5 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

5 Kasım 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 5 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz saat 05:22 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde geçecek. Bu enerji hem bedensel hem de ruhsal sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, işiniz ve parasal konularda yaşanan sıkıntılarınızın altında yatan nedenleri ve asıl ihtiyacınızın ne olduğunu bu enerjiler altında saptayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda da, örneğin bankalar, kredi, vergi meselelerinde dikkatli olmalı, büyük borçlar altına girmemeli, sonrasında zorlanmamak için hesabınızı iyi yapmalısınız.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de, günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe gününe, saat 05:22 Ay-Başak burcu geçişiyle adım atacağız. Bu enerji, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, disiplinli bir şekilde çalışma ve kariyer yolunuzda ilerlemek için güçlü insanlarla işbirliği bugün son derece önemlidir. Çünkü zirveye çıkmak ve toplumda bir yer edinmek için her şeyden önce iyi bir konumda olmanız gerektiğinin farkındasınızdır. Bugün bazı kişilerce anlaşılması zor biri olarak görülseniz de, bu şekilde günü geçirmekten yana olabilirsiniz. Çünkü bu sizin hayatınız ve kimsenin eline bırakılmayacak kadar değerli ve siz bunun gayet iyi bilincindesiniz.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar, güven olgusunun da sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz, saat 05:22 Ay-Başak seyir etkinliğiyle başlarken, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, sizin bir çok meseleyi endişeli bazen de fazlasıyla eleştirel tarzda ele almanıza, bütünden ziyade detayları önemsemenize neden olabilir. Ev içinde sorumlulukların eşit şekilde paylaşımı, evinizle alakalı işlerin birlikte yapılması bu görünümün stresli değil, doğru şekilde kullanılmasında yararlıdır.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, çevrenizdeki olayları, insanları akıl ve mantıkla ele alacaksınız. Duygularınızı devre dışı tutarak gerçeğe ulaşmak isteyeceksiniz. Size göre iki iki daha dört eder ve hayatı fazla zorlamamak gerekir. Sizin tüm isteğiniz, hak ettiğiniz şekilde size davranılması, olaylar veya uyuşmazlıklar karşısında tarafsızca verdiğiniz kararlara saygı duyulmasıdır. Siz diğerlerinden farklı davranıyor olabilirsiniz ama en azından dürüstsünüz. Kimsenin yüzüne söyleyemeyeceğiniz laf etmiyorsunuz. O zaman gerek ilişkinizde gerekse toplum hayatınızda bu farkın takdir edilmesini beklemektesiniz.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyecekler. Ancak siz dış etrafınızdaki insanları gayet iyi gözlemleriniz. Eviniz veya ailenizle ilgili konular da, bugün ön planda. Daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar bugün gözlerinizden kaçmaz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz, saat 05:22 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Astrolojik anlamı, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, yakınlarımızla alakalı meseleleri gözden geçirirken yapıcı tarzda hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Çünkü bir yandan kendi fikirlerimizi önemseyeceğiz, diğer taraftan başkalarıyla aramızdaki görüş ayrılıklarına karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, duygusal ilişkinizde de aynı şekilde, mükemmeli yakalamak için her şeyden önce hoşgörü sınırlarınızı geniş tutmalı, mesafeli olmak yerine, daha sevgi dolu davranarak hatta duygularınızı daha fazla ifade etmeye yönelik hareket etmektir. İlişkinizi ilgilendiren konularda, partneriniz veya siz birbirinize karşı eleştirel davranabilir, gereksiz yere bazı şeyleri büyütebilirsiniz. Siz belki daha sakinsinizdir fakat o sizden fazlasıyla ilgi bekliyor olabilir. Bu durumda dikkatli davranmanız gerekir. Birbirinize hoşgörülü bir şekilde yaklaşmanızda yarar var.