31 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

31 Temmuz 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 31 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşacak Dolunay ve aynı gün Aslan burcuna gerileyen Venüs,  özgürce yaşamanın, içimizden geldiği gibi aşkın tadına varmanın, bireysel isteklerimizi elde etmenin kolay olmadığını işaret ediyor. Her zaman her istediğin olmayabilir, beklemeyi bilmek gerekir diyor. Sizi tekrar düşünmeye, gözden geçirmeye çağırıyor. Bu çağrıya kulak vermemek mümkün değil. Durup aşk hayatımızı, ilişkimizi, bizim için yaşamın önemini bir daha düşüneceğiz ve hepsinden önemlisi, amacımızı belirleyip, tüm irademizle onun üstüne gidip gerçekleştireceğiz. Mücadele edeceğiz ve sonunda kendimizi kutlayacağız.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu dönemde, kısa bir müddet önce ayrılanlar eski sevgilinin sizin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu düşünerek geri dönüş yapabilirsiniz veya eski sevgiliniz aynı şekilde size dönebilir.  Bu geri dönüş kalıcı mı değil mi iyice bakmak lazım. Bunu Venüs geri hareketinin bitiş tarihi olan (gölgeli günleri de hesaba katarsak, 13 Eylül sonrasını anlarız.  Bu durumda olanların daha önceki ayrılığın nedenleri üzerinde durmaları, bu dönüşle nelerin değiştiğini, farklı olduğunu anlamaları yerinde olur. Yeni tanışmalarda da yine aynı şekilde hemen ciddi bir ilişkiye girmek, evlenmek veya problemli ilişkinizi bitirmek gibi keskin kararlar vermeden önce iyi düşünülmelidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 13:44 itibariyle  Kova burcunda oluşacak Dolunay, bizi iki alanda sıkıştırıyor. Bir yandan ailemiz, evimiz alanı içinde kendimize göre isteklerimizi elde etmekten yanayız, diğer yandan iş hayatımız, sorumluluklarımız ve sorunlarımız bizi yoruyor. Venüs bugün Aslan burcuna geriliyor. Bu da gösteriyor ki, sınırlarımız var ve her şey istediğimiz gibi gelişmediğinde inatlaşmak yerine, önce işimize gücümüze sarılmalı ve görevlerimizi yerine getirmeliyiz. Bunun için, gözden geçirmelere, yeniden bir şeyleri ele almaya, iç ve dış dünyadaki dengeyi sağlamaya mecburuz. İş durumumuza göre ev-aile-yerleşim yerimizle ilgili konuları gözden geçirmemizde yarar var.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu süreçte büyüklerimiz, eşimiz, aynı evi paylaştığımız kişi ve kişilerle olan ilişkimizi yeniden gözden geçirmek iyi olacaktır. Hem ailenize hem de bu alandaki paylaşımların güçlenmesi adına elinizden geleni yapmakta yarar var. Her şeye yeniden bakmak, söz gelimi ev almayı, kiralamayı, ofis açmayı düşünüyorsanız, bir daha gözden geçirmekte yarar var. Ailenize ait taşınmazların ve paranın uygun şekilde paylaşımı ve değerlendirilmesi anlamında işlerinizi de yeniden ele alınız. Bu süreçte evinizi güzelleştiren minik dokunuşlar, resim yapmak, sanatla alakadar olmak, ailevi değer yargılarınızı yeniden yapılandırmak, sürekli ilgi beklememek, sadece kendi arzularınızın doyuma ulaşmasını istememek, gösteriş, kibir, aşırı gururdan kaçınmak yerinde olur. Borsa, şans oyunları, spekülatif işler, aşırı lüks, israftan kaçınmak gerekir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 13:44 Kova burcunda oluşacak Dolunay, isteklerimizi dilediğimiz gibi ifade etmek, eğitim, iş, yakınlarımızla alakalı konular