5 Temmuz burç yorumları

Ay Gün Boyu Gergin Açılar Yapıyor...Temkinli olalım... Astrolog Demet Baltacı'dan 5 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 5 Temmuz Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Terazi burcunda ilerleyen Ay sosyal, sanatsal ve estetik arayışları arttırabilir. İlk dördün fazında olan Ay, gün boyu gergin açılar yapacak. Bugün ilişkilerimize daha kararlı ve tutkulu yaklaşabiliriz. İşbirlikleri, ortaklıklar, hukuksal kavramlarda bazı mücadelelerimiz olabilir.

Bu durum ihtiyacımız olan denge ve uyumu bulmakta zorlanabileceğimizi işaret ediyor. Çevremizdeki kişilerle iletişim artabilir. Özellikle bayanlar bugün bizi daha fazla destekleyebilir…

Ay Terazi burcunda iken omurga, bel bölgesi, böbrekler ile ilgili hassasiyetler artabilir. Bedenimizi zorlayıcı, riskli hareketlerden uzak durmalıyız.

Akşam saatleri Ay Mars ile kavuştuğunda çatışma,kaza ve sakarlıklara daha açık olabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

İşbirlikleri ve ortaklıklarla ilgili uzun süreli kavramlar gündemde olabilir. Bazı mücadeleler içerisinde olabilirsiniz. Hukuksal ve yasal bazı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gerekirse uzman birinden danışmanlık almalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Günlük ortamlarınız ve çalışma koşullarınızda rahatlığa önem verebilirsiniz. Kullandığınız bazı eşya, araç ve gereçlerin yenilenmesini isteyebilirsiniz. Bunların sizi maddi açıdan zorlamamasına dikkat edin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yakın çevrenizdeki kişilerin çocuklarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Onlarla iletişiminiz oldukça renkli ve zengin olacaktır. Onların dünyalarında bir gezinti, bu günlerde ihtiyaç duyduğunuz değişikliği de yaşamınıza katabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Evinizle ilgili her türlü konu ya da işle ilgilenebileceğiniz, bunu da büyük keyif alarak yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ev yaşamıyla ilgili ertelenmiş bir konu varsa, bunu artık halletmek için kolları sıvayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünkü boş vaktinizi sevdiğiniz kişilerle çıkacağınız kısacık bir gezi ile değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu küçük faaliyet, sizi hiç beklemediğiniz kadar canlandırıp rahatlatabilir ve enerjinizi toplamanıza yardımcı olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Duygularınıza gem vuracağınız ve ilgilenmek zorunda olduğunuz parasal konulara yöneleceğiniz bir gündesiniz. Ev bütçesi, ödeme planları gibi konulara eğilip olumlu düzenlemeler yapabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Duygularınızın yoğunlaşması, yaşamınızda derinliğe verdiğiniz önemi artırmak yönünde bir etki yaratabilirler. Sizi derinden etkileyen ve tatmin eden kavramlara yönelip, küçük, anlık keyif veren şeylerden uzak kalabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Duygularınız yoğunlaşacak ama dışarıya yansımayacaklardır. Böylesi bir durumu korumaya çalışmayın ve hislerinizi sizi anlayacağına inandığınız kişilere açın. Bırakın sizi biraz hafifletsinler.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

İnsanlara hitap etmek için uygun bir gündesiniz. Yapacağınız konuşmalar veya sunumlar son derece etkileyici olacaklardır. Bazı kişileri ikna etmeniz gerekiyorsa, kendileriyle bugün bir görüşme yapabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Kariyer gelişiminizi engelleyen sorunları çözmek için güçlü adımlar atma konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Bu durum, yaklaşımlarda değişiklikler yaparak bakış açınızın daha fazla genişlemesini de sağlayacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, sürekli, ilginç bulduğunuz şeyler üzerine odaklanmış halde kalabilirsiniz. En çok ilginizi çeken konular farklı kültürler ve düşünce yapıları olabilir. Bunlarla ilgili size farklı bakış açıları sağlayacak kişilerle görüşebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, çevrenizdeki enerjilere karşı çok duyarlı olabilirsiniz. Bu nedenle, keyifli ortamlarda bulunursanız, kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Çevrenizi, size mutluluk veren insanlarla sarın.

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.