5 Ağustos burç yorumları

Ay Jüpiter Üçgeni Neşe ve İyimserlik Verebilir...Astrolog Demet Baltacı'dan 5 Ağustos burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

49432Bugün 5 Ağustos Salı…Mars günündeyiz…

Güne Akrep burcunda ve boşlukta başlayan Ay, öğlen 13:20’ de Yay burcuna geçiş yapacak. Sabah saatlerinde derin ve yoğun duyguların etkisinde kalabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren iyimser enerjiler etkili olmaya başlayabilir. Ay Jüpiter Üçgen açısı neşe ve coşkumuzu arttıracağından iş ve özel ilişkilerimizde daha girişken davranabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacak. Sanatsal yaratıcılığın yanı sıra hayal gücümüz de kuvvetlenebilir. Aşırı iyimser ve özgüvenli davranışlarla gerçeklerden uzaklaşmamalıyız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Gerçekçi yaklaşımınız bu dönem içerisinde iyice ön plana çıkabilir. Mantığınızı öne çıkarın ve çevrenizdeki evhamlara kapılmış insanlara yardım edin. Bazı şeyleri abarttıklarını siz yardım etmeden göremeyebilirler.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Miras, nafaka veya tazminat gibi bir konu ile ilgili bazı görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunun yanında bireysel ihtiyaç kredisi gibi bir yolla da her ne kadar geri ödeyecek olsanız bile para girişi sağlama kararı alabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yakın çevrenizdeki kişilerle birlikte sosyalleşmek, size sadece güzel vakit geçirmekle kalmayıp yeni tanışmalar da getirebilir. Yeni bir yüz, yaşamınızda heyecan verici bir dalgalanma yaratabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Boş vakitlerinizi yaşadığınız mekanı daha konforlu ve göze hoş gelen hale getirmeye ayırabilirsiniz. Rahat yaşam sürme isteğinizi bu şekilde dışa vururken masrafta aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk hayatınızla ilgili çok güzel olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi etkileyen kişi ile baş başa uzun vakit geçirme fırsatınız olabilir. Küçük sürprizler de ana temalar arasına girebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Ev ve aile yaşamıyla ilgili bazı konular hakkında kafa yormaya başlayabilirsiniz. İmkanınız varsa, bunun yerine arkadaşlarınızı yanınıza alın ve bir eğlence faaliyetine katılın.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Uyum size bugün çok şey kazandırabilir. İnsanların isteklerine ses çıkarmadan uymanız, sıra kendi isteklerinize geldiği zaman bunları yerine getirmek için çırpınan bir çevre içinde olmanızı sağlayabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Gelecekteki maddi durumunuz veya gelmesini beklediğiniz para konusunda bazı düşünceleriniz olabilir. İhtiyacınız varsa, aile çevresinden veya yakın arkadaşlarınızdan bir maddi yardım gelmesi söz konusu olabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün de kendinizi ifade etmek için iyi bir gün haline gelebilir. Sohbetlerinizle kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz için, yeni tanıştığınız kişileri etkilemeniz de kolay olacak. Bunu iyi değerlendirin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün pek iletişim kurmak istemeyebilir, yalnız kalıp ve sakin ve sessiz vakit geçirmeyi arzu edebilirsiniz. Bunu yaparsanız, kendinize ayırdığınız vakitler gerçekten de çok daha dinlendirici olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Özel hayatınızda yakın ilişkiler kurduğunuz kişilerle aranızda bazı ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir. Bunları bugün bir çözüme bağlamaya çalışmayın. Bir süre daha sessiz kalmaya devam edin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Aile içi ilişkilerle ilgili önemli görevler üstlenebilirsiniz. Aile büyükleri, bazı kişilerin arasında devam eden sorunları çözmenizi isteyebilirler. Sevimli, anlayışlı ve uyumlu yapınızı ön plana çıkarın. Arabuluculukta başarılı olacaksınız.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.