üzerinde hakimiyeti sağlamak ve harekete geçmekten yanayız. Ancak bugün Venüs, Aslan burcuna geriliyor. Bizim de yarım kalan işlerimizi bitirmemiz, aceleye getirmememiz, bir daha üzerinde düşünmemiz lazım. Bu anlamda karşımıza bir takım bürokratik engeller çıkabilir ve uyulması gereken kurallar söylenebilir, şartlar istediğimiz gibi olmayabilir. Bu bizi sınırladığı için, canımızı sıkılabilir. Oysaki yapılması gereken, eksikler var mı, uygun mu değil mi diye bir araştırmak, bilgi sahibi olmaktır. Böylece daha rahat şekilde işlerimizi yoluna koyabiliriz. Biraz sabırlı olmak gerekiyor.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Yakın çevrenizle olan ilişkiniz bu süreçte sadece kendinizi sevilir görmek üzerine kurulu ise, problemler çıkabilir. Kardeşlerinizle alakalı anlaşmazlıkların giderilmesi adına, ortaklaşa hareket edilmesinde yarar var. Başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız veya başka bir yerde eğitim, iş anlamında gidilecekse, mutlaka yerinde görüp, duruma, şartlara bakmakta yarar var. Her şeyi gözünüzle görünüz, kulağınızla duyunuz öyle inanınız. Etrafınızdaki insanlar sizi, pek ilgiyle dinlemezlerse veya umursamazlarsa, sırf onların ilgisini çekmek adına aşırı gururlu tepkilerde bulunmayınız. Şunu bilelim ki, gerileme dönemi hepimizi etkiliyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşacak Dolunay, eşin parasal durumu, mirasla ilgili işleri, iş ortaklarımızla aramızdaki finansal bölüşümler, borçlarımız ile ilgili konularda yaşanan zorlukları işaret ediyor. Biz kimseden bir şey beklediğimiz yok, yeter ki, bizim üzerimizde baskı kurup, bizi parayla onla bunla rahatsız etmesinler. Biz kendi yağımızla kavrulmak, üzülmek istemiyoruz. Ancak bu Dolunayın gerçekleştiği gün Venüs kazanç evimize geri dönüyor. Bu geri hareket mecburen kendi kazancımızla alakalı konularda dikkatli olmamızı, bütçemizin ayarını bilmemizi gerektiriyor.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu dönemde, maddi konularda kendinizi güçlü hissetmek, kimsenin sizi bu anlamda hafife alması, çaresiz görmesini istemezsiniz. Hatta, borcunuz harcınız olsa da, dışa karşı ben iyiyim demek için elinizden geleni yaparsınız. Harcamalar bu dönemde artabilir. Çünkü kendinizi değerli hissetmek, hoş görünmek istersiniz. Genelde lüks tüketiminin arttığı bir dönemdir. fiyatlara bakılmadan, hesap edilmeden yapılan alışverişler daha sonra bütçenizi zorlayabilir. Sevdiklerinizi mutlu etme çabanız, kesenin ağzını açmanıza neden olabilir. Hele hele ilişkileriniz bu temel üzerine kuruluysa, daha fazla onları memnun ederek, sevileceğinizi düşünürsünüz. Yatırım düşünüyorsanız, bu dönemde riskli işlere kalkışmayınız, araştırınız, uzmanlara sorunuz. Kampanyalar bu dönemde artabilir. Üç al iki öde türündeki ürünleri alırken çok iyi gözlemde bulununuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 13:44 itibariyle  Kova burcunda oluşacak Dolunay, ilişkide sınırların her iki kişinin de ortak istekleri, beklentileri doğrultusunda ayarlaması gerektiğini gösterir. Eş özgürce dilediği gibi bu ilişkide davranıp, sizin arzularınıza burun büküyorsa, aynı şekilde siz, sadece kendinize merkeze koyup, onun beklentilerini umursamıyorsanız, bu Dolunayda sorunlar yaşanabilir. Bugün gerileme hareketi nedeniyle tekrar burcunuza dönen Venüs, tekrar bütün bu durumları dengeye kavuşturabilmek adına, gözden geçirmelerde bulunulmasının önemini vurguluyor.