4 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

4 Kasım 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 4 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Çalışma hayatımızı ilgilendiren konuları şöyle bir ele alacağız. Ancak bunu yaparken, eğer sistemli, planlı ve dikkatli şekilde çalışmıyorsak, tabii ki birilerini suçlamaya hakkımız yoktur. Oturduğumuz yerde, boş ve gereksiz işlere zaman ayırıyor, sonra da zor durumda kalıyorsak, suçu kadere atmak, hayata kızmak, pes etmek olmaz. Bu görünüm, her şeyi fazlasıyla inceleyen, detaylara takılıp yaptığı işi beğenmeyen, daha fazla çalışarak sağlığını düşünmeyen kişilerin yorgun düşmelerine, kendi kendilerini yormalarına üzmelerine de yol açar ki, bunu kendinize yapmaya hakkınız yok. Benim size tavsiyem, yüklenebileceğinizden daha fazlasını kaldırmaya çalışmamak, gerekli olanla olmayanı birbirinden ayırmak, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza önem vermektir. Böylece sağlıklı bir birey olarak verimli bir hayat sürersiniz ve sizi yoran, üzen, pes ettiren durumlardan kaçınarak moral ve motivasyonunuzu güçlendirirsiniz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız, kısaca hayatı güzel hissettiren konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Hayatın güzellikleri, aşk, çocuklarımız, bizi mutlu eden uğraşılarımız, moralimizi güçlendiren aktivitelerimizle ilgili konuları bilinçli ve ideallerimiz doğrultusunda gözden geçirmemiz gerektiğini vurguluyor. Bazen öyle ince eleyip sık dokuyoruz ki, aşkta mutlu olmak, ileriyi görmek, iş veya özel anlamda mutluluk duymak mümkün olmuyor. Su misali hayatın akmasına izin vermiyoruz. Karşımıza çıkan kişiden, evladımızdan, ondan bundan anlayış bekliyoruz. Tabii ki göremeyince kendimizi veya onları suçluyoruz. Oysaki aşk bu kadar irdelenmeye, örselenmeye gelemez. Sonuçta hiçbir insan mükemmel değildir. Bazen de çocuklarımız veya başka bir nedenle, kendimizi öylesine yoruyor, bir şeylerin üstüne titriyor, yardımcı olacağım diye sosyal hayattan kopuyoruz.  Bu da yanlış. Bizim bu karşıtlıkta, ilişkimizi, hayatı, ideallerimizi, çocuk meselelerini biraz daha makul çerçevede ele almamız yararlı olur. Umutsuz düşünmeyelim, kendimizi üzmeyelim, bu kadar her şeyi irdelemeyelim.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, toplumla birebir alakalı işlerimizde daha dikkatli olalım. Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirelim. Eviniz, ailenizi yakından ilgilendiren konularda sakin davranmak en doğrusudur. Boşluk etkisi altında, iç dünyanızdaki karmaşa geleceğe bakış açınızı etkileyebilir. Üst konumunda bulunan kişiler ve hayatın bizzat kendisi sanki üzerinize geliyormuş ve siz de çaresizmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir. Bilinçli olmanızda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Ailemiz, geçmişimiz, özlemlerimiz, güvencemizle alakalı olarak bir hayli endişeli hatta bazen gereğinden fazla eleştirel tavırlar gösterebiliyoruz. Bu aile içinde hakikaten sorunlara yol açabilen ve sizi dış dünyada verimsiz çalışmaya sürükleyen bir durum. Kimi İkizler mensubu ise, tam tersine kendisini ailesine, evine, geçmişine öylesine hizmet etmeye alıştırmış ki, sanki siz olmasanız yuvanızda hiçbir şey yolunda gitmeyecek. Eğer size, bu yazdıklarım tanıdık geliyorsa, o zaman tavsiyem mutlaka makul ölçülerde bir düzen içinde yaşamak, işinize ve ailenizle ilgili konulardaki ideallerinizi tekrar gözden geçirmenizdir. Böylece dışarıda başarılı ve verimli çalışırsınız, evinizde ise aradığınız huzuru ve düzeni yakalarsınız. İş-ev arasındaki yaşamın sağlıklı bir şekilde dengeye kavuşturulmasında yarar var.