5 Eylül günlük burç yorumları

Venüs, Başak burcuna geçiyor.! İşte Astrolog Demet Baltacı'dan 5 Eylül günlük burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

47856Bugün 5 Eylül Cuma…Venüs günündeyiz…

Oğlak burcunda ilerleyen Ay, günlük iş ve sorumluluklarımızı ön plana çıkarabilir. Ay, Akrep burcundaki Mars ile uyumlu görünüm yapacak. Hırslı ve kararlı eylemlerde bulunabilir, somut sonuçlar alabiliriz.

Ay 18:09’da Mars ile sextile açı yaptıktan sonra boşluğa girecek ve günün geri kalan kısmında boşlukta ilerleyecek.

Bugün Venüs Aslan burcundan ayrılıp Başak burcuna geçecek. Venüs 29 Eylül’e kadar Başak burcunda ilerleyecek. Sevgi, aşk ve ilişkilere bakış açımız daha mantıklı olabilir. İlişkilerde tutku ve heyecanlar azalırken, mükemmeli arayabilir, planlı hareket edebiliriz. İş, hizmet ve para ile ilgili konularda tutumlu ve pratik davranışlarla daha fazla verim elde etmemiz mümkün olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Toplum önündeki imajınız ve genel statünüzü etkileyecek değişimler hissedebilirsiniz. Bugünden itibaren günlük rutinleriniz, iş ve çalışma koşullarınız, genel sağlığınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, daha fazla yardım görebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün karşınıza çıkacak gelişmeleri, rasyonel yaklaşımlar kullanarak değerlendirmeniz gerekli. Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda önümüzdeki dönemde şans sizden yana olabilir. Parti ve davetlere daha fazla katılabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sosyal ortamlarda tanışacağınız kişileri son derece etkileyebilir, siz de onlardan etkilenebilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili sizi zorlayan koşullar artık düzelebilir. Konforunuz ve ev içerisindeki rahatınız önümüzdeki dönem artabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Eşiniz veya partnerinizle birlikte yapmaktan keyif aldığınız bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu bir dans kursu, ya da romantik bir tatil olabilir. Önümüzdeki dönemde kardeşler ve komşularla ilişkilerinizi güçlendirecek fırsatlar daha fazla karşınıza çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenizle ilgili rutin iş ve sorumluluklar ön planda olabilir. Kendinize bir program yapın ve vaktinizi uygun şekilde bölüştürün. Rahat hareket ederseniz, sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Maddi konularda daha şanslı bir döneme giriyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çocuklarınız ve onların eğitimleri ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Okul görüşmeleri, kayıt işlemleri, zorunlu alışverişlerle uğraşabilirsiniz. İşleri pratik ve hızlı bir şekilde tamamlarsanız, çocuklarla birlikte eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Evinizle ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Evde yapılacak tadilat, düzenleme ya da taşınma ile ilgili konularda ailenizle maddiyat içerikli bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşmelerde her şeyi yeterince açık şekilde ifade edin ve söylediklerinizin anlaşıldığından da emin olun.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Çevrenizdeki kişilerle olan ilişkilerinizde daha güvenli ve cesur davranışlar sergileyebilirsiniz. Diğer günlerden farklı olarak oldukça neşeli ve hareketli olmanız mümkündür. Bunlar, arkadaşlarınızı hem şaşırtacak hem de hoşuna gidecektir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Leziz yiyecekler bugün gözünüze çok cazip görünebilir ve sık sık atıştırıp öğünlerde ağır gıdalar almaya eğilim gösterebilirsiniz. Her zamanki beslenme alışkanlıklarınızı terk etmeyin. Önümüzdeki dönemde kariyer hayatınızda bayanlardan daha fazla destek görebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ait olduğunuz sosyal grup ve arkadaş çevrenizin sizi önemsediğini daha fazla hissedebilirsiniz. Bir düğün daveti ya da iş yemeğinde ön plana çıkabilir, son günlerde zayıfladığını hissettiğiniz özgüveninizi güçlendirebilirsiniz. Toplumsal amaçları olan grup çalışmalarında aktif görev almanız mümkün.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün sizi etkileyecek ilginç rüyalar görebilirsiniz. Sezgileriniz de özellikle kariyer hayatınızda yol gösterici olabilir. Önce kalbinizin söylediklerini tarafsız şekilde değerlendirin. Daha sonra da ani hamleler yapmadan, planlı şekilde hareket edin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün okul veya iş arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Gittiğiniz yerde son zamanların en keyifli saatlerini geçirebilirsiniz. Yeni tanışacağınız yabancı bir kişi sizi farklı bir şekilde heyecanlandırabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.