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, burcunuz üzerinde gerileyecek. Bu süreçte, nasıl göründüğünüze daha fazla önem verirsiniz. Kendinizi değerli hissetmek istersiniz. Fiziksel anlamda güzel veya yakışıklı görünmek adına alışverişlerde ölçü kaçabilir, dikkat edelim. Bazıları bu süreçte abartılı makyajlar, ilgi çekici kıyafetler ve saç şekilleri, mücevherler, pahalı ürünlerle dikkatleri üzerinde toplamaya çalışabilirler. Alkışlanmak, herkesin ilgisini çekmek, el üstünde tutulmak arzusu ön plandadır. Sanatçılar bu dönemde verimli çalışmalar yaparlar ve kendilerinden söz ettirmeyi bilirler. Benim tavsiyem, yapılacak değişimlerin mutlaka üzerinde düşünülmesi gerekliliğidir. İlişkilerinizde bu süreçte, sizin bu şık ve süslü halleriniz karşı cins tarafından beğenilmenizi sağlar. Fakat bu beğeni kalıcı mı değil mi, sorusunun cevabı için zaman olgusu gözetilmeli ve niyete bakılmalıdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşacak Dolunay, sizlerin günlük hayattaki uğraşılarınız, günü değerlendirmek adına yaptıklarınız, mecburiyetleriniz ve uymakla yükümlü olduğunuz işlerinizin, sağlığınızın,  özgür hareket etmenize engel teşkil etmesi halidir. Bu durum sizin için zorlayıcıdır. Gururunuzun kırıldığını, hayal kırıklığına uğradığınızı düşünürsünüz. Oysaki,  kendi içinize dönerek yaşadıklarınızı sindirmeye, anlamaya, kendinizi tedavi etmeye çalışmanız çok daha faydalıdır. Bu zorlayıcı Dolunayın işaretleri, aslında güce dönüşebilir. Venüs bugün Aslan burcuna geriliyor. Siz de, yaşadığınız olumsuzlukları bir yana koyup, çalışarak, yaratıcı işlere yönelerek, kendinizi geliştirerek, egonuzu biraz terbiye ederek, aşırı gururdan uzak durarak manevi anlamdaki iç zenginliğinin ne kadar kıymetli bir hazine olduğunu keşfedebilirsiniz.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Ben bu dönemi sizler açısından olumlu buluyorum. Tabii ki yine kendi içinizde bazı meseleleri gözlemleyeceksiniz ancak, gereksiz detayları da hayatınızdan çıkartmayı bileceksiniz. Ne kadar üstünde durulmuş, sürekli düşünülmüş, sizi fiziksel ve ruhsal anlamda etkilemiş, endişeye sürüklemiş şeyler varsa, en azından şimdi kendinizi yormamak, üzmemek, tedirgin etmemek adına bunları ayıklayacaksınız. Güzelleşmek, moralinizi güçlendirmek, ne kadar özel biri olduğunuzu hissetmek için, bu içe yöneliş hali hele bir de Aslan burcunda olunca sizi epeyce rahatlatacaktır. Sanatsal uğraşılar, yaratıcı çalışmalar, güzellik, bakım ürünleri, dinlenmek gibi güzel uğraşılar için tam da zamanı. Ayrıca ruhsal anlamda dinlendirici egzersizler, şöyle huzurlu bir yerde tatil yapmak, yürüyüş, sizi kendinize getirecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşan Dolunay, gönlümüzce yaşama,  hayatın güzelliklerinin tadına varma, çocuğumuzla, sevdiklerimizle bir arada olma arzumuzun işaretçisi. Ayrıca toplumsal yaşamımıza, sosyal ilişkilerimize, insanlarla bir arada olmaya da ihtiyacımız var. Sevilmek ve ilgi görmekten yanayız. Bizim yerimiz, değerimiz, kıymetimiz bilinsin istiyoruz. Bu Dolunayda, arzu ve isteklerimizi gerçekleştirmek ihtiyacımız yoğun. Bu amaçla organizasyonlar, aktiviteler, toplumla birebir alakalı işlerde öne çıkmak, ilgi odağı olmak isteyeceğiz. Venüs iki ayrı burçta geri hareketini sürdürecek. Bu belli bir hazırlık döneminin, geri planda yapılacak işlerin, ortak projeler için eksikleri gidermenin göstergesi olabilir. Kişisel anlamda pek özgür olamayabiliriz.