31 Ağustos 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

31 Ağustos 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 31 Ağustos  2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, yeni haftamız, saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle başlayacak. İş veya ortaklaşa olan maddi meselelerin ele alınmasında önemini gösteriyor. Bu meselelere ciddi anlamda eğilmemiz, bu konularda problemlerimiz varsa gözden geçirmemiz lazım. Kredi, borçlar, beklenen destekler, paylaşımların dikkatlice ele alınması, iç huzurumuz anlamında önem taşıyor. Ne hakkımız yensin ne de biz başkasının hakkını yiyelim.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hassasiyetimiz nedeniyle yanlış kararlar vermeyelim. İş hayatımız ve kişisel anlamda yapmak istediklerimiz yönünde duygusal düşünmemize sebep olabilir. Oysaki çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz, boş yere üzülmeyiz.

Saat 11:34  itibariyle burcunuzda seyredecek Ay etkisiyle, önde durmak, başkalarına karşı güçlenmek, hayatı cesur bir şekilde ele alabilmek arzunuz yükselecek. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, ister yeni bir iş girişiminde yeteneklerinizi dile getirerek güç elde etmeye çalışın, isterseniz birilerine karşı kendinizi savunmaya çalışın hiç farketmez, sizi dinlemelerini istersiniz. Çünkü öylesine hırslı ve öylesine güvenli durursunuz ki, ne kadar hevesli olduğunuz gözlerden kaçmaz. Ancak önünü göremediğiniz yollara sapmamak lazım.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde yeni haftamız başlayacak. İlişkimizi, iş ortaklığımızı, evliliğimizi veya yalnızlığımızı vurgulayan bu enerji,  hedefin nedir, nasıl bir yaşam sürüyorsun, güvende misin sorularına cevap aramamızı sağlıyor.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim, yolculuklar, tecrübelerimizi değerlendirme anlamındaki işlerimizi de gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.

