4 Eylül burç yorumları

Ay Oğlak Burcunda...Görev ve Sorumluluklar Ön Planda...İşte 4 Eylül burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

48476Bugün 4 Eylül perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Ay 01:16’ da Oğlak burcuna geçecek. Bugün ciddi ve kararlı enerjilerle iş, kariyer ve sorumluluklarımız ön plana çıkabilir.

Olaylara duygusal değil daha objektif ve mantıklı yaklaşabilir, pratik çözümler bulabiliriz. Bedenimizde eklem, kemikler, dizler, cilt ve dişler daha hassas olabilir.

Akşam saatlerinde Ay, Plüton ile birleşecek ve Başak burcundaki Güneş ile üçgen açı yapacak. Hırs ve arzularımız güçlenirken, güvenli adımlarla somut değerler üretmemiz mümkün olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz. Önceliği onlara verin.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İnsanlarla sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz, ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Merakınızı cezp edecek kavramlardan haberdar olabilir, bunları kendi başınıza araştırmaya kalkabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sevdiğiniz kişinin üzerine olan maddi varlıklarla ilgili bazı konulara eğilmeniz gerekebilir. Bu kişinin fikrinizi sorması, birlikte uzmanlara görüşmelere gitmenize kadar uzanacak bir analiz ve değerlendirme sürecini başlatabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz, önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki insanlara uyum sağlamanız gerekebilir. Şartların getirdiklerine uymanız, sizin adınıza daha yararlı olacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Size hizmet eden, temizlikçi veya dadı gibi bir kişiyle ilgili gelişmeler olabilir. Bu kişinin bir sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu kişinin yanınızdan ayrılması da bir diğer olasılık olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi planlamalara yöneltecektir. Parayla ilgili olarak aşırı hırslanmamaya çalışın.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Yakın iş çevrenizdeki bazı kişiler, özel yaşamlarındaki sorunlardan dolayı sorumluluklarının bazılarını size devretmeye hazırlanıyor olabilirler. Bu durumdan şikayetçi olmayın; iyiliğinize minnettar kalacaklardır.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

İlişkiler ve iletişim konularında bazı gelişmeler olabilir. Duygularınız yoğun olsa da, iç dünyanızda yaşadıklarınızı herkesle paylaşma eğiliminize engel olun. Sizin için özel olan, iyi anlaştığınız insanlara yönelin.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, maddi konuların gözünüzdeki önemlerini artırması mümkün olabilir. Bir süredir ertelemekte olduğunuz konular bugün tekrar gündeme gelebilir ve sizi sorunları çözmeye yöneltebilirler.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Görünümünüze daha da özen göstereceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğunuz ortamlarda daha da iyi bir intiba bırakmak için kişisel bakım uygulamalarına çokça yönelebilirsiniz. Bu konudaki planlarınızdan vazgeçmeyin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın çevrenizden bazı kişiler gizledikleri bazı sorunlarını bugün size açabilirler. Bu kişileri yargılamadan sadece yol göstermeye çalışın. Sizden istediklerinin sadece destek ve rehberlik olduğunu unutmayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlık ilişkilerinize çok daha büyük önem vermeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Dostlarınızla yaşadığınız sorunlarla yüzleşmek ve bunları çözüme ulaştırmak için yollar aramak günün ana konusu olabilir.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.