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu süreçte, sosyal ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, karşımıza çıkabilecek kişiyi, amacımızı, hedefimizi veya önceliklerimizi gözden geçireceğiz.  Birkaç hafta önce bitmiş bir ilişkiye yeniden bir şans vermeyi düşünmek, eski bir arkadaşınızla tekrar karşılaşmak, eski grubunuza geri dönmek gibi durumlar da bu devrede görülebilir. Yalnız başınıza bir tatil yapmak, bunu kimsenin bilmemesini istemek de bu dönemin etkileri arasında yer alabilir.  Çok önce hoşunuza gitmeyen bir şeyi şimdi arzulamaya başlarsınız. Her zaman gördüğünüz, bildiğiniz, tanıdık yerlere gitmek yerine, daha farklı bir yerler görmeyi isteyebilirsiniz. Bu süreçte gelen bir teklifi hemen kabul etmek, bir anlaşmaya imza atmak, bir anda karar verip uygulamak yanlış olabilir. Ancak çok isteyip de fırsat bulamadığınız işleri yapmak, bir şeyler öğrenmek, geliştirmek, sanatla uğraşmak sizi mutlu edebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 13:44 itibariyle Kova burcunda oluşacak Dolunay, evimiz, ailemiz, ihtiyaçlarımız, yerleşim yerimizle alakalı konular nedeniyle pek özgür değiliz. Bir yandan iş hayatında adımızı duyurmaya, iş sorunlarımız varsa bunları çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz, diğer taraftan istediğimiz gibi hareket edemiyoruz. Sorumluluklar yakamızı bırakmadığı gibi, bir çok işle aynı anda ilgilenme gerekliliği zorluyor. Bazılarımız, iş bulma peşindeler. Çünkü istediğimiz şeyleri yapabilmek için, işe ihtiyacımız var. Hem iş hem eğlence bir arada olmuyor tabii ki. Venüsün Aslan burcuna bugün geri dönüyor. Bu da gösteriyor ki, yaratıcı şekilde düşünmek, hem iş hem eğlenceyi bir arada yaşayacağımız şekilde plan yapmamız lazım. Yarım kalan işlerimizi bitirmeye çalışmakta yarar var.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan  burcuna gerileyecek. Bu uzun süreçte, iş hayatımızı gözden geçireceğiz. Neler yapmak istiyoruz, kimlerle çalışıyoruz, nasıl bir yerde görev alıyoruz, bundan memnun muyuz, bize uygun olup olmadığına bir bakacağız. Seçkinlik arzumuz iç dünyamızda, ilişkilerimizde bir hayli ön planda olacak. İş seçeneklerimize bir bakacağız. Belki gecikmeler, durgunluklar olabilir. Genelde bu zaman dilimi tatil için düşünülür. O zaman siz de en azından yorulan bedeninizi, ruhunuzu dinlendirmek bunu deneyebilirsiniz. Ancak kalacağınız yer hakkında bilginiz yoksa, bildiğiniz yere gitmek çok daha iyi olur. Bu uzun süreçte, çalışma hayatında genelde siz veya başkalarının sadece kendilerini merkez tutma arzuları gündemdedir. Bunlar söze dökülmez ama tavırlara, ilişkilere yansır. Sanatla uğraşanlar için bu dönem yaratıcı çalışmaları teşvik edicidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 13:44 itibariyle Kova burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay, çevre değişimleri, iş, eğitim veya bir yere yerleşim, görüşmeler yönünde etkili olup, mevcut şartlara bir bakmak gerektiğini gösteriyor. Sizin arzunuz, istediğiniz ve planladığınız şekilde işlerin yürümesi, arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşmesi. Bunun için biraz mücadele etmek gerekiyor. Beklentilerinize uygun düşmeyen durumlar veya farklı nedenlerle seyahatler, yerleşim yeriyle alakalı konular hemen çözülmeyebilir. Venüsün gerileme hareketi de, bu Dolunay ile örtüştüğünden sabırlı olursanız, işlerinizi Eylül başına kadar halletmiş olursunuz.