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim. Üstümüze düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olalım. Yakınlarımızla, iş ortamında, aşk hayatında biraz daha tedbirli olalım. Ani kararlar vermekten kaçınalım. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Boşluk süresini,  rutin işlerinize ağırlık vererek geçirmenizde yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Çevremizle olan temasımızı, eğitim veya iş konularını, yakınlarımızla alakalı meseleleri, dünyayı algılama ve bakış açımızı, inandığımız görüşlerimizi, kısaca hayatımızı ele alacağız. Biz hem yakınımızdaki insanların hem de dünyanın gelişimiyle alakalı konulara önem veriyoruz. Düzen istiyoruz, kusursuzluk arıyoruz, iyi niyetimizle yardımcı oluyoruz. Öyle bir çevrede yaşıyoruz ki, görüşleri bizden çok farklı insanlarla karşılaşıyoruz. Doğal olarak bir şeyler hoşumuza gitmiyor. Eleştiriyoruz. Bazen de tam tersine anlayışlı davranıyor, idare ediyor kendimizi üzüyor, başkaları üzülmesin diye hırpalanıyoruz. Oysaki bunların tümü pek doğru hareket tarzı değil. Sonuçta ya birileri bizi endişelendiriyor ya biz birileri tarafından dışlanıyoruz. Bu karşıtlıkta benim tavsiyem, kendinizi feda etmekten ve başkalarını kurtarmaktan vazgeçmeniz. Makul ve mantıklı bir şekilde ilişkilerde bulunmanızdır.  Ne fazla beklenti içine giriniz ne de sizi üzmelerine izin veriniz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım. Güçlenmek, kendimizi ifade etmek, yeteneklerimize önem vermek adına, gözden geçirmelerde bulunalım. Gereksinimleriniz konusunda hassas olacağınız bu zaman dilimi içinde, inancınız sizi koruyucu ve yol gösterici olabilir. Moral bozukluğu veya umutsuzluk insanın kendi kendini engellenmesi demektir. Borçlarınız, kredileriniz veya her ne durumda iseniz maddi problemlerinizin tümüyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak yerine sakince bütçenizi tekrar gözden geçirmenizi tekrar hatırlatmak isterim.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Parasal kazanç ve başkalarıyla olan her türlü paylaşım, borç ve alacak meselelerinin dikkatli ancak endişeden uzak verimli şekilde kullanılması yönünde olumludur. Kimi Aslanlar para konusunda fazla endişeli ve bu yüzden hesabi davranıyorlar. Bilirsiniz bu kadar paraya düşkünlük, beraberinde endişeli olmamıza yol açar ve bu insanı bir kurt gibi kemirir. Kazandığımızın bir miktarını tutmak, diğerini ihtiyaçlarımızı karşılamak için harcamak sağlıklıdır. Bazı Aslanlar ise, para konusunda fazlasıyla iyi niyetli ve gereğinden fazla rahatlar. Bu durum yüksek harcamalara ardından birileri tarafından iyi niyetin suistimal edilmesine yol açıyor. Ben her iki davranışın da sakıncalı olduğunu söylemek isterim. Yapılması gereken, tevazu sahibi olmayı bilmek, yatırım, harcama konularında da dikkatli şekilde hesabımızı yapmak olmalıdır.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, sizlerin daha fazla dikkatli olmanızı gerektiricidir. Bilgilenelim, okuyalım, öğrenelim. İlişkilerimizde baskın tavırlar sergilemeyelim. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Kendimizi yormadan, rutin işlerimizi yapalım.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Kişisel anlamda hayata bakış açımız ve ilişkimizden beklentilerimiz. Bu iki konu özellikle önem taşıyor. Şimdi kimi Başaklar, yaşamlarını son zamanlarda yeniden gözden geçiriyor, inceliyor ve belki de yeni bir adım atarak hayatlarını kurmak istiyorlar. Değişim, aktivite, girişim, iş hayatında ve ilişkilerde göze çarpıyor. Ancak bir şeyleri ayırt etme vaktimiz. Biz nasıl bir yaşamı istiyoruz ve nasıl bir ilişkinin özlemi içindeyiz. Bunu bilinçli şekilde ele almalıyız. Hiçbir şeyden memnun olmamak, sürekli bir kusur bulmak, eleştirmek ne kadar yanlış