30 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

30 Temmuz 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 30 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:51 Ay-Uranüs görünüm etkisiyle güne adım atarken, bu enerji dış dünyada ılımlı  düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız.

Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, aşırı çalışma ve bir çok işe aynı anda yetişme zorunluluğu sizi baskı altına alıcıdır. Bir anda öfkelenebilir veya tam tersine her şeyi bırakıp kaçmak isteyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi yaşayamamak hem mücadele etmek zorunda kalmak, birilerine laf anlatmaya çalışmak sizi yorgun ve bir o kadar gerginleştirebilir. Elden geldiğince dinlenme molaları vermekte fayda var. Yoksa sağlığınız hem ruhsal hem de fiziksel anlamda bozulabilir. Sizin isteğiniz artık hak ettiğiniz şartlara kavuşmak. İnsani ilişkilerde ise, herkes haddini bilmeli ve kendine bakmalıdır.  Eğer birileri yolunuza taş koymaya kalkışıyorsa  gereken cevabı vereceğinizden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Kendinize fazla yüklenmeden sakin ve ılımlı bir şekilde zamanı değerlendiriniz. Toplumsal hayatınız, aile bireyleriyle olan ilişkiniz açısından da ciddiyet ve sorumluluk içinde hareket etmenizi sağlayacak bu oluşum, sorumluluklarınızı hatırlatıcıdır. Kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz, saat 08:51 Ay-Uranüs görünümüyle başlarken, bu enerji, ciddi ve tutarlı düşünmek isteyen bireyin, kimi zaman kendini baskı altında hissetmesine, bu yüzden de gerçeklerden kaçmasına sebep olabilir. Kimse bilmez ama o yüreğinin derinliklerinde bazı durumlara isyan etmektedir. Hatta bir çok şeyi yapmak istediği halde yapamadığının farkında olduğu için gerilim duyabilir.

Saat 14:25 Ay ve Mars arasındaki karşıtlığında, çevrenizdekileri etkileme gücünüz fazlasıyla yoğundur.  Sizin gibi düşünmeseler de bunun pek dert etmezsiniz. Eğer kafanızın içinde yapmayı düşündüğünüz bir şey varsa ne yapıp edip bunu yerine getirmek isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda şu andaki şartların yetersiz oluşu canınızı sıkabilir. Daha iyi imkanlar altında olduğunuzda rahat edeceğinizi bilirsiniz.  Ayrıca aşk konusunda kafanızın içi bu aralar karışık olduğu için bir yandan iletişimde bulunmaya çalışırken diğer yandan güç ve kontrol kurmaya kalkışabilirsiniz. Sizin için güvence çok önemli olduğu için, hassasiyet bu saatlerde biraz artabilir.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek.  Düşüncelerinizi belli bir noktaya odaklayarak mantıklı bir şekilde ele almanız mümkündür. İş hayatından duygusal yaşamınıza kadar yapmayı düşündüğünüz yenilikleri şöyle bir ciddiyetle gözden geçiriniz. Ailevi sorumluluklarınız, yuvanızdaki güvenliğin sağlanması, birbirinize anlayışlı davranmanız yararlı olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs zorlu  görünümle adım atıyoruz. Bu enerji, geçici sıkıntıların sizin yolunuzdan döndürmemesi gerektiğinin göstergesidir. Yolunuz evet uzun, ancak hedefinizden şaşmazsanız emin olunuz ki, her güçlüğün altından kalkabilirsiniz.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlığı, gelir kaynaklarınızı attırmanız veya  hayatınızı garanti altına almanız yönünde yaşadığınız baskının göstergesidir. Bu nedenle fikirlerinizi hararetli bir şekilde sunma taraftarı olabilirsiniz. Eğer maddi gücünüz yerindeyse bu karşıtlık müsrif davranmanıza yol açabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Bazı kişiler farklı görüş yapısında olduklarından size karşı çıkmaya ve engel olmaya çalışabilirler. Bırakın kim ne düşünüyorsa düşünsün, kimseye kendinizi beğendirmek ispat etmek zorunda değilsiniz.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Her durumu ciddiyetle değerlendiririz. Dışarıdan sevgi ve anlayış beklemek, sıcak ve samimi duygularla karşılaşmak çok zordur. Sorumluluklar kendini hissettirir ve doğal olarak dış dünya ile aranızdaki mesafe artabilir. Kendinizi koruma altına alırsınız. Kimsenin size zarar vermemesi için, soğuk davranabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur.

Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık partnerinizin sizinle, sizin de aynı şekilde onunla beraberliğinizi ilgilendiren konularda üzerinde konuşmanız, ilişkinizin niteliğine göre el ele vermeniz veya tam tersine tartışmanız anlamına gelebilir. En ufak bir terslik sizi  kolaylıkla derinden etkileyebilir. Sözgelimi, konuşulmayan veya bilinmeyen durumlar, geleceğinizi içeren ancak elinizde olmayan meseleler kısaca  her şey hakkında duyarlılık gösterebilirsiniz. Partneriniz veya bazı kişiler size baskı uygulamaya kalkışabilirler.  Aklı başında ve mantıklı, tarafsız bir şekilde olayları gözden geçiriniz.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu durum, partnerinizle aranızda belli bir mesafe oluşması anlamına geleceğinden, her ikiniz de, duygusal düşünmekten ziyade, ciddiyetle hareket etmeyi tercih edersiniz. Bazı önemli meseleleri konuşmak bu saatlerde pek kolay olmaz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Perşembe gününe, saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünümle uyanırken, bu enerji özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlığı, herhangi bir konuda adım atmadan önce,  her şeyi dikkatli bir şekilde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Çünkü baskı altında kalan birey, birden bire kararlar verebilir. Bir söz vardır. Seçimlerimiz kaderimizdir diye. Bir adım atmadan önce sizin için ne kadar gerekli olup olmadığını bir daha düşünmek bazı durumlarda iyi olacaktır.  Herkesi memnun etmeniz mümkün olmadığına göre, verimli çalışmanın yolu, moral duygunuzu yüksek tutmak ve kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermemektir.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. İstesek de istemesek de, Ay Oğlak boşluk zamanlarında ciddiyet ön plandadır. Endişeli düşünmeye adayızdır. Boşluk etkisi yorgunluk, keyifsizlik yaratabilir.  Biraz karamsar düşünebiliriz. Sınırlandığımızı hissederiz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünümle Perşembe gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, aşkı sorgulamanıza, koşulların istediğiniz gibi olmaması sebebiyle parasal ve duygusal konularda kimi zaman öfke duymanıza sebep olabilir. Aşkı çok fazla ciddiye alıyor olmanız, ancak çoğu zaman da bu huyunuz nedeniyle kendinize kızmanız mümkündür.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kendine haksızlık yapıldığını düşünen kişi ne olursa olsun hakkı olanı elde etmek için dünyaya meydan okuyan tarzda davranabilir. Hiddetle bir şeyleri üzerine gitmeye kalkışır. Bunu sözel olarak da ifade edebilir. Enine boyuna düşünmeden konuşmamakta, hareket etmemekte fayda var. Aşk hayatınız, ileriye dönük hedeflerinizi güvence anlamında gözden geçiriniz. Artı ve eksileriyle ölçüp tartarak bunları ele alırsak sorun kalmaz.