz nerde nasıl davranmamız gerektiğinin farkındayız. Susuyorsak bunun bir sebebi var.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, aile içindeki ilişkilerin, iletişimle güçlenmesi halidir. Konuşarak anlaşmak, fikirlerinizi paylaşmak, düşüncelerinizi açıkça ifade etmek için uygundur. Ailenizin yakınları özellikle genç yaşta olan kişilerle veya çocuklarınız varsa onlarla alakalı konuların görüşülmesi anlamında etkilidir. Sanatsal anlamdaki uğraşılar, iletişim ve aktiviteye dayalı her türlü bağlantının, yolculuk ve haberleşmelerin de göstergesi olarak olumludur. Eğer yenilik anlamında bir şeyi uygulamak istiyorsanız,  saat 15:32 olana dek halletmenizde yarar var.

Saat 15:32-17:23 arasındaki Ay-Boşluk süresince, insanlara pek güvenmezsiniz. Çünkü duyduğunuz bazı haberler canınızı sıkmıştır. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunun karşılanması kolay olmaz. Boşluk  süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir.

Saat 17:23 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayacak Ay etkinliğinde, hayal gücünüz genişler, sezgileriniz yükselir. Bu enerji merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcı ve şifalandırıcıdır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.