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan  burcuna gerileyecek. Bu sizler için tatil anlamında yararlıdır. Eğer daha önce biriyle tanıştıysanız, başka bir şehirde, ülkede yaşıyorsa, şimdi buluşmak için uygun zamandır. Ancak bu süreçte yeni tanıştığınız kişiye hemen kapılmak, ileriye götürmek, hatta evlilik gibi hayati bir karar vermek yanlış olur. Bu dönemde sevgilinizle birlikte hoşunuza gidecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Eğer yalnız tatile gitmek istiyorsanız, farklı bir yer görmek şöyle bir kendinizle baş başa kalarak dinlenmek de iyi bir fikirdir. Kendinizi değerli hissetmek arzunuz bu dönemde daha fazlalaşır. Eski bir sevgiliyle karşılaşmanız mümkündür. Daha önce hoşunuza gitmeyen birini şimdi beğenmeye başlamamanız şaşılacak bir şey değildir. Yabancı ülkelerle alakalı anlaşmalar, yatırımlar, görüşmeler mutlaka çok dikkatli bir şekilde incelenmeli, geri hareket bitene kadar üzerinde düşünülmelidir. Çocuğunuz yabancı bir ülkede doğabilir, kısa süreli gittiğiniz bir yerde uzun zaman kalınabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar,  saat 13:44 Kova burcunda oluşacak Dolunay, bir yanıyla parasal konularda kendi aşım kaygısız başım diyerek, kendi arzunuza göre kazanıp harcayarak, kimseye muhtaç olmadan ayaklarımızın üstünde durarak yaşama arzumuzu işaret ediyor. Çünkü böyle olduğunda kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Bu yüzden de ortaklaşa işlere, eş veya iş ortağıyla alakalı paylaşımlara sıcak bakmıyorsunuz. Şu aralar bir şeyler için adım atmak, satın almak, kiralamak, ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor ancak tek başınıza altından kalkamıyorsanız, kredi çekmeyi, size destek olacak kişilerden yardım istemeyi, uygun şartlarda bir borç altına girmeyi düşünürseniz ben derim ki, her yönüyle tekrar bir gözden geçiriniz. Uzun vadeli bakınız. Çünkü bugünün yarını var. Venüs bugün Aslan burcuna geriliyor. Bu bahsi geçenlerin yeniden ele alınmasında etkili olacak. Belki de oturup düşündüğümüzde biraz daha beklemek gerektiğine karar verebiliriz.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu dönemde, kendinizi başkalarıyla olan tüm temaslarınızda maddi ve manevi anlamda değerli hissetmek istersiniz. Bu bir yüzleşme halidir, siz ve diğerleri. Bunu görmek, hissetmekten yana olursunuz. Mirasın pay edilişi veya sizin hakkınıza düşen, bir ortaklık ve bu ortalığın size olan katkıları gibi konular kıymetlenir. Eğer gerçek manada bir şeyler sizi tatmin ediyorsa, bunun sürmesini, eğer değilse destek görmeseniz de, kendi ayaklarınız üzerinde durmanın önemini kavrarsınız. Hayatınızın merkezinde tuttuğunuz her ne varsa bir gün olmama ihtimalini de göz ardı etmeden doğal akış içinde kalmayı bilmek gerekir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir, egonun, ihtiraslarının sınırlarını bil, çünkü hayatta hiçbir şey garanti değil demeyi biliyorsanız bu gerileme