4 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

04 Ağustos 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 04 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 02:24 burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bunun anlamı, hayata karşı cesaretli bir bakış, kimliğiniz konusunda  güçlü bir duruş, düşüncelerinizi ateşli bir şekilde ifade ediş demektir.  Dış dünyaya kim olduğunuzu göstermede cesaretlilik ve özgüvenin yükselişi demektir. Bu enerjinin özünde, önde durmak, hayatı cesur bir şekilde ele alabilmek arzunuz yüksek olur. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, cesaret ve özgüvenin  işaretçisi olup, aşk hayatınız ve kişisel anlamdaki tüm işlerinizde size kuvvet vericidir. Ne istediğinizi bilirsiniz ve kendinizle çelişmezsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 02:24 Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. İşinizle ilgili bir  karar vermeniz gerektiğinde iyice düşünmenizi tavsiye ediyorum. Otorite konumunda bulunan kişilerle aranızda istenmeyen durumlar oluşması ihtimaline karşı sakin ve ılımlı bir şekilde hareket etmek en akıllıca yöntemdir. Ay-Koç burcunda seyir etkinliğinde,  sizi rahatsız etmekte olan olaylara öfke duyarsınız. Tepki göstermek istersiniz. Ancak şartlar nedeniyle bunları dile getirmekten kaçınırsınız veyahut kendi sınırlarınız dahilinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sizi aktif olmaya yöneltir. Arzularınız yoğundur. Ne kadar güçlü olduğunuzu birilerine ifade etmek ve kabul ettirmek istersiniz. İnandıklarınızdan vazgeçmezsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler,  saat 02:24 Ay-Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu enerji, Salı  günümüzün sizler açısından aktif şekilde geçmesini sağlayıcıdır.  Arzu ettiğiniz her konuda girişimde bulunmaya hazırsınızdır. Doğal olarak sizi ön saflarda görmek mümkün olduğu gibi hakkınızı olanı elde etmek adına atak davranırsınız. Biz buna korkusuzluk diyelim. Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, planlarınızı gerçekleştirme azminiz yükselir.  Daha istekli ve kararlı olabilirsiniz. Ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda bir hayli etkilidir.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sizi toplumsal ilişkilerinizde, bireysel planlamalarınızda destekleyici ve aktif edicidir. Sözleriniz ve duruşunuz diğerleri tarafından hayranlıkla izlenir. Kendinizle barışıksınızdır. Bu saatlerde keyfiniz yerindedir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:24 Ay-Koç burcu etkisi altında Salı günümüz başlıyor. Eviniz, ailevi ilişkileriniz ve duygu dünyanızla ilgili konularda, dikkatli yaklaşımlarda bulunmalıyız, ancak kendinizden taviz vermeden bunu yapmanız yerinde olur. Başkalarının sizden beklentileri bir hayli fazla olur. Ay-Koç burcu geçişinde, güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır. Lütfen kendinize özen gösteriniz. Gereksiz meseleler veya kişiler yüzünden keyfinizi kaçırmayınız.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, ailevi ve maddiyatla ilgili konular üzerinde güçlü olmak arzunuzun işaretçisidir. Bu enerji ruhsal ve fiziksel anlamda kendinizi iyileştirecek olana yönelmenin de göstergesidir. Gecenin ilerleyen saatlerinde rahat ve huzurlu olmak istersiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı gününe saat 02:24 Ay-Koç burcu etkisinde başlıyoruz. Başkalarıyla aranızdaki iletişimde, gücünüz doruktadır. Bildiklerinizi, inandıklarınızı  hevesli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Güven duygunuz gayet yüksektir. Yapacaklarınızdan eminsinizdir. Tecrübelerinizi hem para kazanmak hem de ilerlemek adına ortaya koymaya hazırsınızdır.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, hoş bir gecenin, moral yüksekliğinin, rahat ve aktif bir şekilde etrafınızla bağlantı kurmanın işaretçisidir. Özgüveniniz yüksektir. Karşı cinsle ilişki