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı sayesinde, bu çevrenizde bulunan kişilerle alakalı her türlü konuyu önemsediğinizi görüyoruz. Titiz ve detaylı düşünebilirsiniz. Ancak sakin ve kontrollü hareket edebildiğiniz sürece sizi kimsenin yanıltmasına izin vermemiş olursunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 05:22 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Perşembe gününe adım atacağız. Bu enerji maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, parasal konulardaki işlerimizi bugün halletmeye çalışacağız. İlişkilerimizde seçici davranacağız. Zaman kaybına neden olabilecek detaylardan ziyade, bütüne odaklanmakta yarar. Sorumluluklarımızın farkında olmamız gereken bir gündeyiz. İş ilişkilerimizde ciddiye, disiplin ön planda olacaktır. Ailevi, yuvamızı ilgilendiren konuları finansal anlamda ele alacağız.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, gelir ve gider dengenizi gerçekçi bir şekilde ele almanın önemini vurguluyor. Eskilerin deyimiyle, ayağımızı yorganımıza göre uzatmak gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 05:22 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konuların araştırılması, detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak doğru şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, bizi desteklemeyen, aynı görüşte olmadığı için baskı altına alabilecek kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Olayları değerlendirirken, detaylı düşünebiliriz. Çünkü ileride sorun yaşamak istemeyiz.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, etrafınızdaki insanlarla hem uyumlu hem de güvenilir bir şekilde iletişimde bulunma arzunuzun işaretçisidir. Gerek aşk hayatınızda, gerekse e mesleki konularda size dürüstlükle yaklaşılmasını bekleyeceksiniz. Çünkü siz, bu güven ve dürüstlüğü her zaman önde tutan ve sunabilen bir kişisiniz. Tabii ki başkalarından beklemek de hakkınız.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, hayatımızda sorun yaratan meselelerin tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz her ne varsa, onun üzerinde düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmeyiniz. Akıllıca hareket edilmeli, ilişkinizle ilgili meselelerde uyanık olunmalıdır. Bazen görmek istemediklerimizi yok sayarız. Oysaki gerçeklerin ışığı altında ilerlemek sonradan pişman olmaktan iyidir. Çelişkili durumlar, kafanızda soru işareti uyandıran noktaları önemsemekte yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Perşembe günümüz, saat 05:22 itibariyle Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor ve her bir detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünüm etkisinde,  sizin isteğiniz, kesinlikle huzursuzluk çıkarmak değil. İşte bu yüzden daha nazik davranmaya çalışıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin istek ve düşüncelerinin gayet iyi farkındasınız hatta gözlerinden bile okuyabiliyorsunuz. Siz baştan dürüst davrandığınız için şimdi değişmenizi istemesi karşısında doğal olarak gerilimdesiniz. Hiçbir şey için söz vermiş değilsiniz o zaman bu karmaşa niye? Size göre hayatın hem siyahı hem de beyazı bulunmakta. Herkes kendince haklı olduğuna göre siz de kendi fikirlerinizde haklısınız. Kimseye uymak zorunda olmadığınız için, şimdi sizin düşünceleriniz ve kararlarınız konusunda akıl verilmesi ve yönlendirilmeye çalışılmasından hoşlanmıyorsunuz.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Burada dikkat edilecek nokta, ne fazla iyi niyet ne de fazla endişeli hareket etmemektir. Çünkü bir yanıyla baktığımızda her şeyi didikleyebiliriz, rahat etmeyiz. Ancak diğer taraftan gördüğümüz problemleri yok sayıp üstünü kapatabiliriz. Bunların her ikisi de yanlış olur. Kendimizi kandırmayalım, olan bitene akıllıca bakalım.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Perşembe gününe, saat 05:22 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Günlük planlarımızın ve işlerimizin bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi gerekiyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, çalıştığınız konular üzerinde araştırmalarda bulunabilir, en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Her durumu, iyi bir gözlem gücü altında anlamaya çalışmak, tam olarak içiniz rahat etmediğinde sormak ve öğrenmek sizin açınızdan gayet faydalı olabilir. Hatta bu yolla zorlu işlerin daha fazla üstesinden gelebilirsiniz. Teknolojik konular ilginizi çektiği gibi, kaliteli olanı keşfetmek ve üretmeye çalışmak önemli bir unsurdur. Girişken davranmanız sayesinde sonuç almanız kolaylaşabilir. Güç ve kontrol hevesliliğinizi bugünün enerjileriyle birlikte düşündüğümüzde, elinizdeki işleri herkesten daha çabuk bitirebilir, ne kadar başarılı olduğunuzu çevrenize gösterebilirsiniz.