Saat 11:34  itibariyle  Ay-Koç burcunda seyrine başladığında, sizi rahatsız etmekte olan olaylara öfke duyarsınız. Tepki göstermek istersiniz. Ancak şartlar nedeniyle bunları dile getirmekten kaçınırsınız veyahut kendi sınırlarınız dahilinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, çabuk tepki göstermenize yol açabileceği gibi tam tersine  bir şeye sinirlendiğinizde öfkenizi bastırmanız anlamına da gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde yeni haftaya adım atmaktayız. Bu enerji, kariyer hayatımız, sağlığımız ve çalışma hayatımızla ilgili her türlü konunun bilinçli bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. Nasıl bir ortamda çalışıyoruz, kimlerle bir aradayız. Ne gibi hedefimiz var, nasıl bir iş düşünüyoruz. Şu andaki ortamda verimli çalışıyor muyuz? Bütün bunları gözden geçireceğiz.
Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, işimize, ailemize yönelik konularda duygusallaşırız. Çocuk meselelerini, aşk hayatımızı, mali durumumuzu, hedeflerimizi ele alarak, neler yapabiliriz bunları gözden geçirirsek, doğru bir çözüm yolu bulabiliriz.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, planlarınızı gerçekleştirme azminiz yükselecek. Daha istekli ve kararlı olabilirsiniz. Ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda bir hayli etkilidir.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında,  bilginizi gösterme hevesiniz, liderliğinizi kabul ettirmeye çalışmanız, isteklerinizi dile getirmeniz gayet kolaydır. Birilerine tabii olmak yerine, onların sizi örnek almalarını dilersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor. Ciddi ve bilinçli şekilde hareket etmemizde ve bilinçli düşünmemizde yardımcı olan bu enerji, aşk hayatımız, çocuklar, eğitimden ticari konulara kadar geniş alandaki sorumluluklarımızın da farkında olmamız lazım.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ailevi yaşantımızı, ilişkimizi, kariyer hayatımızı gözden geçirirken, eşit-hakça-adil biçimde hareket etmeye ve edilmesine önem vermeliyiz. Bu konularda aceleyle veya duyarlılıkla kararlar almamalıyız. Çünkü bugünlerde özellikle yakınlarımızla, uzak akrabalarımızla, çevremizle aramızda yaşanması muhtemel hassasiyetler bir hayli önem taşıyor. Durumumuzu bilinçli şekilde gözden geçirmemizde, seçeneklerimizi mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almakta yarar var.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu geçişinde, güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır. Siz de bu saatlerde kendinize lütfen özen gösteriniz ve yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde tasarlayınız.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, agresif tepkilerde bulunmanız gayet doğaldır. Aslında bu durum, dışa aksettirilmeyen  öfkenin yarattığı gerilimsel bir haldir.  Bu iki yolla kendisini hissettirir. Ya her şeye ani tepki gösterirsiniz veya tepki vermeniz gereken konularda köşeye sıkışmış gibi beklersiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle yeni haftaya adım atıyoruz. Bu enerji, kredi, miras, hisseli paralar, eş ve iş ortağımızın durumu, finansal konuların ciddiyetle ele alınmasını gerektiriyor. Nasıl ilişkiler içindeyiz, ne gibi alışverişlerimiz var, ortaklıklarımız ne durumda. Bunlara bakmamız lazım.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince, yakın çevremizle olan ilişkimiz, yolculuklar, çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konular önem taşıyor. Bunları bir gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Bir de yine, maddi konularda önümüzü görmediğimiz, risk taşıyan işlere kalkışmayalım.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, bildiklerinizi, inandıklarınızı  hevesli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Güven duygunuz gayet yüksektir. Yapacaklarınızdan eminsinizdir. Tecrübelerinizi hem para kazanmak hem de ilerlemek adına ortaya koymaya hazırsınızdır.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, ilişkisi sağlam temeller üzerine oturmuş çiftler açısından  olumludur. Bu aranızdaki fikir alışverişini daha güçlendirir ve sizi birbirinize yaklaştırır.  İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı, kişisel farklılıklarınıza saygı duyacağınız, ortak bir paylaşımda bulunacağınız gerçekçi bir beraberliğin temelinin atılması anlamına gelebilir. Özellikle akşam saatleri bu konuda gayet etkilidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle yeni haftamıza adım atıyoruz. Bu enerji, partnerimizle iletişimi ve ilişkinizi ciddi biçimde ele almanın önemini vurguluyor. Gerçekçi olunmalıdır. Sorumluluklar birlikte gözden geçirilmeli, aksaklıklar ele alınmalıdır.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,  maddiyat, aşk hayatınız, çocuklar ve başkalarıyla olan ortaklıkların ele alınmasında ve düşünüp taşınılmadan kararlar verilmemesinde yarar var. İlişkinizle ilgili konularda yaşanması muhtemel hayal kırıklıkları birkaç gün etkili olabilir. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu geçişinde, kafamızın içindeki sorulara  cevap bulmak isteriz.  Hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, mali konularda birileri kendi payına düşeni daha fazla önemseyebilir. Ancak bizim asıl arzumuz, ortaklaşa bir şeyleri kotarmaktır. Hesabımızı iyi yapmalıyız ve duruma göre bir strateji belirlemeliyiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde yeni haftamız başlayacak. Bu enerji, iş hayatımız ve maddi kazancımızla ilgili meseleler üzerinde durmamızı da sağlıyor. Getirisi olan işlere ve huzur bulacağımız alanlara yönelmek gerektiğini düşüneceğiz.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,  kişisel kararlarımızı vermeden önce, partnerimizle, ailemizle ve ev içinde mutlaka iyi düşünmeliyiz. Riskli kararlar almamalıyız. Başkalarının da fikirlerini dinlemeli, adil, ölçülü, mantıklı bir şekilde beraberliğimizi gözden geçirmeliyiz. Bizde hayal kırıklığı yaratan veya yaratabilecek kişilere, durumlara karşı dikkatli olalım.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu geçişinde, bizi sınırlayan kişi veya durumlara tahammül etmeyiz. Bazen sevgilimiz  bazen muhalif bir kişi, rakibimiz veya bize ters giden insanlar karşımıza çıkabilir veya biz onları öyle sanırız. İyi niyetli olmayan tavırlar canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, ilişkisi sağlam temeller üzerine oturmuş çiftler açısından  olumludur. Bu aranızdaki fikir alışverişini daha güçlendirir ve sizi birbirinize yaklaştırır.  İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı, kişisel farklılıklarınıza saygı duyacağınız, ortak bir paylaşımda bulunacağınız gerçekçi bir beraberliğin temelinin atılması anlamına gelebilir. Özellikle akşam saatleri bu konuda gayet etkilidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisi altında yeni haftamız başlamakta. Bu enerji, ilişkilerimizde karşılıklı sevgi alışverişinin, sorumlulukların bilinçli şekilde ele alınmasında yarar var. Aşkı tenimizde, gönlümüzde hissedemiyorsak, bir şeyler eksik ve gözümüze çarpıyorsa seçimimizi, durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele almamız yerinde olur.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilişkilerde tarafsız bir bakış açısıyla durumu gözden geçirelim. Duygularımızın esiri olmadan, hem iletişim hem çalışma hayatımızla ilgili konulara da özen göstermemiz, riskli kararlardan uzak durmamız yerinde olacak. Doğru bir hedef belirlemek ve aşkta hüsrana uğramamak için, öncelikle kendimizi, ardından seçeneklerimizi gözden geçirmemiz lazım.