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı gününe saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle adım atıyoruz. Bugün bizi  huzurlu ve mutlu kılmanın yolu maddi yönden refahta olmak ve geçiminizi kimseye muhtaç olmadan sağlamak düşüncesinde yatıyor. İş ortamınız eğer huzursuzsa, hassas ve kırılgan bir ruh hali ile içinize kapanabilirsiniz. Tabi ki hayattan beklentileriniz var, öncelikle siz gerçekçi düşünebilen bir kişisiniz. Çalışkanlığınız ve dürüst yaklaşımlarınızla iş çevresinde her zaman aranılan bir kişisiniz. Ay-Koç burcu geçişinde, bazen hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, başkalarının üzerinde etkin olma çabanızın göstergesidir. Elinizde olmadan biraz hırslı tepkilerde bulunabilirsiniz. Bu gücünüzü kanıtlamak içindir. Özellikle mali ve duygusal açıdan güçsüz görünmemek için, dikkat edersiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı günümüz saat 02:24 Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. Hayal gücünüzü yaratıcılık gerektiren alanlarda kullanarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Etrafınızda bulunan gerek karşı cins gerekse diğer kişilerle uyumlu ilişkiler kurarak idealize ettiğiniz sevgiyi içinizde hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı halinizle, sosyal hayatınıza renklilik katabilir, sanatsal konular başta olmak üzere her konuda yeteneklerinizi uygulama fırsatı bulabilirsiniz. Ay-Koç burcu geçişinin tabii ki gölge yanları da vardır. Bizi sınırlayan kişi veya durumlara tahammül etmeyiz. Bazen sevgilimiz  bazen muhalif bir kişi, rakibimiz veya bize ters giden insanlar karşımıza çıkabilir veya biz onları öyle sanırız. İyi niyetli olmayan tavırlar canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sizin karşı cinsle olan ilişkinizde olumlu ve hoş bir yansımadır. Kendinize olan güveniniz tamdır. Eğer birisi size yanlış yaparsa veya canınızı sıkarsa gereken cevabı verirsiniz. Bu görünüm hoş bir ortamda bulunmanın, eğlenmenin, yeni insanlar tanımanın göstergesidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Salı günümüz saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle başlayacak. Yuvanız sınırları içindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendinize yeni bir dünya kurmak arzusu yine yoğun olacak. Bu enerjinin etkisindeki insan, hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Yani her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam, moral yüksekliği ve başarının sizin için ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor. Stresten uzak, hoşunuza giden bir şeylerle meşgul olmak istersiniz. İnsanların bazen ne kadar haksız davrandıklarını düşünürsünüz. Karşı cinsle olan ilişkide hakimiyeti elde tutmaktan yanasınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı gününe, saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle merhaba diyoruz. Ekip çalışmaları, gruplar ve dostluklar bugün ön planda olabilir. Uyum, paylaşım ve sevgi alışverişinizde sorunsuz ve huzurlu bir şekilde günü geçirme arzunuz yoğundur. Özgür olmak, dilediğimiz gibi hareket etmek isteriz. Olumlu yönlerimizin farkına varılmasından hoşlanırız. Bir şeye sinirlenirsek, kolayca tepki gösteririz. Hislerimizi dışa vururuz.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sizin için gayet olumlu, hoş, canlı, aktif edici bir enerjidir. Karşı cinsle ilişkiniz güçlenir. Moral duygunuz yükselir. Fiziksel anlamda gücünüz artar. Yolculuk için olumlu bir görünümdür. Farklı ve yeni bir şeyler için planlar yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Salı günümüz saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle başlayacak.  Bugün, arzu ettiğiniz şekilde hayatınızı düzene koyma arzunuz ile meslek zorunluluklarınız arasındaki dengeyi kurmanız gerektiğini bilirsiniz. Eviniz içinde yapılacak değişimler, taşınma, restorasyon, projelendirme, uygulamaya dönük işleriniz olabilir. Ev içinde veya bulunduğunuz ortamda bazen gerginlik yaşanabilir. Elden geldiğince stresten uzak durmakta yarar var.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, maddi ve ailevi konularda kendinizi güçlü hissetmenin işaretçisidir. Hoşunuza giden, moralinizi yükselten her şeyi denemek, yaşamak istersiniz. Kendinizi inandığınız her konuda baskın şekilde ifade edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle Salı  günümüz başlıyor. Etrafınızdaki kişilerin gönlünü fethetmekten yanasınız. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçiş günlerinde, tutkularınız güçlüdür ve bir o kadar kontrolsüz. Ancak bu  durum hoşunuza gidebilir. İsteklerimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.  Canlanırız.  Etrafımızdaki insanlarla temasımız güçlenir. Her durumu lehimize çevirebiliriz.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, akşam saatlerini bir hayli aktif edicidir. Dostluklar, arkadaşlıklar güçlenir. Karşı cins üzerinde etkiniz ve diğerlerine göre farkınız apaçık bellidir. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız. Hayatın tadını çıkarmaktan yanasınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:24 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek.  Bir Balık  için bu enerjinin anlamı, parasal konularda aktif hareket etmek, karar vermek demektir. Aynı zamanda harcamaları da işaret etmektedir. Ay-Koç burcu geçişinde, değer verdiğimiz ve savunduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Konu ilişkimiz ve parasal meseleler olduğunda,  en ılımlı Balık bile, değerlerini korumak için harekete geçer. Yeri geldiğinde tepkisini belli eder.

Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, her şeyi düzene kavuşturmak, mali açıdan şu andaki mevcut sorunları aşabilmek amaçlı arzunuzun işaretçisi. Kolay değil tabii ki. Bazı konularda bir sıkışıklık söz konusu. Bunları ancak kendinize güvenerek kolayca aşabilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.