hareketinde rahat edersiniz. Yok, eğer her şeyde ben diyorsanız, bunun böyle olmadığını size öğretecek maddi anlamda durgun bir dönem geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 13:44 itibariyle burcunuz üzerinde meydana gelecek Dolunay, özgür adam veya özgür kız olma arzumuzu işaret ediyor. Bireysel isteklerimiz, beklentilerimiz, arzularımız bizim için önemli. Ancak diğer yandan bir ilişkimiz varsa tabii ki partnerimize uymak, onun da arzu ve isteklerini yerine getirmemiz gerekiyor. Onun beklentileri de bizim için önemli. Bazı hallerde bu Dolunay, partnerin beklentilerinin,  bizim özgürlüğümüzü kısıtlaması nedeniyle yaşanan bir sıkıntıyı işaret edebilir. Bu Dolunayın bir başka önemli yanı, Venüsün bugün ilişki evinize geri dönüşüdür. Bu da gösteriyor ki, ilişkiniz sizin için uyum ve uyumsuzluk, paylaşım ve paylaşımsızlık, bekarlık-evlilik, ayrılmak-tekrar bir araya gelmek gibi durumlara neden olabilir. İyi düşünmeliyiz. Verilecek karar veya atılacak adımın tutarlı olması gerekiyor.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu süreç ilişkinizin niteliğine göre değişir. Karşı tarafın kendini sürekli ön planda görmek istediği bir ilişkiniz varsa, partnerin bunu çok daha baskın şekilde sergilediğine şahit olursunuz. Bu aranızda sorun yaratabilir. Yeni tanıştıysanız, bu süreçte partnerin ilişkideki hoşlukları, duruşu, kendine güveni, jestleri hoşunuza gider. Ancak bu sürekli böyle mi olur? Buna ancak geri hareket sonrası anlarız. Size düşen, onun size olan yaklaşımlarını belli bir sınırda tutarak fazla kapılmamaktır. Bu dönemde yapılması gereken, tevazu içinde ve gerçekçi bir şekilde ilişkinizi tekrar gözden geçirmek olmalıdır.v

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 13:44 itibariyle Kova burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay, içimizde bir yerlerde saklı duran, üstünü örttüğümüz ve belki de bastırdığımız özgür yanlarımızı vurguluyor. Birilerine göre değil, kendimize göre mutluluk nedir, nedir bizim arzularımız, nedir bizi böylesi zorlayan meseleler? İşte bunlara dayanmak zorunda değilim diyoruz. Farklı bir şeyler yapmaktan yanayız. Değişik konulara merak salıyoruz, yenilik istiyoruz ancak bazen de pes edip geri çekiliyoruz. Venüs bugün, çalışma hayatımız, günlük yaşantımızdaki uğraşılarımız, beceri kazanmamız, işlerimizi düzenlememiz yönünde bizi tekrar yokluyor. Mevcut durumumuzu gözden geçirmemiz lazım. Neye değer veriyorsak, ne istiyorsak, onun uygulanabilirliği, tecrübemiz, bu konuyla alakalı yapılacaklara bir bakmamızda yarar var.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Geri hareket süresince iş ilişkilerinde kendimizi merkezde tutmak isteğimiz, başkaları tarafından pek kabul görmezse, ayarı bilmek lazım. Sanatla uğraşanlar için bu dönemi olumlu buluyorum. Çünkü estetik anlamda güzellik, yaratıcılık, süsleme, güzel hale getirme yönünde bir hayli zamanınız var. Tatile çıkmak, bir müddet kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlatmak için de güzel bir dönem. Ancak aciliyeti olmayan operasyonlar için bir daha hastane ve doktor araştırmanızı yapmakta yarar var.  Kazanç anlamındaki ortaklıkların mali yönden gözden geçirilmesi gerekiyor. Görüşmelerde bunu mutlaka öne almak lazım.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.