Saat 11:34  itibariyle  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde,  kişi  hedefine mutlak ulaşmaktan yanadır. Kendisini sınırlayan meseleleri çözmek ister. Fakat çözüm yöntemi bazen gerginlik içerebilir. Yani her şey hemen yoluna girmeli diye düşünebilir.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, içimizden geçenleri ifade etme arzumuzun işaretçisidir. Her ne kadar, isteklerimizi çekinmeden söylemek istesek de, bizi durduran, tekrar düşünmeye sevkeden vicdanımızın sesini duymazdan gelmeyiz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 09:54 Ay-Satürn görünümü yeni haftamızın ilk işaretçisi. Şöyle iç dünyamızda ailevi yaşamdan, yerleşim konularına kadar, yuvamızla alakalı konuları ele almamızı gerektiricidir. Fiziksel ve bedensel anlamda da kendimizi dikkat etmemizde yarar vardır.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ilerisi adına hedeflerimizi, mali konuları, aşk hayatımız, çocuk meselelerini gözden geçirelim. Toplumsal ilişkilerimiz ne durumda bir bakalım. Aceleyle kararlar vermeyelim. İş hayatımız ve evimiz arasındaki dengeyi mutlaka sağlayalım. Ne fazla mükemmele ne de gereğinden fazla özveride bulunmaya çalışmayalım. Gücümüz yettiği kadar.

Saat 11:34  itibariyle etkili Ay-Koç burcu geçişi, özgür olmak, dilediğimiz gibi davranmak isteyeceğiz. Olumlu yönlerimizin farkına varılmasından hoşlanırız. Bir şeye sinirlenirsek, kolayca tepki gösteririz. Hislerimizi dışa vururuz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, duygularımızı, düşüncelerimizi açıklamakta oldukça cesuruz. Arzularımız gayet ateşli ve aktif akışta. Dostlarımızla olan muhabbetimiz de bir hayli yoğunlaşıyor. Ortama ve duruma göre hareket edebilir, konuşabiliriz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle yeni haftaya adım atacağız. Bu enerji, şu andaki mevcut iş ve sosyal konumumuzu, hedeflerimizi ciddi anlamda gözden geçirmemizi sağlıyor. Dışarıdan destek bulmakta zorlanmalar, sorumluluklar sizi yoruyor olabilir. Yakınlarınızda bulunan kişilerin ılımlı ve sevgi dolu davranışlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, meslek hayatımızla ilgili konuları tarafsız bir şekilde gözden geçirelim. Ailevi ve kişisel anlamdaki kararlarımızı bilinçli ele alalım. Biraz dinlenmeye, kendimizi yormamaya gayret edelim. Sağlığımızı ihmal etmeyelim.

Saat 11:34  itibariyle Ay-Koç burcu geçişinde, eviniz içinde yapılacak değişimler, taşınma, restorasyon, projelendirme, uygulama gibi konularda aktif hareket edebilirsiniz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında,  geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Araştırmayı, soruşturmayı ve kendinizi gözden geçirmeyi unutmayınız. Bazen parlak şeyler, gözlerinizi kör edebilir. Oysaki hakikatler her zaman net, açık ve ortada olduğundan onları görmek daha kolaydır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle başlıyor. Bu enerji, finansal ve mesleki anlamdaki işlerimizi artı ve eksi yanlarıyla ele almamız gerektiğini vurguluyor. Bu konular üzerinde ciddiyetle durmamızda yarar var.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal işbirliklerimizi gözden geçirelim. Kişisel gelişimimize önem verelim. Dış dünya ile bağlantılarımızı güçlü tutalım. Aceleyle, duyarlılıklar kararlar vermeyelim.

Saat 11:34  itibariyle etkili Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, isteklerimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.  Canlanırız.  Etrafımızdaki insanlarla temasımız güçlenir. Her durumu lehimize çevirebiliriz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, birilerinin zamanınızı almasından, ters konuşmalarla üstünüze gelmesinden hoşlanmazsınız. Bunu kendi kişisel sınırlarınızın ihlali olarak görebilirsiniz.  Ancak enerjiniz yüksektir.  Kendinizi en iyi şekilde hatta gereğinden daha da yüksek bir güven duygusuyla ifade etmeyi bilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle yeni haftaya atım atıyoruz. Bu enerji, yeteneklerimizi değerlendirme, gelişim, eğitim hayatı, girişimler konusunda ciddiyetle durulması, yerleşim yerinizle ilgili meselelerin ele alınması yönünde önem taşıyor.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal konularda durumumuza bir bakalım. Ödemelerimiz, gecikmiş bazı faturalar, bankalarla alakalı konular ve kredi gibi meselelerin ele alınması gerekebilir. Paraya ihtiyacımız olur. Dostluklar, hedeflerimiz yönünde akıllıca hareket etmemiz gerekiyor. Bir de lütfen ilişki tercihlerinizi yaparken dikkatli olunuz. İş ortaklıklarında da yaş tahtaya ayak basmayınız.

Saat 11:34  itibariyle etkili olacak Ay-Koç burcu geçişinde, değer verdiğimiz ve savunduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Konu ilişkimiz ve parasal meseleler olduğunda,  en ılımlı Balık bile, değerlerini korumak için harekete geçer. Yeri geldiğinde tepkisini belli eder.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, bir Balık parayı nasıl kazanacağını, koruyacağını, hangi alanlarda değerlendireceğini eğer biliyorsa, bu enerjinin desteği altında cesareti yükselir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.