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır. Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, saat 05:22 itibariyle etkili olacak ve çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim de durumları ele alırken bilinçli düşünmeye çalışmamız gerekiyor.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, toplumda kabul görmenin ve daha iyi yerlere gelmenin, dolayısıyla çok kazanmanın yollarını gözden geçirebilirsiniz. İfade ve iletişim yeteneğinizi öne alarak ve yaratıcılığınızı muhakkak devrede tutarak işlerinizin takibini iyi yaparak dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkündür.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe, saat 05:22 itibariyle etkili Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde adım atıyoruz. Sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumlara titizlikle baktığımız bir gündeyiz. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Böyle günü verimli şekilde değerlendirmek mümkün olacaktır.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, sıradan şeyler bugün sizi tatmin etmez. Bu belki bir ihtiras ama kendiniz adına en mükemmeli istemekte haklısınız. Yorulmadan çalışmak konusunda hiçbir zaman sorununuz olmamıştır. Bugün de yine aynı şekilde hem işlerinizin takibini yapabilir hem insanlarla uyumlu şekilde ilişki kurabilirsiniz. Bazen yoğunluk yükselebilir. Belirli bir plan doğrultusunda işlerinizi yaparken aksamalar oluşabilir. Rutin işlerinize ağırlık vermekte, daha önce başladığınız işleri bitirmekte yarar var.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşı karşıya geliyor. Lütfen ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı titiz,  ne de gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim. Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Perşembe günümüz saat 05:22 itibariyle Ay-Başak burcu seyir etkinliğindedir. Bu enerji, işiniz, ortaklaşa mali konular ve genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir. Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, ayrıntılar içinde kaybolmamak için tek bir seçenek üzerinde yoğunlaşmak bugün için çok daha olumlu görünmekte. Kendinizi ifade gücünüzü bugün devrede tutmaya çalışın. Hangi konuda olursa olsun yaşadıklarınızı tekrar bir hatırlayın ve size ışık olabilecek çözüm yollarını kendi kendinize yaratmaya çalışın. O zaman hangi yoldan giderseniz hedefinize daha çabuk varabilirsiniz bunu keşfetmeniz mümkün olacaktır. Maddi ve manevi sahip olduğunuz değerleri göz önüne aldığınızda duygularınızı devre dışı bırakmaya çalışın. Mantıklı bakış açısıyla hareket ederseniz işlerinizi programlamanız çok daha kolay olacaktır.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, parasal konularda muhasebemizi doğru biçimde yapmanın önemini vurguluyor. Hesabı bilmek ve hayalci davranmamak lazım.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:22 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji, partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle olan iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 14:35 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız.

Saat 16:11 Ay-Merkür görünümü, ilişkinizi, ileriye dönük hedeflerinizi, mevcut durumunuzu en ince ayrıntısına kadar analiz edebilirsiniz. Amacınız, yönünüzü tayin etmek. Kafanızın içindeki sorulara cevap bulmak ve huzursuzluktan uzak durmak olacaktır. İş hayatınız açısından ele alırsak başarılı bir gün geçirmek için birkaç noktaya dikkat etmek gerekiyor. Birincisi, uğraştığınız konu üzerinde yoğunlaşmak ikincisi, ayrıntıları önemsemek Üçüncüsü ise, gerekli kişilerle işbirliğine yanaşmak. Bu noktalara dikkat edildiğinde, günü verimli bir şekilde değerlendirmeniz mümkün.

Saat 19:35 Ay-Neptün karşıtlığı, hangi konuda olursa olsun gerçekçi hareket etmenin önemini vurguluyor. Özellikle ilişki meselelerinde, karşı tarafın davranışlarına dikkat edin. Süslü püslü sözlerden ziyade, ortaya koyduklarına, uyguladıklarına bakın.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.