30 Nisan günlük burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

astroloji_burclar2_640

Burcunuz bugün ne diyor? Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak? Günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız işte 30 Nisan günlük burç yorumları…

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Koçlar saat 02:11 Güneş-Neptün görünüm, etkisi altında Perşembe gününe uyanacağız. Bu enerji, hem maddi hem de manevi anlamda yaratıcı gücünüzü devreye sokabilmenizde size yardımcıdır. Bu ister sanatsal konularda olsun isterseniz geri planda üzerinde çalıştığınız alanda olsun sizi destekler. Rüyalar ve sezgiler olumlu tesirleriyle sizi sarıp sarmalar. Kendinize güven duymanız böyle bir etki altında gayet kolaydır.

Saat 15:23-17:02 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ailevi konular üzerinde titizlikle durabiliriz. Ufak tefek rahatsızlıkları  sorun haline getirebiliriz.  Etrafınızda gelişen olaylara bazen mantıklı şekilde ele alırken, kimi anlarda  duyarlı tepkilerde bulunabilirsiniz. Benim tavsiyem boşluk süresi içinde hobi anlamındaki uğraşılara yer vermenizdir. Sözgelimi karakalem resim yapmak, toprakla uğraşmak (stres atıcı ve negatif enerjiyi üstünüzden atmanızı sağlar) ev veya ofisinizde  düzenlemeler yapmak gibi.

Saat 17:02 sonrası Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde  takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir. Ay-Terazi burcu günlerinde,  partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket etmemizde fayda var.

Saat 23:33 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizde karşılıklı nezaketin, biz olmanın, ortak görüş alışverişinde bulunmanın işaretçisidir. Bu durum tabii ki rahatlatıcı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayıcıdır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Boğalar  Perşembe günümüz saat 02:11 Güneş-Neptün olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji, hayata güçlü bir şekilde sarılmak ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen bireye yardımcı bir kuvvettir. Özellikle yaratıcı yeteneklere sahip kişiler için gayet olumludur. Bu kişiler çalışmalarını dış dünyada sergileyebilirler. Ayrıca karşınıza değişik tarzda teklifler çıkabilir. Bunları değerlendirmenizde yardımcı insanlarla tanışabilirsiniz. Renk, koku, lezzet, düzenleme, şekillendirme gibi çalışmalar için uygun bir gündür. Gönülden kucaklaşmak, sevgiyle yol almak, başkasını kendiniz gibi görerek yardımcı olmak yine bu görünümün şifalı enerjisi altında mümkündür.

Saat 15:23-17:02 arasında  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatınız, sanatsal konulardaki işleriniz, çocuklarınızla ilgili meseleler kafamızı kurcalayabilir. Titizleniriz, en güzeli olsun isteriz. Bir şeyler yolunda gitmeyecek diye endişeleniriz. Olur mu olmaz mı diye hesap kitap ederiz. Ancak size tavsiyem, biraz sakin ve endişeden uzak şekilde duruma bakmanızdır.

Saat 17:02 itibariyle Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında, sevilmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır.  Düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. Huzur olgusu sizin için paradan çok daha önemli hale gelir. Bedensel ve ruhsal anlamda sakinlik ararsınız.

Saat 23:33 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla hakça paylaşımda bulunmanın, ne veriyorsak en azından karşılığını bir parça görmenin, moral duygumuz üzerindeki önemini vurgulamaktadır. İsteriz ki, insanlar gerçekten iyi niyetli ve samimi olsunlar. Çünkü böyle olmadığında ne işten ne hayattan zevk almak pek mümkün değildir.

1
2
3
4
5
6
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.