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatımızla ilgili konularda güven içinde olmak isteriz. Ancak bu güveni elde etmenin, sürdürmenin zor olduğunu düşünürüz. Endişeli düşünmeye adayızdır. Duygularımızı pek işin içine karıştırmayız. Karşımızdaki insanın bize güven vermesi, rahatlatması gerekir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs görünümüyle,  günü selamlıyoruz. Bu enerji,  sorumluluklarının farkında olmayan, ciddiyetsiz insanlar üzerinden yaşadığınız öfkenin işaretidir. Ne yana dönseniz, sanki bir garip sürpriz sizi bulur. Ve bütün bunlarla uğraşacak kişi de sizsiniz. O zaman bu saatlerde şöyle derin bir nefes alın ve kendinize sahip çıkın lütfen.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlık etkisi size hedefinizi, hangi yol üzerinde yürümek istediğinizi belirlemenizi söylüyor. Ayrıca aşkın hayatınızdaki yerini, varsa ilişkinizdeki iletişimin ne ölçüde olduğunu iyice tespit etmenin son derece önemli olduğunu belirtiyor. Hedefi belli, duyguları oturmuş kişiler için sorun yok. Ancak tam tersine bir durumdaysanız ani ve refleks hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Sorumluluklar sizinledir ve bütün bunlarla başa çıkacak olan kişi sizsinizdir.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu ağırlaştırıcı, ciddileştirici ve duyguların arka planda kalmasına neden olucu bir süreçtir. Ciddiyet her mesele üzerinde etkilidir. Ailemizi ilgilendiren veya özel hayatımızla alakalı konuları sorumluluk çerçevesi içinde ele almak mecburiyeti canımızı sıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak sert görünüm, dışarıya karşı kendinizden emin bir kişi profili çizmenize rağmen, içinizde bir yerlerde, sizi bir şeylerin isyana sürüklemesine neden olabilir. Yeterince özgür olmadığınızı ve dilediğiniz gibi kararlar veremediğinizi, bu yüzden de sıkıldığınızı düşünürsünüz.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlığı, canınızı sıkan konular başta olmak üzere bir an önce sonuç almak istediğiniz meseleler üzerindeki kararlılığınızın göstergesidir.İki yönlü tepkide bulunabilir. Bıçak kemiğe dayanmışsa yani artık sorunlarınıza katlanmak mümkün değilse böyle bir durumda isyan edebilir, ipleri kopartabilirsiniz. Amacınız artık bunaldığınızı çekecek halinizin kalmadığını belirtmek içindir. Çünkü tam tersi bir tepkinin size ve çevrenizdeki insanlara faydası olmayacağı gibi, çözümsüzlük yaratması da mümkündür. Oysaki şöyle bir çevrenize bakınız. Aslında ne çok şeyi başardığınızı siz de anlayacaksınız.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yakınlarımız, aile büyüklerimizle veya bizden yaşça büyük kişilerden destek ve sevgi görmek isteriz. Özellikle iş ortamımızda patron konumunda bulunan kişilerle aramızda garip bir huzursuzluk oluşabilir. Bu geçicidir. Kuruntu yapmayalım. Onların bize sorumluluklarımızı hatırlatmasından veya üzerimizde baskı kurmalarından hoşlanmayız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:51 itibariyle etkili olacak Ay-Uranüs zorlu görünümü,  kişinin ne olursa olsun dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, ister istemez gerginleşebilir.

Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, mevcut durumumuza baktığımızda,  -Ben doğru ve düzgün biriyim fakat nedense tutarlı bir ilişki yaşamakta zorlanıyorum ve karşıma çıkan her kişi bana ayrı bir hüzün, engel ve zorluk çıkarmakta diye düşünürüz. Elden geldiğince sakin düşünmekte, kendinizi üzmemekte, insanları olduğu gibi kabul etmekte fayda var. İç derinliklerimizle teması kesmezsek, kendimize inanırsak, kimsenin bizi yanlışa sürüklemesine izin vermemiş oluruz.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-Oğlak burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecektir. Her anlamda engellenme yüksektir fakat mantıklı düşünmemiz kolaylaşır.  Olaylara ciddi bir  perspektiften bakılır. Kaldı ki bir Yay için bu durum ateşli ve dağılan enerjisini belli bir çerçeve içinde tutabilmesi açısından etkilidir. Maceracı düşünmekten ziyade, güvenliğimi nasıl sağlamalıyım, kazancım konusunda ne gibi adımlar atmalıyım tarzı düşünmeniz mümkündür.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünümle Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.

Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık, ilişkinizin geleceği, amaçlarınız, dünyayı algılama biçiminiz ve sözel paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanızı söylüyor. Ne olursa olsun aranızdaki farklılıkları gerçekçi bir biçimde gözden geçirmeniz son derece önemli. Şu aralar karar vermekte zorlandığınız konularda en azından şu birkaç gün sakin olunuz.  Ayrıca  partnerinizle birbirinizden çok farklı düşünüyor olsanız da, sakince konuşunuz. Çünkü sinirle sarfedilen sözlerin geri dönüşü olmayabilir. Sonradan duyulan pişmanlığın da bir yararı yoktur.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasındaki Ay-boşluk süresince, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz, yapacaklarınıza odaklanabilirsiniz. Fiziksel açıdan biraz tembellik ve motivasyon düşüklüğüne sebep olsa da, her konuda mantık ve bilinçli irade ön plandadır. Etrafınızdaki insanlardan saygı, ilgi ve takdir görmek istersiniz. Bunu bulamadığınız zaman insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs mücadeleci görünümüyle Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji,  mutlaka yapılması gereken zorunlu işlerin, kimi zaman bunaltabileceğini gösteriyor.

Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık, dış dünyada gerçekleştirmek istediklerinizle, iç dünyanızda yaşanan bazı sorunların sizi sıkıştırması anlamındadır. Bu sıkışma neticesinde gerilim yaşanması ve gereksiz yere çatışmalar oluşması mümkündür. Kendinizi kimi anlarda bastırılmış, ifadesiz bırakılmaya çalıştırılan bir kişi gibi hissedebilirsiniz. Oysaki bu yaptığınız bir iç hesaplaşmadır. İşte  bunu ancak kendini bilen, tanıyan özel ruh yapısındaki insanlar  yapabilir.

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yaşamınızla alakalı bazı konularda geri planda kalarak düşünmeye çalışabilirsiniz. Çünkü bu etki altında varsayımlardan ziyade gerçeklerle hareket etmek  sizin için çok daha önemli olmalıdır. Zaten boşluktaki dilimde önünüzdeki işler veya yaşadığınız bazı durumlar gizlenmenizi gerektirici olabilir. Sakinlik arzunuz yoğundur fakat dışarıdan gelebilecek gereksiz tüm seslere kulağınızı kapayabilirsiniz. Odaklanma enerjiniz yüksek olduğundan kendiniz adına olabilecek en iyi kararı vermeniz mümkündür.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşacak görünümle güne başlarken bu enerji bizim farklı yollar arayışımızı ve maddi güvenceye kavuşma çabamızı işaret ediyor.  Ancak bizim de dikkatlice hesabımızı yapmamızda yarar var. Aceleyle düşünmeden etmeden karar vermeyelim.

Saat 14:25 Ay-Mars karşıtlık etkisi, sizi  güçlü olmaya, kendimizi ifade etmeye ve hakkımız olana sahip çıkmaya zorluyor. Bir yandan ciddi bir biçimde iç derinliklerimizde güven ve sağlamlık olgusunu sorgularken diğer taraftan geçmişin tozlu raflarındaki her şey önümüze geliyor.   İlişkilerde, hedeflerinizde, aşk hayatınızda, varsa çocuklarınızla ilgili konularda tümüyle başarılı olma arzumuz her zamankinden daha fazladır.  Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istersiniz. İnsanların sizi olduğunuz gibi kabul etmesinden yanasınızdır. Beklenmedik durumların yaşam sevincinizi sekteye uğratmasından hiç hoşlanmazsınız. Eğer kendinizden eminseniz, sizi hiçbir şeyin yoldan çıkarması mümkün değildir diyor. Yani kendine güvenen, inanan kişi zaten nasıl hareket edeceğini bilir. Öyle değil mi dostlarım?

Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Ayağımızı bastığımız yeri bilmek, güven içinde yaşamak istiyoruz. Etrafımızdaki haksızlıklar bizi rahatsız ediyor. İçgüdüsel olarak ciddi düşünüyoruz. Yüreğimizin ortasında bir sıkışıklık bazen mecburiyetler yüzünden susmak zorunda kalış bizi bir hayli tedirgin edebilir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.