4 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

4 Eylül 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 4 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle başlıyor. Saat 13:20 olana dek, finansal konulardaki işlerimizi yoluna koyabiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi,  tedbirli olmak demektir. Parasal ve ilişki konularında dikkatlice hareket etmemiz gerektiğini gösteriyor. Öyle pek burnumuzun dikine gidemeyeceğiz. Başkalarının gücünden yararlanmak, iş birliğinde bulunmakta yarar var. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek sürecek boşluk etkisi altında, isteklerimiz yerine gelmediğinde, öfke duyabiliriz. Oysaki  her şeyi kendi doğal akışı içinde değerlendirmeye çalışmak, arzularınıza uygun olmayan durumlarla karşılaştığınızda sakin ve kontrollü olmakta yarar var.

Saat 14:48 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi, iki gün boyunca çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı  kılmakta. İlginizi çeken  konularda bilgi toplamanız, görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde  kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma günümüz,   burcunuzda ilerleyen sakin ve ılımlı Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, sizi birebir ilgilendiren konularda kararlarınızı bir daha gözden geçirerek uygulayabilirsiniz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi sizin  güzellik, huzur ve güven içinde yaşamaktan yana olduğunuzu gösteriyor.  Ruhunuzun huzur bulması için ilişki hayatınızın düzgün olması şart.  Eğer yaşamınızda, sevilmenin ve sevmenin güzelliğini size hissettiren biri varsa kendinizle barışık olursunuz.  Ancak yalnızsanız, sorumluluklarla başa çıkmanın zor olduğunu düşünürsünüz. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eviniz, aileniz ve güvenliğinizle alakalı mevzularda özellikle sakin olmak gerekir.  Böyle bir etki altında genel olarak yanlış anlaşılmalar ve terslikler, zıtlaşmalar gayet doğaldır.

Saat 14:48 itibariyle Ay, İkizler burcunda seyrine başlayacak. İki gün boyunca maddi ve manevi konular üzerinde başarıyla işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.  Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek, ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi  insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni günümüz Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, günlük programımıza uygun şekilde planlarımızı uygulayabiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı,  hayata objektif açıdan bakmamız ve başkalarına faydalı olacak şekilde hareket etmemiz iyi olur. Evet belki kendi içimizde şu an bir çok meseleyi aşmaya, rahata kavuşmaya çalışırken, bir şeylere mecbur edildiğimiz için sıkılabiliriz. Ancak gelişmemiz için hem işimize gücümüze sarılmalıyız hem de kişisel hareket etmekten ziyade el birliğini önemsemeliyiz. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Birilerinin sürekli olarak akıl vermeye kalkışmaları ve bunu söyleyen kişilerin ise, doğru düzgün bir yaşantıları olmadığı halde sütten çıkmış ak kaşık gibi davranmalarına tahammül edemeyebilirsiniz.

Saat 14:48 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay, iki gün boyunca hem  kendinizi  hem de  başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak  mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Ayrıca bu etki altında başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz. İkna gücünüz bir hayli yükselecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni gün Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Maddi konularda veya genel olarak güvenli olana yöneliriz, istikrarlı hareket etmeye çalışırız. Acil işlerimizi saat 13:20 olana dek halletmekte yarar var.