ise, kendimizden taviz verecek kadar başkalarına uyum sağlamak, yardımcı olmak da aynı derecede yanlıştır. Tabii ki hayatta yanlışlıklar var ve doğaldır ki, dünyadaki zorluklar insanı yoruyor. Fakat bu pes etmemiz, ideallerimizden vazgeçmemiz anlamına gelmez. Biz sağlıklı ve verimli olanı tercih etmeli, amacımız ve hedefimize göre yolumuzda ilerlemeliyiz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, enerjimiz düşebilir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Karşınıza çıkabilecek ufak tefek sorunları büyütebilir, aktivitelerinizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Bu siz Terazilerin psikolojik ve bedensel anlamda kendinizi şöyle bir gözden geçirmeniz, bilinçli bir şekilde tercihlerinizi ele almanızdır. Neler sizi endişelendiriyor veya neler geriye çekilmenize yol açıyor. Bunlara bakalım. Bir yandan kendimize bu kadar yüklenip, sürekli bir şeyleri dert edinirsek, sağlığımızı risk altına alırız. Sinirleniriz, eleştiririz, kusur buluruz ve bir şeyi beğenmeyiz. Bu durum verimsiz çalışmaya, hiçbir şeyden zevk almamaya, akıntıya kapılmaya yol açar. Bunu yapmayalım. Molalar verelim, bizi endişelendiren meseleleri, yoran, sinirlendiren insanları hayatımızdan uzaklaştıralım. Biz kendi kendimizi boşu boşuna üzüyorsak bundan da vazgeçelim. Sonuçta insan kendine lazım. Hiç kimseyi değiştiremeyiz. Biz gerekli ile gereksizleri ayıklamayı bilmeliyiz. Böylece sağlıklı düşünürüz ve huzur buluruz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi  birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız.  Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Ancak, üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Sosyal yaşam içindeki ilişkilerimizin, iş veya özel anlamdaki durumumuzun, ideallerimiz çerçevesinde ele alınmasını vurgulayan bir etkidir. Gerçekçi bir yön belirlemek, kendimize hedef tanımlamak ve bu hedefe uygun şekilde ilerlemek gerekiyor. Bazen tümüyle kendimizi dış dünyadan soyutluyoruz, hiçbir şeyi beğenmiyoruz, kusur bulup, eleştiriyoruz. Bazen de tam tersine fazla iyi niyetli davranıyor, kendimizi birilerine feda ediyor, kopamıyoruz. Oysaki bu karşıtlığı olumlu yönde değerlendirmenin yolu, öncelikle sizin içinde yer almaktan hoşlanacağız gruplarla, işlerle, aktivitelerle kendinizi ve becerilerinizi göstermektir. Bundan vazgeçmeyiniz. Kendinize güveniniz. Aşkta ise, ne kurtarıcısınız ne de kölesiniz. Doğru ve sağlıklı bir ilişki için, kriterlerinizi iyi belirleyiniz. Böylece hem yolunuzu net olarak çizmiş hem de kendinize uygun kişiyi seçmiş olursunuz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Bir proje üzerinde çalışıyorsak eksikleriniz var mı diye bir bakınız.  Karşı cinsle ilgili konularda biraz daha temkinli olunuz. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı  konular üzerinde şöyle bir düşünmemizde yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Mesleki kariyerimiz ve toplumsal ilişkilerimizin gözden geçirilmesi ve yolumuzu belirlememiz anlamında önem taşıyan bu görünüm, ailevi ilişkilerimiz, yuvamızla ilgili konularda da etkilidir. Öyle bir yol ve amacımız olsun ki, hem gayret edelim, sorumluluk alalım hem de huzuru bulalım rahatlayalım. Bazı Yaylar hala tam olarak hedeflerini tayin etmiş değiller. Bazen bulundukları işi, çalıştıkları ortamı beğenmiyorlar kimi zaman da iş-ev arasındaki dengeyi sağlamakta güçlük çekiyorlar. Bir şeyleri artık ayırt etmeliyiz. İşimizi iyi öğrenmeli, eksiklerimizi tamamlamalı, tecrübelenmeli ve doğru tercihte bulunmalıyız. Böylelikle doyumlu oluruz, verimli çalışırız ve yükseliriz. Çalışma saatleri, ortam şartları, işverenle ilişkiler, kariyer hedeflerimizi tayin etmemizde yarar görüyorum.