4 Temmuz burç yorumları

Güneş Plüton Karşıt...Güç Mücadelelerine Dikkat!..Astroloji danışmanalrından 4 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 4 Temmuz Cuma…Venüs günündeyiz…

Başak burcunda ilerleyen Ay sabah 07:22 ‘de Jüpiter ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Sabah saatlerinde boşlukta ilerleyen Ay kararsızlık ve belirsizlik yaratabilir.

Öğlen 12:45’de Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde denge ve uyum arayışı öne çıkabilir. İşbirlikleri, sanat, estetik, güzellik, sevgi, aşk ve hukuksal kavramlarda daha duyarlı olabiliriz. Herhangi bir konuda danışmanlık almak için de bugünü değerlendirebiliriz.

Bugün Oğlak burcundaki Plüton ile Yengeç burcundaki Güneş arasında karşıt açı kesinleşiyor. Güç mücadeleleri, baskı ve zorlanma yaratan bu görünüm özellikle otorite kavramları ile olan ilişkilerde dikkatli olmamızı gerektiriyor. Gerek kişisel gerekse toplumsal konularda önemli değişim ve dönüşümler meydana gelebilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Acil olan işleri halletmek, yerli yerine koymak pek kolay olmaz, kendinizi zorlamayınız. Hiç kimse mükemmel olmadığına göre, sizin de gücünüz bir yere kadar. Sinirlenmeden, etrafınızdaki insanların davranışlarına kafanızı takmadan işinize odaklanınız. Yeni bir işe kalkışmamakta yarar vardır. Rutin işlerinize ağırlık verebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, ailenizi  ve onlarla kurduğunuz ilişkiyi, evinizle birebir alakalı olan duygularınızı, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlü olma, güven içinde yaşama arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.

Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların ve  karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın işaretçisidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altındayız. Rutin işlerimize ağırlık verebiliriz. Gözden geçirmelerde bulunabiliriz. Bu zaman diliminde, yaşam sevincimizi yükselten, stresimizi azaltan insanlara ihtiyacımız var. Seçici davranabilir, mükemmeli arzu ederiz. Yeni bir karar almak uygun değildir.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, çevrenizle olan her türlü alışverişte, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır.  Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın,  gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir.  Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız  lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.

Saat 12:42  sonrası Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında sağlığınızla ilgili konuları, incelemede bulunacağınız işleri, güzellik ve estetiğe dayalı konuları gözlem altına alabilirsiniz. Kişisel anlamda huzura, paylaşıma olan ihtiyacınız yükselir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altındayız. Cuma günümüz bu şekilde başlarken, bir karar vermeden önce  lütfen iyi düşününüz. Temelleri güçlü olmayan, ilerisi adına problem yaratabilecek adımlar atmayınız. Olasılıkları gözden geçiriniz. Aceleye getirmeden, çok da endişeli düşünüp kendinizi yormadan bu zaman dilimini geçirmeye bakınız. Ev, para, aile, güvenlik konularında risk altına girmeyiniz.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz.

Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi bir şekilde durabilmenizi, mantıklı gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Böylece değişimleri, yeniliklerin üzerinde tekrar düşünme olanağı bulursunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cuma gününü karşılıyoruz. Duygularımızı ifade ederken söz vermemeye, iyice düşünüp konuşmaya gayret etmeliyiz. Tedbirlilik şart. Bir iş, bir konu, kişisel bir kararın uygulanması kolay olmayabilir. Bizim tamam dediğimiz işlerin sağlam bir temele oturtulması zaman alabilir. Her duruma, net bir gözle, gerçekçi bir şekilde bakalım. Hani eskilerin deyimiyle, yarar elde edeceğiz diye elimizdekini risk altına almayalım. Ölçelim, biçelim. Olurunu olmazını gözden geçirelim.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek istersiniz. Eviniz, aileniz önemlidir.  Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda  veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Burada yapılması gereken seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmektir.

Saat 12:42  sonrası Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında evinizi, ailenizi ve sizi ilgilendiren konularda gerçekçi bir şekilde düşünebilir, huzurunuz açısından hangi seçenek daha doğru ve güvenilir ise onu tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlayacak. Bir yandan derinlikli bir şekilde maddi durumumuzu gözden geçirmemizde yarar var. Diğer yandan endişeli olmamak gerekiyor. Karşımıza çıkabilecek fırsatları veya şu sıralarda yapılacak yenilikleri uzun vadeli olacak şekilde düşünmek lazım. Bu zaman dilimi içinde ani kararlar vermeyelim. Etraflıca araştıralım.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi, iç dünyanızdaki hassasiyet, verimli düşünmenize ve çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.