Saat 13:20 Ay-Satürn mücadeleci görünümü elimizden geldiğince uyumlu davranmaya çalışmamızı  ve güzel olan her şeyi, tutkuyla arzulamamıza vesile olacak. Hem hayatımızda manevi değerlerin önemi var hem de maddi yönden rahatlamak niyetindeyiz. Bu görünüm, eğer bir amacımız varsa,  bazı kişilere tahammül etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Hani derler ya, köprüyü geçene kadar diye. En azından bugün böyle davranmakta yarar var. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Normal zamanlarda halledilebilecek bir meselenin, bu zaman dilimi  içinde garip bir şekilde çıkmaza girdiği çok görülmüştür. Mevzu ne olursa olsun, sakin ve kontrollü olmak, olgun yaklaşımlarla çözmeye çalışmak faydalıdır.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, önümüzdeki iki gün boyunca, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz  gibi yansımalar görülebilir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir. Saat 13:20 olana dek, yetiştirilecek evraklar, hazırlanacak belgeler, iş görüşmeleri, toplantılar, girişimler yönündeki planların uygulanması yararlı olur.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı,  ihtiyaçlarımızı  karşılamak, kendi kendimize yetmek, kimseye de eğilmek niyetinde değiliz.  Toplumda parasıyla, gücüyle, duruşuyla, sahip olduğu güzelliklere adından söz ettirmek niyetinde olan Aslanlar, mutlu bir yuva, geleceğin teminat altına alındığı huzurlu bir ev, samimi bir aile çatısı altında olmak istiyorlar. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde anlayışlı olmak ve mümkün olduğunca şartlara ayak uydurmak, esnek düşünmeye çalışmak en doğrusudur. Önemli bir karar verme durumunda kalırsanız,  mümkünse beklemede kalınız.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcunda ilerlediğinde, iletişim yoğunlaşır. Her söylenene inanmayın, kontrol edin. Bu enerji genel olarak haberleşmenin simgesidir. Birçok konuda insanlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İlişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz.  İki gün boyunca renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 13:20 Ay-Boşluk etkisi başlayana dek, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı, bir yandan güçlü bir temel üzerine hayatımızı  inşa etmek isteğimizi diğer yandan değişime gönüllü olmamızı sağlıyor. Ancak burada dikkat edilecek nokta, çıkarlarımızı korumayı bilmemiz ve güven olgusunu ön planda tutmamız gerekliliğidir. Eğer bir şeyler değişsin, yoluna girsin istiyorsak, olur olmaz kararlar vermeyeceğiz. Sabırlı olacağız ve ayaklarımızın sağlam şekilde yere basmasına özen göstereceğiz. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun zaman içinde, duygusal meselelerde hislerinizi ve düşüncelerinizi birileriyle  paylaşmanız zor olabilir.  Aslında duygularınız öylesine güçlü ve derindir ki, yüreğinizdeki her şeyi dile getirmek niyetinde olmanıza rağmen sanki biri sizi susturuyor gibidir.

Saat 14:48 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, iki gün boyunca yenilikte bulunmak,  yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Cuma günümüz, Boğa burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Mali hesaplarımızı bir daha gözden geçirerek, ödenecekleri halletmekte yarar var. Önceden planladığınız işlerinizi, görüşmelerinizi de halledebilirsiniz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı,  hem güven unsurunu ön planda tutarak hem de doğru bir karar vermek için akıllıca hareket etmenin önemini vurguluyor. Ayrıca kafamızı kurcalayan meseleleri  tekrar bir ele almak, derinlikli olarak gözden geçirmek iyi olacaktır. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda gerçekçi olalım. Başka insanlarla gerek duygusal gerekse her türlü alış verişinizde sizin düşüncelerinizle onlarınki arasında farklılıklar oluşabilir. Bu durumu,  bir kriz gibi değerlendirmeyiniz. Sizin isteğiniz, karşınızdaki insanla ortak bir nokta oluşturmak ve olumlu bir şekilde bağlantı kurmaktır.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcu geçişi,  iki gün boyunca istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek mümkündür.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen,  sakin ve kararlı şekilde düşünmemizi sağlayan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, ilişkilerimiz, iş ortaklıklarımızla alakalı meseleleri halledebiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıt görünümü,  nakit para ihtiyacımızı, güvende olma arzumuzu ve huzurlu bir şekilde günü değerlendirme isteğimizi işaret ediyor.  İnsanız, doğaldır isteklerimiz  bitmiyor. Ancak istikrar önemli. Kazancımız bilmek geleceğimizi  garanti altına almak istiyoruz. Kimseye eğilip bükülmekten yana değiliz. Özel hayatımızda, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissetmekten yanayız. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sorumluluklarınızın, isteklerinizin önünde yer alması, hayatın güzel ve keyifli yanlarını hissetmeniz zor olabilir.  Yaşama bir kez geliniyor düşüncesi yüreğinizde hakimiyetini koruduğu halde, çevrenizdeki insanların sizi anlamamakta ısrar edebilirler.