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır. Yeni tanıştığımız kişilere de dikkat edeceğiz. Kimdir, neyin nesidir diye şöyle bir anlamakta yarar var. Başlangıç anlamındaki iş ve uygulamalardan kaçınalım. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konularda tedbirli olalım.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Bilgi ve deneyimlerimizi geliştirmek, hayata farklı bir pencereden bakmak, biraz dış dünya ile bağlantıda olmak zamanıdır. Oğlaklar var güçleriyle çalışan, sorumluluk almayı seven, düzenden yana insanlardır. Fakat bunun sınırını bilmek gerekiyor. Sürekli hizmet etmek, yardımcı olmak, çabalamak ve mücadele etmek kolay değildir. İnsanı yorar ve başkaları tarafından iyi niyetinin kullanılmasına yol açar. Bazı Oğlaklar ise, bildikleri çevrede, hep aynı yerde, aynı şehirde sessiz ve sakince yaşamayı tercih ediyorlar. Oysaki başka yollar, ortamlar, değişimler de insanın potansiyel gücünü test etmesinde ve geliştirmesinde etkin olabilir. Önemli olan, sizin hayatınız ve kimse için kendinizden bu kadar ödün vermeyiniz. Yeri geldiğinde dur demeyi, farklı bir şeyler yaşamayı, doğru bildiklerinizi söylemeyi, ideallerinizi tekrar belirlemeyi bilmelisiniz.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Bu zaman dilimi içinde, özellikle maddi konularda bilinçli düşünelim.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi iş veya özel durumumuzun gözden geçirilmesi zamanını işaret eden bu karşıtlık, hesabımızı iyi yapmanın, bütçemizi düzenlemenin ve ona göre bir çözüm yolu bulmanın doğru olacağını işaret etmektedir. Bazen öyle hesabımızı şaşırıyoruz ki, sonra da birilerini ve kendimizi eleştiriyoruz. Oysaki piyasanın durumuna baksak, uzman kişilere sorsak ve doğru kişilerle iş yapsak bu sorunlar yaşanmaz. Kimi Kovalar ise fazlasıyla endişeliler. Kimseye güvenmiyorlar veya düzgün bir ilişki yaşamakta zorlanıyorlar. Kendi görüşlerinin doğruluğu konusunda baskın olan Kovaların, aslında ne kadar mutsuz olduklarını görüyoruz. Size tavsiyem yukarıda işaret ettiğim noktalara dikkat ederek alışverişlerinizi, ilişkilerinizi, yatırımlarınızı ve harcamalarınızı uygun bir bütçe çerçevesinde düzenlemenizdir.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, başkalarına fikirlerimizi kabul ettirmemiz kolay olmayabilir. Karşı tarafı da bir dinleyelim, görüşlerini alalım. Bir iş, bir proje üzerinde kimlerle çalışabiliriz, kimlerle bağlantıya geçmek gerekiyor bunları bir düşünelim. Hoşgörü ve tevazu her türlü sıkıntının ve problemin çözülmesinde sihirli bir anahtar gibidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. İlişkimizle alakalı konularda bazen nasıl da kendimizden taviz veriyor, kırılıyor, üzülüyoruz. Bizi eleştiren, hatta bir hayli zorlayan kişileri kendimize çekiyor gibiyiz. Kimi Balıklar ise tam tersine fazlasıyla dikkatli, oldukça endişeli, kimseye güvenmeyen ve bu yüzden yalnızlığı tercih eden kişiler. Bu iki durum da beraberliklerde yanlışlık içeriyor. Biz ne kurbanız ne de köleyiz. Her zaman söylerim. İlişki bir hayat ortaklığı ise, kendimizden taviz verip bir başkasını yüceltmemeli, partnerin de bize karşı özenli davranmasını talep etmeliyiz. Böyle olursa doyumlu bir hayat yaşanır. İlişki kriterlerimizi ve durumumuzu bugün bir daha bilinçli şekilde ele alalım. Sorunlara ortaklaşa çözüm bulmaya çalışalım. Kendimize güvenelim, inanalım ve sevilmeye layık özel biri olduğumuzu unutmayalım.

Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, üzerimizde baskı kurmalarına tabii ki izin vermeyeceğiz. Ancak bunu ılımlı bir şekilde konuşmak yararlı olabilir.  Kimse bizi övmese de, takdir etmese de, biz kendime güvenelim.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.