Saat 12:42  Ay-Terazi burcu seyri başladığında, kendimizi daha rahat hissederiz. Çevremizle bağlantılarımız olumlu hale gelir. En azından fiziksel ve duygusal anlamda hislerimizi dile getirebiliriz. İçinden çıkamadığımız meseleleri bilinçli bir şekilde ele alabiliriz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Sosyal ilişkilerimizde dikkatli olmak, hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek, ilerisi adına acil kararlar vermemek gerekiyor. Bazı durumlar açık ve net bir şekilde gözükmeyebilir veya kafamızda soru işaretleri uyandırabilir. Girişimde bulunduğumuz işleri zamanla yerine oturabilir. Boş zamanlarımızı değerlendirmek, insanlara destek olmak veyahut ileride yapmak istediğimiz girişimler üzerinde düşünmek iyi olacaktır. İncelemek, araştırmak açısından boşluk zamanları faydalıdır.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassassınız. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide  bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.

Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, her türlü meselede güvenlik ve istikrarlı büyümenin önemsenmesi gerektiğini, paramıza sahip çıkmak gerektiğini  gösteriyor. Adil davranmayan kişilere  ve bütçenizi aşabilecek harcamalara dikkat ediniz. İlişkide karşınızdaki kişinin veya kim olursa olsun,  bencil davranmasına ve sizi zor duruma sokmasına izin vermeyiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Cuma gününü,  saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Her durumu kontrol etmek, denetimde bulunmak, haberleşmeden yazışmalara kadar hızlı bir şeklide işleri yoluna koymak kolay değildir. Tamam dediğimiz işleri bile gözden geçirmemiz gerekir. Eğer bir girişimde bulunacaksak, sözgelimi iş veya farklı bir konuda, gecikmeleri hoş görmek lazım. Bazen biz bazen de başkaları işi yokuşa sürebilir. Fazla inceleriz, endişeleniriz. Sorumluluklardan uzak durmak isteriz. Aksaklıklarla uğraşmamız gerekebilir. Olmadık işler vaktimizi alabilir.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, mesleki konularda bugün bir hayli duyarlısınız. Bir yandan sorumluluk yükleyerek, gelenekçi ve teslimiyetçi bir bakış açısıyla sizi kıskaç altına almaya çalışan dünya, diğer yandan ev hayatı, aileniz ve duygusal meselelerdeki baskılar. Bu iki farklı olgunun arasında hayatını kurgulamaya çalışan ve gönlünce  hareket etmek isteyen siz. Tabii ki sıkılıyorsunuz. İşte bu anlamda, neler yapabilirim diye düşünmekte yarar var. Mutlaka yeteneklerinizi değerlendiriniz.

Saat 12:42  itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, üstteki paragrafta sözü edilen konuları aydınlatıcı hem huzurunuzu yerine getiricidir. Kendinizi rahatça ifade edebildiğinizi fark edeceksiniz. Denge, uyum ve işbirliği içinde günün geri kalanını değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Başkalarıyla fikir alışverişte bulunacağız. Daha iyi ve daha yararlı olana ulaşmak için titiz çalışmamız gerekecek. Eğer bir yenilikte bulunmayı istiyorsak bilgi sahibi olmamız şart. Kendimize güveneceğiz ancak dış dünyadaki şartları da göz önüne alarak düşünmemiz gerekecek. Fırsatlar önümüze öyle kolay çıkmayabilir. Sabırlı olmamız, zaman unsurunu göz ardı etmeden düşünmemiz lazım. Çevremizle ilişkimize dikkat edelim. Ggereksiz yere stres yüklenmeyelim. Bugün kimseye bir şey beğendirmek kolay gözükmüyor.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan yarınlarınızı garanti altına almak için çaba sarfetmelisiniz. Diğer yandan  önünüzde açılan yolun farkında olarak çaba sarfetmelisiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de, büyüyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkıp, dünyaya karışıyorsunuz.  Yeni gelişmelere, değişimlere kayıtsız olamayız.

Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, bir sırdaşa, can yoldaşına, sevdiğimiz, seveceğimiz birine duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımız bazı şeylere epeyce sıkkındır. İşimizi, ilişkimizi, hayatımızı gözden geçiririz. Bazen acaba yanlış mı düşündüm diyerek hüzünlenir bazen de çok mu iyi davrandım diye kendimize yüklenebiliriz. Tek ihtiyacımız anlaşılmaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma gününü, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında karşılıyoruz. Ne olduğu tam belli olmayan, soru işaretleri uyandıran veya sonradan pişman olacağımız işlere kalkışmamız gerekir. Karar verirken üzerinde durulması gereken nokta, uzun vadeli düşünmektir.  Eğer şartlar size uygun değilse, iş, ilişki veya finansal konularda beklemede kalmak yararlıdır. Ay-Başak burcu boşluk günlerinde yapılan analizler faydalı olacaktır.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi,  parasal kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli derinden işleyen değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz.  Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. Tutumlu olmanız gerektiğini artık siz de gayet iyi bilmektesiniz.

Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, üst paragraftaki noktaları somut gerçeklere dayanarak, ılımlı, dengeli bir şekilde ele alınmasını sağlar. Bu kadar endişeli düşünmezsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cuma gününe adım atıyoruz. Titiz düşüneceğiz.  Bunun nedeni, bastığımız yerin güvenlikli olmasını istememizdir. Bilgiyi doğru ellerden almanın, öğrenmenin önemi büyük. Eğer yeni bir adım atılacaksa veya yenilikte bulunmak istiyorsak elimizde somut veriler olması lazım. Şunun dediği bunun söylediğinden ziyade elimizde tuttuğumuz, gözümüzle gördüğümüz önemlidir.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlığında, kime ne insanlık yaptıysak karşılığını almak istiyoruz.  Bu hem ilişki hem de ailevi konularda etkili. Kime nasıl davranıyorsanız o kişilerin de size karşı aynı hassasiyette olmasını bekliyorsunuz. Bir yandan da gözlemde bulunarak, ne kadar güvende olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Eskisi gibi kimseye tahammül etmek niyetinde değilsiniz.

Saat 12:42  sonrası tek isteğimiz rahatsız edilmeden huzur içinde bir gün  geçirmek. Üstteki iki paragrafta yazılanları gözden geçirebiliriz. Başkalarının hayatımızdaki etkisini, işin yoğunluğunu veya sorumlulukların bizi yorduğunu düşünebiliriz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cuma gününe, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. İşlerimizi  kontrol etmemiz ancak yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durmamız gerekecek. Bu sürede benim tavsiyem hem finansal meseleleriniz hem de düzene koyulması gereken işlerinizi inceleme altına almanızdır. Bu incelemeler, hem hata yapmanızın önüne geçer hem de doğru yönde ilerlemeniz için daha sonra faydası dokunur. Yarım kalan işleri bitirmeye öncelik veriniz. İyi notlar alınız. Sağlığınızı, paranızı önemseyiniz.

Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız.  Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur.  Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.

Saat 12:42  sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, bir üst paragraftaki meseleler üzerinde daha rahat düşünmenizi, yenilikleri uygulama anlamında mantıklı çözümler bulmanızı sağlar. Rahatlarsınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Dikkat çekmek, öne çıkmak arzumuz yoğun. Ancak sesimizi duymaları, bizi fark etmeleri anlamında sabırlı olmak gerekiyor. Boşluk saatlerini nasıl geçirebiliriz? Güven duygumuzu kaybetmeden, problem ne ise, onun merkezine inerek düşünebiliriz. Böylece gereksiz kaygı ve endişelerden kurtulabiliriz. Bir de lütfen, kimseye kendimizi beğendirmek zorunda değiliz.

Saat 11:03 Güneş-Pluto  karşıtlık etkisi altında, yaşamı güzelleştirmek, kendinizi korumak, ailenizi dış dünyanın baskısından uzak tutmak amacında olduğunuzu gösteriyor. Değişimler yavaş yavaş sizi güçlendirecek kıvama gelecektir. Zamanı iyi kullanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sizi durduran duygusal veya farklı bir sorununuz varsa, bunu ancak kendinize güven duyarak çözümleyeceğinizi biliniz.

Saat 12:42  sonrası Ay-Terazi burcu seyrinde, bütçemizi zorlayacak harcamalardan ve girişimlerden uzak durmamız gerekiyor. İlişkimizde karşılıklı uyumu zorlaştıran durumları ele almak ve tarafsız bir bakış açısıyla ele almamız yararlı olur.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.