Ay-İkizler burcu geçişi,  saat 14:48 itibariyle etkili olacaktır. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz iki gün boyunca  oldukça yüksek.  Değişiklik, yenilik hevesi içinde olan kişi, denetlenmeye veya azla idare etmeye mecbursa doğal olarak bazı konularda  tepkili davranabilir. Kuşku içinde ister istemez her şeyi enine boyuna öğrenmek için didikleyebilir. Olan  biteni analiz etmek ister, içinden gelmese de akılcı davranmanın onu koruyacağına inanır. Aslında kuşkularında haksız değildir. Görünen köy kılavuz istemez misali, gerçekler önünde durmaktadır. Fakat yüreği bunları kabul etmekten yana değildir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar  Cuma  günümüz,  Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, sağlığımızla ilgili konularda verilecek kararları, günlük iş planımıza uygun görüşmeleri, mali işlerimizi halledebiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi altında ihtiyacımız bir hayli yoğun. Kimsenin baskısı altında kalmadan işlerimizi yoluna koymaktan yanayız. Ancak şunu da belirteyim ki, bu görünüm  özel hayatımız, sağlık ve iş hayatımızla  ilgili konularda mutlaka halletmemiz gereken işleri sakinlikle yoluna koymamızın doğru olacağını gösteriyor. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, kafanızı bir çok meseleye takabilirsiniz. Başkalarıyla işbirliğine yanaşmayabilirsiniz. Onlar da aynı şekilde davranabilirler.  Bildiğiniz usullerle meseleleri çözmeye kavuşturmanız zor olabilir.  Genel manada düşünürsek, planladığınız ve yürürlüğe koymaya çalıştığınız mevzularda başarılı bir sonuç alamayabiliriz.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcu seyri,  özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerjidir. Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, durumları izah ederken ılımlı sözcükler kullanabilirsek karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni gün,  Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, aşk hayatımız, çocuklarımızla alakalı konuları  ve halledilmesi gereken  olan mali yöndeki işlerimizi bitirebiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi altında hem yaptığımız her şeyden zevk almak hem de doğru düzgün bir şekilde işlerimizi yoluna koymak isteyeceğiz. Eğer acil olarak halledilmesi gereken işler varsa, bu görünüm öyle aktif hareket etmemizi sağlamaz. Bilakis, her şeyden emin olmak isteyeceğiz. Bu biraz yorabilir bizi. Ancak altından kalkarız.  Yeter ki, hangi meselelere veya işlere önem vermemiz gerektiğini bilelim. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Henüz olgunlaşmamış şartlar nedeniyle beklemede kalmanız gerekmektedir. Her şeyin yoluna girmesi için, adım adım ilerlemeyi kabul etmeli ve içinde bulunduğunuz duruma razı olunmalıdır.

Ay-İkizler burcu seyri, saat 14:48 itibariyle etkilidir. önümüzdeki iki gün boyunca, aktif düşünmemizi sağlıyor. Bilgimizi ortaya koyma hevesliliğimiz oldukça yüksek.  Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan gönlümüzce akşam saatlerini geçirelim. -Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla tarzında düşüncelerimizi ifade edebilir ve  birilerinin anlayacağını umarız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni gün, kararlılık etkisi veren Boğa burcunun güçlü ışığı altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek,  ailemizle alakalı meseleleri, evimizle ilgili işlerimizi, aciliyeti olan tüm planlarımızı uygulayabiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi altında bir yandan huzur bulmak, tatmin olmak isteğimizi işaret eder. Diğer yandan iş hayatında ve toplumda yükselme, başarılı olma arzumuzu belirler. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun zaman içinde, özellikle ilişkinizle alakalı konularda çok daha dikkatli hareket etmek, her şeyi kendi doğal akışı içinde değerlendirmek gerekebilir. Yanlış anlaşılmalar veyahut bir takım terslikler yaşanması mümkündür.

Saat 14:48 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyri sırasında, yüreğinizin sesi  kimi zaman kulağınıza  sıra dışı hatta bazen  isyankar cümleler fısıldasa da, bütün bunların nedeni  yenilik hevesliliğinizdir. Günlük hayatın kısıtlayıcı atmosferinden uzaklaşmak isteyeceğiz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Saat 13:20 olana dek, finansal anlamdaki girişimler, görüşmeler, eğitim veya yakın çevrenizle alakalı meselelerin halledilmesi yönünde önem taşıyor.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı, hem duygularımızı hem de sorumluluklarımızı vurgulayan bir enerji olduğu için, bir yandan başarılı olmak arzusu diğer yandan huzur bulmak ihtiyacı birbiriyle örtüşecek. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, dikkat edilmesi gereken en önemli husus,  etrafınızdaki insanlara karşı anlayışlı  olmaya çalışmaktır.  Bu saatlerde güvendiğiniz insanlarla bir arada olmayı tercih edersiniz. Yeni tanıştığınız insanlar hakkında hemen bir fikir yürütmeyiniz.

Ay-İkizler burcu seyri, saat 14:48  itibariyle etkili olacak. Bu enerji  içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz önümüzdeki iki gün boyunca  bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.